Bitcoin Forum
July 05, 2024, 05:41:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Waves ' e Yatırım Yapmak  (Read 6840 times)
IamX (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
November 01, 2017, 06:51:09 PM

İlk olarak yaklaşık 100-200 $ ile başlayıp her ay düzenli olarak arttırmak şartı ile waves ' e yatırım yapmak istiyorum.Sizce uzun vadede ne olur ?
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 01, 2017, 07:18:50 PM

Sonuçta ne olur kimse bilemez ama yatırım için iki ay öncesine göre daha mantıklı bir başlangıç dönemi olduğu kesin.
IamX (OP)
Newbie
*

View Profile
November 01, 2017, 07:22:51 PM

Sonuçta ne olur kimse bilemez ama yatırım için iki ay öncesine göre daha mantıklı bir başlangıç dönemi olduğu kesin.
İlk olarak cevabınız için teşekkür ederim hocam.
Ne olur derken tabi herkesin tahminini soruyorum.Yoksa ne olacağının tam olarak bilinmesi dediğiniz gibi mümkün değil.
Aslında asıl sormak istediğim uzun vadeli kazanç için mantıklı mıdır bu coin yoksa diğer coinlere mi yönelmek lazım Smiley
Saygılarımla
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 01, 2017, 07:48:23 PM

Amaç uzun vadede kazanç ise ana waves başlığı altından tam da şu anda bu konu tartışılıyor. Yani bir coine uzun vadeli yatırım yapıp x miktarda kazanç mı sağlamak daha mantıklıdır, yoksa aynı x miktarda kazancı yine aynı sürede birden fazla trade yaparak mı kazanmak mantıklıdır sorusunun cevabı tartışılıyor. Waves ile ilgileniyorsanız oraya göz atmanızı tavsiye ederim.
IamX (OP)
Newbie
*

View Profile
November 01, 2017, 08:03:33 PM

Teşekkürler göz atıyorum hemen.
whynotBTC
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
November 02, 2017, 07:39:05 AM

Kendiniz bütün detayıyla projeyi ve ekibi tanımadan ve güveninizi tam sağlamadan hiçbir alt coine yatırım yapmayın. Önce kendi kararınız önemli. En azından alt coinlere kâr amaçlı bakmanız güzel. Sizden daha uzun süredir piyasada olup Bitcoin trenini kaçırdığı için alt coinlerden büyük medetler uman insanlar görüyor bu gözler.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 04, 2017, 07:43:47 PM

Aynen katılıyorum (#whynotBTC). Eğer yatırım yapacaksanız projeyi iyice araştırın bu sadece Waves için geçerli değil. Mesela son altı ayda neler olmuş gelecek vaad ediyor mu? Bundan sonra ne olur. Çok büyük dalgalanmalar var mı ? Coin ne kadar istikrarlı. Formda da konuları okuyun.
Yani şuna yatırım yapın buna yapmayın demek bana çok mantıklı gelmiyor. kimseyi yanıltmak isitemem o yüzden. bu siz karar verin.

tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
November 04, 2017, 07:49:40 PM

Türk milleti olarak aksiyonu stresi riski severiz ama kanımca altcoinlerin de sırası geliyor gibi herkesin  söylesiği gibi iyi araştırmak lazım yatırım yapmadan önce
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
November 04, 2017, 07:52:53 PM

Waves buradan hızlıca 5-6$ seviyelerine gelebilir. Sonrasını bilemiyorum.

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 05, 2017, 06:39:04 PM

Wavesin allah belasını versin ya. En çok canı yananlardan biri benimdir herhalde bu forumda. Önceden çok bekledim artacak diye bir sürü waves aldım ama bir cacık olmadı. Bundan sonra da pek olacağını düşünmüyorum ben açıkçası. Piyasada ne olacağı belli olmaz belki iki katına çıkar tabi de en popüler zamanlarında beklenen patlama olmadıysa şimdi daha zor.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 05, 2017, 06:58:56 PM

Tabi ki kimse ne olacağını bilemez ama waves proje olarak borsa platformu sunmayı vaadediyor ve yavaş yavaş proje hayata geçmeye başlıyor, muadili diğer coinlere göre önde gidiyor, şuanki fiyatlar bile waves için çok düşük fiyatlar ama sonuçta bu piyasada ne olacağını kimse kestiremez, fakat wavesin uzun vade de üzeceğini pek zannetmiyorum

alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
November 05, 2017, 07:06:07 PM

waves aslında dığerlerne bakılırsa fıyat olarak cokda düşmedi 3,50 cıvarı suan bundan dıger fork zmnında daha dusukdu sonra atağa geçti ama kıramadı dengeyi sonra 4 5 arası gıdıp geldı ılerde değerlenebılır
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
November 05, 2017, 07:20:00 PM

Wavesin belli seviyelere gelmesi 2018 şubat martı bulacak benim fikrimce. Giriş için bu seviyeler çok iyi. Keşke bizde bu seviyelerden giriş yapabilmiş olsaydık  Grin
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 05, 2017, 07:23:21 PM

Waves artacaktır elbet düşüncen çok mantıklı bence.Düzenli almak çok mantıklı eninde sonunda yavaş yavaş artacaktır.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 05, 2017, 07:54:48 PM

Ortalık şu an için karışık . Kapıda beklenen segwit ' e bağlanıyor ağırlıklı olarak BTC ' nin artması . Şu an için alımlar uygun gibi . Ne kadarlık bir süreçte elinizden çıkartmayı düşünüyorsunuz o önemli . Uzun vade de 1 - 2 sene unuturum ihtiyacım olmaz dersen mantıklı bir yatırım olur . Takdir senin .
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 05, 2017, 08:02:42 PM

Wavesin allah belasını versin ya. En çok canı yananlardan biri benimdir herhalde bu forumda. Önceden çok bekledim artacak diye bir sürü waves aldım ama bir cacık olmadı. Bundan sonra da pek olacağını düşünmüyorum ben açıkçası. Piyasada ne olacağı belli olmaz belki iki katına çıkar tabi de en popüler zamanlarında beklenen patlama olmadıysa şimdi daha zor.

Popüler zamanı derken hocam tam olarak anlayamadım sizi Waves en yüksek noktasını gördüğünde bile alan arkadaşlar forumda tavsiye edenler hep bu coinin uzun vadeli olarak değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.Tabiki onlarda wavesin şuanda geleceğe noktaya gelmesini beklemiyorlardı.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 05, 2017, 08:57:13 PM

Çok mantıklı bir hamle, tl olarak tutacağınıza waves biriktirebilirsiniz.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 05, 2017, 09:19:37 PM

Son 6 ayda waves alanlar ağlıyor resmen. Waves almak yerine btc de kalsalardı tablo çok farklı olurdu. Buna göre yatırım yapamadan önce fiyat istatistiklerine bir bakın derim. Fiyat olarak bu aralar uygun gibi ama kimse uzun vade de ne olacağını bilemez. Bir zaman hedefi koymadan atlamayın derim.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 05, 2017, 09:28:54 PM

Hocam bir waves yatırımcısı olarak benim fikrim (biz daha yüksekten aldık) şu an bir alım fırsatıdır. Lakin bu benim şahsi fikrimdir ve yatırım tavsiyesi değildir. Ondan sonra adımız waves e yatırım yapıp umduğunu bulamayınca insanları waves e çeken adama çıkıyor Smiley Kısa vadede büyük kar beklereyerek girmedim. Uzun vade bekleyecem. Benim sabrım yok derseniz kısa vadece sıçrama potansiyeli olduğu konuşulan coinleri araştırabilirsiniz. Ama bu bana daha büyük bir risk olarak göründüğünden ben uzun vade beklemeyi tercih ettim. Karar sizin .
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1331

View Profile
November 05, 2017, 09:34:09 PM

Waves konusunda önümüzdeki birkaç haftalık süreçte bir takım gelişmeler yaşanacağı, bazı yeniliklerin devreye alınacağı duyumları var, Sasha Ivanov akıllı bir adam, eğer bu duyumlar doğruysa ve düşündüğüm gibi yapar, btcnin durulma, altcoinlerin yükselme zamanına denk getirirse waves çok ciddi bir şekilde fiyatlanır diye düşünüyorum. Ama son 6-7 aylık süreçte bilinen coinlerden karnesi en zayıflardan birinin waves olduğu gerçeği de ortada.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: