Bitcoin Forum
May 02, 2024, 12:42:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3440133 times)
adamgud
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1204
Merit: 521



View Profile
June 21, 2016, 05:00:48 PM
 #361

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24

Поки що кращого курсу ніж на самій біржі немає: https://btc-trade.com.ua/. Пару раз був збій -але з прошлої осені працює чудово. Міняв і на обмінниках, але там стандартний курс  -а тут можна виставити свій.

Ні в якому разі не хочу сказати що якісь інші -гірші. Міняв  на Куні і на https://utbs.ws/, а також на https://smartwm.biz/; https://obmenka.me/
Не маю досвіду обману чи неповернення. Просто, кращий курс  саме на вказаній біржі.
1714653769
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714653769

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714653769
Reply with quote  #2

1714653769
Report to moderator
1714653769
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714653769

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714653769
Reply with quote  #2

1714653769
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714653769
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714653769

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714653769
Reply with quote  #2

1714653769
Report to moderator
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 21, 2016, 05:05:12 PM
 #362

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24
Здається что там нижчий курс але насправді він ще вищий тому що иам комісія на ввід приват24 2 відстоки плюс холд на 36 годин при першому поповненні в тому боті що я писав обмін між людьми там уже купив на сумму 1к грн для початку
Поки що кращого курсу ніж на самій біржі немає: https://btc-trade.com.ua/. Пару раз був збій -але з прошлої осені працює чудово. Міняв і на обмінниках, але там стандартний курс  -а тут можна виставити свій.

Ні в якому разі не хочу сказати що якісь інші -гірші. Міняв  на Куні і на https://utbs.ws/, а також на https://smartwm.biz/; https://obmenka.me/
Не маю досвіду обману чи неповернення. Просто, кращий курс  саме на вказаній біржі.
negeroy
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1148
Merit: 1051


View Profile
June 21, 2016, 06:27:14 PM
 #363

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24

Поки що кращого курсу ніж на самій біржі немає: https://btc-trade.com.ua/. Пару раз був збій -але з прошлої осені працює чудово. Міняв і на обмінниках, але там стандартний курс  -а тут можна виставити свій.

не знаю про цей обмінник, проте дизайн та верстку сайту могли би довести до розуму, одразу викликає недовіру, усе криве вилазить за межі і таке інше, на мій розсуд я б там великі суми не міняв, воно звісно і на гарно спланованих можуть кинути проте..
macartem
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 676
Merit: 319


View Profile
June 21, 2016, 09:42:11 PM
 #364

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24

Поки що кращого курсу ніж на самій біржі немає: https://btc-trade.com.ua/. Пару раз був збій -але з прошлої осені працює чудово. Міняв і на обмінниках, але там стандартний курс  -а тут можна виставити свій.

не знаю про цей обмінник, проте дизайн та верстку сайту могли би довести до розуму, одразу викликає недовіру, усе криве вилазить за межі і таке інше, на мій розсуд я б там великі суми не міняв, воно звісно і на гарно спланованих можуть кинути проте..

кращого обмінника ніж https://btc-trade.com.ua я поки не зустрічав
hatshepsut93
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2954
Merit: 2145



View Profile
June 21, 2016, 09:52:35 PM
 #365

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24

міняв уже пару разів на приват24 суми на декілька тисяч гривень тут

https://365cash.co/

відсилали дуже оперативно, курс доволі часто буває найкращий з усіх. Останній раз транзакція цілий день не підтверджувалась, за цей час біткойн упав на $100, але гривні мені відправили по курсу на момент подачі заявки.

також буду вдячний, якщо хтось буде там міняти по моїй рефці https://365cash.co/?rid=2256

.BEST.CHANGE..███████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
███████████████
..BUY/ SELL CRYPTO..
lincolnsun
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
June 25, 2016, 07:21:21 PM
 #366

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24

https://www.bestchange.ru/?p=51651
тут можна відслідковувати кращі курси по різних видах переводу ( у тому числі приват 24 на btc)
Сам користувався кількома обмінниками із даного сайту - усе пройшло  ОК!
Але одразу пораджу:
1. читати відгути  про обмінник, яким хочете скористатись.
2. Робити пробну транзакцію
3. Перевіряти фінальний курс обміну ( деякі обмінники мають скриті комісії не відображені у ціні на даному сайті)
hatshepsut93
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2954
Merit: 2145



View Profile
June 27, 2016, 09:44:54 PM
 #367

Інформація для тих, хто бажає стати перекладачем!

На сайті yabtcl є система краудсорсингового перекладу:

https://yabtcl.com/translation.aspx?lng=en

Це означає, що користувачі пропонують переклад і голосують за запропоновані варіанти. Хороші перекладачі мають змогу отримати нагороду.

За українську, на жаль, фіксована нагорода поки що не передбачається, але я попросив адміна подумати над цим  Smiley

На мій погляд, це непоганий шанс вдосконалити свої навички та зарекомендувати себе.

.BEST.CHANGE..███████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
███████████████
..BUY/ SELL CRYPTO..
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 30, 2016, 11:23:02 AM
 #368

ОГОЛОШЕННЯ

Особисто я куплю BTC за Webmoney WMZ. Оплата гарантована. Є персональний атестат вебмані і високий BL. Всі запитання кидайте в приватні повідомлення, щоб не засмічувати гілку.
ПС: Виплата WMZ після 3 підтверджень транзакції.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
romeo9191
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
June 30, 2016, 12:34:28 PM
 #369

Не чекав такої бурхливої реакції. Користувався bestchange.ru (не в якості реклами). Чекав стабілізації курсу і все "утрясеться". З 10 липня нагорода за видобуток біткоїн вдвічі меньша буде, так що можливий стрімкий ріст валюти(а може і ні). Дякую всім за допомогу!
negeroy
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1148
Merit: 1051


View Profile
July 05, 2016, 07:44:14 PM
 #370

ОГОЛОШЕННЯ

Особисто я куплю BTC за Webmoney WMZ. Оплата гарантована. Є персональний атестат вебмані і високий BL. Всі запитання кидайте в приватні повідомлення, щоб не засмічувати гілку.
ПС: Виплата WMZ після 3 підтверджень транзакції.

гарне оголошення, проте там завжди курси долара до гривні не впиз..., все одно будемо мати на увазі  Wink
XEPBAM
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 263
Merit: 250


View Profile
July 06, 2016, 03:13:55 AM
 #371

Усім привіт, побачив у твіттері таку новину і одразу згадав про хфорум, вирішив поділитися, а то може хто буде у Швейцарії то знадобиться  Cheesy

У швейцарському місті Цуг можна розплачуватись біткоїнами

Місто Цуг хоче стати центром швейцарської "Крипто долини". Тепер місцеві жителі можуть платити за послуги електронною валютою Bitcoin. Але передусім це сигнал для чисельних фінтех-компаній у регіоні.

http://www.dw.com/uk/%D1%83-%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%96-%D1%86%D1%83%D0%B3-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%87%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8C-%D0%B1%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%BE%D1%97%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8/a-19376690
pororo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1428
Merit: 1000


Я и.о. LZ


View Profile
July 08, 2016, 01:57:00 PM
 #372

Слава Украине!!!!
pororo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1428
Merit: 1000


Я и.о. LZ


View Profile
July 08, 2016, 01:59:13 PM
 #373

ОЙ! Тільки не треба мені тут говорити про святість, чистоту і благородність "русскава народа". Я 4 роки на фрілансі працюю. Є така штука - називається "синонімайзер". Для тих, хто не в курсі поясню: вона автоматично замінює всі, або більшість слів в тексті першо-джерелі на синоніми до тих слів. Так ото в мене замовлень на грамотну синонімізацію було "завались". І вгадайте, звідки було 80% замовників? З Росії. Тобто, є текст на якомусь російському сайті, авторський оригінал. І тут з'являється злодюжка (точно такий ж "русскій"), який тупий "по жизні", тому, що переписати такий текст своїми словами йому розуму бракує. Ось він і замовляє синонімізацію. Тобто, звичайними словами, краде оригінальний текст, замінюючи його словами-синонімами. А потім публікує на якомусь своєму говно-сайті і, деколи, навіть претендує на статус першоджерела (ставлячи попередню дату публікації, стосовно сайту-оригіналу).

Таких замовників в мене було більше 600 за 4 роки Smiley ~80% з рашки і ~20% наші.

Так ото до чого я веду - краще взяти російський текст і перекласти його на українську мову (виконана певна робота), а ніж тупо красти одне в другого. При тому, красти свій у свого. Не хочу тут стверджувати, що "варавство" - це риса характеру всього рос. народу, але з власного досвіду знаю, що явище це там майже повальне.
Ось же якісь суки
Pegas
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile
July 08, 2016, 07:17:12 PM
 #374

ОЙ! Тільки не треба мені тут говорити про святість, чистоту і благородність "русскава народа". Я 4 роки на фрілансі працюю. Є така штука - називається "синонімайзер". Для тих, хто не в курсі поясню: вона автоматично замінює всі, або більшість слів в тексті першо-джерелі на синоніми до тих слів. Так ото в мене замовлень на грамотну синонімізацію було "завались". І вгадайте, звідки було 80% замовників? З Росії. Тобто, є текст на якомусь російському сайті, авторський оригінал. І тут з'являється злодюжка (точно такий ж "русскій"), який тупий "по жизні", тому, що переписати такий текст своїми словами йому розуму бракує. Ось він і замовляє синонімізацію. Тобто, звичайними словами, краде оригінальний текст, замінюючи його словами-синонімами. А потім публікує на якомусь своєму говно-сайті і, деколи, навіть претендує на статус першоджерела (ставлячи попередню дату публікації, стосовно сайту-оригіналу).

Таких замовників в мене було більше 600 за 4 роки Smiley ~80% з рашки і ~20% наші.

Так ото до чого я веду - краще взяти російський текст і перекласти його на українську мову (виконана певна робота), а ніж тупо красти одне в другого. При тому, красти свій у свого. Не хочу тут стверджувати, що "варавство" - це риса характеру всього рос. народу, але з власного досвіду знаю, що явище це там майже повальне.
Ось же якісь суки

о кримсько-рашистська пиздота заявилася, чого тобі, дуй міст будуй їбанько
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
July 08, 2016, 07:31:48 PM
 #375

ОЙ! Тільки не треба мені тут говорити про святість, чистоту і благородність "русскава народа". Я 4 роки на фрілансі працюю. Є така штука - називається "синонімайзер". Для тих, хто не в курсі поясню: вона автоматично замінює всі, або більшість слів в тексті першо-джерелі на синоніми до тих слів. Так ото в мене замовлень на грамотну синонімізацію було "завались". І вгадайте, звідки було 80% замовників? З Росії. Тобто, є текст на якомусь російському сайті, авторський оригінал. І тут з'являється злодюжка (точно такий ж "русскій"), який тупий "по жизні", тому, що переписати такий текст своїми словами йому розуму бракує. Ось він і замовляє синонімізацію. Тобто, звичайними словами, краде оригінальний текст, замінюючи його словами-синонімами. А потім публікує на якомусь своєму говно-сайті і, деколи, навіть претендує на статус першоджерела (ставлячи попередню дату публікації, стосовно сайту-оригіналу).

Таких замовників в мене було більше 600 за 4 роки Smiley ~80% з рашки і ~20% наші.

Так ото до чого я веду - краще взяти російський текст і перекласти його на українську мову (виконана певна робота), а ніж тупо красти одне в другого. При тому, красти свій у свого. Не хочу тут стверджувати, що "варавство" - це риса характеру всього рос. народу, але з власного досвіду знаю, що явище це там майже повальне.
Ось же якісь суки

о кримсько-рашистська пиздота заявилася, чого тобі, дуй міст будуй їбанько
народ ви взагалі чули про правила форуму и культуру??
Pegas
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile
July 08, 2016, 08:04:06 PM
 #376

ОЙ! Тільки не треба мені тут говорити про святість, чистоту і благородність "русскава народа". Я 4 роки на фрілансі працюю. Є така штука - називається "синонімайзер". Для тих, хто не в курсі поясню: вона автоматично замінює всі, або більшість слів в тексті першо-джерелі на синоніми до тих слів. Так ото в мене замовлень на грамотну синонімізацію було "завались". І вгадайте, звідки було 80% замовників? З Росії. Тобто, є текст на якомусь російському сайті, авторський оригінал. І тут з'являється злодюжка (точно такий ж "русскій"), який тупий "по жизні", тому, що переписати такий текст своїми словами йому розуму бракує. Ось він і замовляє синонімізацію. Тобто, звичайними словами, краде оригінальний текст, замінюючи його словами-синонімами. А потім публікує на якомусь своєму говно-сайті і, деколи, навіть претендує на статус першоджерела (ставлячи попередню дату публікації, стосовно сайту-оригіналу).

Таких замовників в мене було більше 600 за 4 роки Smiley ~80% з рашки і ~20% наші.

Так ото до чого я веду - краще взяти російський текст і перекласти його на українську мову (виконана певна робота), а ніж тупо красти одне в другого. При тому, красти свій у свого. Не хочу тут стверджувати, що "варавство" - це риса характеру всього рос. народу, але з власного досвіду знаю, що явище це там майже повальне.
Ось же якісь суки

о кримсько-рашистська пиздота заявилася, чого тобі, дуй міст будуй їбанько
народ ви взагалі чули про правила форуму и культуру??

чули, йди у рашистський розділ, та дрочи нові пости там
р.s. в тебе "і" спаскудилась
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
July 08, 2016, 08:42:22 PM
 #377

ОЙ! Тільки не треба мені тут говорити про святість, чистоту і благородність "русскава народа". Я 4 роки на фрілансі працюю. Є така штука - називається "синонімайзер". Для тих, хто не в курсі поясню: вона автоматично замінює всі, або більшість слів в тексті першо-джерелі на синоніми до тих слів. Так ото в мене замовлень на грамотну синонімізацію було "завались". І вгадайте, звідки було 80% замовників? З Росії. Тобто, є текст на якомусь російському сайті, авторський оригінал. І тут з'являється злодюжка (точно такий ж "русскій"), який тупий "по жизні", тому, що переписати такий текст своїми словами йому розуму бракує. Ось він і замовляє синонімізацію. Тобто, звичайними словами, краде оригінальний текст, замінюючи його словами-синонімами. А потім публікує на якомусь своєму говно-сайті і, деколи, навіть претендує на статус першоджерела (ставлячи попередню дату публікації, стосовно сайту-оригіналу).

Таких замовників в мене було більше 600 за 4 роки Smiley ~80% з рашки і ~20% наші.

Так ото до чого я веду - краще взяти російський текст і перекласти його на українську мову (виконана певна робота), а ніж тупо красти одне в другого. При тому, красти свій у свого. Не хочу тут стверджувати, що "варавство" - це риса характеру всього рос. народу, але з власного досвіду знаю, що явище це там майже повальне.
Ось же якісь суки

о кримсько-рашистська пиздота заявилася, чого тобі, дуй міст будуй їбанько
народ ви взагалі чули про правила форуму и культуру??

чули, йди у рашистський розділ, та дрочи нові пости там
р.s. в тебе "і" спаскудилась
ой нарахунок букви і а в той розділ сам ідіть цей розділ щоб обговорювати важливі питання або можна було запитатися у людей те що вас цікавить а не обсирати всіх наліво направо
spandreev
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1428
Merit: 537


View Profile
July 18, 2016, 06:58:30 AM
 #378

А я зробив переклад WINGS. Спочатку один з розробників (Dominic) підтвердив у Телеграмі, що я можу зробити переклад українською і я зробив його. Вже потім wings.ai в офіційній гілці сказав, що спочатку треба отримати підтвердження саме в офіційний гілці, а вже потім зробити переклад. Я вже  декілька разів цитував своє повідомлення - ігнорують.
Мені нарахували баунті за переклад - затримка була пов'язана із зайнятістю команди розробників.

А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...
1. Якщо хтось робить переклад - то людина витрачає свій час і будь-хто хоче, щоб цей витрачений час був оплачений.
2. Я розмовляв з одним з представників команди WINGS (а також він і веде російську гілку) і казав саме йому, що буду робити переклад з російської на українську, і запитав у нього чи можна взяти за основу його переклад. Він дав добро.

Тому не треба вирішувати за когось, чи потрібен переклад на українську мову і чи треба нараховувати баунті за нього.
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
July 19, 2016, 07:34:28 PM
Last edit: August 17, 2016, 07:42:48 AM by aiwe
 #379

Я вас перерву зі своїм Карбованцем, перепрошую.


Будь-ласка обновіться до останньої версії. Ми пофіксили проблеми з великими транзакціями які не вміщались у блок.


Завантажити

http://karbowanec.com/download/


CLI wallets with solo mining:


BETA GUI wallets with pool mining:


Default language is Ukrainian, if you want English just rename or delete languages folder. This is beta version of GUI wallets.

Можна використовувати Forknote https://github.com/forknote/forknote/releases/tag/1.0.11
Необхідно додати у karbowanec.conf такий рядок
Code:
MAX_BLOCK_SIZE_INITIAL=1000000



   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
August 01, 2016, 09:45:06 AM
 #380

Перед тим як віддкрити українську гілку на цьому форумі, подумав що застану якийсь срач, типу Криму, Росії і т.д., не помилився.  Undecided

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!