Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:23:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kasım Fork'u da yaklaştığına göre  (Read 1529 times)
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
November 06, 2017, 11:53:31 AM

Eğer bu forktan sonra bitcoin yine düşüş yaşamazsa hiç tutulamaz bundan sonra. Tabi bir süre içinde karşısına yeni bölünme olayları çıkmazsa.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
November 06, 2017, 02:23:43 PM

Bu fork dönemi geçsin demek doğru değil çünkü tam tersi btc forkları gittikçe artacak. Kaymağı yiyenler yemeye devam edecek. Forklar devam ederse btc nin değeri yada insanların gözündeki değeri düşer mi diye sorarsanız, bch forku, btg forku oldu btc'nin fiyat rekorlarını gördünüz. b2x forkuna geldik fiyatı görebilen var mı? Göremezsiniz tabi uçtu. Bu yüzden forkların btc'nin değerini olumsuz yönde etkileyeceğini düşünmüyorum. Hatta tam tersi fork dönemi yaklaştıkça herkes beleş airdrop alabilmek için btc ye geçmek için tutuşuyor.

Eth'yi de btc'nin kaskosu gibi göstermeye çalışmayın çünkü yanından bile geçemez. Geçmiş dönemdeki etc-eth bölünmesinin neden kaynaklandığını bir hatırlayın isterseniz. Bildiğim kadarıyla da eth'nin üretim sınırı yoktu. He illa bi kaskosu olacaksa bu LTC olur.

tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
November 06, 2017, 02:29:15 PM

bencede adamlar yolu buldu ha bire fork çıkar bundan böyle. dikkatler btc'nin üstünde kimse altlara bakmıyo bu da birilerinin işine yarıyor. uzun vadede ethereum ltc dash gibi coinlerin çok değerleneceğini düşünüyorum hatta btc dahi geçecektir.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 06, 2017, 02:45:00 PM

Yeni bir fork daha desene.. Ama anmıyorum ki bu forkların sonu gelsin hatta ayda 2 3 fork çıkarmaya başlamamaları tesadüf olur. Çünkü parayı gördüler ve dur durak bilmeyecekler.. Ama işte bu diğer altcoinleri mahvediyor. Adam diyor ki neden alt coinde kalayım ki forkla zaten ben karıma kar katıyorum neden riske gireyim bu da altları mahvediyor dolayısıyla bizde mahvoluyoruz. Allah hepimize kolaylık versin başka bir şey demiyorum..
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 07, 2017, 10:21:40 AM

yukarda arkadaşlar yazmışlar LTC neden yukselmiyor bu kadar saglam bir koin nasıl surunur filan yazmışlar Smiley
yav arkadaşlar siz hangi gezegende yaşıyorsunuz.bakmıyor munu hiç bu koinin fiyatı ne kadarmış 7 ay once diye.
3.5 dolarlık koin olmuş 55 dolar,hala gunahı ne,neden yukselmiyor bilen var mı diye soruyorlar.
başka var mı bir yatırım aracı bildiğiniz 7 ayda %1600 kazandıran?
namutenahi
Newbie
*

Activity: 54
Merit: 0

View Profile
November 07, 2017, 10:38:52 AM

aklı olan eth alır kesinlikle.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 07, 2017, 10:46:06 AM

Btc çok sert bir düşüş yapacak ama dur bakalım. Bu ani yükseliş hiç hayra alamet değil benden demesi. Bir de demiyorlar mı btcyi kimse yıkamaz diye bana bir gülme geliyor. Lan daha 1 ay önce çin icoları yasakladığında btc çakilmadı mı. Hepiniz burda ağliyordunuz. Yarın çin ya da abd btcyi yasakladım dese yine de yıkılmaz mı btcniz 😁

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 07, 2017, 11:03:19 AM

İlk cevap veren arkadaşı tebrik etmek isterim. Birileri zaten alıntı yapmış kendisinden ve tebrik etmişler. Çok tekrar olsun istemedim.

Hiç bir özelliği bulunmayan, ufak transactionlar için halen 20-30 dakika bazen 3-4 saat beklediğimiz BTC dominasyon üstünlüğünü 2019 senesine kadar kaybedecek diye düşünüyorum ben de. Ethereum karşısında dayanabileceğini zannetmiyorum. Olacak olan final senaryosu bunun üzerine şekillenir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 07, 2017, 06:00:45 PM

İlk cevap veren arkadaşı tebrik etmek isterim. Birileri zaten alıntı yapmış kendisinden ve tebrik etmişler. Çok tekrar olsun istemedim.

Hiç bir özelliği bulunmayan, ufak transactionlar için halen 20-30 dakika bazen 3-4 saat beklediğimiz BTC dominasyon üstünlüğünü 2019 senesine kadar kaybedecek diye düşünüyorum ben de. Ethereum karşısında dayanabileceğini zannetmiyorum. Olacak olan final senaryosu bunun üzerine şekillenir.

Hocam reel planda beklenen budur daha iyi teknoloji daha değerli olmalı. Ancak buyuk btc holdrları buna kolayca musade edecekler mi? Büyüğü geçtim btc için manevi bir bağda var bence bu piyasada olan bazı kimselerde
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
November 08, 2017, 01:16:02 AM

fork gerekiyordu artik sistem agirlasti ve git gide daha da agirlasacak birsey yapilmazsa. bu sirada herkes yerini aliyor ve guc dengelerini ayarliyorlar ayni anda. teknoloji olarak bitcoinin daha iyi yerlerde olmasi gerekiyor. etherium nerelere geldigi belli sureklide gelistiriliyor. gecen ay yapilan byztium ile baya hizida artti hala da bircok proje geliyor
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 08, 2017, 02:11:10 AM

Gelecekte tekrar bolunme olabilir veya olmayabilir bilemeyiz ama artik bolunmesi eskisi kadar etki yapmiyor bundan eminim ilk bolunme gerceklestiginde btc yokolabilir haberleri bile vardi. Bu ico cilginligi gibi bisey oldu birsure sonra biter.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 08, 2017, 02:13:37 AM

İşin suyu çıktı, ister istemez insan düşünüyor böyle böyle nereye kadar gidecek diye... Adamlar canları sıkıldıkça yeni bir şey türetiyorlar. Sadece büyük babaların ceplerinin dolması için küçük yatırımcı yok ediliyor. Acaba btcyi böyle mi bitirecekler?
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
November 08, 2017, 06:24:23 AM

fork gerekiyordu artik sistem agirlasti ve git gide daha da agirlasacak birsey yapilmazsa. bu sirada herkes yerini aliyor ve guc dengelerini ayarliyorlar ayni anda. teknoloji olarak bitcoinin daha iyi yerlerde olmasi gerekiyor. etherium nerelere geldigi belli sureklide gelistiriliyor. gecen ay yapilan byztium ile baya hizida artti hala da bircok proje geliyor

Bence de fork gerekiyor. Değer artıkça transfer edilen btc değerleri düşüyor. Piyasaya yeni oyuncular girdikçe transfer sayısı artıyor. Uzlaşı ile yapılması gereken birşey, bir kanat aşırı gelenekçi ve çekimser kaldı.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 08, 2017, 11:24:49 AM

Hocam reel planda beklenen budur daha iyi teknoloji daha değerli olmalı. Ancak buyuk btc holdrları buna kolayca musade edecekler mi? Büyüğü geçtim btc için manevi bir bağda var bence bu piyasada olan bazı kimselerde

Bugün BTC' de 300 milyon dolar sermayesi olan adam 5 büyük borsaya parasını bölüştürüp, ani bir satış yapsa tepe taklak eder piyasayı. Marketcap' e bakıp "ne diyosun lan sen" diye soranlar çıkıyor bazen, onlara peşinen cevap vereyim: geçmiş hareketlere baksınlar. O büyüklerden biri elini eteğini BTC' den çekiversin. Bak nasıl yığılıyor diğerleri de peşi sıra. Bugün zaten 50 milyon usd para girse Ethereum' a fiyat otomatikmen 500 USD' ye yükselir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 10, 2017, 10:22:00 AM

Kasım forku yalan olduğuna göre bir sonraki Kasım forku için çalışmaya başlamak için erken diyelim.
O gün gelene kadar hiçbir şey olduğu gibi kalmayacak.
Smoke06
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 10, 2017, 11:03:44 AM

Segwitx2 askıya alındı diye biliyorum. Yada iptal edildi ikisinden birisi. Altcoinler biraz biraz yeşermeye başladı. Bi yandan güzel oldu diye düşünürken öte yandan neden ipta/askıya alınma olayı oldu orasınıda merak etmiyor değilim. Zaten 1 aya kalmaz yeni bi fork söylentisi çıkarırlar kafanızı yormayın Wink
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 10, 2017, 11:27:11 AM

Segwitx2 askıya alındı diye biliyorum. Yada iptal edildi ikisinden birisi. Altcoinler biraz biraz yeşermeye başladı. Bi yandan güzel oldu diye düşünürken öte yandan neden ipta/askıya alınma olayı oldu orasınıda merak etmiyor değilim. Zaten 1 aya kalmaz yeni bi fork söylentisi çıkarırlar kafanızı yormayın Wink

yüzde 40 oranında destek var hala.

15 kasım sabahı uyandığımızda fork yaptık biz derlerse hiç şaşırmasın kimse.

bu adamalra zerre güven kalmadım. 3 aydır bu fork üzerine konuşuyordu herkes. bir anda hoop durdu herşey.
arnaldoortega
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
November 10, 2017, 12:04:33 PM

Segwit2x fork flan yalan oldu
zaten saçma bi girişimdi
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
November 10, 2017, 12:08:45 PM

Şuanlık bir fork söz konusu değil ama spekülasyonda olabilir bu olay belki tarih yaklaşırken fork yapıyoruz diye bile çıkabilirler hiç belli olmaz ama şuan ki durum forkun olmayacağı yönde
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
November 10, 2017, 01:58:55 PM

Fork muhabbeti askiya alinmisken neler oldu bugun kipkirmizi piyasa bi olumsux hareket mi var.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: