Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:09:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sinyal Grup ve Siteleri ne kadar doğru ve güvenilir?  (Read 1418 times)
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
November 03, 2017, 04:46:07 AM

Geçen turkish localde de paylaştılar türklerin olduğu bir kanal malın teki sinyal veriyor Smiley adamın bitcoin geçmişi 3 ay yok sinyal verir olmuş millette buna inanip para yatırıyor yahu şaka gibi insanlar var gerçekten.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 03, 2017, 06:00:14 AM

şu stoploos denilen martavalı kullanaydım şimdi böyle olmazdım ama hiç kullanmadım bittrexte bu nasıl kullanılıyor birisi anlatırsa çok makbule geçer
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 03, 2017, 06:11:06 AM

genelde byük çaplı grupları artık pumpcı insanlar yönetiyor ve her halukarda kazannçlı onlar oluyor . Bizim insanımızda da şöyle bir durum var. Bu gruplardan 10 kere darbe yer ama bi kere kazansın o grup onun için güvenilir olur. Kazık yiyeceğinin farkında olarak bile bile yine alım yapar Cheesy çok şahit oldum bu durumlara. Dallanaıp saçaklanmayan hatta mümkünse paralı üyeliği olan küçük gruplara girin. paralı dediğimde aylık 20-30 dolarlık ücreti var. zaten 1000 dolar sermayen varsa ilk artışda %10-20 araası para kazananları görüyorum. Ben şu an izleme aşamasındayım. Ne olursa olsun , kim olursa olsun sizde izleyin mutlaka ve kararınızı öyle verin.
Herkese bol şans
Betfair
Sr. Member

View Profile
November 03, 2017, 06:13:53 AM

şu stoploos denilen martavalı kullanaydım şimdi böyle olmazdım ama hiç kullanmadım bittrexte bu nasıl kullanılıyor birisi anlatırsa çok makbule geçer

https://medium.com/@BTCTurk/stop-emirler-164237d6dd5e
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
November 03, 2017, 06:34:30 AM

adamlar önceden coini alıyo özellikle hacmi düşük coini sonradan sinyali veriyo bizim avaraller de atlıyor Smiley evet bir miktar yükseliop girenlerin yarısı kar ediyo yarısı zarar en çok karı sinyali veren muhterem yapıyo Smiley sonra diyolarıki oo bu adam bu işi çözmüş biliyo Smiley sinyali önceden tahmin etti bilmem ne feş mekan Smiley uzak durun arkadaşım bence şu tarz gruplardan kaldı ki pump grupları hiç etik değil.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 03, 2017, 07:55:47 AM

Eğer ki sinyali veren grubu yöneten kişi ve arkadaşlarına destek olmak istiyorsanız. Direk btc adreslerine btc atın. Böyle dolambaçlı yollardan paranızı vermeyin.  Bir sinyalin anotomisi kısaca şöyledir.

1-) Sinyali veren kişi ve ya kişiler ilk önce uygun fiyattan koini toplar yada daha önce ellerinde kalan koinler için bunu yaparlar.
2-) İlk önce ücretli gruplara sinyali paylaşırlar ordan da alımlar gelir. Bir miktar yükselir.
3-) Sonra sinyal kanallarında ve sosyal medyada bunu paylaşırlar şurdan alın veya buradan alın diye.
4-) Bunun etkisiylede bir miktar yükselir, Ne kadar çok katılan olursa fiyat o kadar yükselir. Bazen gerçekten de hedef baz aralığına gelir iyi bir sosyal medya pazarlaması yaptılarsa.
5-) Tam bu anda ellerinde ki leri yeni almak isteyenlere burası önemli  SATIŞ YAZMAYARAK hangi sattan alici beklerse onun eline verirler.

Sonra geçmiş ola ya uzun vadeci olursunuz yada zararına satarsınız.
Betfair
Sr. Member

View Profile
November 03, 2017, 08:07:49 AM

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1068106

şu eleman telegramda sinyal çakıyordu türklere bir sürü insanda atlıyordu sazan balığı gibi Cheesy arkadaşı tebrik etmek lazım helal olsun
buraktrn
Member
**

Activity: 75
Merit: 10

View Profile
November 03, 2017, 10:45:52 AM

benimde takip ettiğim bir kaç grup vardı ama  verdikleri sinyallerle yaptığım tüm alımların sonucu hüsran oldu. bu işte tek bir gerçek var; her koyun kendi bacağından asılır. inandığınız coin'e kendi araştırmalarınız sonucu kafanıza yatarsa girin. başkalarının manipülasyonlarına gelmeyin.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 03, 2017, 11:45:07 AM

Sadece merak ettiğim için soruyorum. Sinyal gruplarına nerden katılınıyor? Telegram üzeri falan mı yoksa başka bi yerden mi? Burdan haberim oldu böyle birşeyden olduğundan. Genelde kendim güvendiğim coinlere giriş yapıyorum ama merak ettiğim için sorma gereği duydum

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
November 03, 2017, 12:36:23 PM

Çoğu bence yalan dolan. Adamlar önceden topladıkları coinleri millete itelemek için diyaloğun olmadığı monolog mesajlajma ortamlarında sinyal verip kendilerini zengin ediyorlar.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 03, 2017, 12:39:31 PM

maalesef önüne gelen grup kurup ücretli yapıyor heleki bazıları ücretlilere girip onların sinyallerini paylaşıyorlar birde şunu gördüm adam gidip 2 3 tane ücretli kurup gidip hepsinden benzer sinyal veriyor aslında adam aynı grubu farklı maalesef böyleleride var

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 03, 2017, 12:44:52 PM

Ben de güvenilmemesi gerektiğini düşünüyorum belki sadece bot yöntemi kullanılıyor ama ne olursa olsun piyasanın içinde olup her şeye dikkat ederek işlemleri yapmak gerekli.Kullandıgımız piyasa dolandırılmaya çok meyilli dikkatli olmak şart.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
November 03, 2017, 02:43:18 PM

Bu şekilde bir çok gurup türedi. Benim gibi yeni başlayan kullanıcıların yoğun ilgisi var. Riskli görünüyor.

mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
November 03, 2017, 10:18:43 PM

Sinyal grupları var telegramdan kendilerini zorla ekleyenler de var, ben bunların sinyalini alacam da işlemi yapacam da  iş işten geçtikten sonra sinyal veriyorlar. Başımın çaresine kendim bakarım.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 04, 2017, 09:25:52 AM

Guvenılır bır ıkı tane var genelde twıtterdan takıp edıyorum, daha buyuk kıtlelere sunu alın bunu satın dıyenler var ama onlar nedense bana guven vermıyor.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 04, 2017, 10:51:22 AM

Ne kadar güvenilir bilemeyiz.Bence böyle sitelerdenuzak durmalıyız. Araştırıp ona göre girmeliyiz

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
November 04, 2017, 11:20:37 AM

Merhaba. Kesinlikle bulaşmanızı önermiyorum. Bu tarz gruplarda genelde grup lideri dip yapmış bir coini görüp önden alır. Sonra gruba alım emri vererek grubu alıma teşvik eder. Fiyat yükseldiği anda da satıp çıkar gider. Kaymağını kendi yer yani.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 04, 2017, 12:29:10 PM

herkes sinyal gruplarına sövmüş çok güzel de , ben gayet kazanıyorum sinyal gruplarıyla

ama kazanmaktan ne anladığınıza bağlı bu biraz , günlük ihtiyaçlar için yetecek parayı çok rahat çıkarıyorum

izlediğim yol şu oldu

hocam senin şu dobra tarzını çok seviyorum ya  Grin Grin Grin

sizin yaptığınız bana göre çok riskli...ama ufak miktarlarda kondüsyon kazanmak için denenebilir tabiki ...ben bir acemi olarak fork zamanlarında altlara gir çık yapmayı daha güvenli olarak görüyorum Smiley

keşke 25 ekimden sonra elimdeki 2.8$ a aldığım stratisleri 4 küsür dolar olunca satsaydım ve şimdi fırlamış olan btc lerim ile çok yüksek miktardaki stratisi dipten 18 kasım gibi toplayabilirdim...kafama edeyim neden böyle birşey yapmadım ki Sad

bu fork olaylarını da tam bilmiyorum aslında...
niye oluyor? neden oluyor? özel bir teknik nedeni var mı yoksa her can sıkıntısında yapılabiliyor mu?  bir dahaki fork ne zaman falan ? bu sorularım cevap bulursa çok sevinirim açıkçası..cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
November 04, 2017, 03:10:32 PM

Sinyal işinden sanki biraz kazandırıp sonra tokatlayıp gidecekler gibi hissediyorum nedense ama araştırmaya devam ediyorum. Borsa işi zaten alış satış talep meselesi çok dikkat etmek lazım.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
November 04, 2017, 11:26:11 PM

Aynen bende korkuyorum hocam sinyal gruplarından sanki den son elimdekileri kaybedecemişim hissi oluşturuyorlar. Tabi ki kazananlar vardır ancak ben ısınamadım henüz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: