Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:14:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Amazon Bitcoine rakip oluyor  (Read 1156 times)
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 03, 2017, 01:33:22 PM

Bence biraz sakin olsun direkt olarak bitcoine rakip olmak mümkün değil bence fakat kripto para piyasası için güzel bir haber amazon gibi büyük bir şirketin bu işe girişmesi.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
1715310847
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715310847
Reply with quote  #2

1715310847
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 03, 2017, 02:21:10 PM

Sağda solda bu alan adlarını alıp kötü yorumlarla uğraşmamak için aldıklarını düşünüyorum . Bence çok çok büyük bir olay değil .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
November 03, 2017, 09:52:37 PM

Amazon bitcoin işine geçiş yaparsa cidden işin rengi değişir e-ticaret devi yani kolay diil, o zaman Amazondan alışveriş yapan herkes ödeme seçeneğinde  bir kere Bitcoin diye bir şey olduğunu görür ve bu nedir diye bir bakar internete herhalde.
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
November 03, 2017, 11:54:23 PM

boş haberler bunlar. amazon coin işine gircek olsa bunu böyle bir şekilde mi açık eder? birde şu domain isimlerine bakın şaka gibiler Smiley amazon'un böyle bir olaya girceğini hiç sanmıyorum

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 05:29:04 AM

Bir amazon bitcoini kabul edecek haberleri çıkıyor bir amazon bitcoine rakip oluyor haberleri çıkıyor ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamak gerçekten zor
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 04, 2017, 06:12:57 AM

Arkadasin da belirttigi gibi domain adi resmen saka gibi, ben inanmiyorum sirf spekulasyon yapmak icin uydurulmus bir haber
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
November 05, 2017, 08:43:34 AM

Ntv de gordum bu konuyu bitcoine rakip olması bnce ımkansız gibi , isim konusunda amazoncoin vs olur bence Smiley
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 05, 2017, 09:01:10 AM

Amazon coin çıkarsa neyi vaadedecek acaba öyle amazonun coini diye alınmaz ki desinler amazon hisselerine coine çevirdik al satı yapacaz deseler neyse yoksa neye yarayacak amazon coin
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 05, 2017, 09:31:25 AM

Amazon coin cikarsa kar payi vermesi gerekir onun haricinde alisveris icin kullanilacak olmasi sacma olmaz mi.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 06, 2017, 02:18:45 AM

Amazon coin falan çıkarmaz girmezler bu işe. Büyük ihtimal bu coinleri kullanıcak ondan aldı domainleri.
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
November 06, 2017, 04:37:50 AM

Valla kardeş olursa adamların ICO'sunu düşünemiyorum! Amazon Coin sağlam gelir demedi demeyin. Öyle bir durumda tüm eldeki coinleri bırakıp Amazon'a geçmek icap eder. Adamlar ne yapsa en iyisini yapıyor.
drogbacrash1
Member
**

Activity: 392
Merit: 13

View Profile
November 06, 2017, 11:38:26 AM

Bitcoin rakipleri gitgide çoğalıyor ama bilmiyorlarki hiçbiri bir bitcoin kadar olmayacak 😄
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 06, 2017, 12:19:32 PM

Amazon eğer kendi coinini çıkartırsa çok sağlam gelir. Fakat bi btc olmaz burası kesin Smiley Muhtemel olarak kendi sitelerine entegre ederler. Muhtemel coin ismi amazon muhtemel kısaltma "AM" coin olur Cheesy Sitelerinde isteyenler bu coin ile alışveriş yapabilir.

firstwav
Member
**

Activity: 164
Merit: 17

The first celebrity management platform on the blo

View Profile
November 06, 2017, 01:05:30 PM

Yok ya öyle şey olmaz Amazon teknoloji tedarikçisi abi ne işi var Bitcoin'e rakip olmakla felan. Adamlar şu an zirveyi zorluyorlar teknolojik devrimde. Bence kendi isimlerine kayıt etmişlerdir. Çok bi proje yapacakları kanaatinde değilim.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 06, 2017, 01:31:25 PM

amazon eger bu işe girerse tokenleri ne amaçla kullanılacak acaba, ayrıca amazonun boyle atraksiyonlara ihtiyacı yok ben yakın zamanda boyle bırseye ıhtımal vermem
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 06, 2017, 01:41:36 PM

Amazon un bitcoin e rakip olabileceğini düşünmüyorum ama belli de olmaz bi anda değerlenebilir.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
November 06, 2017, 07:40:12 PM

Bunu bitcoin'e rakip olmak için değilde ileride kripto para aracılığıyla satış yapmak için açmışlardır ve bu domainleri başkasına kaptırmak istememişlerdir. Çünkü öyle ya da böyle ileride bitcoin ile alışveriş yapacağız ve amazon buna altyapı hazırlamak zorunda.
kgungor
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
November 06, 2017, 07:51:19 PM

muhtemelen çakallar amazoncoin ismiyle token çıkarmadan olayın önünü kapatmak istediler. belki ileride kullanılar. şu an için rekabetlik bir durum göremedim ben.

Domain alma nedenlerinin bende aynısı olduğunu düşünüyorum. Ico olaylarının bu kadar buyuduğu donemde bir sürü insan amazonun adını kullanıp sağlam para toplayabilir.  Ama coin çıkartma şeklinde olmasada amazonun ileride ödeme yöntemi olarak seçeceği koinler insanların bitkoine bakışını bir anda deiştirecek diye dşünüyorum. O günler tez gele.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: