Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:58:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Çiftlik Bank  (Read 5068 times)
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
March 14, 2018, 09:46:49 AM

Mal kendiside biliyor sisteme yeni girişler olmazsa yatırım devam etmezse sistemin patlayacağını ondan gazlayıp duruyor. Koyda kartvizitini 5 ay sonra arayalım halini hatrını soralım. Bankacıymış çek o zaman 100 bin kredi yatır al 150-200bin tl ni. neden yapmıyorsun? odeyeceğin faiz 15bini geçmez para amorti edene kadar. Cebine min 35 bin kalır.
Neymiş parasını alamayan olmuşmu. ulan adam parayı ödemezse şuan zaten kimse girmez ekosisteme herkes panikle yatırımını geri ceker. Hadi bugun kampanyayı bıraksınlar bakalım millet gunluk parasını cekmeye başlasın 1 ay dayanabilecekler mi?
Zaten adam sürekli kampanya yaparak sizin karınızı tekrar yatırmanızı sağlıyor. ponzinin amacıda budur zaten. Ticaret kaydıymıs falan bunlar fasa fiso istediğin kadar şirket acayım sana masrafı kaç para bir sirket kurmanın.
En basitinden bir söz vardır hiçbir piyasada herkes sürekli kazanamaz diye. burda maşallah herkes deli gibi para kazanıyor.
Git donanım haberine orda post kas burası sana fazla gelir.

Sen nasıl bir kralsın yahu adam aylar önceden senaryoyu yazmıs koymuş buraya böyle adamları dinleyin gençler bunlardan yarar gelir zarar gelmez  Grin
"Arkadaşa güvendim banka müdürü oldugundan gittim kredi cektim 100bin attım magdurum ben sisteme girdikten 1 hafta sonra ödemeler kesildi." de diyebilirdik bu gerizekalıya güvenseydik. O zamanda söylemiştim simdide soyluyorum ya bankada gişe görevlisi bu yada kart satmaya calısan part time lardan biri kendini takım elbise giyince bankacı sanıyor keriz.
Ben mesajı yazdıktan 1 ay sonra ödemeler durdu 3.5 ay sonrada dukkanı tamamen kapadılar. ben arkadası 4 ay sonra tekrar konusalım demiştim. Birkaç güne götü yerse gelir intihar düşünüyorum falan der duygu sömürüsü yapar.

o arkadaşı bende merak ediyorum ne oldu diye. ulan bankacıyım diye bize ekonomi anlatmaya çalışmıştı. kredi oranlarını neden bankadan kredi çekmediğini  Grin

bi gelse de görsek. zaten en son giderken demişti 4 ay sonra geleceğim bakalım hala konuşabilecekmisiniz diye  Grin

1714939116
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714939116
Reply with quote  #2

1714939116
Report to moderator
1714939116
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714939116
Reply with quote  #2

1714939116
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gokhan.uz
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 10:47:13 AM

Daha en başından belliydi, arkadaşımı uyarmıştım daha 2017 Kasım ayında dinlemedi Smiley
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 14, 2018, 02:21:49 PM

Biz bu trade yaparken anlattık. Biz bunun ico da hard cap yaparken anlattık. Biz bunu yeni geleni bilmediği konuda konuştuğu için azarlarken anlattık. bunun ponzi olduğunu kitaplarımız da anlattık  Grin Grin

haşofmanlı şevket hoca yarıldım okurken yaw  Cheesy Cheesy

Çevremde soranlar oldu abartmıyorum belki 50 sefer söyledim bu ponzidir eninde sonunda patlayacak diye kimisi inandı para yatırmadı, kimiside kriptoyu anlattığım için ona yöneldi falan filan.bi iki teşekkür telefonuda aldım sağolsunlar.adam gerçekten dediğini yaptı ve memleketin en büyük sığır çiftliğini kurdu  Grin

amk bu tipe güvenip eşeğimi emanet etmem nasıl onca parasını yatırdı milet aklım almıyor

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
s.kocaman
Member
**

View Profile WWW
March 14, 2018, 03:05:05 PM

bizim dombili verdiği sözü tuttu. avrupanın en büyük sığır tesisini kuracağım dedi kurdu. var mı avrupa da 80 bin sığırlık tesis  Grin

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
March 14, 2018, 03:05:55 PM

Mal kendiside biliyor sisteme yeni girişler olmazsa yatırım devam etmezse sistemin patlayacağını ondan gazlayıp duruyor. Koyda kartvizitini 5 ay sonra arayalım halini hatrını soralım. Bankacıymış çek o zaman 100 bin kredi yatır al 150-200bin tl ni. neden yapmıyorsun? odeyeceğin faiz 15bini geçmez para amorti edene kadar. Cebine min 35 bin kalır.
Neymiş parasını alamayan olmuşmu. ulan adam parayı ödemezse şuan zaten kimse girmez ekosisteme herkes panikle yatırımını geri ceker. Hadi bugun kampanyayı bıraksınlar bakalım millet gunluk parasını cekmeye başlasın 1 ay dayanabilecekler mi?
Zaten adam sürekli kampanya yaparak sizin karınızı tekrar yatırmanızı sağlıyor. ponzinin amacıda budur zaten. Ticaret kaydıymıs falan bunlar fasa fiso istediğin kadar şirket acayım sana masrafı kaç para bir sirket kurmanın.
En basitinden bir söz vardır hiçbir piyasada herkes sürekli kazanamaz diye. burda maşallah herkes deli gibi para kazanıyor.

Sen nasıl bir kralsın yahu adam aylar önceden senaryoyu yazmıs koymuş buraya böyle adamları dinleyin gençler bunlardan yarar gelir zarar gelmez  Grin
"Arkadaşa güvendim banka müdürü oldugundan gittim kredi cektim 100bin attım magdurum ben sisteme girdikten 1 hafta sonra ödemeler kesildi." de diyebilirdik bu gerizekalıya güvenseydik. O zamanda söylemiştim simdide soyluyorum ya bankada gişe görevlisi bu yada kart satmaya calısan part time lardan biri kendini takım elbise giyince bankacı sanıyor keriz.
Ben mesajı yazdıktan 1 ay sonra ödemeler durdu 3.5 ay sonrada dukkanı tamamen kapadılar. ben arkadası 4 ay sonra tekrar konusalım demiştim. Birkaç güne götü yerse gelir intihar düşünüyorum falan der duygu sömürüsü yapar.

Ahahahah moruk son günlerde gördügüm en bomba yorum yemin ederim. Ofis ortasında okurken kahkaha attım valla  Grin Grin Ben tapasının yiyecegini düşünmüyorum simdiden google de aramaya baslamıstır iyi icra avukatı alacaklarımı nasıl tahsil ederim dolandırıldım hangi mahkemeye gitmeliyim diye.

La casa De Çiftlik
s.kocaman
Member
**

View Profile WWW
March 14, 2018, 03:08:55 PM

Ahahahah moruk son günlerde gördügüm en bomba yorum yemin ederim. Ofis ortasında okurken kahkaha attım valla  Grin Grin Ben tapasının yiyecegini düşünmüyorum simdiden google de aramaya baslamıstır iyi icra avukatı alacaklarımı nasıl tahsil ederim dolandırıldım hangi mahkemeye gitmeliyim diye.

La casa De Çiftlik

bu arada son okuduklarıma göre paranızı geri alacağız şu hesaba 500 tl yatırın diye 1600 kişiyi dolandırmışlar :d

Onur_luna
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
March 15, 2018, 05:23:38 AM

İleri görüşlülüğü yüksek olan arkadaşlar nasılda ponzi olduğunu anlamış. 2 gündür ülke çalkalanıyor bu dolandırıcılık haberleri ile. tam ponzi ya
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
March 15, 2018, 06:52:08 AM

Bir kez daha paranın nelere kadir olduğunu görüyoruz şu tipi yolda görsen sikine takmazsın ama adam ponziyi kurup ortalığın amına koyuyor ve bu salağın peşinde kırk dönüyorlardı Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 15, 2018, 12:04:12 PM

Koskoca Devletin çiftlik bank kadar kayıtlı çiftçisi yok. bu tespit bile olayın saçmalığını açıklıyor.
tncgnr
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
March 15, 2018, 01:34:30 PM

Her şeyi geçtim dolandırılıyosun sonra biri açıp paranı kurtarıcaz sen bi 500 tl daha yatır diyo, 1600 cahil yine para yatırıyor.

Ülke olarak acınacak haldeyiz malesef.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 15, 2018, 02:10:11 PM

Her şeyi geçtim dolandırılıyosun sonra biri açıp paranı kurtarıcaz sen bi 500 tl daha yatır diyo, 1600 cahil yine para yatırıyor.

Ülke olarak acınacak haldeyiz malesef.

hahahah haha zaaa üzüm üzüme baka baka kararırmıs aldınız suriyeleleri onlar gibi oldunuz
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
March 15, 2018, 03:20:59 PM

Artık tipe çok fazla bakılmıyor icraata bakılıyor adamda icraatı yapmış tezgahı kurmuş ve oltaya düşen binlerce kişi olmuş şimdi maldivler de keyfini sürüyordur. Cheesy
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
March 15, 2018, 03:50:24 PM

çiftlik bank ponziydi zaten bakın şimdi yeni bir sistem kuruyorum.

okaliptüs bitkisi verimi çok yüksek ve çok yararlı bir bitki. hemen üretime geçiyor ayrıca. şimdi benim 5bin dönümlük tarlam var. ben zaten yapıyorum. şimdi sizde bana kayıt yaptırırsanız sizin adınıza tarla icarlanacak ve üretime geçilecek. şu anda site yapım aşamasında  Grin
tncgnr
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
March 15, 2018, 08:07:17 PM

adam resmen jet fadılla kapışacak kıvama geldi. Bizdeki saf kadar denizde balık yoktur.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
March 15, 2018, 09:05:33 PM

Artık tipe çok fazla bakılmıyor icraata bakılıyor adamda icraatı yapmış tezgahı kurmuş ve oltaya düşen binlerce kişi olmuş şimdi maldivler de keyfini sürüyordur. Cheesy

Uruguay'da inşaat işine girmiş.

Kolay yoldan para kazanıp sınıf atlama hayali bitmedikçe bu ponzilerde bitmez. Alan, kandırılan da genelde fakir fukara olur. Ben iyi olmuş diyemiyorum. Insanlar bir umutla girmiş. Üzülüyorum sadece.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
March 15, 2018, 09:51:46 PM

Bikaç sene sonra Türkiyeye gelmeye çalışacaktır tosuncuk. Basar rüşveti gerekli makamlara kendine af çıkarttırır. Sonra bi daha soyar milleti

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95

View Profile WWW
March 15, 2018, 09:53:50 PM

Soyulmaya müstehak bu insanlar yapmayın etmeyin diyorsun Yapacaz edecez diyorlar  Grin
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 15, 2018, 09:55:13 PM

https://www.youtube.com/watch?v=f6mHAKsX_n0

adam paraların videosunu çekip atmış amk, bizim sığırlara oh olsun, iyi sağdı milleti
ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95

View Profile WWW
March 15, 2018, 09:59:49 PM

https://www.youtube.com/watch?v=f6mHAKsX_n0

adam paraların videosunu çekip atmış amk, bizim sığırlara oh olsun, iyi sağdı milleti
Videoda ses yok ama tombuk eller var kesin tosuncuk bu  Grin
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
March 16, 2018, 01:03:51 AM

Tosuncuğa bak hele, vurgunu yaptı ve kaçtı. Bir de uruguaydan güncel video çekmiş. Devletimiz müsterih olsun, bütün problemler çözülecek diyor  Grin

https://www.youtube.com/watch?v=GIfyFQCkJAw

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: