Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:10:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Çiftlik Bank  (Read 5068 times)
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 25, 2017, 10:01:36 PM

o kanallar hayrına yapmıyor bu işi sonuçta. bir dizi yayınlıyorlar dünyanın parası gidiyor. saçma sapan kadın programlarına dünyanın parası gidiyor. biyerden çıkartması lazım bu parayı en güzel gelirleri de reklam.
kanal sorgulamaz doğru mu yanlışmı iyi mi kötü mü diye. hele bakın şu pazarlama reklamlarına altından uyarı geçer çoğunda bizim kanalımızla bir bağlantısı yok diye. parayı alır yayınını yapar bu kadar basit.
1714777827
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714777827
Reply with quote  #2

1714777827
Report to moderator
1714777827
Hero Member
*

Ignore
1714777827
Reply with quote  #2

1714777827
Report to moderator
1714777827
Hero Member
*

Ignore
1714777827
Reply with quote  #2

1714777827
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
yatmaca
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
November 25, 2017, 10:14:17 PM

Sistem devam ettikçe "2-3 ay sonra patlayacak" diyenler ortaya çıkıyor. Zira adamın vizyonu kendisinin haberi olduğu tarihten itibaren başlıyor.
Kanıt mı? Hisleri yeterli.

Herkes parasını tıkır tıkır alıyor. Ponzi bu diyenler hariç
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 25, 2017, 11:41:10 PM

Günlük 15 lira çekiyorum daha fazla yatırım yapsammıki diyorum şöyle 30-50tl günlük getirecek kadar.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 26, 2017, 12:03:30 AM

şu anda sistem devlet tarafından incele altına alındı. çiftlik bank yurtdışına mavi yumurta sattığını iddaa ediyor ve gelen parayla üyelere dağıtım yaptığını ve ayrıca üyelerin kattığı paralarla da tesis vs gibi şeyleri kurduğunu iddaa ediyor. benim tahminim mavi yumurta fiyatı düştüğü anda yani dünyadaki üretimi arttıkça ödenen ücretlerde azalacaktır.
haveyouever
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 26, 2017, 05:28:47 AM

Hiç güven vermiyor bu tarz sistemler . Peki elinde ki malı çıkartamadığını ve pazarı kaybettiğini düşünün ? Ha bir de yeni katılımcı olmazsa nasıl dönecek parasal sistem ?
Evet hiç güven vermiyor, 1 saat sonra ne olacağını bilmediğimiz bir site sonuç olarak çiftlik bank. Deli gibi reklam basıyorlar yeni müşteri toparlayabilmek için, heryerde karşıma çıkıyorlar. Bence uzak durmakta fayda var uykularımızı kaçırmamak için Smiley
CarolineWeishaupt
Member
**

View Profile
November 26, 2017, 10:08:47 AM

Yöetim bizlere verdiği %40 kazancın kendileri ürünleri satarak yıllıga baz vurunca %150 kar elde ettiklerini söylediler. Eger gerçekden sistemleri böyleyse uzun vadede sürebilir. temkinli olmakda yarar var ben yatırımı durdumdum ne gelirse artık.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
November 26, 2017, 11:31:27 AM

Şu anlık televizyon kanallarında bile reklamları dönüyor adamların bu nasıl bir cesaret ya adamlar saadet zincirini de televizyon reklamlarına taşıdılar ya pes diyeceğim başka bir şey demeyeceğim

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
November 26, 2017, 11:44:52 AM

Adamların milletten topladığı paranın miktarı dudak uçuklatıcı yani tvlerde reklamı dönmesinden doğal bir şey olamaz paraya bakıyor bu işler sonuçta. Yalnız elemanda tam tokatçı tipi var Smiley
yatmaca
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
November 27, 2017, 09:46:39 PM

Bir ay önce ponzidir yazanlar yine ponzidir yazmaya devam ediyor. Bense kazandıklarımı almaya

Devlet olaya el attı diye yalandan çıkarılan haberlere itibar edip ben demiştim diyenler şu anda hala yatırım yapanların nasıl paralarını aldıklarına bakıp kesin ponzi paylayacak demeye devam ediyor.

Siz ponzidir yazmaya devam edin.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 09:56:11 PM

Tamamen ponzi abi böyle saçmalık mı olur güldürdü

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
November 27, 2017, 10:19:05 PM

Adamlar ponzi reklamını televizyonda gösterebilecek kadar cesurmuş, takdir ettim. Bunları denetlemeyen radyo televizyon üst kurulu ne iş yapar diye sordurdu bir yandan.

thatsfire
Newbie
*

Activity: 62

View Profile
November 28, 2017, 08:34:23 AM

Yatırdığınız ana parayı istediğiniz de çekebiliyor musunuz ?

Bir arkadaşım girmiş fakat gel gel demekten yırdırdı resmen . Günlük yapılan kazançları topladığınız söyledi ortalam 150 TL civarında hesabıma parayı çekebiliyorum dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum
hudutf3
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
November 28, 2017, 09:35:18 AM

Saadet zinciri olmadığını kesinlikle söyleyebilirim. çifliklerini herkes gidip yerinde görebilir. gerçek yatırımları mevcut. kapıya kilit vurup kayıplara karışacaklarını sanmıyorum. para kazanmak isteyen kim olursa olsun bu yatırımı bırakıp gitmek için deli olmalı. önemli sermayeyle açılan işletmeleri bırakıp gitmek için ancak iflas etmelisiniz. şirketin yatırımcılarını mağdur edebilmesi için once kendisine zarar vermeli. yani iflas ederse, siz de iflas edersiniz.
who should follow
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
November 28, 2017, 11:35:16 AM

Saadet zinciri olmadığını kesinlikle söyleyebilirim. çifliklerini herkes gidip yerinde görebilir. gerçek yatırımları mevcut. kapıya kilit vurup kayıplara karışacaklarını sanmıyorum. para kazanmak isteyen kim olursa olsun bu yatırımı bırakıp gitmek için deli olmalı. önemli sermayeyle açılan işletmeleri bırakıp gitmek için ancak iflas etmelisiniz. şirketin yatırımcılarını mağdur edebilmesi için once kendisine zarar vermeli. yani iflas ederse, siz de iflas edersiniz.

Bu ürünlerin satışları nereye sağlanıyor peki ? Yapılan üretimler dış ülkere mi satılıyor ? Yoksa türkiyeye de satış işlemini yapıyorlar mı ?
rdy
Member
**

View Profile
November 28, 2017, 11:58:08 AM

Saadet zinciri değil lakin sistem bir yerde kilitlenecek. Yeni üyelerin ödediği ücretleri eski üyelere paylaştıran bir sistem. Yani sürekli yeni üye olması gerekiyor. Yeni üye alımını da sağlamak / artırmak amacı ile de sürekli daha büyük reklama ihtiyaçları var.
Cenkut
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
November 28, 2017, 01:46:41 PM

Garip bir sistem ama nereden geliyor bu değirmenin suyu diye soruyor insan... Ciddi paralar yatırıp aylardır alan var ve sistem işlemeye devam ediyor. Riskli ve Tehlikeli
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
November 28, 2017, 02:43:44 PM

Genelde olumsuz yorumlar var ancak bir arkadaşım bu Çiftlik Bank olayından iyi gelirler elde ediyor. Yalnız ben hiç merak edip bakmadım nedir, nasıldır diye. Bir yerde patlayacağı ve insanları mağdur edeceği konusunda sizinle hemfikirim.

Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 28, 2017, 04:32:44 PM

Sistem kurulduğu ilk aylarda yatırım yapmak kabul edilebilirdi şuan sırat köprüsünde oldukları kesin. İp ne zaman kopar şansa kalmış
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
November 28, 2017, 06:28:26 PM

Bana da pek devamlı olacak bir proje gibi gelmiyor. Patlamaya hazır umarım çok fazla insan madur olmaz  Undecided

sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110

View Profile
November 28, 2017, 08:50:54 PM

Youtube de izliyorum. Adam 100bin basmis inanasim gelmiyor. Gecen gun haberlere de cikdi yakinda kesinlikle patlayabilir dikkat edin.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: