Bitcoin Forum
April 27, 2024, 01:38:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Kampanya yoneticileri hakkında  (Read 4733 times)
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 24, 2017, 01:58:12 PM

atriz denen elemanın yönettiği Confido scam olmuş. Bu elemanı DT'deki çete koruyordu, sonuç olarak scam olmasına rağmen bir yaptırımda bulunulmadı. Aynı çete Lydian ile alakalı needmoney'e karşı savaş açmıştı. Bunların hepsi tarihe not düşülüyor.
Bu serefsizlere karsi cakma bir hesap acip glovalde yaptiklarini yazabiliriz needmoney ile ilgili kismi soylemeden, ornegin yonettigi proje scam cikti oyle boyle, eger bir sorumlulugu varsa. Scamcisin diye tehdit edip lydiani biraktiriyorlar bu tarz seylere karsi onlem almak lazim istediği gibi legendary hesaba negatif trust basamamasi lazim anlamasi zor sacma seyler dönüyor malesef.

Kampanya yöneticilerinin projenin scam olup olmadığı ile alakalı bir bağlantısı olmayabilir. Bunun iyice araştırılması lazım öncelikli olarak. Türk yöneticiler de var nereden bilebilirler ki proje ekibini kesin olarak tanımalarına imkan yok.
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714225124
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714225124
Reply with quote  #2

1714225124
Report to moderator
1714225124
Hero Member
*

Ignore
1714225124
Reply with quote  #2

1714225124
Report to moderator
1714225124
Hero Member
*

Ignore
1714225124
Reply with quote  #2

1714225124
Report to moderator
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 02:00:46 PM

atriz denen elemanın yönettiği Confido scam olmuş. Bu elemanı DT'deki çete koruyordu, sonuç olarak scam olmasına rağmen bir yaptırımda bulunulmadı. Aynı çete Lydian ile alakalı needmoney'e karşı savaş açmıştı. Bunların hepsi tarihe not düşülüyor.
Bu serefsizlere karsi cakma bir hesap acip glovalde yaptiklarini yazabiliriz needmoney ile ilgili kismi soylemeden, ornegin yonettigi proje scam cikti oyle boyle, eger bir sorumlulugu varsa. Scamcisin diye tehdit edip lydiani biraktiriyorlar bu tarz seylere karsi onlem almak lazim istediği gibi legendary hesaba negatif trust basamamasi lazim anlamasi zor sacma seyler dönüyor malesef.

Türkçe bölümde en güçlü kişi moderator olan EFS ama nasıl bir statü işliyor bu durumlarda bilmediğim için çok fazla yorum yapamıyorum.Bir ona danışılsa en azından faydalı olur diye düşünüyorum bir yol haritası çizebilir en azından akıl verir. Smiley
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
November 25, 2017, 09:23:55 PM

Colorless ve türevlerinin piyasada işi yok diye düşünüyorum, uzun sürmez bu tarz kişilerin piyasadan silinmesi, jamal vardı kayboldu gitti colorless de gider. Diğer yazılan olumlu olumsuz yorumlardaki yöneticilerle ilgili de not alındı teşekkürler herkese.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
November 27, 2017, 10:12:30 PM

Kampanya yöneticilerinin ne kadar bir etkisi var bilemiyorum belki de o kadar etkili değiller, işlerini yapıyorlar sadece,  fakat en başarılı ıcoların bile bountyleri ödememek için kaç takla atttıklarını görüyoruz artık.  Durum giderek acıklı bir hal alıyor ne yazık ki.
cointerstrike
Full Member

View Profile
December 01, 2017, 12:05:01 PM

Colorless ve türevlerinin piyasada işi yok diye düşünüyorum, uzun sürmez bu tarz kişilerin piyasadan silinmesi, jamal vardı kayboldu gitti colorless de gider. Diğer yazılan olumlu olumsuz yorumlardaki yöneticilerle ilgili de not alındı teşekkürler herkese.

Benim şahsen Colorless için negatif bir düşüncem yok, aksine gayet ilgili COSS kampanyasında ethereum cüzdanlarına ulaşmayan tokenler için ekstra bir çalışma yapıp halletmişti problemi.
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 01, 2017, 01:39:56 PM

İnsanları yavaş yavaş küstürüyorlar ICO'lara. İnsanlar sırf bu yüzden giriş yapmayacak ve bundan sonra ICO diye bişey olmayacak. Olsa bi millet yatırım yapmaya çekinecektir.
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
December 08, 2017, 09:50:39 PM

Jamal vardı bi ara ondan da uzak durmak gerekli. Şu anda kampanya yönetiyor mu bilmiyorum. Eskiler ne mal olduğunu bilir.
Hocam Jamal şimdi zengin oldu, takmıyor sanırsam pek eski işleri Ben son zamanlarda ismini duymaz oldum.
Onun dışında türklerin yönettiği kampanyalardan uzak durun derim
brave77
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 11:29:50 PM

Bu pakistanlı pezevenklerden uzak durun kesinlikle baş belası elemanlar kafasına göre çizmiş şerefsiz listeden iyi sövdüm dmden.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 11:54:49 PM

Deadly iyi diyolar bidahakine onun kampanyalarına giricem adam en düzgünüymüş şuanlık diğerleri hep batırmaya başlamışlar.
baskanx
Sr. Member

View Profile
December 09, 2017, 06:55:01 AM

Deadley efsane bence, sylon falan da hikaye. Deadley'e pm atarsın 1 saat sonra istediğin değişikliği yapmış olur, rank değişimi vesaire. Telegramdan yazarsın 1-2 dakika içinde cevap verir. En son colorless'te oldu işte, adam istediği gibi ortadan kaybolup günlerce kimseye cevap vermiyordu 1.5 ay böyle devam etti. Token dağıtımları olcak adam 2 gün boyunca ortada yoktu, tokenlar dağıtılacak mı ne olucak bilmiyorsun anca bekliyorsun. Oyüzden doğru kişilerin imzasına katılmazsanız çok üzebilir.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
December 09, 2017, 07:00:30 AM

Jamal vardı bi ara ondan da uzak durmak gerekli. Şu anda kampanya yönetiyor mu bilmiyorum. Eskiler ne mal olduğunu bilir.
Hocam Jamal şimdi zengin oldu, takmıyor sanırsam pek eski işleri Ben son zamanlarda ismini duymaz oldum.

Türklerin yönettiği kampanyalardan uzak durun demişsiniz ama bir Türk'ün yönettiği kampanyaya girmişsiniz.Ben bizimkilerin diğerlerinden daha iyi yönettiğine inanıyorum needmoney,mirallas,kubradam bildiklerim bunlar umarım daha çok iş alırlar

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 09, 2017, 07:05:13 AM

Aynen needmoney ve mirallas gayet iyiler katılmıştım, boşu boşuna kötülemeye gerek yok, aynen arkadaşın dediği gibi kötülediğiniz birinin imza kampanyasına girmişsiniz, muhtemelen bilmeden girdiniz vesaire:) Neyse herkes memnun gayet onlardan.
cyrptoturkey
Full Member

Merit: 106

View Profile
December 09, 2017, 09:18:35 AM

Valla son dönemlerde bizim türklerin yönetmesinden bende çok hoşnutum ama needmoneyin sadece 3 local post kabul etmesinden dolayı girmiyorum imzaya, eğer bu kuralı değiştirirse bende dahil bir çok türk arkadaşımız destk amaçlı bile girip daha fazla ilgi gösterebilir onların açtığı projelere
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 09, 2017, 09:52:51 AM

Ben de bizden birilerinin kazanmasından yanayım, bu adamlar kazansın illa locale de olumlu yansır ne bileyim bu sefer başkaları daha çıkar bizden proje yöneten, birbirine destek olurlar vesaire. Yabancılar birbirlerini acayip kolluyor, tehditle needmoney'e proje bile bıraktırmıştı şerefsizler, nekadar kalabalık ve sağlam hesaplar olursa arkanda, o kadar iyi olursun birbirini kollamak lazım.

needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
December 09, 2017, 12:35:04 PM

Sizin çalıntı hesabınızı kampanyamıza kabul etmişiz. Niye uzak duruyormuşsunuz bizim yönettiğimiz kampanyalardan?

Bence Google translate yapmamak lazım, bilmem anlatabildim mi? Wink

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
March 09, 2018, 09:04:20 AM

Sizin çalıntı hesabınızı kampanyamıza kabul etmişiz. Niye uzak duruyormuşsunuz bizim yönettiğimiz kampanyalardan?

Bence Google translate yapmamak lazım, bilmem anlatabildim mi? Wink

hiçbir yerden cevap alamıyorum keşke görsen ! bi bakar mısın herhangi kampanyana stake vermemenın sebebi nedir acaba? hiç birinde stakem yok yazıyorum konuya sana ve cevap yok ! bu en az 10.kampanya oldu aynınısı yaşadıgım. rr block eoz vs vs hiç farketmez..
baskanx
Sr. Member

View Profile
March 09, 2018, 10:43:47 AM

Deadley'in yanısıra amazix diye bir takım var bir iki aydır görüyorum, bir çok güzel projeyi buaralar onlar alıyorlar ve çoğunda hardcap da yaptıkları görüyorum, baya sağlam bir reklam ekibi oluşturmuşlar.
Akboi
Hero Member

Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
March 12, 2018, 12:50:06 AM

Deadley'in yanısıra amazix diye bir takım var bir iki aydır görüyorum, bir çok güzel projeyi buaralar onlar alıyorlar ve çoğunda hardcap da yaptıkları görüyorum, baya sağlam bir reklam ekibi oluşturmuşlar.

O ekibin kullandığı birçok üyelik var. Hepsi iyi yönetemiyor. Biraz şansa kalıyor sonuçta her çalışan yeterince tecrübeli olmuyor. Bazen sırf tanıdık kategorisinden imza saydırıyorlar, sayan eleman forumun temel öğelerinden bihaber olabiliyor.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
March 12, 2018, 01:27:35 PM

Benim deadley yönetimindeki ikinci imzam ve sorunsuz devam ediyorum. En iyilerden birisi seçilecekse bence en iyisi deadley. Sylon içinde çok güzel konular açıyor yönetiyor deniyordu ancak benim izlenimim bunu vermedi. Açıkçası konularda gördüğüm isyanlar beni onun kampanyalarından uzak tutmaya yetti.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 12, 2018, 01:33:10 PM

Türkler kesinlikle çok iyi yapıyorlar bu işi. İşin mutfağından çıktılar diyebilirim translate yaparak başladılar bu işe çoğu ve aldıkları kampanyaların lokaldeki moderasyonunu çok iyi yönettiler. Sonra gözü yükseğe diktiler ve bence çokta iyi yaptılar. needmoney olcaytu mirallas kubradam güzel kampanya yönetiyorlar.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: