Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:41:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3448797 times)
konovalets
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 250


View Profile
January 27, 2017, 12:52:34 PM
 #941

Bitcoin користувачі знову відчувають затримки з підтвердженням транзакцій

Після переналаштування складності мережі Bitcoin, спостерігається нова атака, в результаті якої непідтвердженими виявляється незвичайно високе число транзакцій, що призвело до потоку скарг.

http://gesellberg.com/bitcoin-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%87%d1%96-%d0%b7%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%83-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%87%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d0%b7%d0%b0%d1%82%d1%80%d0%b8/

Здається ця пісня надовго. Треба шукати альтернативи. Десь читав що трейдери, якщо їм треба перевести крипту з однієї біржі на іншу вже використовують не біткоін, а лайткоін та інші більш меньш ліквідні коіни з швидким підтвердженням. Тобто процес вже пішов насправді, тільки покищо непомітно для загалу.
1714808506
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714808506

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714808506
Reply with quote  #2

1714808506
Report to moderator
1714808506
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714808506

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714808506
Reply with quote  #2

1714808506
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zvon4ik
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
January 27, 2017, 12:53:01 PM
 #942

Bitgo оголошує про співпрацю з Ledger

Нещодавно популярний Bitcoin гаманець Bitgo анонсував інтеграцію з апаратними гаманцями Ledger для моделей Nano S і Blue.

http://gesellberg.com/bitgo-%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%88%d1%83%d1%94-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d1%81%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%bf%d1%80%d0%b0%d1%86%d1%8e-%d0%b7-ledger/
konovalets
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 250


View Profile
January 27, 2017, 12:57:08 PM
 #943

Bitcoin користувачі знову відчувають затримки з підтвердженням транзакцій

Після переналаштування складності мережі Bitcoin, спостерігається нова атака, в результаті якої непідтвердженими виявляється незвичайно високе число транзакцій, що призвело до потоку скарг.

http://gesellberg.com/bitcoin-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%87%d1%96-%d0%b7%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%83-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%87%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d0%b7%d0%b0%d1%82%d1%80%d0%b8/

Здається ця пісня надовго. Треба шукати альтернативи. Десь читав що трейдери, якщо їм треба перевести крипту з однієї біржі на іншу вже використовують не біткоін, а лайткоін та інші більш меньш ліквідні коіни з швидким підтвердженням. Тобто процес вже пішов насправді, тільки покищо непомітно для загалу.

Навіть карбованець он ще подорожчав Smiley
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
January 28, 2017, 09:38:05 AM
 #944

Ну от знов тут все завмерло. Так нам гілку ніколи не дадуть.  Давайте свій український форум зробимо для спілкування на криптовалютні теми.

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
zvon4ik
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
January 28, 2017, 12:57:15 PM
 #945

Вкрадені Bitcoins Bitfinex знаходяться в русі

Другого серпня минулого року Bitfinex був зламаний і було вкрадено майже 120 тисяч Bitcoins, вартістю близько $ 110 млн.

Bitfinex підтвердив, що 876.82084947 вкрадених Bitcoins перемістилися зі Scorechain, в Bitcoin і Blockchain фірми, публічно заявивши, що 153 BTC вартістю близько $ 137,000 були переведені 25-го січня і ще 723 BTC, вартістю близько $ 800,000 були переведені протягом ночі.

http://gesellberg.com/%d0%b2%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%96-bitcoins-bitfinex-%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d1%85%d0%be%d0%b4%d1%8f%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d0%b2-%d1%80%d1%83%d1%81%d1%96/
konovalets
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 250


View Profile
January 28, 2017, 02:20:56 PM
 #946

Ну от знов тут все завмерло. Так нам гілку ніколи не дадуть.  Давайте свій український форум зробимо для спілкування на криптовалютні теми.

Просто тут не дуже вдобно спілкуватися, тому що все в купі. Але ніколи не говори ніколи. Ця гілка за останні декілька місяців вирісла вдвічі, що більше ніж за останні три роки і це тільки початок.

Форум зробити неважко, але все одно це один з основних ресурсів стосовно криптовалют і українська гілка тут має бути Smiley
konovalets
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 250


View Profile
January 28, 2017, 02:24:05 PM
 #947

Доречі aiwe розкажи нам що з карбованцем? Тіки ото я надумав купити трохи, а воно в гору все лізе і лізе. Чи варто сподіватися що ціна впаде трохи найближчим часом?
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
January 28, 2017, 02:45:12 PM
 #948

Доречі aiwe розкажи нам що з карбованцем? Тіки ото я надумав купити трохи, а воно в гору все лізе і лізе. Чи варто сподіватися що ціна впаде трохи найближчим часом?
Я насправді не можу робити прогнози, навіть зі знанням інсайдерської інформації і дійсно не знаю чому ціна пішла уверх, жодних приводів немає. Майнінг цілком доступний для широкого загалу тож зливати накарбоване на пиво і цукерки будуть ще довго тому великого росту я не передбачав.

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
January 28, 2017, 02:50:09 PM
 #949

Давайте свій український форум зробимо для спілкування на криптовалютні теми.

Я за.

Форум зробити неважко, але все одно це один з основних ресурсів стосовно криптовалют і українська гілка тут має бути Smiley

Ну тут можна постити новини, з силками на наш форум  Wink. Aiwe правий, краще зробити свій форум і не просити малостиню власну гілку.

Johann.Gesell
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile WWW
January 28, 2017, 03:10:39 PM
 #950

Bitcoin користувачі знову відчувають затримки з підтвердженням транзакцій

Після переналаштування складності мережі Bitcoin, спостерігається нова атака, в результаті якої непідтвердженими виявляється незвичайно високе число транзакцій, що призвело до потоку скарг.

http://gesellberg.com/bitcoin-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%87%d1%96-%d0%b7%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%83-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%87%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d0%b7%d0%b0%d1%82%d1%80%d0%b8/

Здається ця пісня надовго. Треба шукати альтернативи. Десь читав що трейдери, якщо їм треба перевести крипту з однієї біржі на іншу вже використовують не біткоін, а лайткоін та інші більш меньш ліквідні коіни з швидким підтвердженням. Тобто процес вже пішов насправді, тільки покищо непомітно для загалу.

Звісно, ринок сам запропонує і знайде подібні альтернативи.
konovalets
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 250


View Profile
January 28, 2017, 03:14:24 PM
 #951

Доречі aiwe розкажи нам що з карбованцем? Тіки ото я надумав купити трохи, а воно в гору все лізе і лізе. Чи варто сподіватися що ціна впаде трохи найближчим часом?
Я насправді не можу робити прогнози, навіть зі знанням інсайдерської інформації і дійсно не знаю чому ціна пішла уверх, жодних приводів немає. Майнінг цілком доступний для широкого загалу тож зливати накарбоване на пиво і цукерки будуть ще довго тому великого росту я не передбачав.

А якісь апдейти суттєві плануються найближчим часом? Взагалі який основний напрямок розвитку ти бачиш для карбованця в найближчі півроку? Ти один над цим працюєш чи вже є команда?

Я просто хочу вкласти хоч і невелику, але суттєву для мене суму грошей, тому хочу зважити ризики. Мені подобається карбованець, але одного цього замало.
konovalets
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 250


View Profile
January 28, 2017, 03:21:24 PM
 #952

Ну тут можна постити новини, з силками на наш форум  Wink. Aiwe правий, краще зробити свій форум і не просити малостиню власну гілку.

Ну випрошувати я якось не збираюсь. Я цілком розумію точку зору модераторів з цього боку і майже всі це хто мають свій розділ через це пройшли свого часу. Треба певний рівень активності. Тому треба залучати сюди нових людей, чим я потроху теж займаюсь.

Створити свій форум можна, це загалом не суперечить, але тут теж треба мати представництво.
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
January 28, 2017, 03:38:31 PM
 #953

Доречі aiwe розкажи нам що з карбованцем? Тіки ото я надумав купити трохи, а воно в гору все лізе і лізе. Чи варто сподіватися що ціна впаде трохи найближчим часом?
Я насправді не можу робити прогнози, навіть зі знанням інсайдерської інформації і дійсно не знаю чому ціна пішла уверх, жодних приводів немає. Майнінг цілком доступний для широкого загалу тож зливати накарбоване на пиво і цукерки будуть ще довго тому великого росту я не передбачав.

А якісь апдейти суттєві плануються найближчим часом? Взагалі який основний напрямок розвитку ти бачиш для карбованця в найближчі півроку? Ти один над цим працюєш чи вже є команда?

Я просто хочу вкласти хоч і невелику, але суттєву для мене суму грошей, тому хочу зважити ризики. Мені подобається карбованець, але одного цього замало.
Робимо оновлення гаманця, він уже на бета тестуванні. Ось сьогодні отримав порцію корисних зауважень від 2-х людей. Може викладу бесіду сюди... У цьому оновленні гаманця будуть ключі стеження які дозволяють стежити за приходами на гаманець, але не дозволяють бачити вихідні транзакції і не дозволяють витрачати з нього кошти, різні покращення, виправлення багів.

Крім того планується робота по розробці різноманітних речей для Карбованця, які є у того ж бітка і у цілої решти його форків дістались у спадок, - наприклад інструменти для е-комерції, для прийому платежів у карбованцях. Хочемо свою обмінку, сподіваємось нам дороблять свою біржу, чекаємо на веб-гаманець.

Уже можна сказати майже рік витрачено на Карбованець і він забирає досить багато часу... Це теж інвестиція з мого боку, не згадуючи хостинги, оплату роботи програмістів, і інші витрати. І ще кілька людей вже чимало заінвестували.

Але так само як Рікардо Спаґні (лідер розробників Монеро) я не намовляю інвестувати у Карбованець,  - ніколи не інвестуйте більше ніж ви не боїтесь втратити.

З іншого боку, я ще не пишу вам з Маямі, тоді як мінімум два рази заінвестував замало у монети, про які знав на 100% що вистрілять.







   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
uracrew
Member
**
Offline Offline

Activity: 114
Merit: 10


View Profile
January 28, 2017, 04:01:13 PM
 #954

Сьогодні затестував нову бету Карбованця. Ось, що можу сказати:

1. Вага змінилась с 24,7 Мбайт до 32 Мбайт. Головна відмінність нової версії: присутність новіх файлів karbowanecd.exe, miner.exe, simplewallet.exe, walletd.exe.
2. SmartScreen лається на запуск karbowanec.exe.
3. Чи коректно застосовувати слово "Вислати"? Можливо, більш милозвучнішим буде "Надіслати"?
4. У вікні "Вислати", після вводу адреси гаманця -    не працює кнопка "Видалити отримувача".
4б. Кнопка працює, але не зрозумілий її сенс, доки не додаєш ще декілька отримувачів. Я б зробив її неактивною, якщо тільки 1 отримувач, бо я одразу подумав, що то кнопка для того, щоб стирати поле "Одержувач".
5. Чи треба в контактах додавати статичний ідентифікатор платежу? Хіба він може бути кожен раз однаковим?
6. Після видалення останнього контакту із списку - кнопка "Скопіювати ідентифікатор платежу" стає активною.
7. При додаванні нового контакту і натисканні клавіші Tab - йде перехід по кнопках і полях в зворотньому напрямку.
8. Немає жодної перевірки на однокові записи в контактах. Можна створити нескінченну кількість записів з повністю однаковими мітками і адресами.
Хоча, на мою думку, розділом "Контакти" люди не часто користуються, але за наявності багів - хіба їм захоче користуватись більше людей? Якщо цей пункт не такий важлвий - нащо його взагалі додавати в гаманець? Я думаю, що перш за все треба виправити наявні помилки, а коли будуть відсутні інші проблеми і буде багато вільного часу - реорганізувати контакти. Я б додав цю задачу в довгострокову перспективу.
9. Після вибору транзакцій і їх експорту - виділення тухне. А як хочеш обрати додаткові - знов обираються ті, що тільки що експортував. Той самий ефект, якщо обирав транзакції, перейшов на іншу вкладку і повернувся у транзакції. При цьому, це не йде як фокус на полі з транзакціями, якщо натиснути на ту транзакцію, яка була обрана, то буде не фокусування на полі, а вона знімається.
10. Експорт транзакцій експортує лише всі транзакції. Я, як звичайний користувач, подумав, що будуть експортовані саме обрані транзакції. Цей момент не дуже явний.
11. При доданні нового пулу не зрозуміло, чому кнопка гаразд виглядає, наче не активна. І в інших вікнах, наприклад, при доданні контактів, кнопка "Гаразд" з іншої сторони і правильного кольору (на мою думку).

А взагалі, динаміка ціни Карбованця за останній тиждень - це перемога Smiley Можливо, чи є серед нас підприємці, хто намагався запровадити опалту кріптою в оффлайн бізнесі?
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
January 28, 2017, 04:09:44 PM
 #955

Шоб ви розуміли що зроблено, ось скіншот



Як бачите, оновлення чекає не тільки графічний гаманець, консольний simplewallet також отримає можливість імротувати приватний ключ для відкриття паперового гаманця, а також імпортувати ключ стеження. Зверніть увагу, трекінг гаманець, створений у simplewallet, не показав вихідні транзакції, він бачить тільки вхідні транзакції.

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
January 28, 2017, 04:25:40 PM
 #956

Сьогодні затестував нову бету Карбованця. Ось, що можу сказати:

1. Вага змінилась с 24,7 Мбайт до 32 Мбайт. Головна відмінність нової версії: присутність новіх файлів karbowanecd.exe, miner.exe, simplewallet.exe, walletd.exe.
Просто в архіві були ще й консольні гаманці, оновив з поправками цих зауважень і видалив консольні, прошу спробувати ще раз Smiley

2. SmartScreen лається на запуск karbowanec.exe.
Мабуть тому що він бачив, що ви скачали програму з інтернету.

3. Чи коректно застосовувати слово "Вислати"? Можливо, більш милозвучнішим буде "Надіслати"?
Виправив на "Надіслати".

4. У вікні "Вислати", після вводу адреси гаманця -    не працює кнопка "Видалити отримувача".
4б. Кнопка працює, але не зрозумілий її сенс, доки не додаєш ще декілька отримувачів. Я б зробив її неактивною, якщо тільки 1 отримувач, бо я одразу подумав, що то кнопка для того, щоб стирати поле "Одержувач".
Вона неактивна, коли отримувач лишень один, змінив підсвітку неактивних кнопок.

5. Чи треба в контактах додавати статичний ідентифікатор платежу? Хіба він може бути кожен раз однаковим?
Так, це зроблено на прохання форумчан, оскільки ідентифікатор може повторюватись, наприклад так можна занести в контакти адресу біржі із вашим ідентифікатором на біржі, щоб кожен раз не вводити.

6. Після видалення останнього контакту із списку - кнопка "Скопіювати ідентифікатор платежу" стає активною.
Виправлено.

7. При додаванні нового контакту і натисканні клавіші Tab - йде перехід по кнопках і полях в зворотньому напрямку.
Виправлено порядок переключення табулятором.

8. Немає жодної перевірки на однокові записи в контактах. Можна створити нескінченну кількість записів з повністю однаковими мітками і адресами.
Хоча, на мою думку, розділом "Контакти" люди не часто користуються, але за наявності багів - хіба їм захоче користуватись більше людей? Якщо цей пункт не такий важлвий - нащо його взагалі додавати в гаманець? Я думаю, що перш за все треба виправити наявні помилки, а коли будуть відсутні інші проблеми і буде багато вільного часу - реорганізувати контакти. Я б додав цю задачу в довгострокову перспективу.
Ніхто не вноситиме два рази один і той же контакт, або і вноситиме, - наприклад два різні акаунти на біржі, тоді адреса буде та сама, але з різними ідентифікаторами. Тому ніж махатись з перевіркою це відкладемо тоді на перспективу.

9. Після вибору транзакцій і їх експорту - виділення тухне. А як хочеш обрати додаткові - знов обираються ті, що тільки що експортував. Той самий ефект, якщо обирав транзакції, перейшов на іншу вкладку і повернувся у транзакції. При цьому, це не йде як фокус на полі з транзакціями, якщо натиснути на ту транзакцію, яка була обрана, то буде не фокусування на полі, а вона знімається.
10. Експорт транзакцій експортує лише всі транзакції. Я, як звичайний користувач, подумав, що будуть експортовані саме обрані транзакції. Цей момент не дуже явний.
Так ця кнопка працювала до впровадження пошуку і сортування. Виправлено, тепер функціонуватиме як ви очікували, - експортуватиме виділені транзакції. Але ще треба зробити перевірку щоб якщо нічого не вибрано, то експортувало усі.

11. При доданні нового пулу не зрозуміло, чому кнопка гаразд виглядає, наче не активна. І в інших вікнах, наприклад, при доданні контактів, кнопка "Гаразд" з іншої сторони і правильного кольору (на мою думку).
Виправлено.

А взагалі, динаміка ціни Карбованця за останній тиждень - це перемога Smiley Можливо, чи є серед нас підприємці, хто намагався запровадити опалту кріптою в оффлайн бізнесі?
В офлайн це було б круто Smiley Насправді на разі це незручно доки у нас немає мобільного гаманця, що теж критично необхідний і поки що далекий від реалізації.


   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
konovalets
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 250


View Profile
January 28, 2017, 04:44:59 PM
 #957

Доречі aiwe розкажи нам що з карбованцем? Тіки ото я надумав купити трохи, а воно в гору все лізе і лізе. Чи варто сподіватися що ціна впаде трохи найближчим часом?
Я насправді не можу робити прогнози, навіть зі знанням інсайдерської інформації і дійсно не знаю чому ціна пішла уверх, жодних приводів немає. Майнінг цілком доступний для широкого загалу тож зливати накарбоване на пиво і цукерки будуть ще довго тому великого росту я не передбачав.

А якісь апдейти суттєві плануються найближчим часом? Взагалі який основний напрямок розвитку ти бачиш для карбованця в найближчі півроку? Ти один над цим працюєш чи вже є команда?

Я просто хочу вкласти хоч і невелику, але суттєву для мене суму грошей, тому хочу зважити ризики. Мені подобається карбованець, але одного цього замало.
Робимо оновлення гаманця, він уже на бета тестуванні. Ось сьогодні отримав порцію корисних зауважень від 2-х людей. Може викладу бесіду сюди... У цьому оновленні гаманця будуть ключі стеження які дозволяють стежити за приходами на гаманець, але не дозволяють бачити вихідні транзакції і не дозволяють витрачати з нього кошти, різні покращення, виправлення багів.

Крім того планується робота по розробці різноманітних речей для Карбованця, які є у того ж бітка і у цілої решти його форків дістались у спадок, - наприклад інструменти для е-комерції, для прийому платежів у карбованцях. Хочемо свою обмінку, сподіваємось нам дороблять свою біржу, чекаємо на веб-гаманець.

Уже можна сказати майже рік витрачено на Карбованець і він забирає досить багато часу... Це теж інвестиція з мого боку, не згадуючи хостинги, оплату роботи програмістів, і інші витрати. І ще кілька людей вже чимало заінвестували.

Але так само як Рікардо Спаґні (лідер розробників Монеро) я не намовляю інвестувати у Карбованець,  - ніколи не інвестуйте більше ніж ви не боїтесь втратити.

З іншого боку, я ще не пишу вам з Маямі, тоді як мінімум два рази заінвестував замало у монети, про які знав на 100% що вистрілять.

Це добре, що робота ведеться. А мобільний гаманець плануєте робить?

Я звичайно розумію що ваш час коштує грошей. Мені здається що вам варто з часом зробити якийсь краудфандінг для фінансування проекту. Мені подобається як це зроблено в Dash, але тут мабуть так не вдастся бо нема мастернод. Але це можно зробити й звичайним шляхом, головне забезпечити прозорість.

Ну а стовоно правила, то воно доречне для будь якої крипти, навіть для біткоіна. Smiley
konovalets
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 250


View Profile
January 28, 2017, 04:48:02 PM
 #958

В офлайн це було б круто Smiley Насправді на разі це незручно доки у нас немає мобільного гаманця, що теж критично необхідний і поки що далекий від реалізації.

Так, без мобільного гаманця буде дуже важко просувати далі. А для монеро вже є такий? Може можно адаптувати якось до карбованця?
uracrew
Member
**
Offline Offline

Activity: 114
Merit: 10


View Profile
January 28, 2017, 05:42:00 PM
Last edit: January 28, 2017, 05:57:47 PM by uracrew
 #959

Завантажив знову - тепер архів легше Smiley А під вечір ще + в ціні. А я хотів вчора придбати... Прогавив Smiley
Зараз знов після видалення всіх контактів стає активною кнопка "Скопіювати ідентифікатор платежу"
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
January 28, 2017, 07:52:00 PM
 #960

Завантажив знову - тепер архів легше Smiley А під вечір ще + в ціні. А я хотів вчора придбати... Прогавив Smiley
Зараз знов після видалення всіх контактів стає активною кнопка "Скопіювати ідентифікатор платежу"
Прогавив. Обновив архів - тепер наче гаразд.

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!