Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:14:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Kampanya yoneticileri hakkında  (Read 4733 times)
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 04, 2017, 04:10:15 PM
Last edit: September 19, 2018, 01:14:33 PM by Hc01

Arkadaslar selamlar, buraya yazayım kı herkes gorsun mevzuyu, ve kımlerden uzak durmak lazım kımlerın bounty'sıne katılınır ıyıce ogrensın. Eklemek ısteyenler olursa ekleyebılırler goruslerını

Oncelıkle kımle ıs yapılmaması gerektıgını soyluyorum, Colorless'in yonettiği kampanyalara sakın ama sakın katılmayın. Bır aydır bızı tam anlamıyla fıtık ettı worldcore ımzasında, ıslerı yetıstıremezsın okey, basaramazsın becerıksızsındır ona da okey, ama hıckımseye cevap vermeden hafta gecırdıgı oldu ve herkes scam heralde bu proje dıye dusunmeye basladı, toplayacagı yatırımı bıle etkılemıs olabılır boyle ılgısız bırının yaptıgı kampanyadan ne cıkar zaten. Adama soru sora sora bezdırdım zorla ımzaların stakelerını hesaplattım resmen otuz kere soyleyerek, onları yapmasaydı zaten ımzadan cıkıp globalde de konu baslıgı acıcaktım, ben localde acayım kendı ınsanım farkında olsun da global napıyorsa yapsın sımdılık. Worldcore'da neler yasadıgımızı burdan okuyabılırsınız, ınsanlar sırf bu adam yuzunden bır ay durdugu ımzadan cıkacaktı nerdeyse : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2199298.0

Bu herıf dısında bıkac kampanyasına katıldıgım ve memnun kaldıgım kısıler var : Sylon, thehun, deadley, avirunes. Bunlar twıtter vesaıre kampanyaları sebebıyle ıletısım kurmam gerken kısıler oldular, ve hepsı sordugum soruya en gec 1 gun ıcınde cevap verdıler, deadley 1-2 saat ıcınde herturlu sorunumu cozdu vesaıre.

Sonuc olarak ne olursa olsun, dunyanın en ıyı projesını yonetıyor olsa da, colorless'ten uzak durun.

Edit : Zapo denen yöneticiden de uzak durulmalı bence.
1714922055
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714922055
Reply with quote  #2

1714922055
Report to moderator
1714922055
Hero Member
*

Ignore
1714922055
Reply with quote  #2

1714922055
Report to moderator
1714922055
Hero Member
*

Ignore
1714922055
Reply with quote  #2

1714922055
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714922055
Hero Member
*

Ignore
1714922055
Reply with quote  #2

1714922055
Report to moderator
1714922055
Hero Member
*

Ignore
1714922055
Reply with quote  #2

1714922055
Report to moderator
1714922055
Hero Member
*

Ignore
1714922055
Reply with quote  #2

1714922055
Report to moderator
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 04, 2017, 04:16:42 PM

Jamal vardı bi ara ondan da uzak durmak gerekli. Şu anda kampanya yönetiyor mu bilmiyorum. Eskiler ne mal olduğunu bilir.
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
November 04, 2017, 04:30:05 PM

Jamal vardı bi ara ondan da uzak durmak gerekli. Şu anda kampanya yönetiyor mu bilmiyorum. Eskiler ne mal olduğunu bilir.
Hocam şuan ki imzamızı yöneten sanırım düzgün zaten olmasa sizde katilmazdiniz degil mi.. Bir de bu imza olayında yeniyim acaba getirisi ödemesi felan nasıl oluyor bilgi vermeniz mumkun mudur?
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 04, 2017, 04:38:20 PM

Hocam şuan ki imzamızı yöneten sanırım düzgün zaten olmasa sizde katilmazdiniz degil mi.. Bir de bu imza olayında yeniyim acaba getirisi ödemesi felan nasıl oluyor bilgi vermeniz mumkun mudur?
INS'ı deadley yonetıyor abı rahat ol kafa adam onda sıkıntı cıkmaz Smiley colorless'ın bıtane kampanyasına gırdım ben de, Allah korusun bıdaha hayatta gırmem
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
November 04, 2017, 04:43:22 PM

Arkadaslar selamlar, buraya yazayım kı herkes gorsun mevzuyu, ve kımlerden uzak durmak lazım kımlerın bounty'sıne katılınır ıyıce ogrensın. Eklemek ısteyenler olursa ekleyebılırler goruslerını

Oncelıkle kımle ıs yapılmaması gerektıgını soyluyorum, Colorless'in yonettiği kampanyalara sakın ama sakın katılmayın. Bır aydır bızı tam anlamıyla fıtık ettı worldcore ımzasında, ıslerı yetıstıremezsın okey, basaramazsın becerıksızsındır ona da okey, ama hıckımseye cevap vermeden hafta gecırdıgı oldu ve herkes scam heralde bu proje dıye dusunmeye basladı, toplayacagı yatırımı bıle etkılemıs olabılır boyle ılgısız bırının yaptıgı kampanyadan ne cıkar zaten. Adama soru sora sora bezdırdım zorla ımzaların stakelerını hesaplattım resmen otuz kere soyleyerek, onları yapmasaydı zaten ımzadan cıkıp globalde de konu baslıgı acıcaktım, ben localde acayım kendı ınsanım farkında olsun da global napıyorsa yapsın sımdılık. Worldcore'da neler yasadıgımızı burdan okuyabılırsınız, ınsanlar sırf bu adam yuzunden bır ay durdugu ımzadan cıkacaktı nerdeyse : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2199298.0

Bu herıf dısında bıkac kampanyasına katıldıgım ve memnun kaldıgım kısıler var : Sylon, thehun, deadley, avirunes. Bunlar twıtter vesaıre kampanyaları sebebıyle ıletısım kurmam gerken kısıler oldular, ve hepsı sordugum soruya en gec 1 gun ıcınde cevap verdıler, deadley 1-2 saat ıcınde herturlu sorunumu cozdu vesaıre.

Sonuc olarak ne olursa olsun, dunyanın en ıyı projesını yonetıyor olsa da, colorless'ten uzak durun.

genel olarak bazi proje yöneticilerini ben sucsuz görüyorum bazi projelerde ama gerçekten  aralarında üçkağitçilarda yok değil yani. colorless telegrami var oradan ulaşsaydiniz daha hizli çözüm bulabilirdiniz. stox yöneticisi  colorless ti ve adam her aşamasinda herşeyle ilgilendi diye telegramdan grupta da vardi oradan da insanlar soru sorup  cevap aliyorlardi. bu piyasa da uzak duracagin isim jamal hıyarıdır. colorless felan iyi dir yine siz sıkıntı yaşamişsiniz  illa ki fakat geçici bir süre için olmuştur  o  yada adam gerçekten proje ekibinden haber alamamiştir ne yazacagini bilememiştir vs. oda olabilir yani. sylon blog vs konusunda üçkağitçidir yöneticiliği iyi ama sorun çözer felan onda sıkıntı yok imza olarak  hakkını yemez . kendi ekibi var ama onlar genelde translate alir. bonus açar şu kadar verecem ilk katilimcilara der kendisini sokar ilk sıradan  fransızca çeviriye felan   blog list kapalidir birileri yazip gönderiyomu kendimi dolduruyo bilmiyom Smiley  böyle bikaç olay olmuştu ama yine de adam ilk 3'e oyna benim listemde de. deadley de cok iyi dediginiz gibi .
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
November 04, 2017, 04:44:36 PM

irfan_pak'ın yönettiği kampanyalarda boşuna blog yazmayın uyarısını yapayım bende. Kafasına göre çiziyor boşu boşuna saatlerce yazı yazdığınızla kalıyorsunuz. 2 ay önce yazdığım bir blogu projenin founderları da paylaştı yüzlerce follow retweet aldı ama irfan_pak blog zayıf diye stake vermedi  Grin
Bloglar haricindekilerde iyi ama pek bir sıkıntı yaşatmadı
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 04, 2017, 04:46:39 PM

Evet, imza yönetim işi gerçekten ciddi yapılması gereken bir iş. Aynı kişi olmasada immla imzasında bizde sıkıntı yaşamıştık, adama bir şey soruyorsun, cevap yok. Düzelteceğim dediği şeyi düzeltmiyor vs. bu işi doğru, düzgün yapamayacaksan ya da kapasiten yoksa girmeyecektir. Aslında suç onlarda değil de, bu işi onlara verenlerde... İşin kötü yanı adam önceki yönettiği projeleri gösterip, almaya da devam ediyor.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
November 04, 2017, 04:50:53 PM

Eskiden sınırlı sayıda manager vardı. JaMAL irfan bunlar vasıfsız adamlar. Jamaal kayboldu mesela bi anda negative trustları da toplayıp gitti. Rivetzin imzasında irfan çok insanı mağdur etmişti jamaldan alıp. Ben şuanki colorlessın jamaal olduğunu düşünüyorum. Ama sylon reis bambaşka

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Hc01 (OP)
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
November 04, 2017, 04:54:26 PM
Last edit: November 04, 2017, 05:05:31 PM by Hc01

genel olarak bazi proje yöneticilerini ben sucsuz görüyorum bazi projelerde ama gerçekten  aralarında üçkağitçilarda yok değil yani. colorless telegrami var oradan ulaşsaydiniz daha hizli çözüm bulabilirdiniz. stox yöneticisi  colorless ti ve adam her aşamasinda herşeyle ilgilendi diye telegramdan grupta da vardi oradan da insanlar soru sorup  cevap aliyorlardi. bu piyasa da uzak duracagin isim jamal hıyarıdır. colorless felan iyi dir yine siz sıkıntı yaşamişsiniz  illa ki fakat geçici bir süre için olmuştur  o  yada adam gerçekten proje ekibinden haber alamamiştir ne yazacagini bilememiştir vs. oda olabilir yani. sylon blog vs konusunda üçkağitçidir yöneticiliği iyi ama sorun çözer felan onda sıkıntı yok imza olarak  hakkını yemez . kendi ekibi var ama onlar genelde translate alir. bonus açar şu kadar verecem ilk katilimcilara der kendisini sokar ilk sıradan  fransızca çeviriye felan   blog list kapalidir birileri yazip gönderiyomu kendimi dolduruyo bilmiyom Smiley  böyle bikaç olay olmuştu ama yine de adam ilk 3'e oyna benim listemde de. deadley de cok iyi dediginiz gibi .
Hocam suan dıger baslıktakı yorumları okumadan yorum yapıyor olabılırsınız:) O baslıgın ortasından sonrasını okuyabılırsınız. Forumdan veya baska bıyerden zaten cevap vermıyor, gırdık telegrama. Yazıyoruz cevap yok? 2-3 gun gecıyor ozelden yazıyoruz cevap yok. 1-2 hafta boyle gıttı haftada 1-2 gırıp 2-3 cumle bırılerıne cevap verıp yok oldu adam. Insanlar acaba bu jamal mı aynı hareketlerı yapıyor falan dıyor hatta:) Sonra basladık kalaya, boyle yonetıcı mı olur sen napıyorsun vesaıre boyle proje mı yonetılır, bu sekılde saglam laf attık telegramda grupta, sonunda dedı tamam yapıcam edıcem. Ozelden de bır ton konustum sonrasında, baya bıara hepımız ımzadan cıkmayı dusunduk. Telegramda 1-2 hafta boyunca yazmadıgım gun yoktu, bazı arkadaslar cok abarttın dedıler belkı haklılar ama okadar zaman ayırıyoruz, gecıkmesı felan umrumda degıl cevap vermemesı hasta edıyor ınsanı. Sızın zamanınızda boyle ac gozlu degılmıs demekkı, suan tek basına 10 tane kampanya yonetmeye calısıyordu son bır hafta 2-3 eleman almak aklına geldı de aldı, yoksa tum projeler faıl edıcektı resmen. Sonuc olarak bu adamın karakterı tam oturmamıs, 10 15 kısı soru sorarken bır ıkı cevap verıp kayboluyorsan bu ısı sen yapamıyorsun demektır. Katılmayın katılan arkadasları da uyarın bence.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 04, 2017, 05:33:32 PM

Bitcointalk olarak bu kampanya yöneticileri hakkında anket yapsalar sebepleri ile en azından bir fikir verebilir böylelikle kampanya yapacaklar seçimlerini buna göre yapabilirler. Tabi ki kimse %100 ü ikna ve mutlu edemez ama birisi %80 olur diğeri %30 olursa arada ki fark daha rahat çıkar ortaya böylelikle en azından haksız uygulamalar ve ters davranmalar en aza iner diye düşünüyorum.

Mesela kriterlere ayrılabilir.

1-) Konu hakimiyeti   ( Konu hakkında neredeyse bizden az bilen yöneticiler var)
2-) Cevap verme süreleri  ( Söylendiği gibi günlerce cevap alamıyoruz)
3-) Kampanyada ki maddelere bağlı kalma ( Bazen bounty oranları indiriliyor falan)
4-) Kullanıcılara olan tavrı   ( Nezaket )
5-) Spreadshetleri güncelleme 

bu maddelere biraz daha ekleme yapılıp böyle bir anket yapılsa süper olur mesela.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
November 04, 2017, 05:39:31 PM

jamal bounty piyasanını en kral orospu çocuğuydu siktir olup gitti artık iş alamıyor. piyasadaki yokluktan dolayı colorless topladı çoğu bountyyi oda çoğu zaman hakkını alamadğı için iplememeye başladı ilk başlardaki bountylerinde ilgiliydi,
son olarak kendi bounty menajerimiz  var needmoney ona destek vermeliyiz diye düyşünüyorum kampanyaları iyi yönetiyor listeleri sürekli güncel tutuyor ve iletişim sıkıntısı şuan için yok umarım ilerdede bozmaz..
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 04, 2017, 05:42:02 PM

Yahu valla bu konu çok iyi olmuş.Bu kampanya yöneticilerin en berbadı en şerefi desenize  jamalmış.Herkes yardırmış.Allah'tan gitmiş yav yoksa yanmıştık
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 04, 2017, 05:52:49 PM

Change haftalardır dağıtmıyor Bountyleri. Kasımın ilk haftası dediler yok . Spreadsheet'te açılmıyor . Bıktırma aşamasına getirmezler umarım . Ufaktan bi soğudum bile .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 04, 2017, 05:58:30 PM

evet colerss midir nedir cevap vermiyor bontylere katıldım adam cevap vermemek için elinden geleni yapıyor bende uyuz oldum bakalım bundan sonra dediğin gibi bende dikkat edeceğim daha

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
kellendil
Hero Member

Merit: 503

View Profile
November 04, 2017, 06:01:00 PM

ColorlessK ve Sylon iyi kampanya yöneticileri bana göre. İrfan Pak denen arkadaş çok sevimsiz geliyor bana. Sondaki Pak Pakistan'dan mı geliyor sizce de Smiley
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 06:10:30 PM

adam için 10 tane bounty yönetiyor diyorlar.

bu böylesine kötüyse, diğerlerini hayal edemiyorum.

bir de piyasada bu kadar mı az adam var şu işi yapacak. niye bu kadar iş gönderiyorlar bu tip adamlara.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 06:46:22 PM

Bitcointalk olarak bu kampanya yöneticileri hakkında anket yapsalar sebepleri ile en azından bir fikir verebilir böylelikle kampanya yapacaklar seçimlerini buna göre yapabilirler. Tabi ki kimse %100 ü ikna ve mutlu edemez ama birisi %80 olur diğeri %30 olursa arada ki fark daha rahat çıkar ortaya böylelikle en azından haksız uygulamalar ve ters davranmalar en aza iner diye düşünüyorum.

Mesela kriterlere ayrılabilir.

1-) Konu hakimiyeti   ( Konu hakkında neredeyse bizden az bilen yöneticiler var)
2-) Cevap verme süreleri  ( Söylendiği gibi günlerce cevap alamıyoruz)
3-) Kampanyada ki maddelere bağlı kalma ( Bazen bounty oranları indiriliyor falan)
4-) Kullanıcılara olan tavrı   ( Nezaket )
5-) Spreadshetleri güncelleme 

bu maddelere biraz daha ekleme yapılıp böyle bir anket yapılsa süper olur mesela.
Cok haklısınız aynen katılıyorum, bu tarz bır anket gıbı bır sey yapılabılıyorsa yapalım ve forumda ustlerde tutturalım, yarın obur gun baska kampanyalardan baska arkadaslar da zarar gorucek, bu sekılde onune gecmis oluruz.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 04, 2017, 06:54:33 PM

Needmoney var bizden biri. İyi ve adil olduğunu düşünüyorum. Önceden tanıyorum. Aynı lisedeydik sanırım.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 04, 2017, 06:57:04 PM

İmza ve bounty kampanyalarında en iyi yönetici bana göre sylondur, en ufak bir sorunda geri dönüş yapıyor ve problem olduğunda problemi çözmeye odaklı yaklaşım sergiliyor, teşekkürler kendisine

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 07:16:59 PM

Irfan iyi bir yonetici degil benim blog yazimi %100 kopyalayan adama stake verdi bana dusuk icerik diye stake vermedi, o arkadas buralarda rencide etmek istemedigimden o zamanda irfana soylemedim simdide adini aciklamayacagim olsun diyorum elin ruslari da yapiyor ayni seyi. Color bildiginiz jamal ayni hareketler hic cevap vermez isine gelmezse. En kralinun bende dead oldugunu dusunuyorum, ins projesinin cevirisinde tanistik biraz konustuk telegramda duzgun ve hizli cevap veriyor
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: