Bitcoin Forum
May 03, 2024, 01:22:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: bittrex üyelik  (Read 489 times)
raskolnberg (OP)
Full Member

Activity: 222
Merit: 100

View Profile
November 01, 2017, 12:05:47 PM

arkadaşlar bittrex e üye olmaya çalışıyorum istediği belgeleride eksiksiz düzgün gönderiyorum fakat onay alamıyorum ne yapmalıyım ?
1714742534
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714742534
Reply with quote  #2

1714742534
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714742534
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714742534
Reply with quote  #2

1714742534
Report to moderator
Cahit
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
November 10, 2017, 12:23:51 PM

Neden onay vermediğini sayfasında yazmış mı sizde,Enhance verification gibi bir yerde olacak. Orada benim neden onay alamadığımı yazmışlar, isim eşleşmiyor,destek ile iletişime geçin yazmıştılar. Türkçe karakter girmeyle alakalı benim ki galiba, belki sizinde öyledir.
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 01:50:03 PM

Slack üzerinden iletişime geçin sorununuzu kısa sürede çözerler. Eğer gerçekten eksiksizse 1 hafta içerisinde onaylatırsınız hesabınızı.

A.ozcan
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 10, 2017, 04:33:59 PM

Birçok arkadaş bu sorunu yaşamaya başladı bu ara.Yoğunluktan kaynaklı 15 güne kadar sürdüğünü söyleyenlerde var,bilinçli olarak ABD merkezli bir borsa olarak İran Türkiye gibi ülkelerden gelen üyelik onay taleplerini bilerek beklettiklerini söyleyenlerde,ama sonuçta acil para çekmen gerekmiyorsa gecikerek olsa da onaylanıyor.
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 12, 2017, 05:14:27 PM

Birçok arkadaş bu sorunu yaşamaya başladı bu ara.Yoğunluktan kaynaklı 15 güne kadar sürdüğünü söyleyenlerde var,bilinçli olarak ABD merkezli bir borsa olarak İran Türkiye gibi ülkelerden gelen üyelik onay taleplerini bilerek beklettiklerini söyleyenlerde,ama sonuçta acil para çekmen gerekmiyorsa gecikerek olsa da onaylanıyor.
evet son zamanlarda bir çok kişi bittrexin bu durumundan muzdarip olmaya başladı. hatta yeni üyelik olmayan hesabında cüzdanında parası olup da hesabına giriş yapamayan, hesap doğrulama için uğraşanlar olmuş, umarım sıkıntı yaşayan insanlar olmas. bittrex en güvendiğim borsa şuan için.

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 12, 2017, 08:43:47 PM

Hocam zaten normal şeyleri tamamladığında günlük 3 BTC'lik işlem hakkı tanıyor. Diğer onay için uğraşıyorsan eğer ve eksiksiz gönderdiğini düşünüyorsan slack grupları üzerinden sorununu güzel bir dille anlat en geç 1 haftada alırsın onayı.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 13, 2017, 06:05:50 AM

Bu aralar bittrexin yardım kısmı çok yoğun, işleminize cevap almak için iki haftaya yakın bir süre gerekebilir

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
November 14, 2017, 01:37:10 AM

Bittrexte Polo gibi oldu en son yazdığım ticket slack ne varsa 17 gündür cevaplanmıyor.Önceden kısa sürede yardımcı oluyorlardı ancak yoğunlukmu ilgisizlik mi anlamadım.Binanceye geçeceğim onların iletişimi çok iyi Telegramdan anında yardımcı oluyorlar.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
November 14, 2017, 08:00:32 PM

Benim de üyelik standardımı yükseltmem gerektiği konusunda uyarı aldım. Belgeleri yükledim ancak bilgilerde uyumsuzluk uyarısı aldım. Mesaj attım ama yaklaşık 10 gündür devam ediyor. Bakalım nasıl çözülecek. Yeniden mesaj atmam gerekiyor sanırım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: