Bitcoin Forum
May 23, 2024, 11:48:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kredi kartıyla bitcoin alma  (Read 996 times)
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
February 14, 2018, 08:43:31 PM

Bitit sitesinden alabilirsiniz lakin komisyon oranlarını göz önünde bulundurun. Kar edeyim derken zarar etmiş olmayın.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 14, 2018, 09:27:09 PM

Cex.io sitesinde vardı sanırım bildiğim kadarıyla bu bitcoin işini kredi kartı ile alımla hiç denemedim diyebilirim. Banada çok mantıklı gelmiyor bu iş.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 16, 2018, 09:21:46 AM

Cex.io sitesinde vardı sanırım bildiğim kadarıyla bu bitcoin işini kredi kartı ile alımla hiç denemedim diyebilirim. Banada çok mantıklı gelmiyor bu iş.

Cexten alın kar edersiniz yeter ki hemen almayın. Ani çıkış ve düşüşlerde bizim borsalar çoğu zaman geç tepki veriyor bu durumda cexin fiyatları altta ya da üstte kalabiliyor. Bu durumu tespit ettiğinizde hemen alıp gönderim yaparsanız elinizde kemiksiz kar kalır isterseniz yine karta çekip kar alabilirsiniz ama uzun vadeli tutacaksanız karttan nakit avans çekin kuyumcudan altın alın en azından ilk yatırımıdaki zararı azaltırsınız.
Taksit işine gelince bankanızla görüşerek biraz daha ek faizle borcu taksitlendirmekten başka şansınız yok çünkü cexinde kuyumcununda işlemi nakit işlemdir, Takside izin verilmiyor hemen geriye satılacak ürünlerde
TrustedZach
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
February 23, 2018, 04:38:01 PM

Kardesim coinize diye kredi karti var bi bakiver. $5 mi neydi bir kac ay once. Cok da uygun, bitcoin falanda kabul ediyorlar.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 23, 2018, 05:20:31 PM

Bi ara cex de kredi kartıyla alımı araştırmıştım çok fazla komisyon alıyordu yanlış hatırlamıyosam. 1000 dolarlık btc alımına 1100 dolar gibi ödeme istiyordu sanırım. Araştırmada fayda var en iyisi nakit çekip türk borsalarından almak
eXUk
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
June 08, 2018, 09:19:18 AM

https://www.koinal.io sitesinden turk kartlariniz ile btc, eth, ltc, bch ve xrp alabiliyorsunuz. uzaklara gitmeye gerek yok. bir turk sitesi bunu yapmaya basladi.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
June 12, 2018, 02:37:31 PM

kredi kartı ile bitcoin alma konusunu deyebilirsin ama bankan para çekme diye adlandıracak. hani ne gerek var diyorum içimden. kimlik vermek istemiyorsan küçük küçük miktarda ticaret puanı yüksek olan bu forum başka forumda satın almaya git.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
June 12, 2018, 07:10:32 PM

kredi kartı ile bitcoin alma konusunu deyebilirsin ama bankan para çekme diye adlandıracak. hani ne gerek var diyorum içimden. kimlik vermek istemiyorsan küçük küçük miktarda ticaret puanı yüksek olan bu forum başka forumda satın almaya git.

Bu konuda emin misiniz? Banka nakit  para çekme deyip ücret kesiyor mu?
sunistator
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 16, 2018, 10:13:09 AM

Bu konuda emin misiniz? Banka nakit  para çekme deyip ücret kesiyor mu?

başıma geleni anlatayım. siz karar verin.

hocam garanti bankası bunu yapmıştı. bugünkü durumu ne bilmem. aklımda kalmadı bir site vardı kart bilgilerini verip alıyorsun. ilk başta satın alınan bir ürün gibi gördü. sonradan uyandılar para çekimi diye bunun için komisyonda aldılar. hani kredi kartı ile bitcoin çok eskidi yani gidip direkt borsaya coinini alsan daha iyi.
smilebrthr
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
June 19, 2018, 08:54:29 AM

Ne kadar güvenilir olursa olsun bu iş için kredi kartı kullanmak doğru değil gibi geliyor.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 27, 2018, 07:01:17 AM

kredi kartı ile bitcoin alma konusunu tasvip etmiyorum ama bazı önerilerim olacak. birkaç site yazılmış zaten. sanal kart kullan veya buna imkanın yoksa bitcoini aldıktan sonra internet alışverişi ve mail ordera kapat. o bilgileri çalarlar ise mail order bile açık olsa içini boşaltabilirler.
Kevin_EDG
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
June 27, 2018, 08:32:24 PM

O işlere hiç girme derim şuan piyasa böyleyken hele o kartın ödeme vaktide geir o zaman kafanı duvarlara vurursun
seslimesaj
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
July 03, 2018, 01:46:48 PM

hocam kredi kartıyla bitcoin almak çokta akıl karı gelmiyor bana bence bulaşma hiç o durumlara
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: