Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:45:00 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Uyandırma Servisi - Türkiyede Gözden Kaçan Coin ve Tokenlar  (Read 1694 times)
CanErik (OP)
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
October 25, 2017, 08:38:06 PM
Last edit: March 12, 2018, 08:44:16 PM by CanErik

Merhaba;

Umarım başlık amacını aşacak şekilde anlaşılmaz.
Memeleket insanı genel olarak araştırmayı, okumayı sevmiyor. Bilenler ise dert anlatmaktan yorulmuş durumda.
Bu başlıkta kendimce fırsat veren, doğru projeleri paylaşmaya karar verdim. Konu altına yorum yapmak dışında Op'u güncelleyerek fikrimi paylaşmak niyetindeyim.

Yatrım Tavsiyesi Değildir.

İyi dileklerimle

Kucoin - KCS
Internet Node Token - INT
Ethos - BQX
Kore - KORE
Cloak - CLOAK
Hive - HVN
Blocknet - BLOCK
Bitbay - BAY
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 25, 2017, 09:37:23 PM

Konu için teşekkürler hocam. Yalnız bir önceki menüye konuyu açsanız daha iyi olur bence. Burası icoların olduğu bölüm.Konunuz silinebilir .

CanErik (OP)
Hero Member

Merit: 541

View Profile
October 25, 2017, 09:41:47 PM

Konu için teşekkürler hocam. Yalnız bir önceki menüye konuyu açsanız daha iyi olur bence. Burası icoların olduğu bölüm.Konunuz silinebilir .

Merhaba;

Benim beklentim olurda yanlış yerde başılığı açmışsam doğru yere taşınır umarım şeklinde. Uyarınız için teşekkür ederim.

İyi dileklerimle
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 25, 2017, 10:04:34 PM

Blocknet benimde ilgimi çeken bir token . Uygun bir zamanda yatırım yapmayı düsünüyorum .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 25, 2017, 10:46:06 PM

Daha dün gibi hatırlıyorum poloniex blockneti delist yaptığı zaman deli gibi dump vardı 10k sat altına kadar gitmişti o zaman alıp trex de auto sell yapsaydım şimdi  Shocked fırsatlar hiç bitmiyor en kötü durumdan bile neler çıkıyor.
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
October 26, 2017, 01:45:48 AM

Güzel bir başlık olmuş hocam tebrikler. Projenin neler vaat ettiği, beklentinin sebebi kısa 1-2 cümleyle açıklanırsa daha da güzel olur bence.
ToeX
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 04:30:53 AM

Çok güzel konu açmışsınız ama önerdiğiniz coinler hakkındada biraz bilgi verseniz fena olmazmış
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 26, 2017, 06:11:22 AM

nedenlerinide yazsaydınız biraz daha yardımcı olabilirdi. şimdi başkaları da gelip x y z token diye yazmaya başlıcak konunuz çöpe dönüşecek.

mesela neden bitbay?
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 26, 2017, 06:37:08 AM

Önerilen coinler fikri iyi ama, bece ICO lar daha iyi olabilir.Forumda her ICO nun konusu açılmıyor bazıları biz duyana kadar bitmiş oluyor.başlığa gözden kaçan ICO lar diye eklenebilir.şu an benim bildiğim ve yatırım yaptığım raiden.network var ufak bir miktarla icoya katıldım.
bunun dışında forumda konusu açılmayan gözden kaçan ICO lar olabiliyor paylaşılırsa herkese faydalı olabilir,forumda takip eden arkadaşlar vardır illa ki tek başlık altından paylaşılırsa iyi olur. Coin olarak ise INXT takip ediyorum şu ara iyi prim yaptı supply az ve daha değerlenmeye devam edecek gibi ödül gelmişti sosyal medyadan bi kısmını sattım kalanı bekletiyorum
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 26, 2017, 08:44:33 AM

nedenlerinide yazsaydınız biraz daha yardımcı olabilirdi. şimdi başkaları da gelip x y z token diye yazmaya başlıcak konunuz çöpe dönüşecek.

mesela neden bitbay?
Valla kardeşim burda coin ismi verilir falan işte yatırım yapacak olan adamda birazcık araştırsın. Yok öyle armut piş ağzıma düş emek vermeden olmaz bu işler. Araştırsın coini yatırım yapmak isterse yapsın
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 26, 2017, 08:50:00 AM

canerik çok güzel başlık ta şu anda ana akım coinler bile alım için diplerde gezdiği için gözden kaçan koinlere pek bakan yok Smiley

bat diyim bende çorbada tuzum olsun tabi Smiley
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 09:13:01 AM

Yatırım yapacaklar yine kendi araştırmasını yapar diye düşünüyorum.Benim dikkatimi hedge (HDG) çekti.Daha önce hedge coin çıktımı bilmiyorum.Bu coin 30 tane coinin paketlenmiş hali gibi sanırırm.Her coinin ağırlığı farklı.Coinmarketcapa 22 sinde girmiş ve 4 günde X3 yapmış.Ben daha almadım, bu konuda daha bilgili arkadaşların fikrini almak istedim.Forex şirketi alparinin buna benzer 3 kripto paradan (BTC, ETH, LTC) oluşan bir fonu vardı bitkapital diye ve alpari üzerinden alınıp satılabiliyordu.Bakmak isteyenlere Site https://www.hedge-crypto.com   coinlerin ağırlığı  https://www.hedge-crypto.com/wp-content/uploads/2017/10/Factsheet-BC30-oblikovan-v03.pdf   
Yatırım tavsiyesi değil, fikir paylaşımıdır.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 26, 2017, 09:48:35 AM

Blocknet'ten ben de ümitliyim ama yatırım yapmadım. Yapılır mı geç mi bilemiyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 26, 2017, 10:03:37 AM

Bence geç kalındı alacağı yolu aldı bu saatten sonra riskli olur diye düşünüyorum
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 26, 2017, 12:12:04 PM

Bende son 2 aydır bittrex de birkaç işlem dışında birşey yapmadım, fırsatlar etherdelta binance cryptopia gibi borsalarda.

R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 26, 2017, 12:37:22 PM

Hocam bana sorarsanız çoğu altcoin yerlerde içlerinden güzel ve güvenilir olanlarına yatırım yapılıp beklenmeli, güzel karlar bırakabilir. Altcoinler ile uğraşanlar için bir fırsat olarak görüyorum bu düşüşü. Değerlendirin bence. Ben Ethereum dan ümitliyim açıkcası.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
October 26, 2017, 12:50:39 PM

Yatırım yapacaklar yine kendi araştırmasını yapar diye düşünüyorum.Benim dikkatimi hedge (HDG) çekti.Daha önce hedge coin çıktımı bilmiyorum.Bu coin 30 tane coinin paketlenmiş hali gibi sanırırm.Her coinin ağırlığı farklı.Coinmarketcapa 22 sinde girmiş ve 4 günde X3 yapmış.Ben daha almadım, bu konuda daha bilgili arkadaşların fikrini almak istedim.Forex şirketi alparinin buna benzer 3 kripto paradan (BTC, ETH, LTC) oluşan bir fonu vardı bitkapital diye ve alpari üzerinden alınıp satılabiliyordu.Bakmak isteyenlere Site https://www.hedge-crypto.com   coinlerin ağırlığı  https://www.hedge-crypto.com/wp-content/uploads/2017/10/Factsheet-BC30-oblikovan-v03.pdf   
Yatırım tavsiyesi değil, fikir paylaşımıdır.

güzelmiş ama ben gelir modelini anlamadım adamların.
tamam HDG yi halka arz ettin. misal 100 BTC topladın. gittin bu 100 BTC yi bu 30 coin'e dağıttın.
coinmarketcap den gün sonu fiyatlarını aldın. kendi web sitende fonun aktif değerini duyurdun.
eyvallah peki. senin coin'ini alan da coin'in ilerde fiyatı artar diye alıyor onuda anladım.
iyide babacım sen nereden para kazanıyorsun?
işte o kısmı çözemedim.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
October 26, 2017, 12:52:12 PM

alis diyeyim, çorbada biraz da bizim tuzumuz bulunsun.

Kusman
Member
**

Merit: 17

View Profile
October 26, 2017, 04:16:27 PM

blockneti cok kişi tavsiye ediyor.Umutlu olanların sayısı epey fazla ama yine de ben güvenemiyorum tam olarak.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 26, 2017, 04:25:45 PM

Kaynağı bilmiyorum ama şöyle bir laf vardır: "Asıl kar hiç bakmadığınız yerdedir."
Başlık için teşekkürler.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: