Bitcoin Forum
May 12, 2024, 03:07:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: kenarda köşede bulduğum bir garip token Fujinto  (Read 1358 times)
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
November 03, 2017, 10:33:13 AM
Last edit: November 12, 2017, 01:30:29 PM by hirozaki faraday

Araştırma yaparken hitBTC'de rastladım https://fujinto.io internet adresleri bu fena proje değil fiyatı çok düşmüş ama 100-200$lık aldım bakalım ne olacak. Projesi hoşuma gitti. Yatırım tavsiyesi değildir, üzüleceğiniz bir miktardada almayın.

https://coinmarketcap.com/currencies/fujinto/#markets
1715483257
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715483257
Reply with quote  #2

1715483257
Report to moderator
1715483257
Hero Member
*

Ignore
1715483257
Reply with quote  #2

1715483257
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715483257
Hero Member
*

Ignore
1715483257
Reply with quote  #2

1715483257
Report to moderator
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
November 03, 2017, 10:43:23 AM

Dostum paylaşımın için teşekkürler. Bende bu tarz coinlerin peşindeyim. Yalnız eleştiri olarak almazsan eğer bir şey soracaktım. Ben bir araştırma yapmadım ama total supply biraz fazla değil mi 400.000.000 ...  Şöyle 100 ün altında olaydı süper olurdu.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 03, 2017, 10:46:04 AM

Araştırma yaparken hitBTC'de rastladım https://fujinto.io internet adresleri bu fena proje değil fiyatı çok düşmüş ama 100-200$lık aldım bakalım ne olacak. Projesi hoşuma gitti. Yatırım tavsiyesi değildir, üzüleceğiniz bir miktardada almayın.

https://coinmarketcap.com/currencies/fujinto/#markets

total miktarı çok fazla ancak marketcapi çok düşük.
Bilemiyorum çok rahat 2x,3x yapar gibi duruyor.
İyice araştırmak gerek web sitesini,ekibini ,projelerini
Takip ediyorsanız buraya bilgileri aktarın herkesin haberi olsun.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 03, 2017, 10:50:58 AM

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim fakat bu tip coinlere yatırım yaparken bence paramız giderse bile üzülmeyeceğimiz bir rakam ile giriş yapmak lazım. Bilinmeyene yatırım gibi bişey oluyor benim açımdan umarım kar elde edersiniz başarılar.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 03, 2017, 12:10:59 PM

Piyasaya sunulacak olan coin miktarı çok fazla geldi bana, bir de eleştiri olarak kabul ederseniz zaten fazla yatırım yapmamışsınız mantıklı olarak, bu tür coinler çok uzun vadeli yatırım yapılmaz, daha çok kendini kanıtlama yolunda ilerleyenler daha sağlıklı

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
November 03, 2017, 12:43:50 PM

Böyle eski tarihten kalan coinler bazen insanın yüzünü güldürüyor değil mi Smiley Önceki sene montunda bıraktığın beş liranın sevincini tatrıyor insana. Bereketini göresin Smiley

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 03, 2017, 12:46:49 PM

bende bu tür coinlere bir ara yatırım yaptım zararla çıktım umarım buda böyle olmaz kazanırsınız ben o gündür bittrex plo gibi borsalarda olmayanlardan uzak duruyorum ama ekip iyiyse üzmeyecek şekilde olabilir genellikle tanınan coinleri alıyorum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
November 03, 2017, 12:53:46 PM

Böyle eski tarihten kalan coinler bazen insanın yüzünü güldürüyor değil mi Smiley Önceki sene montunda bıraktığın beş liranın sevincini tatrıyor insana. Bereketini göresin Smiley

Bir yerden bir bereket umarım görürüm çok güzel kar etmiştim 5 aydır ama monetha'nın stop loss atlaması bana çok pahalıya mal oldu.

Arkadaşlar böyle coinlere güven olmaz bu arada bakarsınız 20x yapar bakarsınız 10'da 1'ine düşer. Kar ettiğiniz bir coinin kârıyla alıp unutun bakalım ne olur.
mtn
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 02:11:20 PM

Sadece videosunu izleyerek yazıyorum. Keşfettiği yeni birsey varmış gibi yapmışlar. Orada anlattıklarını bugün bitcoin wallet kullanarakta yapabilirsin. Herkesin dilinde bir merkezsiz ve hızlı. Ama başka birşey yok.

Tabi borsada ne olur bilinmez.

İnşallah kazanırsın üstad.

SSiCiLiaN
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 03, 2017, 05:46:34 PM

bu gibi coinler ciddi kar birakabilecegi gibi ciddi sekilde zararda ettirebilir. herkes kendi riskini aliyor sonucta. ben pek sicak bakmiyorum boyle adi sani pek duyulmamis coinlere. parayi copten toplamiyoruz sonucta. en azindan arkasinda bir comunity olmali.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 03, 2017, 05:49:12 PM

marketcap değeri çok düşük. az miktarda alınıp ciddi karlar edilebilir bu coinlerden. hacmide düşük olduğu için çok rahat pump yiyebiliyorlar.

mtn
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 06:12:56 PM

Sadece videosunu izleyerek yazıyorum. Keşfettiği yeni birsey varmış gibi yapmışlar. Orada anlattıklarını bugün bitcoin wallet kullanarakta yapabilirsin. Herkesin dilinde bir merkezsiz ve hızlı. Ama başka birşey yok.

Tabi borsada ne olur bilinmez.

İnşallah kazanırsın üstad.

SSiCiLiaN

Şimdi daha detaylı baktım, whitepaper'ını inceledim. Geri kalan kısım çalışmıyor zaten. Milisaniyeler içinde (Kendi söylemlerine göre ) transfer dışında birşey yok. Gerisi hikaye gibi geldi, halen zaten bitcoin ve başka kripto paralar var iken bu kullanılsın bir cevap yok. Bu işin proje tarafı. Tutar turmaz, pumplanır dumplanır o piyasa hareketi onu bilemeyiz.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 03, 2017, 06:53:16 PM

böyle dandik coinlerin alınmasına karşıyım ben. unifyi de 2k seviyelerinden böyle toplattırdılar şu anda fiyatı ortada. şansa pump belki ama mutlaka birinin elinde patlar.
DeepOcean21
Full Member

Activity: 182

View Profile
November 03, 2017, 09:20:36 PM

Dandirik projeerden birisi daha . Scam gibi duruyor yatırım yapılmaz. Yatırım yapmayı göze alan arkadaşlar varsa fazla bi yatırım yapmayın giden paranız olacaksa madem az bi miktar olsun sonrasında üzülmeyin
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
November 04, 2017, 05:45:36 AM

Arkadaşlar durum ortada tabikide proje bir ark yada birşey değil göze alınabilecek bir miktarla girinip amaç pump kovalamak.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 05:50:07 AM

Hacim çok çok düşük. Bu hacimi ekip besliyor bile olabilir. Uzak durmanızı tavsiye ederim. Saygılar.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 04, 2017, 06:25:48 AM

Detaylı inceleme fırsatı bulamadım ama hacmi düşük coinler her zaman risk teşkil ediyor maalesef . Fazla yatırım yapılmasını tavsiye etmem bu tarz coinlere . Elimden geldiğince de bulaşmamaya çalışyıorum . Fakat hirozaki nin yatırımı kendini üzecek bir mebla değil . Analizini yapmıştır illa ki . Anlık pump gelirse elden çıkartılması gerekir.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
November 07, 2017, 10:24:09 PM

75 alış 140 satış az meblağ ile girip neredeyse 2x aldım giren arkadaşlar olduysa bu tip coinlerden 2x almak yeterli artık çıkabilirsiniz diye düşünüyorum. Şimdi de başka fırsatları değerlendirin düşük meblağ ile girin dedim 2x yaptı ama 1/2x de yapabilirdi hacmi az olan coinler belli olmaz. Bir coin daha araştırıyorum şimdi onun konusunuda açarım alım noktasını bekliyorum.
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
November 07, 2017, 10:52:18 PM

bende bugün baktim etherdelta ya en son hangisi düsmüsse, onu aldim 50 dolarlik.

cfi düsmüstüm. düser düsmez aldim.. sonra dedim dur bi arastirayim ne almisiz diye..

baktim bir ay önce icosu yapilmis, daha düne kadar 7000 tanesi 1 eth ya veriliyormus.. ve suan etherdeltadan 8 katina satisa sunulmus, yani anlayacagin tam kaziga oturdum galiba. umarim cabuk cikar. fiyat yani.

artik önce aliyorum en son ether deltaya düseni. sonra arastiriyorum ne aldim diye.. cünkü bu piyasada mantik islemiyor onu anladim.
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
November 07, 2017, 10:56:06 PM

böyle dandik coinlerin alınmasına karşıyım ben. unifyi de 2k seviyelerinden böyle toplattırdılar şu anda fiyatı ortada. şansa pump belki ama mutlaka birinin elinde patlar.

coin sayisi pek fark etmiyor. coini yöneten ekip ac gözlü degilse, amaci coini yükseltmekse sayisi ne olursa olsun bir yolunu bulur o coini cikartir,

ama coinin sahibi ac gözlüyse ,ekip yaratici degilse elinde patlatir coini

otn e bak, bir haftadir piyasada, coin sayisida bir hayli ama 28 dolara cikti.ekip isi biliyor. habire piyasaya sürmpyor coinleri.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: