Bitcoin Forum
July 08, 2024, 04:09:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Ne Zaman Yükselecek  (Read 9012 times)
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 07, 2017, 12:54:37 PM

Ethereumu kestirmek çok zor.

Güvenli ama ters köşe yapıyor.

En ummadığımız anda çıkacak fiyatı bence.

Bir sürü güncelleme yaşadı şuan çok düşük fee ile yıldırım hızında gidiyor Etherler.

Bitcoin / Ethereum / Monero
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 07, 2017, 12:59:06 PM

Daha önceki gibi patlama şeklinde yükselişe geçeceğini düşünüyorum bunun için zamana ihtiyaç var. Bitcoin durulması ve piyasa hacminin artış sağlaması gerekiyor. Fork olacaktı ne oldu bilmiyorum takip edemedim bitcoin'i kovalamaktan başımızı kaldıramaz olduk, ethereum forklarından sonra yükselme gelebilir ama çok fazla olmaz bence.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 07, 2017, 01:10:13 PM

Forktan sonra btc nin düşüiü sayesinde yükseleceğini umuyorum. Umduğum gibi olur inşallah. ETH ye güveniyorum bende yaz ortasında veya 2018 kışında güzel yerlerde görmek mümkün olacaktır.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
November 07, 2017, 01:10:34 PM

başarılı fork sonrası bile dolar bazında stabil gorunse bile btc bazında inanılmaz deger kaybetti.
şu anda 1-2 dakika transfer sureleri.dahada dusururler zamanla.
sanki senelerdir aynı yerinde sayıyormuş yukselmiyormuş havası var ama,daha bu yılın başında 8 dolar oldugunu unutmamakta gereiyor.

bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 07, 2017, 01:37:17 PM

yeri burası değil belki ama ana başlığı bulamadı.

https://etherchain.org/tx/0x193c9253c47c3d3f07015e1ca9bbb0806888bdbb3f30ce16073beb41a952a5ea

şu adreste 0.54 küsür eth var bir türlü gitmedi sorun nedir acaba , bakabilirmisin lütfen ?

teraviboys68
Member
**

Activity: 85
Merit: 10

Earn with impressio.io

View Profile
November 07, 2017, 02:47:40 PM

390 dolarları görmüştü, metropolitan sonrası 400 lere rahat geleceğini düşünüyorum

▰▰▰▰▰▰      IMPRESSIO     ▰▰     THE FUTURE OF INVESTING      ▰▰▰▰▰▰
Lightpaper   ▰   ✔ Instant Withdrawals  ✔ Team with a huge experience in the field   ▰   Facebook
Telegram   ███  ✔ 5% Partner Commission  ✔ Automated system for investors   ███   Twitter
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 02:57:07 PM

beklentiler beklentiler ama bu s2x yüzünden fiyatlar çok pis düşebilir bazı yerlerde btc 1200$ a donecek dıyenler 4k ya ıner kesın dıyenler var,  ayrıca 2 btc olacak dolaşımda çok sıkıntılı gunler beklıyor bızı ama ethereum bur sekılde btc den kendını sıyırmalı btc ıle alıp satılmayacak bır sıstem gelmelı, btc bu kadar badireden sonra benım gozumde çöp bir coın olmuştur. BTC yi tekeline almaya çalışan büyük madencı fırmalarının bok yemesı degilmi bu s2x zaten, bırakın alsınlar ellerıne yeterki ethereum bır sekılde kurtulsun bu işlerden
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 07, 2017, 04:47:32 PM

beklentiler beklentiler ama bu s2x yüzünden fiyatlar çok pis düşebilir bazı yerlerde btc 1200$ a donecek dıyenler 4k ya ıner kesın dıyenler var,  ayrıca 2 btc olacak dolaşımda çok sıkıntılı gunler beklıyor bızı ama ethereum bur sekılde btc den kendını sıyırmalı btc ıle alıp satılmayacak bır sıstem gelmelı, btc bu kadar badireden sonra benım gozumde çöp bir coın olmuştur. BTC yi tekeline almaya çalışan büyük madencı fırmalarının bok yemesı degilmi bu s2x zaten, bırakın alsınlar ellerıne yeterki ethereum bır sekılde kurtulsun bu işlerden

Kesinlikle haklısın New yorkdaki o büyük madenci şirketi kısacası Bitcoin biziz diyor. Bizim istediğimiz olacak demeye getiriyor. S2X bundan dolayı ortaya attılar zaten. Ethereum sessiz sedasız bir anda sıçrama yapabilir.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 07, 2017, 05:02:33 PM

Bitcoin stabil hareket etmeye başlarsa ethereum ve bundan olumlu etkilenecektir,artık etheumununda biraz yukarı ivme yapmasının vakti gelmiş görünüyor. Ethereum yatırımcıları sabırla beklemeye devam ediyor sanırım.
faydin
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
November 07, 2017, 05:11:35 PM

Ethereum aralık başında 750$ ı görebilir. Segwit bitince bütün altcoinler nasiplenecek arkadaşlar. Tabi ki en çok ta ETH yükselecek
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 07:04:00 PM

Dostum ethereum kasım ayından sonra güzel bir yükseliş yaşayacak.Bitcoinin forkuydu segwitiydi derken alt coinler zarar gördü.Fakat etherum ikinci en büyük crypto para olduğunu göstererek güzel bir değerde yer tuttu.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 07, 2017, 07:06:19 PM

Ethereumun fiyatında dolar bazında en azından aşırı düşme gibi birşey söz konusu olmadı, mutlaka yakın bir zamanda artacağını düşünüyorum ve yine herkesi bıktırıp satanlar sattıktan sonra hiç kimsenin beklemediği bir anda yükselebilir.

thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
November 07, 2017, 07:14:42 PM

Tether ile piyasaya pompalanan karşılıksız paranın yarattığı Bitcoin fiyatından ötürü altcoinlerde de aynı oranda karşılıksız bir büyüme oldu. Piyasaya yeni para girişinden bahsedenler var fakat bu bana mantıklı gelmiyor. Ether de bu yükselişten nasibini aldı fakat haziranda gördüğü ath den sonra bir daha çıkış gösteremedi. Bu 4 aylık süre içinde bitcoin kaç ath gördü, neler yaptı ama ether baştaki gibi ayak uyduramadı. Kafamda iki opsiyon var; 1. Ayak uydurup bitcoinle önceden yaptığı gibi doğru orantılı-eş grafik çizmesi, 2.Karşılığı olmayan bu yükselişin son bulup okların aşağı göstermesi. Her ne kadar aktifi dolu olan benim isteğim bu yönde olmasa bile 2. opsiyon daha yakın gibi . .
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 07, 2017, 08:10:49 PM

Segwit2x geçsin piyasa yıkılmazsa ethereum'dan bi atak bekliyorum

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
November 07, 2017, 08:12:12 PM

Tether ile piyasaya pompalanan karşılıksız paranın yarattığı Bitcoin fiyatından ötürü altcoinlerde de aynı oranda karşılıksız bir büyüme oldu. Piyasaya yeni para girişinden bahsedenler var fakat bu bana mantıklı gelmiyor. Ether de bu yükselişten nasibini aldı fakat haziranda gördüğü ath den sonra bir daha çıkış gösteremedi. Bu 4 aylık süre içinde bitcoin kaç ath gördü, neler yaptı ama ether baştaki gibi ayak uyduramadı. Kafamda iki opsiyon var; 1. Ayak uydurup bitcoinle önceden yaptığı gibi doğru orantılı-eş grafik çizmesi, 2.Karşılığı olmayan bu yükselişin son bulup okların aşağı göstermesi. Her ne kadar aktifi dolu olan benim isteğim bu yönde olmasa bile 2. opsiyon daha yakın gibi . .
Bunu dile getirdiğin için teşekkürler. Çoğu insan trende göre hareket edip, olmadık hayaller kuruyor. Eth nin müthiş bir patlama yaşadığı doğru ama bu patlamadan sonra piyasaya girip 300 usd den eth alarak 1000 usd'nin hayalini kurmak pek mantıklı değil. Baktığınızda 15 usd den 390 a yükselmiş bir 3x yapması çokta zor değil gibi gözüküyor ama doyum noktalarını ve direnci göz ardı ediyorsunuz.

Çok güveniyorsanız bir projeye, uzun vadeli düşünün.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 08, 2017, 12:37:50 AM

etherium bir ara 400$ geldi bunun nedeni ico balonunu sisirirken oldu. suan 300 civarina geriledi fakat burada fazla kalmayabilir. bitcoin balonu sonerken normal fiyatina dondugunde etherium da bir dusus olabilir fakat yine kullanimina devam edilcegi icin ve alternatifi suan olmadigi icin icolara girmek icin gerekli olacaktir bence. birkac hafta icinde gorucez bence ne olacagini
omghodl
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 11:00:29 AM

Ethereumda 280milyon $ lik bir hata oldugu haberini okudum, gonderilerde bu yuzden sorun varmis. Bir kullanici yanlislikla bir kodu silmis.
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 08, 2017, 11:39:03 AM

ethereum bu piyassnin bir gercegi. etherin fiyati bu camiada herkesi ilgilendiriyor. o halde dusmesini beklemek yanlis olur. zamanla daha da talep artacaktir. btc duzeltme yapmaya basladigi anda ether tekrar btc karsisinda degerlenecektir.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 08, 2017, 11:52:22 AM

ETH'ye dolar bazında bakmanız garip geliyor bana.. BTC karşısında BTC olarak sabit kalmadığı sürece ETH yerinde sayıyor kabul etmem ben. Ha siz dolar bazında satın almışsınızdır ona bir şey diyemem. Şuan BTC bir düşüşe geçse görürüm 2-3 aydır yerinde sayan ETH'yi.
1-2 gündür kötü haberler çıkmaya başladı ETH hakkında. O yüzden önümüzdeki günlerde işler sıkıntıya girebilir dikkatli olunması gerek.
Benim tahminime göre BTC düzeltmesini yapıp şu çılgın yükselişi biraz durdurması gerek. O zaman ETH ve diğer jetonlar BTC bazında da hakettikleri yere geleceklerdir.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 08, 2017, 12:26:06 PM

Bu bt2x durumu bitcoin için iyi bir olay değil bitcoinin imajını sarsan bir olay.
Havadan para gelmeyeceğini anlayan yatırımcılar btc'den kaçacaklar bu durumda yine altcoin piyasası hareketlenecek diye düşünüyorum.
Eth 10 kat yükselemez belki ama 2 kata kadar bir yükseliş yapabilir
Yatırımımın çoğunu btc'den çıkarıp eth, xmr, gibi coinlere yatırdım, btc benim için artık yatırım yapılamayacak kadar uçuk görüyorum.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: