Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:18:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Öğrenci İşi Yatırım!  (Read 1507 times)
toa53 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 2

View Profile
November 05, 2017, 09:01:44 AM
Last edit: May 24, 2020, 05:01:55 AM by toa53

Grin
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 05, 2017, 09:11:48 AM

Waves,mth,dct,zcash,trst,oax,cvc,bat,0x,etc ve ltc seç beğen yatırım yap benim yatırımlar bunlarda şu an araştırıp projelerini yatırım yap ama en önemlisi waves şu an
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 05, 2017, 09:16:44 AM

Öğrenciden yatırımcı olmaz o paraya gidin adam gibi yemek yiyin. Uzun vadede yatıracagınız cogu coin çöp olup gidecek. Uzun vadede dayanacak 2-3 coin vardır. Eth btc gibi.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1750
Merit: 1646

View Profile
November 05, 2017, 09:35:46 AM

Uzun vadede BTC geleceği belli değilken altcoinlere yatırım yapmak çok riskli bence

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
November 05, 2017, 09:37:39 AM

Piyasa son bir senede bu denli yükseliş göstermişken küçük yatırımcı için coinlere girmenin yanlış bir zaman olduğunu düşünüyorum. Para kazanabilmek için coinleri ucuza almanız lazım. Şu an hala şişik bir market var.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 05, 2017, 09:48:58 AM

En doğrusu kimsenin lafına bakma.

Daha yaşın genç anladığım kadarıyla, öncelikli hedefin yatırım konusunda bilgi edinmek ve kendini geliştirmek olsun. Bu işten para kazanmayı da ikinci plan olarak gör. Bu erken yaşlarda edindiğin tecrübeler ileride eline biraz büyük para geçince çok işine yarayacaktır. Bol şans
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

View Profile
November 05, 2017, 10:08:54 AM

Waves, strat , dct, ptoy, tenx, wtc(elimden çok erken çıkardım deli gibi pişmanım) bunlar benim elimde olanlar. Hepsinin projesini begendiğim için aldım. ama en büyükbaşları tabiki de waves ve strat

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 05, 2017, 10:20:59 AM

Almayacagim tek coin waves olurdu herkesin aldigi coin yukselmiyor nedense, ogrenci butcesi ile dise dokunur parayi anca kiyida kosede kalmis coinle yakalarsin
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 05, 2017, 10:22:11 AM

Öğrenciden yatırımcı olmaz o paraya gidin adam gibi yemek yiyin. Uzun vadede yatıracagınız cogu coin çöp olup gidecek. Uzun vadede dayanacak 2-3 coin vardır. Eth btc gibi.

Nasil ogrenci isi yatirim olmaz kesinlikle olur herkes yatirim yapmalidir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
November 05, 2017, 10:29:51 AM

Nasil ogrenci isi yatirim olmaz kesinlikle olur herkes yatirim yapmalidir.

Eğer sosyal hayatı ve yeme içmeyi çok kısıtlamadan bir miktar kenara atılabiliyorsa bence de gayet yatırım yapabilir neden olmasın. Kişisel tercih meselesi.
Ama ben öğrenci olsaydım harçlığımdan ayırmak yerine daha çok bounty kampanyalarına odaklanır oradan gelenlerle birikim yapmaya çalışırdım.
toa53 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 05, 2017, 10:33:09 AM

Wawes ve litecoin ilk etapta mantıklı geliyor fakat ethereumdan yaz başına doğru bir çıkış bekliyorum 500 600 doları aşması yönünde belki de kasımdan sonraki bölünmeden sonra kıpırtılar başlayabilir.Wawes ile işe başlayacağım ilk olarak
toa53 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 05, 2017, 10:46:05 AM

boş harcamalarımı azaltarak kendimi yatırım konusunda motive edeceğine inanıyorum o yüzden
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 05, 2017, 10:58:59 AM

Ogrencı de olsa fark etmez yatırım yatırımdır bana gore, bırıktırebılıyorsundur ayda 100 200 kenara atıyorum dersın, gıdıp ufak ufak her ay alabılırsın boyle boyle. Waves ve strat gelecekte herkesın bıseyler bekledıgı saglam coınler sayılabılır, btc ve eth dısında cogu ınsan bu ıkısıne de guvenıyor umarım haklı cıkılır, kendı arastırmanızı da yapın sız ona gore degerlendırın.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 05, 2017, 11:00:55 AM

Nasıl öğrenci yatırım yapamaz! Bende öğrenciyim babam bana 10Bin tl para verdi bunla ilk olarak döviz alıp sattım sonra forex piyasasında pozisyonlar açıp kaar elde ettim 0.01 lottan fazla işlem açmazdım çünki forex piyasasındaki 1:50 kaldıraç ciddi bir zarara yol açabilirdi.
1 yılda 10 Bin lirayı forex ve döviz üzerinden 17Bin  tl yaptım.

Daha sonra bist100' hisse seneti aldım ilk aldığım hisse geçen yıl 18'den aselsan olmuştur  şimdi 35'i geçti ama ben 27'de satmıştım.
Tam geçen yıl aralık ayında minergate sitesini buldum ve orda ufak ufak mining yaptım o sıralar etherium 10-15 dolar bile yoktu.

Monero 7 dolar falandı  epey monero kazmıştım ve monero yaz'a doğru 120 dolara kadar çıktı. 7 dolar nerede 120 dolar nerde?

Şu sıralar Grs kazıyordum o çok güzel kazanç sağladı 1 dolar civarından sattım şimdi musicoin ve QCN kazıyorum
Şu an birikimim 80 bin tl üzerinde ama sürekli araştırma içindeyim yaşımı merak ediyorsan 21 yaşındayım.
2014 yılınının sonralrında btc'den haberim oldu ama o zamanlar 18'den küçüktüm iyi bir bigisayarım yoktu 2005 model bir masaüstü vardı
Türkçe yazılmış bitcoin ile ilgili çok az şey vardı merak ettiklerimin cevabını bulamıyordum.Şimdi btctalk formu 1 yılda nerdeyse 2x üye yada konu bakımından çok zengin.Artık işleri anlamak kolaylaştı.

Dersleri çok iyi olan birisi de değilim.
Sürekli bilgisayar başında olmam ailemi çok sinir ederdi, hiç oyun oynama alışkanlığım  yoktur canım sıkılırsa cs 1.6 oynarım sadece o kadar
Ailem benim hep bu yaptığım şeylerin hiç birini onaylamamıştır onu da belirteyim, Elinin tutmadığı şeye para yatırma dediler sürekli.
Ama şimdi seslerini çıkarmıyorlar.Çok çalışma ile çok kazanılmayacagını onlara göstermiş oldum.Bilgi zeka her zaman bir ülkenin kaldınmasında en önemli şey olmuştur.

Kısacası herkes her şeyi yapabilecek kadar özgür düşünce ortamı olmalı kimse kimseye sen boş işlerle uğraşıyorsun dememelidir.

Her zaman btc bulunsun cüzdanınızda ve ayrıca ether,decred,music,monero, bunları bulundurun.
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 05, 2017, 11:06:59 AM

öğrencinin yapacağı yatırım bu piyasada anca feelere gider.o parayı ye airdrop bounty falan kovala. yatırımını onlarla yap derim. benim düşüncem şu anda o yönde.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 05, 2017, 11:15:39 AM

Aslında  yatırım yapmak için  tam zamanı  alt lar hep düştü. Onlardan  alınıp bir yıl beklenebilir.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
November 05, 2017, 11:23:22 AM

Hocam bence edgeless alabilirsiniz. Kısaltması edg ve şuan bittrex üzerinden alabilirsiniz. Nedenine gelirsek küçük bir beklenti ile 42 k seviyesine çıkardılar ı dönemki btc kuru ile 2.50 doları geçmişti şuan 7 k civarı ve 0.5 dolar seviyelerinde bence akmak için çok uygun.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
spielmarke
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
November 05, 2017, 11:33:18 AM

qtum incelemeni tavsiye ederim..
toa53 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 05, 2017, 12:07:40 PM

Aslında bakılırsa bende 20 yaşındayım kripto paralarla ilk defa bu yaz tanıştım bir miktar btc almıştım fakat onu satıp Iphone 7 telefon aldım satmamın nedenine gelince çinin yasaklamaları sonucunda bir miktar düşüş yaşanması beni umutsuzluğa sevketmişti şimdiki kurla aynı telefondan iki tane alabiliyordum bekletseydim ama şimdi anlıyorum ki birileri kazanmasi için birileri de kaybetmek zorunda şimdi yatırımlarımı daha dikkatli yapacağim sadece öğrenim yılı içerisinde elimde arttırdığım küçük miktarlarla altcoin alıp bekleteceğim kim bilebilir litecoinde geçen sene 2 3 dolardı baksanıza:)
usmanaga
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
November 05, 2017, 12:09:32 PM

Aslında bakılırsa bende 20 yaşındayım kripto paralarla ilk defa bu yaz tanıştım bir miktar btc almıştım fakat onu satıp Iphone 7 telefon aldım satmamın nedenine gelince çinin yasaklamaları sonucunda bir miktar düşüş yaşanması beni umutsuzluğa sevketmişti ama şimdi anlıyorum ki birileri kazanmasi için birileri de kaybetmek zorunda şimdi yatırımlarımı daha dikkatli yapacağim sadece öğrenim yılı içerisinde elimde arttırdığım küçük miktarlarla altcoin alıp bekleteceğim kim bilebilir litecoinde geçen sene 2 3 dolardı baksanıza:)
geçen sene çok büyük bi istisna hocam. piyasanın tekrar öyle canlanacağını sanmıyorum. geçen sene bugünlerde alınan her coin 10x kadar arttı.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: