Bitcoin Forum
May 13, 2024, 01:43:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 2 3 Aylık Yatırım planı  (Read 878 times)
nemruth (OP)
Member
**

Activity: 138
Merit: 12

View Profile
October 25, 2017, 01:13:29 PM

Bu topiği farklı fikirleri duymak için açtım.
 Şimdi Btc nin 6150 lerden dönüp düzeltme yapacağı zaten grafiklerden belliydi.Hala yükseliş trendinde ve trend değişikliğine ait bir belirtide yok.Yani önce 6500 sonra 7,8 diye çıkması muhtemel.En azından şu anki grafikler daha önceki hareketlerle birebir örtüşüyor.

Alt coinlerde btc yükseldikçe,forklar morklar yaşandıkça düştükçe düştü.Coinlerin çoğunda al sinyali var.Btc düzeltmesine başladı yada bitirdi (5400 altı 5200 direnç).
Altcoinlerin bazılarında artık gidecek yer mayıs ayı öncesinin bile altında.Şimdi bu altcoinler ya çıkışa geçecek yada altcoinlerin çoğu tarihleri boyunca 3 4 ay önceki fiyatların yanından geçemiyecek biçimde yatay seyirlerine devam edecekler.Böyle olursa btc al yastık altında saklaya döner iş.Uzun vadede bu bence BTC yide patlatır.
Bence BTC nin yükselişindeki enerji altcoinlerle yapılan ticaretten geliyordu.6 ayda x2 için ciddi yatırımcılar bu riske girmez diye düşünüyorum.

Şimdi 2 3 ay için usd'mi,btc mi ,altcoin mi? (ben fikrimi belli ettim)
1715607815
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715607815
Reply with quote  #2

1715607815
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715607815
Hero Member
*

Ignore
1715607815
Reply with quote  #2

1715607815
Report to moderator
1715607815
Hero Member
*

Ignore
1715607815
Reply with quote  #2

1715607815
Report to moderator
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 01:28:28 PM

Ben açıkcası biraz BTC'nin yükselmesini bekliyorum. KAsım içinde de dolara geçip dolarda bekleyeceğim bir süre. şu anda altlar pek güven vermiyor. Kasımda olacak fork da çok belirsiz, o yüzden BTC'de güven vermiyor.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 25, 2017, 01:32:27 PM

acıkcası ben bugunlerde postoken öneriyorum ve topluyorum. tamam belki airdrop ile dagıtılıyor ama nedense cok yüksek bir potansiyel tasıyor sinyalleri alıyorum.

bir kere herşeyi düzenli yapıyorlar , total supply - fiyat kıyaslaması yapılırsa da cok ucuz diyebilirim.
pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
October 25, 2017, 01:37:08 PM

İlgi çekici bir konu. Ben maalesef fikir verecek kadar donanım sahibi değilim ama konuyu takipteyim.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 25, 2017, 02:21:11 PM

Piyasa öngörülerin o kadar dışında hareket ediyor ki kimse fikir verecek durumda değil.
1 sene önce açılmış bitcoin kaç dolar olur konusunda eski üyeler neler yazmış 1000$ 1200$.
2000$ ı görüp geri çekilir diyenler.

Belirsizlikte alt coinler çok düşüyor, bu nedenle stop loss ile btc de kalmak yada tepe gördüğünüz biryerlerden usdt ye geçmek mantıklı görünüyor.

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 25, 2017, 02:24:56 PM

3 ay için kimsenin beğenmediği bir token önereceğim risk tamamen sana ait olacak çünkü üç ay kısa bir süre bende çok tecrübeli değilim tek tek hepsini takip etmiyorum hangisi çıkar bilemem. Evet bitcoin olabilir ama çıktığı kadar çıktı diyebiliriz kasım aralık gibi yükselmeyi sürdürebilir riske girmek istemezsen yani riski az olsun dersen bitcoin ama ne kadar bir para kazanmayı düşünüyorsun planın nedir 3x yapmaz biliyorsun, kar edeyim sağlam olsun dersen borcun falan ödemen yoksa bitcoin en mantıklısı. Yok ben riski severim dersen en az 2x dersen primal base al 3 ay bekle. Çok bir beklentim yok ama fiyat düşük ya artar ya gömülür.  Grin
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 25, 2017, 02:32:44 PM

Ben Ethereum alternatifini de düşünebilirsiniz derim. Sanki şu aralar biraz güvenli liman görevi görüyor, Bitcoin'deki dalgalanmaları göz önüne aldığımızda

nemruth (OP)
Member
**

Activity: 138

View Profile
October 25, 2017, 02:33:14 PM

BTC gecen 1 yıl icindeki 2 hareketi tekrarliyor gözüküyor.2 kerede fib 0.382 den dönüp yukarı fırlamış gözüküyor.Şu ana kadar daha önce 2 kere yaptığı hareketin yarısını yaptı.Gerisindede yaparsa yapacagı hareket bu seviyelerden 6000 lere cıkmak ordan 0.382 seviyesi olan 4200 lere düşmek(düzeltmeyi tamamlamış oluyor) ordan bir sonraki seviye 7k 8k lara fırlamak.Bu söylediklerimde 10 15 gün içerisinde olması gerekiyor.Bu dediklerim olursa o sırada altcoinler ne duruma gelir onu bilmiyorum işte.Daha ne kadar düşer.
https://www.tradingview.com/chart/BTCUSDT/xWpPj2C3-btc/
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 01:04:15 PM

dikkat cekici bir konu.ben altcoinlerin cokta parlak bir gelecegının oldugunu dusunmuyorum.secenek cok oldugu icin bol bol arastırma yapıp daha net bir karar alıp sağlam hareket etmek gerek
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 01:16:27 PM

Dikkat çekici konu. Kasım ayında olacak fork muhabbeti ile ilgili 2 tarih biliyorum ve bu beni güvensizliğe itiyor. Birisi 17 Kasım diyor birisi 25 Kasım hangi tarihte olacağını bilmiyorum. O yüzden btc pek fazla güvenemiyorum. Düşüş yaşaması muhtemel olacaktır fork günü. Altcoinlere yavaş yavaş giriyorum düşükten al biraz artınca fiyatı sat gibi. Sonumuz ne olacak hiç bir fikrim yok ama şu sıralar benim için çok güvenli liman olan btcye pek fazla güvenemez oldum

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 27, 2017, 01:41:18 PM

forumda bu tarz o kadar konu varki,açıp onlarada bakabilirsiniz, ama koinlerden bağımsız olarak tavsiyem daha uzun vadeli bir plan yapmanızdır, yatırım kelimesi zaten kısa vade ile pek bağdaşmıyor. rastgele top 20 den 4-5 koin alıp 6-12 ay vadeye atsanız dahi ciddi geri dönüşler alırsınız.

Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 27, 2017, 01:48:40 PM

forumda bu tarz o kadar konu varki,açıp onlarada bakabilirsiniz, ama koinlerden bağımsız olarak tavsiyem daha uzun vadeli bir plan yapmanızdır, yatırım kelimesi zaten kısa vade ile pek bağdaşmıyor. rastgele top 20 den 4-5 koin alıp 6-12 ay vadeye atsanız dahi ciddi geri dönüşler alırsınız.

Hocam hakılısın kısa vadede al/sat yapmak banada çok riskli geliyor. En garanti olan alıp beklemek. Bu olayada hold deniliyordu herhalde ingilicezcede bekle anlamına falan geliyor diye tahmin ediyorum. Garanti derken yani daha az riskli bu piyasada garanti olmaz onu anladım Smiley

ceterissss
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 4

View Profile
October 27, 2017, 02:03:56 PM

Açıkçası ben btc ye uzun vadeli güveniyorum.Kısacası uzun vadeli yatırım yapmak için uygun olduğunu düşünüyorum.Tabiki bu kendi fikrim.Ancakdöviz ve btc arasında belli bir süre change yapmak gerekiyor dalgalanmalar doğrultusunda.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
October 27, 2017, 02:12:55 PM

Kripto piyasası bana göre sadece btc den oluşuyor.Altları çok kısa süre vur kaç yapmak için kullanıyorum.Henuz 1 ay önce en hacimli güvenilir eth strat dash zec monero gibi altlara 3 btc koyan arkadasım 0.5 btc ile ortada kala kaldı..Artar uçar bilemem ancak ben Altları kesinlikle 1 günden fazla elimde tutmam.Benim yatırım stratejim forever BTC..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 27, 2017, 02:40:48 PM

Hocam coinmarketcap'i açıp rasgele bi coin seçip alsan uzun vadede kazanabilirsin. Dikkatını çekerim kazanbilirsin diyorum kesin kazanırsın demiyorum ama bana sanki 2-3 aylık yatırım planı kısa gibi geliyor. Bi coine girersin bakarsın aldığın fiyatın altına falan düşmüş olur o yüzden 2-3 ay değilde en az 10-12 ay beklemeni tavsiye ederim. Fakat bu piyasada hiç birşey belli olmuyor girdiğin coin bi pump yer x2-x3 yaparsın paranı girdiğin gibi çıkmasınıda iyi bilmen lazım nerde çıktığın nerde giridğin çok önemli
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 27, 2017, 03:42:27 PM

sanırım kasım da btc nin bir olayı daha var ondan sonra altlar daha da yükselebilir gibi duruyor..adet sayısı az olan projesi özgün olan ekibi çalışkan olan ve 1-2 yıldır aktif bulunan bir coini seçmenizi öneririm ben şahsen stratis  biriktirmeyi düşünüyorum..önümüzde bahar yaz ayları güzel olabilir belki bütün çalışkan altcoinler için
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 27, 2017, 04:29:22 PM

mhutemelen segwit2x gerçekleşmicek ve ayrı bir coin olarak devam edicek. bitcoin'de bu gelişmeden sonra dahada artar bence. b2x'tende bir miktar para kazanılabilir

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
October 27, 2017, 05:29:27 PM

şimdilik etherium bize göz kırpıyor aslında hiç fena bir conin değil bu konuyu bende merak ediyorum  bende takipte kalacam teşekkürler

DeepOcean21
Full Member

Activity: 182

View Profile
October 27, 2017, 05:33:07 PM

Hocam konu güzel fakat sadece 2-3 aylık kısmı pek hoşuma gitmedi. Biraz kısa bi dönem gibi geldi bana benden daha bilgi kişiler vardır elbette formda onlar ne derler bu işe konu takipteyim bende gelecek haberleri bekliyorum.
Winterlust
Jr. Member
*

Activity: 69
Merit: 2

View Profile
October 27, 2017, 06:35:33 PM

Hocam coinmarketcap'i açıp rasgele bi coin seçip alsan uzun vadede kazanabilirsin. Dikkatını çekerim kazanbilirsin diyorum kesin kazanırsın demiyorum ama bana sanki 2-3 aylık yatırım planı kısa gibi geliyor. Bi coine girersin bakarsın aldığın fiyatın altına falan düşmüş olur o yüzden 2-3 ay değilde en az 10-12 ay beklemeni tavsiye ederim. Fakat bu piyasada hiç birşey belli olmuyor girdiğin coin bi pump yer x2-x3 yaparsın paranı girdiğin gibi çıkmasınıda iyi bilmen lazım nerde çıktığın nerde giridğin çok önemli

Yakın gelecekte altcoinlerin çoğunun uzun vadede yükseliş yerine düşüşte olacağını düşünüyorum, aradan sıyrılan bazı projeler olacaktır ama bir kısmı da tamamen çöpe gömülecek. Ekip bir noktadan sonra projeden vazgeçerse değer yüklecek bir şey kalmıyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: