Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:07:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Etherdelta Tartışma/Analiz Alanı  (Read 1192 times)
kskaclord
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
October 31, 2017, 02:59:51 AM

Ilk baslarda cok kufur etmisligim vardi ama artik cok alistim. Cok ta ise yariyor aslinda. Burda islem gorup coinmarketcap ta listelenecek  veya baska exchange lerde islem gormeye baslayacak tokenleri takip ediyorum. Ortalama ×10 oluyorlar. Ama tabi onceden haber almak lazim. Mesela en son pazar sabah 2000 lerden btcm aldim aksama 40000 den sattim. 2 eth birakt8 allah bereket versin Smiley
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714968430
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714968430
Reply with quote  #2

1714968430
Report to moderator
1714968430
Hero Member
*

Ignore
1714968430
Reply with quote  #2

1714968430
Report to moderator
1714968430
Hero Member
*

Ignore
1714968430
Reply with quote  #2

1714968430
Report to moderator
furry04
Full Member

Activity: 308

View Profile
October 31, 2017, 03:02:13 AM

Ilk baslarda cok kufur etmisligim vardi ama artik cok alistim. Cok ta ise yariyor aslinda. Burda islem gorup coinmarketcap ta listelenecek  veya baska exchange lerde islem gormeye baslayacak tokenleri takip ediyorum. Ortalama ×10 oluyorlar. Ama tabi onceden haber almak lazim. Mesela en son pazar sabah 2000 lerden btcm aldim aksama 40000 den sattim. 2 eth birakt8 allah bereket versin Smiley

O da iyi taktikmiş. Ben genelde coinmarkete girdikten sonra projelere bakıyorum. Oraya girmeden daha ucuz oluyor demek ki. Coinmarkette listeleneceğini nasıl anlıyorsunuz peki kendileri mi söylüyor her tokeni eklemiyor çünkü cmc.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
October 31, 2017, 05:41:19 AM

Ilk baslarda buyuk ihtimalle herkes bu islem niye olmuyor diyerek birkac defa tiklayip fee odemistir sanirim bu bir tur gelenek halini aldi. Eger birkac dakikada eklensin problem degil diyorsam 0.1e ayarliyorum acilse 2 normal durumlarda 1 gas yetiyor. Cogunlukla 25 saniye gibi bir zamanda ilk onayi almis oluyor.
kskaclord
Full Member

View Profile
October 31, 2017, 06:41:13 AM

Ilk baslarda cok kufur etmisligim vardi ama artik cok alistim. Cok ta ise yariyor aslinda. Burda islem gorup coinmarketcap ta listelenecek  veya baska exchange lerde islem gormeye baslayacak tokenleri takip ediyorum. Ortalama ×10 oluyorlar. Ama tabi onceden haber almak lazim. Mesela en son pazar sabah 2000 lerden btcm aldim aksama 40000 den sattim. 2 eth birakt8 allah bereket versin Smiley

O da iyi taktikmiş. Ben genelde coinmarkete girdikten sonra projelere bakıyorum. Oraya girmeden daha ucuz oluyor demek ki. Coinmarkette listeleneceğini nasıl anlıyorsunuz peki kendileri mi söylüyor her tokeni eklemiyor çünkü cmc.

Telegramda takip ettiğim bir grup var. sessiz. sadece boyle haberleri birde airdropları duyuruyorlar. ismi Airdrop coin fakat telegram daveti nasıl yapılır ben bu elemanı nasıl takip etmeye başladım inan bilmiyorum. mesela bu sabah 10MTI için şunları yazmış.  

10MTI OFFICIALLY LISTED TO ETHERDELTA BUY NOW WHILE ITS LOW
10MTI WILL BE LISTED TODAY ON CMC.
EXPECT MOON FELLAS!!!

https://etherdelta.com/#10MTI-ETH

Takip edeli bakalım bu seferde tutturacak mı?
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
October 31, 2017, 07:22:54 AM

Ilk baslarda cok kufur etmisligim vardi ama artik cok alistim. Cok ta ise yariyor aslinda. Burda islem gorup coinmarketcap ta listelenecek  veya baska exchange lerde islem gormeye baslayacak tokenleri takip ediyorum. Ortalama ×10 oluyorlar. Ama tabi onceden haber almak lazim. Mesela en son pazar sabah 2000 lerden btcm aldim aksama 40000 den sattim. 2 eth birakt8 allah bereket versin Smiley

Telegramda takip ettiğim bir grup var. sessiz. sadece boyle haberleri birde airdropları duyuruyorlar. ismi Airdrop coin fakat telegram daveti nasıl yapılır ben bu elemanı nasıl takip etmeye başladım inan bilmiyorum. mesela bu sabah 10MTI için şunları yazmış.  

EXPECT MOON FELLAS!!!

grubun linkini bizede yollarmısın.
Coinredd
Full Member

Activity: 378

View Profile
October 31, 2017, 07:35:50 AM

10mtı airdroptan üç beş geldi şuan az bi para edio ayrıca etherdeltaya ekleneli 2 3 gün oldu. şimdi coinmarcete girmeden önce gireceğini nasıl anlarız önemli olan bu arkadaşın dediği gibi hiç olmasa x2 x3 yapar girdikten sonra
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 31, 2017, 08:10:57 AM

Arkadaşların belirttiği gibi artık çok az fee ödeyerek çok hızlı işlem yapabiliyoruz. Tabi bu etherdeltanın değil ethereuma yapılan güncellemenin eseri. Airdroplar sayesinde öğrenmiş oldum etherdeltayı. Sağlam icoları burada ico fiyatının altına alabilirsiniz. İyi fırsatlar çıkarsa birbimize haber verelim bence de çok iyi olur burada güzel fırsatlar çıkar.

kskaclord
Full Member

View Profile
October 31, 2017, 09:03:30 AM

EXPECT MOON FELLAS!!!

grubun linkini bizede yollarmısın.

Uygulamadan kullandığımın için link nasıl atılıyor bilmiyordum meğer tarayıcıdan da acılıyormuş.

Link bu:  https://web.telegram.org/#/im?p=c1094702599_11906879399191434075

grup ta yazılmıyor sadece eleman ne yazarsa onu okuyabiliyorsunuz bu sebeple haberleri nerden alıyor kimdir ne değildir gerçekten bilmiyorum.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 31, 2017, 09:42:56 AM

beyler gas price ı 4 gwei den daha dusuk yapamıyorum olmuyor.
kaç kere 1 yaptım ok diyorum.
etherdeltayı bir daha ki açışımda veya başka bir sayfada acınca tekrardan 4 gwei oluyor gas price.
yok mudur bunun bir yontemi.4 kat fazla oduyorum resmen.
rtyu123
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
October 31, 2017, 09:52:08 AM

Bende de durum üstteki arkadaş ile aynı. 4 gwei oluyor en az. 1 gwei yapanlar nasıl yapıyorlar merak ediyorum.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504

View Profile
October 31, 2017, 10:57:48 AM

herkes yazmış 1 gwei ile 2 gwei ile ile alış satış yapıyourm diye.
gwei yi nasıl ayarlıyorsunuz?
benim sabit 8 gwei ile gidiyor hep.

Öncesinde bnde ole yapıyordum bazı tokenlarda kabul etmiyordu biraz düşürünce borsada hesabını importladıktan sonra sağ üste hesabına tıkla asağı panel açılcak gas price düzenle 1 yap işlemini gerçekleştirebilrisin ama sayfa değiştirirsen veya yenilersen gas price defaulta yani 4 e döner.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
October 31, 2017, 02:35:55 PM

sayfa yenilenince 4 oluyor.sürekli kontrol edip 1 yazpıyorum işlem yapmadan önce. sıkıntı olmuyor.

,........
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 31, 2017, 04:30:05 PM

ben  uzun zamandan beridir etherdeltayi kullaniyorum. şimdi  ona  rakip bi site  daha acildi aktif olan adını unuttum hız  bakımından etherdeltadan cok daha hızlı fakat hacim yok tanınmış değil iyi reklam yaparlarsa o da iş yapar gibi aramizdan birileri belki hatirlar diye yazdim güncelleme acisindan. bir diğeride 0x'in radarrelay'i. şuanda beta sürümü ile aktif oda iş yapar gibi duruyor bahsettiğim iki projede etherdeltadan hızlı  muhtemelen etherdelta'da bunun farkında ki şuanda eski  hızından cok cok daha iyi muhtemelen eth forkunun da bunda katkısı büyük. önceden deposit withdraw transfer süreleri arasinda cok vakit oluyordu 0x'in daha ico projesindeyken  cok yaşamiştim bu sıkıntıyı oradan oraya transferler saatleri sürmüştü o ara. şuanda ama efsane hızlı ve kullanişli.   daha önce telefondan giremiyordum etherdelta ya ve işlem de yapamiyordum haliyle son 1 haftadir telden  de girip kullanabiliyorum cok rahat şekilde.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 01, 2017, 09:40:34 AM

Etherdelta güzel bir site alıştıktan sonra işlemler daha kolay oluyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
17men (OP)
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
November 12, 2017, 04:38:19 PM

Blue ve Dark bugün sağlam pump yedi. Ancak ben bu borsayla uğraşmaktan sıkıldım. Paramı bittrex'e geri yolladım. Güzel borsa ama kullanışsız.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 12, 2017, 04:56:05 PM

Etherdeltanın en işe yaradığı yer
Tokenler piyasaya çıkmadan eth üzerinden ilk siz alıp satabiliyorsunuz.
 Zaten coinmarketcap e çıkınca veya bir borsaya girene kadar geç oluyor.
Etherdeltadan kaymak yiyen çok.
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 12, 2017, 05:13:41 PM

Etherdelta insanı verem eder. Kullanımı tuhaf, tepkileri gec. Ben mecbur olduğum için kullanıyorum.

hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 13, 2017, 05:09:53 AM

btcredde sağlm kaymak yedirdi bana hakkını yemeyelim şimdi  Tongue

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 11, 2017, 10:19:36 PM

Tabiki anlık güzel bir kar imkanı sunabiliyor ethereum tokenleri fakat riski de o denli büyük. Ben çok riskli olduğunu düşünüyorum ve bu işi yapmıyorum bu yüzden.
Normal coin alıp yoluma bakıyorum
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 12, 2017, 06:11:03 AM

Deltada çok para kaybeden oldu yanlış giriş yapıldığında sıraya gore degıl yazdıgınız fıyata gore alım yapıyor o yuzden acemıler kullanırken dıkkatlı olsun bununla alakalı bır konu vardı kullanımı anlatılıyor
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: