Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:05:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Transferi Gas Ücreti Hk.  (Read 1104 times)
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 05, 2017, 08:05:59 PM

bende bir cekim yaptım exchange den bir eth token,hatalı txid verdiler.o da bununla alakalı olabilir acaba?
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715360717
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715360717
Reply with quote  #2

1715360717
Report to moderator
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 05, 2017, 08:10:33 PM

MEW den binance borsasına CDT gönderemedim ayar oldum şerefsizlere ya. Sabahtan beri uğraşıyorum gas ücretini kesiyor ama işlem onaylanmıyor gitmiyor. Bir sürü alt sat fırsatını kaçırdım deli oldum iyice bu nedir ya. Buna bir çözümü olan alıntılarsa memnun olurum. Teşekkürler
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 05, 2017, 09:20:35 PM

Arkadaşlar sorun bizde değil bu kedi uygulaması yüzündenmiş herşey teyit ettim onayladım.
Etherdelta Ethereum ağının %8'ini kullanırken bu 1 haftalık zımbırtı %15 kullanmaya başlamış.
Biz dahil kimse işlem yapamıyor yüksek fee ödemedikçe.
Bu uygulama ile Ethereum tabiri caizse patates olur.
Ne alım ne satım hiçbir şey yapılmıyor maalesef.
Bende az önce bu uygulamada gelecek görerek bir kedi alayım bakalım alışalım dedim ama yarım saattir onun için de bekliyorum.
Btc'ye sövüyorduk yüksek feeden ötürü ama o bile bu rezilliği yapmadı.
Yahu kaç defa fee'yi alıp fail verdi onun dışında da 2 gündür bir işlem yapamadım.
Mart ayı gelmeden kediler deprem oluşturdu maşallah.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 06, 2017, 07:33:44 AM

etheryum sorunu devam ediyor mu?bugun transfer yapabilen var mı hiç?
hamletkatlet
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
December 06, 2017, 08:35:20 AM

Transferi bırakında şunun fiyatına bakarmısınız eth yerlerde ya btc ile endexli giderdi şuraya bakın kahrolucam ya nerden başımıza illet oldu bu kedi oyunu
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 06, 2017, 08:37:57 AM

ethereum ayvayı yemıs sekılde dusuyor nerden aldık vay arkadas fena gırdı
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 06, 2017, 08:38:12 AM

Ethereum ağına kedi girdi gireli, kendine gelemiyor. Byzantium güncellemesine rağmen böyleyse daha önce olsa ne olurdu düşünemiyorum.

Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
December 06, 2017, 08:40:39 AM

Bekleyen islemlerde buyuk bir dusus var suan 20.000 islem bekliyor sadece eger hala gonderimde sorun yasiyorsaniz ethereum aginda daha farkli bir sorun var demektir. ICO zamaninda yogunluk olmasina alistik tamam eyw. ama su siralar devam eden cok tx Alan ICOda yok.

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 06, 2017, 09:30:38 AM

Gas ı artırmanıza gerek yok ben bu hataya düştüm bir işlem için 100 dolar gas prica kesildi deli gibi koydu bana.. Yapman gereken etherdelta hesabına çekmişmisin ethlerini onu kontrol etmen gerekir.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
December 06, 2017, 09:33:13 AM

Gas ı artırmanıza gerek yok ben bu hataya düştüm bir işlem için 100 dolar gas prica kesildi deli gibi koydu bana.. Yapman gereken etherdelta hesabına çekmişmisin ethlerini onu kontrol etmen gerekir.

$100 oha Cheesy hocam geç olsun güç olmasın yaaa Smiley ne yaptın öyle Smiley

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 06, 2017, 11:32:56 AM

Etherdelta' da 20 GWEI' nin altında çok sağlıklı işlem yapılamıyor ama malesef ki Etherdelta Gas limit' i 250K civarında tuttuğu için bu sefer de astronomik rakamlarda fee ödüyorsunuz. 1-2.5 dolar arasında düzeylerde çıkıyor ve bu düzeyde fee ödeyerek işlem yapmak da hiç akıl karı değil. Mecbur kalıyoruz, yapıyoruz o da ayrı konu.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
alelingen
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 07:05:08 PM
Last edit: December 12, 2017, 07:24:13 PM by alelingen

Arkadaşlar malum bu kedi işlemleri inanılmaz yavaşlattı. Fakat jaxx hesabımdan bittrex e eth aktarmayı myetherwallet ile başardım. En azından transaction hash kontrolü yaptığımda success olarak gözüküyor.

Benim sıkıntım ise aktardığım eth ler bittrex cüzdanımda gözükmüyor. Wallet ID leri de kontrol ettim herhangi bir yanlışlıkta yok.

Gözükmeme sebebi yine bu yavaşlamadan mı kaynaklı yoksa başka bir durum mu söz konusu.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Edit: Arkadaşlar cüzdana aktarım gerçekleşti. Gecikme Sanırım yoğunluktan dolayı olsa gerek.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 12, 2017, 07:21:04 PM

bende metamask göçmüş, etherdelta açılmıyor. ufak tefek bounty tokenarı pump yemiş satacaktım elimde patladı.
Ama MEW sorunsuz çalışıyor şimdilik.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
December 12, 2017, 07:30:16 PM

bende iki gündür equal tokeni bir türlü deposit edemedim. işlem özetini kontrol ettiğimde göndermeye çalıştığı etherdelta hesabına mew den token gönderebilir miyim ? yani her ne kadar mew i import etmiş olsakda bunun bir de etherdelta ayağı yokmu acaba ? bilgi verebilen olursa süper olur
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 12, 2017, 07:33:08 PM

bende iki gündür equal tokeni bir türlü deposit edemedim. işlem özetini kontrol ettiğimde göndermeye çalıştığı etherdelta hesabına mew den token gönderebilir miyim ? yani her ne kadar mew i import etmiş olsakda bunun bir de etherdelta ayağı yokmu acaba ? bilgi verebilen olursa süper olur

Bu equal'da sıkıntı var sanırım çünkü dün 2 kere etherdalta'ya deposite etmeye çalıştım (yüksek gazla) ikisinde de fail verdi anlamadığım bir şekilde, 2 dolarımı da boşu boşuna yemiş oldu..
Millennium_blue
Member
**

Merit: 10

View Profile
December 12, 2017, 07:49:41 PM

Bu equal'da sıkıntı var sanırım çünkü dün 2 kere etherdalta'ya deposite etmeye çalıştım (yüksek gazla) ikisinde de fail verdi anlamadığım bir şekilde, 2 dolarımı da boşu boşuna yemiş oldu..

Acele etmeyin satmak için.Elimde 37k var hiç uğraşmıyorum bunları duyduğum için.Elinizdeki adet sayısı yüksekse bekleyin.Artış gelirse iyi kazanabilirsiniz blue gibi.10 bin ve üstünü bu sebeplerden dolayı kolay kolay satmam.Belli mi olur coinmarkete girer yada başka borsaya girince iyi para edebilir.Orada satarsınız etherdelta saçmalığıyla uğraşmak yerine.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 12, 2017, 08:07:14 PM

Acele etmeyin satmak için.Elimde 37k var hiç uğraşmıyorum bunları duyduğum için.Elinizdeki adet sayısı yüksekse bekleyin.Artış gelirse iyi kazanabilirsiniz blue gibi.10 bin ve üstünü bu sebeplerden dolayı kolay kolay satmam.Belli mi olur coinmarkete girer yada başka borsaya girince iyi para edebilir.Orada satarsınız etherdelta saçmalığıyla uğraşmak yerine.

Ben az buçuk baktım ama bu tokenin geleceği yok gibi hocam ama yine de siz bilirsiniz. Şu an 0.05 görsem direkt satıyorum o dereceye geldi airdrop işleri artık.
Millennium_blue
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 08:16:03 PM

Ben az buçuk baktım ama bu tokenin geleceği yok gibi hocam ama yine de siz bilirsiniz. Şu an 0.05 görsem direkt satıyorum o dereceye geldi airdrop işleri artık.

Valla hiç belli olmuyor bu öldü bitti dump yedi diyorsun tekrar canlanıyor ethgas gibi.Galiba equal bir airdrop daha yapacakmış.Token tutucuların cüzdanına gönderebilirler öyle duydum ama kontrol etmedim.Hawala token gibi gelirse güzel olur.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 12, 2017, 08:49:32 PM

https://ethgasstation.info bu adrese bak orda yazan gas fiyatının üstüne 3-4 ekle öyle gönder ben öyle yapıyorum ama şuan hala yüksek bana göre dün 8lerde idi.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 12, 2017, 10:26:43 PM

gas ücretleri sabit değil bir türlü düşmüyor 6gwei yi gördükten sonra tekrardan 20lere cıktık . bu da kendi platformunu kullanan coinlere yaradı umarım bi çözüm bulunur. şuan işlem bile yapmıyorum ne olur ne olmaz
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: