Bitcoin Forum
May 05, 2024, 06:58:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Çiftlik Bank  (Read 5068 times)
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
November 05, 2017, 12:46:02 AM

Bildiğin ponzi.. bunlara para yatıranlara allah akıl fikir versin ki muadili bir çok firma bu sistemlerle insanları dolabdırmışken..
tamam tamam ponzıı adamalr bugun actıkları mavı yumurta ciftlıgı ıle butun haber kanallarına haber oldu.beyaz show ozel reklam alıp yayınladı .zaten ulusal tum kanallarda reklamı donuyor adamların.bugune kadar hangı ponzının reklamlaRI TV DE  bu kadar döndu haber oldu yatırımları ıle ? turk dıye ılla kotuluycez ya ne yapcagınızı sasırıyorsunzu.adamların bı dunya bayyıısı ciftlıklerı var gıdın gorun gezın sonra ponzı dıyın. adam 5 400 tl ye ınek satıyor yılda 2.3 katı verıo 1 yıl sonra ınek ona kalıo zaten bastan kar yapıo 6-8 katı para kazanıo 2.3 katını  verıo .neyın ponzısı bu .elestırmeden gıdın bayılerı cıftlerı gezın .bılmeden yorum yapmayın. ben cerkezkoyluyum  sarayda cıftlıklerı var gdp gordum sonr apara ytrdm gaytte memnunum.btc kadar kazandırmasa da kazzandırıo genede

network dıyen vatandasa da sıtede ref kazancları kalktı ogren bı

hangi inek 6-8 kat kazandırıyormuş bunu kaç yılda yapıyormuş?
al bana 10 ınek bak sana 2 sene de kac katı kazandırcam gor
1714892301
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714892301
Reply with quote  #2

1714892301
Report to moderator
1714892301
Hero Member
*

Ignore
1714892301
Reply with quote  #2

1714892301
Report to moderator
1714892301
Hero Member
*

Ignore
1714892301
Reply with quote  #2

1714892301
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
furry04
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
November 05, 2017, 01:32:03 AM

Ponzi ya da değil bilmem bir gün patlar elinizde uzak durun. Zaten şu foruma girmiş bir insan o işlerle uğraşmayı bırakır şuradaki kazançları görünce.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
November 05, 2017, 07:13:19 AM

Bildiğin ponzi.. bunlara para yatıranlara allah akıl fikir versin ki muadili bir çok firma bu sistemlerle insanları dolabdırmışken..
tamam tamam ponzıı adamalr bugun actıkları mavı yumurta ciftlıgı ıle butun haber kanallarına haber oldu.beyaz show ozel reklam alıp yayınladı .zaten ulusal tum kanallarda reklamı donuyor adamların.bugune kadar hangı ponzının reklamlaRI TV DE  bu kadar döndu haber oldu yatırımları ıle ? turk dıye ılla kotuluycez ya ne yapcagınızı sasırıyorsunzu.adamların bı dunya bayyıısı ciftlıklerı var gıdın gorun gezın sonra ponzı dıyın. adam 5 400 tl ye ınek satıyor yılda 2.3 katı verıo 1 yıl sonra ınek ona kalıo zaten bastan kar yapıo 6-8 katı para kazanıo 2.3 katını  verıo .neyın ponzısı bu .elestırmeden gıdın bayılerı cıftlerı gezın .bılmeden yorum yapmayın. ben cerkezkoyluyum  sarayda cıftlıklerı var gdp gordum sonr apara ytrdm gaytte memnunum.btc kadar kazandırmasa da kazzandırıo genede

network dıyen vatandasa da sıtede ref kazancları kalktı ogren bı

hangi inek 6-8 kat kazandırıyormuş bunu kaç yılda yapıyormuş?
al bana 10 ınek bak sana 2 sene de kac katı kazandırcam gor

hayvancılık yaptın mı hiç? yoksa hesaplarını kağıt üzerinden mi yapıyorsun?
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 05, 2017, 07:54:08 AM

Ponzi'nin Allah'ı bu.

Batınca çok gürültü çıkacak yalnız, diğer ponzilere benzemeyecek sonu. Kuran eleman zaten batmadan önce ülkeyi terk eder başka türlü paçayı kurtarması mümkün değil.
Erayakarsu
Member
**

Activity: 110
Merit: 11

View Profile
November 05, 2017, 10:26:57 AM

Kesinlikle yuklu girmeyin bence cumhuriyet tarihinin en buyuk dolandiriciliklarindan biri olacak

orhanus
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
November 05, 2017, 04:54:10 PM

Kesinlikle yuklu girmeyin bence cumhuriyet tarihinin en buyuk dolandiriciliklarindan biri olacak

bu post altında son yazılanları okuyunca biraz tedirgin oldum ne yalan söyleyeyim şu an mükemmel bir çıkış evresinde içinde para bırakmamaya çalışıyorum zaten kendimi amorti ettim
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
November 05, 2017, 06:50:05 PM

adamlar televizyonlara reklam veriyolar Cheesy:D reelde gerçekten iş yapıyolardır belki bilmiyorum ama bu tarz işler tehlikeli. uzak durmak gerekli vurup kaçsa ki örneği çok bir bardak su içmeyle yetinirsin onun yerine atın borsada parayı kaybetsede çok üzülmüo insan
orgeneral
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
November 05, 2017, 06:53:06 PM

Şuan bende o yolda ilerliyorum henüz para yatırcak raddeye getirmedim olayı fakat sizin dediğiniz gibi yalan dolansa yatırmayıda düşünmücem sanırım  Grin
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 06, 2017, 10:58:44 AM

bu post altında son yazılanları okuyunca biraz tedirgin oldum ne yalan söyleyeyim şu an mükemmel bir çıkış evresinde içinde para bırakmamaya çalışıyorum zaten kendimi amorti ettim

kendini amorti etmişsen sıkıntı yok.

şahsi görüşüm ponzidir. sebepleri zaten yukarıda arkadaşlar da anlatmış. yakın zamanda patlayacağını düşünmüyorum çünkü çok güzel reklam yaptılar.
ponzinin patlaması için giderin gelirden fazla olmasıdır. ne zaman yeni katılımcılardan gelen gelir içerdekileri doyurmaya yetmezse işte ozaman patlamaya yaklaşır. şu yapılan reklamlar bizim insanımızın mallığını bu furyayı düşününce çok daha fazla insan üzülecek.

diğer ponziler gibi jet fadıllar gibi ne olacak yöneticiler yurtdışına çıkacak. besihaneler el değiştirecek sitede bir açıklama. şirket kapatılmıştır. ödemelerinizi 1 gün - 6 ay arasında alacaksınız. hakkınızı helal edin. 
zody
Member
**

Activity: 81

View Profile
November 06, 2017, 11:29:06 AM

Gerçek bir işi sanal yöneterek para kazandırılıyormuş gibi görünüyor.
Fakat şirket sahibinin insafına kalıyorsunuz hiçbir hukuki garantisi yok.
Patlatıp gitse mahkemeye verseniz adam savunmasında bu bir oyundu diyecek.
İşin reel tarafında hayvancılık geldiği nokta belli zaten adam işin bütün hammallığını yapıp size iyi para kazandırmaz.
Umarım reel de o kadar hayvan vardır Smiley

Buna para yatıracağınıza gidip BTC alıp unutun arkadaşlar birkaç yıl sonra 7200 usd bitcoin almıştım dur bir bakayım dersiniz sevindirir...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
serkan82
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
November 07, 2017, 05:55:53 PM

İlk girenler her zaman kazanır ki işin reklem ayağı yürüsün yakında patlarlar daha çok para toplamak için reklam da vermeye başladılar
NVogue
Member
**

Activity: 70

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 07, 2017, 07:46:58 PM

ponzi diyorlar ama olaya genelden baktığımızda bir inek satın aldığın söyleniyor ama  gerçekte satın alınıp alınmadığından bir bilgin yok onuda geçtim belli bir süre sonra o ineğe ait haklarınında süresi doluyor malı sahipliği konusunda kafamda soru işareti bıraktı.

hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
November 07, 2017, 07:50:12 PM

Android tabanlı bilmiyorum fakat bitcofarmda da tavuk ve inek mevcut Smiley  Belli bir puanla tavuk alıyor ve yumurtaları ile btc topluyorsun aynı şekilde inek alıp sütü'de btc çeviriyorsun. İstersen incele mantığını kavraman açısından.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
November 08, 2017, 08:23:04 AM

Bildiğin ponzi uzak durun derim. Bitcoin gibi bir nimet 9 senedir hayatımızda macera aramaya gerek yok diye düşünüyorum.
ibrhmsyt
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 08, 2017, 09:28:39 AM

YA millet dolandırılmaya ne kadar meraklı arkadaş anlamadım ki 
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 08, 2017, 10:35:44 AM

İyi reklam yaptılar patlaması yakındır. Böyle işlerde son vuruşu yapmadan önce reklama biraz daha para ayırıp piyasanın yeni kaymağını alıp çekip gitmek mükemmel bir his olsa gerek.

genelde çok reklam olunca patlamaları bir 6 ay ve 1 sene arası uzuyor ponzilerin. ama yazık günah bu milleti dolandırmak ne kadar kolay oldu böyle. bizim millet de çok meraklı hemen atılıyor. yok kaşar alacam yok yumurta alacam yok süt alacam hepsini telefondan uygulamadan satıyorlar, altınla gümüşle.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
November 08, 2017, 11:18:52 AM

İyi reklam yaptılar patlaması yakındır. Böyle işlerde son vuruşu yapmadan önce reklama biraz daha para ayırıp piyasanın yeni kaymağını alıp çekip gitmek mükemmel bir his olsa gerek.

genelde çok reklam olunca patlamaları bir 6 ay ve 1 sene arası uzuyor ponzilerin. ama yazık günah bu milleti dolandırmak ne kadar kolay oldu böyle. bizim millet de çok meraklı hemen atılıyor. yok kaşar alacam yok yumurta alacam yok süt alacam hepsini telefondan uygulamadan satıyorlar, altınla gümüşle.
Hakediyor bizim milletimiz. Havadan para kazanma sevdasından bir türlü vazgecemedik.
Zengin olayım çok kazanayim ama bunlara çalışmadan kafa patlatmadan sahip olayım.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 08, 2017, 11:33:41 AM

hızlı para kazanmak zor bir süreç simdi aslında mantıklı bir sekilde bu sistemi pınar süt yapsaydı insanların aldığı parayla inek alsa o ineklerden sütü de kendine ucuza satsa hem insanlar kazansa hem kendi . güzel olmaz mıydı .
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 08, 2017, 11:34:27 AM

var mı lan bizim forumda giren ? capsini atsın maskot yaparız

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112