Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:18:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Kar Hesabı  (Read 438 times)
heroinchains (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 09:16:21 AM

Arkadaşlar merhabalar,

Forumu şu anda her türlü hatmediyorum. Bittrex hesabını kullanarak küçük miktarlarla altcoinler aldım. Borsayı takip etmek için Blockfolio vb app kullanıyorum. Ancak kar / zarar hesabını yapamıyorum. Sizlere sormak istedim, eğer konu daha önce vardıysa çok özür dilerim.

Kar hesabı mantıken bid verdiğin bitcoin x unit = midir mantıken?  Eğer siz abiler ablalar beni aydınlatabilirseniz çok çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
October 27, 2017, 09:53:29 AM

kime göre neye göre kar önce ona karar vermen lazım. fiat olarak mı yoksa bitcoin olarak mı görmek istiyorsun? https://www.cryptocompare.com/portfolio/ bu siteye yaptığın tradeleri girdiğinde blockchain'den daha ayrıntılı bir şekilde görebilirsin. hatta blockchainde de görebiliyor olman lazım.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
October 30, 2017, 11:28:41 AM

Btc cinsinden kar zararını hesaplamak için my order history i kopyala excele at. Kar zararını görürsün. Ben öyle yapıyorum. Bu arada altcoinlere fazla paranı yatırma derim. Btc iyi şu aralar. Altcoinlere kısa süreli al sat için girersen daha iyi edersin. 

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
October 30, 2017, 01:02:57 PM

Bitcoinle alıp bitcoinle sattığına göre bitcoin bazlı kar etmen gerekir. 0.1 btc ile atıyorum 10 tane xcoin aldıysan sattığında 0.11 bitcoin ediyorsa kardasın demektir.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: