Bitcoin Forum
May 14, 2024, 08:20:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: BTCTURK HIRSIZDIR.  (Read 2486 times)
mathability
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
November 05, 2017, 10:23:28 AM

Türk borsalarına ben de bir türlü güvenemediğimden bittrex te usdt dönüyorum. Direkt btctürk ü itham etmek istemem ama yoğunluk anlarında da düzgün çalışmalılar.
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715674820
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715674820
Reply with quote  #2

1715674820
Report to moderator
1715674820
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715674820
Reply with quote  #2

1715674820
Report to moderator
4k4
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
November 05, 2017, 11:01:56 AM

Bunu yapmak yerine sağlam bir borsada BTC/USDT dönün. İşiniz bitince TL'ye çevirirsiniz.

Sağlam borsa hangisi? Ben de arıyorum sağlam bir borsa. Ama kimlik doğrulama kısımları (yeni hesap açıyorum çünkü yeniyim) acayip olmuş. Doğrulatamıyorum saçma sapan bir şekilde. Doğrulama sayfası gelmiyor! Birden çok PC ve tarayıcıda denedim, ad blockerları kapattım, faydasız.

CEX.IO'da eğer crypto paranızı sağa sola göndermek istemiyorsanız rakamları beğendim. Kimlik doğrulama da yapabildim. Ama crypto para gönderim fee'si hayvani.

Adam gibi kimlik doğrulaması yapabileceğim ve egzotik alt coinlerle portföy oluşturabileceğim bir borsa öneren olursa alnından öpeceğim. Yoksa bu BTCTURK ve benzeri sitelere mahkumuz.

Yakın zamanda QRYPTOS'u buldum. Lakin şu anda kredi kartı ile ödeme kabul etmiyorlar. Sanırım parayı TL olarak ETH ya da BTC'ye çevirip dışarı çıkarttığımda burayı kullanırım. Buradan tıklayarak üye olursanız bana da bonus sağlayabilirsiniz Smiley
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
November 05, 2017, 11:58:23 AM

Uzun süredir türk borsalarını kullanmıyorum. Wavesin söylenen gateaway geçişi başlayınca bu borsalara ihtiyacımız kalmayacak inşallah. Şu anki mevcutların hepsinin geçmişinde benzer olaylar var.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 05, 2017, 12:52:49 PM

Az önce yine beni sinir etti BTCturk yaklaşık 10 ETH'yi 2106 dan sat dedim 15 dakika geçti parça parça ve fiyat düşe düşe satıyor son işlem az önce gerçekşelti ve 1982TL'den gelde kızma buna neden parça parça satıp benim emri girdiğim fiyattan satmıyor bu Huh
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
November 05, 2017, 04:24:22 PM

Az önce yine beni sinir etti BTCturk yaklaşık 10 ETH'yi 2106 dan sat dedim 15 dakika geçti parça parça ve fiyat düşe düşe satıyor son işlem az önce gerçekşelti ve 1982TL'den gelde kızma buna neden parça parça satıp benim emri girdiğim fiyattan satmıyor bu Huh

Alış veya Satış işlemlerini Borsalar değil, o an sistemde bulunan veya daha önceden emir girmiş kullanıcılar yapıyor.

Borsalar ALICI ile SATICI arasında komisyonla ESCROWluk/aracılık yapan yerlerdir.

Herhangi bir emir girildiğinde o emrin gerçekleşmesi için kullanıcı veya kullanıcıların o emre uygun işlemler yapması gerekir. Yani, bir kullanıcı Satış emri girdiğinde o fiyatı uygun bulan alıcı veya alıcılar olmadığı sürece emir bekler.

Eğer Limit emir değil de Kolay işlem ile Satış emri girildi ise o zaman da sistem en yüksek alıcıdan itibaren aşağıya doğru satış yapar.

valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
November 08, 2017, 10:25:59 PM

kesik kesik işlem yapıyor diye kızan arkadaşlar o sistemin yavaşlığından vs kaynaklanmıyor. bildiğiniz üzere verdiğiniz satış emrini başka bir alıcı açtığı zaman satıyor...

R.R.L.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
November 11, 2017, 02:02:22 PM

kesik kesik işlem yapıyor diye kızan arkadaşlar o sistemin yavaşlığından vs kaynaklanmıyor. bildiğiniz üzere verdiğiniz satış emrini başka bir alıcı açtığı zaman satıyor...

2106dan sat deyince o fiyattan sadece satış yapar. Parça parça fiyat düşerek satış yapmaz. 2106dan sat deniliyorsa 2106dan satan yoksa o fiyatı bekler satan olunca parça parça o fiyattan satar. Düşükten satıyorsa sıkıntı var demektir.
radagast34
Member
**

Activity: 89
Merit: 10

View Profile
November 13, 2017, 12:45:39 AM

Site çöküyor mu yetersiz mi kalıyor, yoksa biliçli bi şekilde satılmasına izinmi verilmiyor anlamadım ama bilgi için telekkürler demekki güvenmicez. Ben de ilk olarak btcyi btcturkten almıştım türklirasına dönmek istediğimde artık başka bi aracı kullanmaya çalışırım .

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
ozzy1926
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 13, 2017, 08:10:29 AM

Bittrexte usdt ile işlem yapanlar para çekimini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
November 16, 2017, 01:28:25 PM

Sayın Kullanıcılarımız,

1 Kasım 2017 ve 2 Kasım 2017 tarihlerinde Bitcoin fiyatındaki ani yükselişler sebebi ile tüm dünya ve Türkiye borsalarında kısa süreli kesintiler yaşanmıştır. BTCTurk de hem Türkiye’deki hem de dünyadaki tüm diğer kripto para pazarları gibi bu ani yoğunluktan maalesef etkilenerek 1 Kasım 2017 tarihinde 20 dakika ve 2 Kasım 2017 tarihinde ise 30 dakikalık bir süre için kısmi olarak erişilemez olmuştur. Yaşanan kesintilerin doğrudan BTCTurk kaynaklı olmadığını bilmenizi isteriz.

Yaşanan yoğunluk nedeni ile taleplerinize geç cevap verilmiş veya henüz talebiniz sonuçlanmamış olabilir ancak şirketimize bütün kanallardan ilettiğiniz taleplerinizin titizlikle incelediğinden ve çözüme kavuşturmadan kapatılmadığından emin olmanızı isteriz.

BTCTurk bugüne kadar hiç bir kullanıcısını mağdur etmemiş kasıtlı olarak bir zarar oluşturmamıştır. Site kaynaklı oluştuğu tespit edilen tüm zararları her zaman karşılamış ve mağduriyetleri gidermiştir.

Kesinti anında karşılaştığınız sorunlar ile ilgili destek ekibimizden her zaman yardım ve hizmet alabilirsiniz.

Kesintiler ile ilgili detaylı bilgilendirmemize aşağıdaki Duyurumuzdan ulaşabilirsiniz;

https://www.btcturk.com/Home/News

Saygılarımızla.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
x8y
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
November 17, 2017, 02:01:36 PM

Üstteki mesaja dipnot..

Destek almaya çalışsanız da birebir aynı mesajı kopyala yapıştır yapıyorlar sadece.
teo220
Member
**

Activity: 84
Merit: 11

View Profile
November 18, 2017, 11:09:59 AM

Aynı şey paribu'da da oldu. hepsi aynısını yapıyor. Sen uyanık olup bozdurmnayacaksın ya da ucuzdan alacaksın.
Piyasayı belirleyen onlar değil sen ben. Yurtdışında da aynı.
hyipworld
Full Member

Activity: 233
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 11:11:54 AM

BTCTürk Türkiye'deki üç büyük borsadan biridir ve bana göre aşağı yukarı hepsi aynı kalitededir. Sistemsel hatalar her borsada olabilir.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: