Bitcoin Forum
May 09, 2024, 12:33:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Centra Hakkında Ki Son Düşünceleriniz Neler ?  (Read 1638 times)
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 31, 2017, 10:22:53 PM

Ben hala bounty bekliyorum bu elemanlardan ne zaman verecekler belli degil, verecekleride belli degil aslinda. Boyle dalavere yapan projeler hep surunuyor. Bak kickicoya 25c den 4c de geriledi 1 ayda
Ya evet bunlar iyice dümenci çıktı roadmap güzel de güzel de çalışıyorlar da, neden böyle oldu bilmiyorum anlıyamıyorum. Ama blog bountylerini ve sosyal medyaları dağıtmadılar diye biliyorum sadece.

The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715214787
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715214787
Reply with quote  #2

1715214787
Report to moderator
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 01, 2017, 05:44:43 AM

centra cok dalgali bir grafik sergiliyor. bir yukari bir asagi. aslinda sprekule etmekte zor. cunku farkli borsalarda islem goruyor sonucta. son dususu, btc nin sahlanmasi ve altcoinlerin dusmesine ve ayrica centra ekibinin verdigi sozler icin calismasina ragmen zamanlama acisindan insanlari yaniltmalarina bagliyorum.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
November 01, 2017, 06:01:00 AM

spekulasyon yapiyorlar surekli centra projesi uzerinde. bu yuzden fiyati bu kadar oynuyor. ben acikcasi uzak duruyorum bu gibi projelerden. bounty konusunda katilimcilat feryat figan icindeler. insanlari uzmemek lazim. centra simdiden uzmeye baslamis.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 02, 2017, 01:22:16 AM

Yani ne diyebilirimki 35 cente kadar düştü.
Yani bu heriflerde hiçmi balina yok abi ya koysana 60 cent civarına kalsın.
Bu kadar düşürmenin anlamı nedir*?
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 02, 2017, 06:18:46 AM

demekki balina kalmadı adamlarsattırarak alttan kendileri tekrar toplucaklar ki sonra geri satacaklar. arkadş holder olun bekleyin boşverin zaten bu ortamda ne olcağı belli .
illaki satıp kurtulmayı düşünüyorsanız satış verin istediğiniz fiyata sonra brakın  2018 ilk çeğreğinden önce centra ben bi bok beklemiyorum o dönem anca ico fiyatına gelicek bana göre.
zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
November 02, 2017, 06:51:58 AM

centra ve benzerleri olan projelerin şansları var bence bunlar yükselebilir.bunun gibi olan pundix ve proxycard projeleri var..illaki biri ya da 1-2 tanesi eninde sonunda tutacak ve artık etherum kredi kartı gibi bir şey olacak çıkacak...çok heycanlı Cheesy

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 02, 2017, 07:01:17 AM

Fiyatı düşük eğer borsaya girerse çok değerleneceğini düşünüyorum. Çok başarılı bir proje zaten o yüzden değeri artacak

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 02, 2017, 08:06:29 AM

Sonra niye olumsuz yorum yapıyorsun diyorlar 😊1 doları bile göremez artık . Kart projelerine yatırım yaparsam 2 olsun bundan sonra. Daha dağıtılmamış bountyler var sadece imza dağıtıldı. Onlarda gelirse fiyat iyice düşecek.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 02, 2017, 08:45:41 AM

Centra sı mentrası mı kaldı. Bitcoin hepimizi salladı. Düzgün projesi olanlar bile savruldu bu fırtına da , işi daha da kötü yapan şey mevcut duruma göre çoğu hedeflerini yada road map ini değiştirdi. Bu da altlara olan güveni iyice sarstı. Mesela SYS road map i güncelledi daha yeni  her şey değişti.  Eeee biz road map e istinaden yatırım yaptık şimdi ne olacak. 2008 benzeri bir krizi tahminim sanal alemde her 2-3 ayda bir bu şekilde yaşayacağız. Galiba mantıklı olan BTC ye gecip onu da sağlam bir cüzdana atıp 3-4 yıl beklemek.
jamesdean35
Member
**

Activity: 336

View Profile
November 02, 2017, 02:33:37 PM

Ailecek severek izliyoruz o kadar güzel düşüyor ki bir sanat eseri gibi dur demek gelmiyor içimden.1,4 dolardan aldım shitcoin olmasını bekliyorum ama olamazda çok güzel proje bakalım bi kartlar gelsin elimize fiyat fırlar gider

blablablabla
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
November 02, 2017, 02:41:24 PM

Centranın kabahati yok  varsa bile bu durumda bir şey diyemeyiz Bitcoin durdurulamaz yükselişi nedeniyle bir süredir bütün altcoinler aklandı. Tüm kabahat bitcoinde.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
November 02, 2017, 02:42:43 PM

bitcoin durulması lazım altcoinlerbı turlu hareketlenmıyor seneye kaldı işimiz
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 02, 2017, 02:55:27 PM

Ailecek severek izliyoruz o kadar güzel düşüyor ki bir sanat eseri gibi dur demek gelmiyor içimden.1,4 dolardan aldım shitcoin olmasını bekliyorum ama olamazda çok güzel proje bakalım bi kartlar gelsin elimize fiyat fırlar gider

ya bende başvurmayı düşünüyorum karta falan.
gerçmi kaldım acaba ?
Gerçekten çok kaliteli bir proje ve bitmiş gibi duruyor gerçekten şuanki fiyatı ucuz gibi ama düştükçe düşüyor ya.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
November 02, 2017, 03:20:15 PM

ya bende başvurmayı düşünüyorum karta falan.
gerçmi kaldım acaba ?
Gerçekten çok kaliteli bir proje ve bitmiş gibi duruyor gerçekten şuanki fiyatı ucuz gibi ama düştükçe düşüyor ya.

ucuz değil ya altı üstü ico fiyatına göre yüzde 70 değer kaybetmiş Cheesy okadar olcak
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 02, 2017, 08:29:53 PM

Arkadaş çıldırmamak elde değil ki ilk dağıtıldığında ne kadardı şimdi ne kadar bu nasıl bir uçukluktur.. Ya 0,62 lere çıktıktan sonra şu fork muhabbeti bitince umutlanmıştım ahanda 2 dolarlara gelecek herhalde diye sonrasında bu nasıl bir düşüştür abi bu nasıl bir ivme kaybetmektir. Hayır btc 30 k oldu arkadaş ya ilk geldiğinde satığ btc alsaymışız daha faydalı olacakmış..
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 02, 2017, 08:31:06 PM

Centra yi nedense Coss a benzetiyorum. Farkli kulvardalar ama sanirim grafiklerinden dolayi.. Bence ileride yatirimcisina kazandiracak  iki onemli coin bunlar. Centra cok deger yitirdi fakat eninde sonunda güzel bir yer edinecektir fiyat konusunda. Imzasinda kalmistim kac hafta onu bile satmadim ki bir miktarda btc nin bu hareketi sonrasi borsadan aldim. Centra ve diger coinler icin biraz beklemek lazim bu piyasa duzelene kadar.
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
November 02, 2017, 09:25:47 PM

Centra yi nedense Coss a benzetiyorum. Farkli kulvardalar ama sanirim grafiklerinden dolayi.. Bence ileride yatirimcisina kazandiracak  iki onemli coin bunlar. Centra cok deger yitirdi fakat eninde sonunda güzel bir yer edinecektir fiyat konusunda. Imzasinda kalmistim kac hafta onu bile satmadim ki bir miktarda btc nin bu hareketi sonrasi borsadan aldim. Centra ve diger coinler icin biraz beklemek lazim bu piyasa duzelene kadar.

bu aralar hepsi düşüyor. ayakta kalan kalmadı. bende bounty bekliyorum ama ses seda çıkmıyor henüz.
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
November 02, 2017, 10:59:30 PM

centra hakkında çok okudum , telegram twitter sürekli takip ediyorum. hem imzadan gelenler vardı hem de her düşüşte ben yine aldım. ama nerdeyse hergün alıyodum. centranın asıl projesi cbay i çok beğeniyorum. eğer ki yapabilirlerse ebay e rakip olacak. cbay ne bildiğin ebay gibi ama centra wallet ta ne varsa onunla alışveriş yapabiliyosun. dünya da 5 milyon kişi girip bişiler alıp satmaya başlasa bi kaç ayda bu yayılır ve fiyat çok artar. centra daha bebek da. ico biteli ne kadar oldu ki çok kötü bir döneme denk geldi. ethereumu beğenmeyen var mı ? fiyata bak ne kadar düştü. centra kim ki bu btc rallisinde düşmesin? ethereum u 30c alanlar vardı.  bu ayın sonunda cbay hayata geçiriliyor. ayın 15inde wallet sadece ico ya girenlere değil herkese açık olacak. centranın videolarına bak , team e bak sağlamlar hepsi. zararda edebiliriz o belli olmaz ama iyi para kazanma olasılığı yüksek bir proje. bittrexte onlarca shitcoin var , projesi teami belli olmayan. 3 etherle 2236 tane centra alıyosun şimdi. tanesi 2$ a gelse 4472$ eder tam 5x kazanıyosun. bir şeyi de alın unutun kardeşim. 3 ether ne ki bi Iphone parası. ama 1 sene sonra çok para kazandırabilir. HODL HODL HODL.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 03, 2017, 12:22:54 AM

cokda farkli degiller bildigim kadariyla coss'unda ileride kredi karti cikarma planlari var.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 03, 2017, 03:32:01 AM

Yani piyasadaki karmaşıklıktan dolayı düşeceğini tahmin ediyordum ama bu kadar da değil 30 cent nedir arkadaş. Umudum monaco gibi grafik sergilemesinde. Monaco'da ilk zamanlar 2 dolardan 70 centlere düşmüştü. Sonra 10 dolara çıktı hatta 20'yi gördüğü de oldu.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: