Bitcoin Forum
April 18, 2024, 02:13:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BİNANCE YARDIM  (Read 592 times)
verici (OP)
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
October 24, 2017, 05:46:14 PM

arkadaşlar bugün binanceden hesap açtım. whittraval bölümünde label diye bir kutucuk var ve bu kutucuğun doldurulması zorunlu. nedir bu Huh
2FA doğrulama yapmayı beceremedim. zaten içerde 300-500 dolar max. olacak. bir sıkıntı olurmuki ?
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713406409
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713406409
Reply with quote  #2

1713406409
Report to moderator
osmanismet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

Hakuna Matata

View Profile
October 24, 2017, 07:34:38 PM

2fa doğrulama yaparsan daha güzel olur. Çok zor bir olay değil. Telefonuna Google Authenticator kuracaksın o kadar. withdraw dediğin şey de çekmek için izin gibi bir şey sanıyorum. Uzun zaman oldu üye olalı ne oldduğunu hakikaten unutmuşum anımsamıyorum.
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 25, 2017, 07:18:54 AM

arkadaşlar bugün binanceden hesap açtım. whittraval bölümünde label diye bir kutucuk var ve bu kutucuğun doldurulması zorunlu. nedir bu Huh
2FA doğrulama yapmayı beceremedim. zaten içerde 300-500 dolar max. olacak. bir sıkıntı olurmuki ?
Binance borsasını hatırlamıyorum şuan keşke ekran alıntısı koysaydınız, ama kullandığınız bütün borsalarda 2fa mutlaka yapın derim.

verici (OP)
Member
**

Activity: 61

View Profile
October 25, 2017, 10:03:44 AM

sorun çözüldü arkadaşlar. label kutucuğuna yorum yapacakmışız. eft yaparken açıklama kutucu gibi.
canlı destek maile dakikalar içerisinde cevap verdi, hayran kaldım Cheesy
Authenticator yükledim telefonuma. barkodu taratıp şifreyi giriyorum hata veriyor.
gerçi çokta önemli değil zaten 300-500 dolarım var.
frnkik
Member
**

Activity: 63

View Profile
October 25, 2017, 10:32:45 AM

sorun çözüldü arkadaşlar. label kutucuğuna yorum yapacakmışız. eft yaparken açıklama kutucu gibi.
Authenticator yükledim telefonuma. barkodu taratıp şifreyi giriyorum hata veriyor.
30 saniyede bir değişiyor kod, geç giriyor olmayasınız?
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
December 07, 2017, 10:11:46 AM

Abi kodu giriyorum yine olmuyor! Binding failed uyarısı alıyorum. Arasında boşluk var öyle denedim yine aynı hatayı verdi :S
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
December 08, 2017, 12:19:26 AM

Abi kodu giriyorum yine olmuyor! Binding failed uyarısı alıyorum. Arasında boşluk var öyle denedim yine aynı hatayı verdi :S

Siz muhtemelen binance dei 2FA kodu girme kısmında değil alttaki Robot olmadığınızı kanıtlayan sistemle sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Ekran görüntüsü koysaydınız anlamak kolay olurdu ama.

Bir de giriş yapmayı https://binance.com/hw_login.html den girmeye calısın. Eğer ki 2FA ile probleminiz var ise Google authenticator programında server saat güncelleme si yapın.
KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161
Merit: 1

View Profile
December 08, 2017, 08:54:45 AM
Last edit: December 08, 2017, 03:00:16 PM by KUTUB

Ben de 2 gün önce üye oldum binance.com'a, google authenticator zaten kuruluydu telefonunda onu da ayarladım giriş yapıyordum, sonra ordan gelen mesajı sildim sanırım iptal etmişim kod gelme olayını şimdi girişte telefonumdaki authenticator uygulamasına  kod gelmediği halde kod soruyor bana site ve giriş yapamıyorum, mail attım ama cevap gelmedi hala, ne yapmam gerekiyor bu durumda?

Hallettim sorunu, telegram gruplarından yardımcı oldular...
selfxcoin
Jr. Member
*

Activity: 45
Merit: 1

View Profile
December 08, 2017, 03:41:48 PM

Problem olmaz zaten F2A sadece çinde aktif
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
December 08, 2017, 04:11:02 PM

300 - 500 dolar pek az bir para değil maalesef, bana kalırsa bu parayı biraz küçümsüyorsunuz Smiley

Authenticator kurulumu esasında çok basittir telefonunuza uygulamayı indirip barkodu taratıyorsunuz ve bu kadar işte bitti Smiley
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
December 08, 2017, 08:14:31 PM

Problem olmaz zaten F2A sadece çinde aktif

SMS sadece çinde aktif F2A'da böyle bir kısıtlama yok. Ben kullanıyorum...

ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
December 08, 2017, 08:31:57 PM

hocam 2fa yı yapın kalanını yapmak sizde kalmış, zaten 500 dolar günlük sınır yeterli, yani ne olacak 2 bin doların, 4 günde çekersiniz, keşke 5-10 bin dolar yapsanızda onu 20 gün çekmesi kalsa Cheesy
hkk13
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 07:57:52 PM

SLM.BENDE TELEFONU DEGİŞTİRDİGİM İÇİN ,YENİ TELEFONADA BARKODUOKUTMADIM ESKİYİDE RESETLEDİM ŞİMDİ  BİNANCEYE GİRERKEN BU 2FA KODU GELMİYOR.BUNU NASIL DÜZELTE BİLİRİM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 23, 2017, 09:23:47 PM

SLM.BENDE TELEFONU DEGİŞTİRDİGİM İÇİN ,YENİ TELEFONADA BARKODUOKUTMADIM ESKİYİDE RESETLEDİM ŞİMDİ  BİNANCEYE GİRERKEN BU 2FA KODU GELMİYOR.BUNU NASIL DÜZELTE BİLİRİM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.
Küçük harf kullanalım. Supporta başvurup destek alabilirsiniz. 2fa aktif ederken karekodu ve seriali bir yere not alın. prtscrn yapın ekran görüntüsünü kaydedin sonrasında istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz
Pages: [1]
  Print  

Jump to: