Bitcoin Forum
May 11, 2024, 10:12:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: bitcore/Airdrop  (Read 992 times)
cripton (OP)
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
October 29, 2017, 09:21:43 AM
Last edit: October 31, 2017, 03:03:07 PM by cripton

arkadaslar  bitcore

cuzdaninizda bulunan btx miktarina  her hafta pazartesi günü  yüzde 3% veriyor

ayriyeten 4 haftada bir yüzde 1 artis olucak ödemelerde.

yani onumuzdeki 4 hafta yüzde 3.

bir sonraki 4 hafta boyunca yüzde 4%

4 hafta sonra yüzde 5%

öyle devam edicek

herkese bol kazanclar,

asagidaki linklerde bitcore hakkinda ayrintili bilgiler mevcut,

https://www.kriptoparahaber.com/bitcore-geliyor.html

https://www.btc-echo.de/muss-es-immer-ein-hardfork-sein-nein-bitcore-btx-legt-seit-april-vor/

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcore/

bitcore türkce telegram grubu:

https://t.me/joinchat/FtdVegoRDXHhZoEor6afFg

airdrop kayit olma islemini anlatan videyo

https://www.youtube.com/watch?v=aBVcdT3V04c
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715465571
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715465571
Reply with quote  #2

1715465571
Report to moderator
1715465571
Hero Member
*

Ignore
1715465571
Reply with quote  #2

1715465571
Report to moderator
1715465571
Hero Member
*

Ignore
1715465571
Reply with quote  #2

1715465571
Report to moderator
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 29, 2017, 09:24:38 AM

Haber için sağol bittrexte geçiş yaptığım btcler ile ne alsam düşünüyordum bende iyi oldu bu haber.25 az oran değil biraz almak lazım teşekkürler.

Peki ne yapacağız bunu vermesi için.Sanırım sadece almakla bitmiyordur.
cripton (OP)
Full Member

View Profile
October 29, 2017, 09:38:58 AM
Last edit: October 29, 2017, 03:29:03 PM by cripton

Haber için sağol bittrexte geçiş yaptığım btcler ile ne alsam düşünüyordum bende iyi oldu bu haber.25 az oran değil biraz almak lazım teşekkürler.

Peki ne yapacağız bunu vermesi için.Sanırım sadece almakla bitmiyordur.

evet bitmiyor..

once cuzdan indiriceksin.

https://bitcore.cc/

sonra aldigin btx leri cüzdanda olusturdugn adrese yüklicen.

o adresi airdrop icin, cüzdanda imzalican.

ve register denilen yere ekliceksin.

#
ayriyetten twitter ve yotube de nasil olcani  anlatan baya vidolar var .

kalanson1
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
October 29, 2017, 11:48:45 AM

desene cüzdanında 0 olanlar aldı babayı (ben gibi) Lips sealed
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
October 29, 2017, 12:46:17 PM

Kardeşim şimdi bu %25lik bonus kısmı sadece bugün için mi geçerli? geçerli değilse daha sonra tekrar olur mu? hesabıma bir miktar btc yatacak 1 2 güne elimde olsaydı direk geçerdim büyük ihtimalle

cripton (OP)
Full Member

View Profile
October 29, 2017, 03:43:57 PM

Kardeşim şimdi bu %25lik bonus kısmı sadece bugün için mi geçerli? geçerli değilse daha sonra tekrar olur mu? hesabıma bir miktar btc yatacak 1 2 güne elimde olsaydı direk geçerdim büyük ihtimalle

evet yarin sabah saat 9 a kadar gecerli galiba.

bir dahaki haftaya yüzde 3% olacak

sanirim 1 sene boyunca bu böyle devam edicek.

her hafta cüzdanindaki miktarina yüzde 3% airdrop gelicek..

tabi once oraya kayit etmen gerek cüzdan adresini

AlvinLinn
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
October 29, 2017, 04:44:00 PM

ücretsiz airdrop mu diye girmiştim ama olmadı. sağlık olsun Smiley
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 29, 2017, 08:18:16 PM

ücretsiz airdrop mu diye girmiştim ama olmadı. sağlık olsun Smiley

Fakirlerin öğrencilerin v.s sermaye yapması için bountyler ve airdroplardan güzel bir şey yok arkadaşlar. Grin Ama burda değişik bir yöntem uygulamış adamlar umarım bu yöntem daha fazla yaygınlaşmaz da biraz sermaye yapabilir insanlar.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 29, 2017, 08:28:50 PM

Aktarımı 3 saat sonra yapabilirim kaça kadar geçerli acaba bu ? Saat 9 sa okey ama net bir bilgi var mı ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
cripton (OP)
Full Member

View Profile
October 29, 2017, 08:46:39 PM

Aktarımı 3 saat sonra yapabilirim kaça kadar geçerli acaba bu ? Saat 9 sa okey ama net bir bilgi var mı ?

kesin bilgi yok. bu gece yada yarin sabah a son bulabilir.

sanirim airdropa kayit islemleri her zaman acik. cunkü her hafta airdrop var. her pazartesi ödeme var.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 29, 2017, 11:45:17 PM

kesin bilgi yok. bu gece yada yarin sabah a son bulabilir.

sanirim airdropa kayit islemleri her zaman acik. cunkü her hafta airdrop var. her pazartesi ödeme var.

Birisi kaç saat kaldı diye sormus . Twitter ekibi 9 saat önce sakin olun daha 18 saat var demiş . Sizin dediginiz gibi sabah 8 9 gibi snapshot alınabilir .

125 Adetle aranıza katıldım hayırlısı Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 29, 2017, 11:49:45 PM

Aha füze resmi koymuşlar, böyle hayalperest şeyleri seviyorum bazen beklenmedik şeyler çıkabiliyor. Grin Kesinlikle katılmalıyım diye düşünürken video mideo falan deyince vazgeçtim be. Lips sealed
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
October 31, 2017, 05:19:28 AM

Başvurduk ama gelmedi maalesef.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
cripton (OP)
Full Member

View Profile
October 31, 2017, 03:00:02 PM

Başvurduk ama gelmedi maalesef.

slm
telegram türkce  grubuna girin, oradaki yönetici arkadas btx admin kadrosunda, yardimci olucaktir.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 07, 2017, 10:15:19 AM

Geçen hafta bu %25 bonusu almak için girdim. 9 dolarken falan bir miktar almıştım kar ederiz diye pazartesi olmadan 7 dolara düştü. Gelen bonusla anca yatırdığım parayı çıkardım.

neonguy
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
November 07, 2017, 10:17:35 AM

Benim böyle girdiğim çok airdrop var, hiç artış yok. Sad

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 07, 2017, 10:21:41 AM

Simdi elimizde olan coinleri satip bundan aldik diyelim %3 de airdroptan geliyor ama bunun $ cinsinden degeri sabit kalacak mi ki muhtemelen zaten airoptan sonra yasanacak dusus sebebiyle zarar bile edilebilir.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 07, 2017, 01:03:27 PM

bu yeni bir furya...güzel şeyler olabilir ..ARK ta da böyle bi olay var
uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 07, 2017, 01:08:18 PM

Başvurdum ama bende alamadım. Almakta istemem herhalde bu konudan sonra uğraşmayacağım bitcore airdrop ile çok şeyler istiyor cüzdan indirmek zorundamıyız illa? Ben gerek görmedim 15-20 tl için cüzdan indirmeye. Elimizdekinden de olmayalaım

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 07, 2017, 01:08:52 PM

Ben de ücretsiz airdrop diye girmiştim ama değilmiş gene de güzel bir şey aslında bakılabilir.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: