Bitcoin Forum
June 30, 2024, 11:24:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 ... 305 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3614786 times)
gidlark1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 857
Merit: 500



View Profile
January 21, 2018, 09:35:21 AM
 #2781

Якби я заробляв мільйони, то, напевно, так би й зробив. Але, маючи невеликі та тимчасові доходи, реєструвати ПП не має ніякого сенсу. Тому мене і цікавить загальна практика оподаткування доходів з інтернету.

Але, наскільки я зрозумів з відповідей, ніхто майже нічого про це не знає. Sad
[/quote]

Наскільки мені відомо ( можу помилятися) загальна практика тобі не сподобається, тому що там податок в районі 20 відсотків

Holyglorius
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
January 21, 2018, 09:43:47 AM
 #2782



Наскільки мені відомо ( можу помилятися) загальна практика тобі не сподобається, тому що там податок в районі 20 відсотків



Податок на прибуток 18% + 1,5% військового збору.
brunette
Member
**
Offline Offline

Activity: 82
Merit: 10


View Profile
January 21, 2018, 11:41:42 AM
 #2783

Чомусь мені здається, що бухгалтерів, які розуміються на оподаткуванні доходів з інтернету, можна на пальцях перерахувати. Smiley
Якби я заробляв мільйони, то, напевно, так би й зробив. Але, маючи невеликі та тимчасові доходи, реєструвати ПП не має ніякого сенсу. Тому мене і цікавить загальна практика оподаткування доходів з інтернету.
Але, наскільки я зрозумів з відповідей, ніхто майже нічого про це не знає. Sad
Немає ніяких окремих доходів з інтернету. Податковій байдуже де ви як фізична особа отримуєте свій дохід - в інтернеті, Маріуполі або навколоземній орбіті. Закон про обіг кріптовалют не прийнятий отже для податкової ви свої гроші (які отримали з кріпти) просто знайшли на дорозі, отже отримали дохід з якого як вже було написано мусити віддати 18% податку на дохід, та 1,5 % військового збору. Можна взагалі ніяких податків з цього не сплачувати особливо якщо йдеться про невеликий та тимчасовий дохід, але то на свій ризик.
Податок на прибуток 18% + 1,5% військового збору.
Маленьке зауваження - фізична особа сплачує податок на дохід, а не на прибуток.
RichMonk
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 1


View Profile
January 21, 2018, 12:15:05 PM
 #2784


Маленьке зауваження - фізична особа сплачує податок на дохід, а не на прибуток.

Тобто, якщо я за цей місяць заробив 10к, а минулий 5к то я платитиму 18% доходу + 1.5% від заробленої суми, чи у мене буде фіксований податок як у ПП. Як тоді рахуватиметься, якщо я у лютому не зароблю ні копійки, чи у мінус піду?

Оформлюйте ПП на єдиний податок, сплачуйте 5% від обігу, та 700 грн. соціального внеску. Здається, в такому випадку там більше буде податок чи ні?
Мабуть ці питання потрібно на форумі бухгалтерів піднімати, тут усі трейдери   Grin
BSAlex
Member
**
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 10


View Profile
January 21, 2018, 12:24:25 PM
 #2785


Маленьке зауваження - фізична особа сплачує податок на дохід, а не на прибуток.

Тобто, якщо я за цей місяць заробив 10к, а минулий 5к то я платитиму 18% доходу + 1.5% від заробленої суми, чи у мене буде фіксований податок як у ПП. Як тоді рахуватиметься, якщо я у лютому не зароблю ні копійки, чи у мінус піду?

Оформлюйте ПП на єдиний податок, сплачуйте 5% від обігу, та 700 грн. соціального внеску. Здається, в такому випадку там більше буде податок чи ні?
Мабуть ці питання потрібно на форумі бухгалтерів піднімати, тут усі трейдери   Grin


ПП на єдиному податку не має права отримувати оплату/транзакції у криптовалюті, адже на даний момент це не є грошовим розрахунком. Тому порада застосовувати єдиний податок не є однозначною відповідно українського законодавства. Можна і податок заплатити, ще й порушником залишитися :-(
brunette
Member
**
Offline Offline

Activity: 82
Merit: 10


View Profile
January 21, 2018, 01:43:08 PM
 #2786


Маленьке зауваження - фізична особа сплачує податок на дохід, а не на прибуток.

Тобто, якщо я за цей місяць заробив 10к, а минулий 5к то я платитиму 18% доходу + 1.5% від заробленої суми, чи у мене буде фіксований податок як у ПП. Як тоді рахуватиметься, якщо я у лютому не зароблю ні копійки, чи у мінус піду?

Оформлюйте ПП на єдиний податок, сплачуйте 5% від обігу, та 700 грн. соціального внеску. Здається, в такому випадку там більше буде податок чи ні?
Мабуть ці питання потрібно на форумі бухгалтерів піднімати, тут усі трейдери   Grin

Я не фахівець-бухгалтер, але деякий досвід як приватний підприємець маю, в дрібницях можу помилятися, але суті це не міняє
Діяльність на біржі криптовалют для податкової все рівно що ти міняєш цуценят на кошенят. Податковій байдуже скільки за рудих кошенят дають чорних цуценят. І твої гривні на рахунку біржи це також не гривні, а цуценята.  Податкову цікавить той момент коли ти вирішив продати цуценят за гривні (або інший фіат), та ці гроші отримав готівкою або на карту, і саме це становить базу оподаткування - твій дохід. І тобі вирішувати чи платити тобі за це 18% як фізична особа, або 5% з обігу як фізична особа підприємець, або взагалі нічого не платити. Ніякого мінусу бути для податкової в тебе не може бути. Якщо за кошенят стали давати менше цуценят - то є тільки твоя проблема, податкову цікавлять саме фиатні гривні.
Тобто ти фізична особа та переказав на свою карту 10К гривень - заплати 18%, та 1,5% військового податку, нічого не прийшло нічого не сплачуєш. Ти фізична особа підприємець - заплати з тієї суми (та що прийшла на карту) 5% та 700 грн, а якщо нічого не надходить тобі на карту цього місяця - заплати 0% з обігу та 700 грн. соціального внеску.

ПП на єдиному податку не має права отримувати оплату/транзакції у криптовалюті, адже на даний момент це не є грошовим розрахунком. Тому порада застосовувати єдиний податок не є однозначною відповідно українського законодавства. Можна і податок заплатити, ще й порушником залишитися :-(
А податкову і не цікавлять твої транзакції в криптовалюті - її цікавлять гривні (або інший фіат який ти отримуєшь). Документуй свою діяльність  як астрологічну, спіритичну або ворожіння. Чим ми по суті і займаємось. Grin

Combat Pony
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
January 21, 2018, 01:50:32 PM
 #2787

привіт всім, є тут хтось з Харкова?
Holyglorius
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
January 21, 2018, 02:35:34 PM
 #2788

Допоки влада в Україні була досить лояльною щодо прямого оподаткування фізичних осіб. Пункт про щорічну декларацію є десь в податковому кодексі, але діє він поки лише на папері. Якщо вас не спіймали за руку (як от здача фізособою приміщення в комерційну оренду) то можна успішно уникати оподаткування. Але спроби "закрутити гайки" звичайно будуть, можливо вже й цього року. Однозначно, що вся клієнтська база Привата та рух особистих коштів після націоналізації банку опинилася у розпорядженні податкової і думаю запуск тотального декларування - це справа часу. Але допоки є можливість цього уникнути, треба користуватися. Відкривати картки в комерційних банках (хоча їх з кожним роком все меншає), виводити суми невеликими порціями. Мені от цікаво - що пишуть у призначенні платежі біржі, коли виводити гроші на картку?
Gavri1a
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 35
Merit: 0


View Profile
January 21, 2018, 02:50:06 PM
 #2789

привіт всім, є тут хтось з Харкова?
є
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
January 21, 2018, 03:02:11 PM
 #2790

Наскільки мені відомо ( можу помилятися) загальна практика тобі не сподобається, тому що там податок в районі 20 відсотків
Не припиняю дивуватися людям. Smiley Якби мене це не влаштовувало, я би не питав.

Тому ще раз питаю, чи хтось особисто декларував свої доходи, отримані не за місцем основної роботи? Чи вимагали в податковій при цьому підтверджуючі документи? А також, чи треба при наданні річної декларації декларувати все своє майно?

Якщо ніхто не знає, то краще нічого не пишіть. Здогадки мене не цікавлять, теорію я і сам знаю, цікавить лише практика.

привіт всім, є тут хтось з Харкова?
Хочеш у гості завітати?  Grin
brunette
Member
**
Offline Offline

Activity: 82
Merit: 10


View Profile
January 21, 2018, 03:32:13 PM
 #2791

Тому ще раз питаю, чи хтось особисто декларував свої доходи, отримані не за місцем основної роботи? Чи вимагали в податковій при цьому підтверджуючі документи? А також, чи треба при наданні річної декларації декларувати все своє майно?
Які ще підтверждуючі документи - ти налоговий агент і твоя декларація сама по собі є прямий документ який визначає отримання тобою доходу, та його сумму. Наприклад - запросили тебе провести лекцію з кріптовалют ти отримав за це винагороду і сумлінно вказав цю суму в своїй декларації та сплатив податок. Усе.
Так в декларації вказуєш своє майно. Право власності на яке ти маєш.
Combat Pony
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
January 21, 2018, 06:32:27 PM
 #2792

є
Дуже приємно знати, що тут є свої земляки!

Хочеш у гості завітати?  Grin
А чому б і ні?! Якщо гарна та приємна компанія, розумні розмови за чашкою пива!
BSAlex
Member
**
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 10


View Profile
January 21, 2018, 06:41:53 PM
 #2793


А податкову і не цікавлять твої транзакції в криптовалюті - її цікавлять гривні (або інший фіат який ти отримуєшь). Документуй свою діяльність  як астрологічну, спіритичну або ворожіння. Чим ми по суті і займаємось. Grin



Друже, податкову (має) цікавити дотримання правил. А ПП на єдиному податку не має права здійснювати інші типи розрахунків крім грошових. Криптовалютні операції зараз НЕ ВВАЖАЮТЬСЯ грошовими розрахунками, тому не можуть бути використані ПП НА ЄДИНОМУ ПОДАТКУ. Отож - легальний варіант ПП на загальній формі оподаткування, або дохід ФО.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
January 21, 2018, 07:08:02 PM
 #2794

Які ще підтверждуючі документи - ти налоговий агент і твоя декларація сама по собі є прямий документ який визначає отримання тобою доходу, та його сумму. Наприклад - запросили тебе провести лекцію з кріптовалют ти отримав за це винагороду і сумлінно вказав цю суму в своїй декларації та сплатив податок. Усе.
Так в декларації вказуєш своє майно. Право власності на яке ти маєш.
Ви коли-небудь мали справу з податковою? Здається, що ні. Smiley Недостатньо вказати свої доходи, треба довести, що вони не отримані злочинним шляхом. Навіть коли в декларації вказуєш розмір офіційної зарплати, то правдивість цих данних треба підтвердити довідкою з бухгалтерії з місця роботи. Принаймі, так було раніше, багато років тому, коли я останного разу подавав таку декларацію. Але то було тоді. А мене цікавить, як воно зараз. Бо, якщо не треба підтверджувати джерела надходження грошей, то понаписувати можна що завгодно. Щось мені підказує, що так неможна. Smiley
brunette
Member
**
Offline Offline

Activity: 82
Merit: 10


View Profile
January 21, 2018, 08:25:16 PM
 #2795

Ви коли-небудь мали справу з податковою? Здається, що ні. Smiley
Вам видніше навіщо я п'ять років ходив здавати звіти до податкової.
Недостатньо вказати свої доходи, треба довести, що вони не отримані злочинним шляхом. Навіть коли в декларації вказуєш розмір офіційної зарплати, то правдивість цих данних треба підтвердити довідкою з бухгалтерії з місця роботи. Принаймі, так було раніше, багато років тому, коли я останного разу подавав таку декларацію. Але то було тоді. А мене цікавить, як воно зараз. Бо, якщо не треба підтверджувати джерела надходження грошей, то понаписувати можна що завгодно. Щось мені підказує, що так неможна. Smiley
Це каже про те що ви (та не тільки ви) зовсім не розумієте як працює система оподаткування та декларування доходів фізичних осіб. Ще раз - ви податковий агент, тобто самі повинні звітувати перед державою за всі отримані вами доходи. У нас використовують прямі методи ведення податкового обліку які припускають що ви сумлінно ведете облік актуальних своїх доходів та звітуєте правдиву інформацію про їх розмір. Продали старі джинси на OLX, самі відзвітували за свій дохід, подали про це декларацію та сплатили податок. Якщо в податкової є якісь питання до вас щодо законності джерела походження ваших доходів або їх розміру вона повинна це довести, а ніяк не навпаки. Презумпція невинності. Вибач, це від "совку" в голові, що нашій людині на ум не спаде, що він має сам (!), добровільно звітувати про свої доходи на які держава нарахує податок, але так працює податкова в цивілізованому світі.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
January 21, 2018, 09:29:24 PM
 #2796

але так працює податкова в цивілізованому світі.
Я не про цивілізований світ питаю, а про нашу рідну податкову. Якщо все так, як ви пишете, то це добре. Але раніше було не так. Тому я і вагаюся. 
fannet
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 21, 2018, 10:12:21 PM
 #2797

але так працює податкова в цивілізованому світі.
Я не про цивілізований світ питаю, а про нашу рідну податкову. Якщо все так, як ви пишете, то це добре. Але раніше було не так. Тому я і вагаюся. 
Ми давно вже не цивільний  світ.  Ось і я ввагаюся(((
AlexSar
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 3


View Profile
January 22, 2018, 08:51:39 AM
 #2798

🚀🚀🚀БЕСПЛАТНО Монеты CCRB за регистрацию🚀🚀🚀
=======================
Цена монеты 1.22 CCRB = $ 5.00

Для получения 1.22 CCRB($ 5.00) регистрируемся на сайте  https://ccrb.io/affiliate/188939 нажав желтую кнопку =Get free CCRB= и заполнив регистрационную форму.
Подтверждаем почту и получаем свои 1.22 CCRB($ 5.00) на личный кабинет.
========================
За каждого привлеченного друга тоже выплачивается 1.22 CCRB($ 5.00)
=======================
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1960
Merit: 350



View Profile WWW
January 22, 2018, 11:18:56 AM
 #2799

Через Btc-trade зручно виводити на картку Приват чи на якусь іншу. Справді, якщо на невеликі суми то Dogecoin добре для цього підходить.
Ви отримуєте на картку гривні, тому податковій байдуже ваш дохід в криптовалюті. Зараз оскільки Приват, наприклад дуже зручний спосіб розрахунку - багато людей перераховують один одному гроші на картку, наприклад борг повертають, і т д
Теоретично з цього теж варто платити податок. Податкова ж не знає, чи це вам борг повертають чи це ваш дохід?
Але якщо суми невеликі це її не цікавить.
Якщо ж великі - то тут дехто нещодавно писав що майже 200 000 вивів на СПД і сплатив 5%
Я думаю, це оптимальний варіант. 

polonez
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 118



View Profile
January 22, 2018, 12:21:40 PM
 #2800



Revizor – це новаторський проект в сфері регулювання криптовалютого ринку, основне
завдання якого полягає в створенні програмних інструментів, які дозволяли б фільтрувати широкий спектр активів методом поглинання безперспективних токенів.

Розмір винагороди за участь у баунті кампанії складає  0.75% від загального об'єму токенів (800 000 000 RR),
що еквівалентно 6 мільйонам токенів або 1 500 000 $ на початку ICO.

Менеджер баунті кампанії Onetoniro
Дана баунті-кампанія триватиме 4 тижня, починаючи з 20 січня 2018 року до 17 лютого 2018 року.


Баунті винагороди
Підписна кампанія – 30%
Переклад та модерація -  10%
Twitter – 20%
Facebook – 10%
Youtube – 15%
Блог – 10%
Telegram– 5%

Всього = 100 %

Загальні правила:
  • Ставки будуть розподілені щотижня, один раз на тиждень у неділю.
  • За будь-яких питань, пов'язаних із баунті кампанією, ви можете зв'язатися зі мною через приватні повідомлення: Onetoniro
  • Ми залишаємо за собою право змінювати правила баунті кампанії
  • Ми залишаємо за собою право змінити розподіл винагороди згідно з результатами ICO
  • Ми залишаємо за собою право видалити вас, якщо ми вважаємо, що ви обманюєте, спамите або порушуєте наші правила
  • Ми обмежуємо кількість учасників у всіх кампаніях та закриваємо реєстрацію, якщо вважаємо, що учасників достатньо

Важлива примітка від розробників: з юридичних причин ми не можемо запропонувати наші токени для громадян та постійних мешканців Сінгапуру; для громадян та постійних жителів Китаю; громадян, постійних мешканців та власників тимчасового місця проживання чи постійного місця проживання в Сполучених Штатах Америки (включаючи Пуерто-Рико, Віргінські острови США або будь-яке інше майно США). Ми не зможемо надіслати вашу винагороду, якщо ви належите до будь-якої із зазначених вище категорій!




(1 800 000 RVR токенів)

Правила:
  • Ставки будуть розподілені щотижня
  • Мінімум 15 змістовних і конструктивних постів в тиждень.
  • Повідомлення повинні бути тільки в розділі «Altcoin Discussion». Лише 50% винагороди за повідомлення в локальних секціях
  • Щоб бути прийнятим, ви маєте використовувати підпис та аватар (аватар: від full member та вище) перед тим як заповнювати форму

Щотижнева винагорода:
  • Junior member: +1 ставка в тиждень
  • Member: +1 ставки в тиждень
  • Full member: +4  ставки в тиждень
  • Senior Member: +6 ставок в тижденьk
  • Legendary/Hero member: +8 ставок в тиждень


Заповніть форму : Тут
Таблиця учасників: Таблиця


АВАТАР


КОД ПІДПИСУ

Hero & Legendary

               
                
            ▄▄▄██▄▄▄
        ▄▄████▀▀▀▀████▄▄
      ▄███▀▀    ▀       ▀▀███▄
     ███▀                   ▀███
    ██▀ ███████▄   ███████▄   ▀██
   ██▀        ▀██        ▀██   ▀██
   █  █████████████████████   ██
 ▄██▄       ▄██        ▄██ ▄▄▄█▄▄
▄████▄███████▀   ███████▀  ▀████▀
▀▀█▀▀▀██  ██     ██  ██     ▀██▀
   ██   ██  ███    ██  ███      
   ██▄  ██  ▀██▄   ██  ▀██▄    ▄██
    ██▄ ██   ▀███▄▄██   ▀███▄ ▄██
     ███▄                   ▄███
      ▀███▄▄       █    ▄▄███▀
        ▀▀████▄▄ ██▄▄████▀▀
            ▀▀▀██████▀▀▀
                 ▀███
                  
REVIZOR   |||ANN   ● Whitepaper
Telegram  ● Facebook  ● Twitter
Github  ● Medium  ● Reddit  ● Youtube

Code:
[center][table][tr][td][url=https://revizor-coin.io/][size=2px][tt]                [color=#3ad]█[color=#38d]▄
                [color=#3ad]█[color=#38d]█[color=#26d]█[color=#24d]▄
            [color=#22d]▄▄▄█[color=#3ad]█[color=#38d]█[color=#26d]█[color=#24d]█[color=#22d]█[color=#3ad]█▄▄▄
        [color=#24d]▄▄████▀▀[color=#3ad]█[color=#38d]█[color=#26d]█[color=#24d]▀ [color=#39d]▀▀████▄▄
      [color=#25d]▄███▀▀    [color=#3ad]█[color=#38d]▀       [color=#38d]▀▀███▄
     [color=#37d]███▀                   ▀███
    [color=#38d]██▀ [color=#39d]██[color=#38d]███[color=#37d]██▄   [color=#24d]████[color=#23d]███▄   [color=#25d]▀██
   [color=#3ad]██▀        [color=#37d]▀██        [color=#23d]▀██   [color=#24d]▀██
   [color=#38d]█[color=#23d]█  [color=#3ad]█[color=#39d]███[color=#38d]███[color=#37d]████[color=#25d]████[color=#24d]███[color=#23d]████   [color=#23d]██
 [color=#3ad]▄█[color=#38d]█[color=#25d]█[color=#23d]█▄       [color=#37d]▄██        [color=#23d]▄██ [color=#3ad]▄▄▄[color=#38d]▄[color=#25d]█[color=#23d]█▄▄
[color=#3ad]▄██[color=#38d]█[color=#25d]█[color=#23d]██▄[color=#39d]██[color=#38d]███[color=#37d]██▀   [color=#24d]████[color=#23d]███▀  [color=#3ad]▀██[color=#38d]█[color=#25d]█[color=#23d]██▀
[color=#3ad]▀▀█[color=#38d]█[color=#25d]▀[color=#23d]▀▀▀[color=#39d]██  [color=#37d]██     [color=#24d]██  [color=#23d]██     [color=#3ad]▀█[color=#38d]█[color=#25d]█[color=#23d]█▀
   [color=#39d]██   [color=#39d]██  [color=#37d]███    [color=#24d]██  [color=#23d]███      [color=#38d]█[color=#23d]█
   [color=#38d]██▄  [color=#39d]██  [color=#37d]▀██▄   [color=#24d]██  [color=#23d]▀██▄    [color=#22d]▄██
    [color=#37d]██▄ [color=#39e]██   [color=#37d]▀███▄▄[color=#24d]██   [color=#23d]▀███▄ [color=#24d]▄██
     [color=#25d]███▄                   ▄███
      [color=#24d]▀███▄▄       [color=#3ad]▄[color=#22d]█    [color=#37d]▄▄███▀
        [color=#23d]▀▀████▄▄ [color=#3ad]▄[color=#38d]█[color=#22d]██[color=#38d]▄▄████▀▀
            [color=#22d]▀▀▀█[color=#3ad]██[color=#38d]█[color=#22d]██[color=#3ad]█▀▀▀
                 [color=#3ad]▀█[color=#22d]██
                   [color=#3ad]▀[color=#22d]█[/td][td][/td][td][url=https://revizor-coin.io/][font=arial][size=24pt][b][color=#22d][u][color=#3ad]REVIZOR   [/td][td][/td][td][/td][td][size=20pt][color=#85f]|[/td][td][center][font=arial][size=11pt][b][url=https://revizor-coin.io/][glow=#3ad,1][color=#3ad].[color=#fff]C[glow=#39d,1]RYPTOC[glow=#38d,1]URREN[glow=#37d,1]CY COM[glow=#36d,1]MU[glow=#26d,1]NIT[glow=#25d,1]Y OF T[glow=#24d,1]HE NE[glow=#23d,1]W LEVE[glow=#22d,1]L[color=#22d].[/url]
[url=https://revizor-coin.io/][color=#3ad]▬[color=#39d]▬▬▬▬▬▬[color=#38d]▬  CL[color=#37d]EARS T[color=#36d]HE [color=#26d]FA[color=#25d]ILED I[color=#24d]CO AN[color=#23d]D COIN[color=#22d]S[/td][td][size=20pt][color=#85f]|[/td][td][center][url=https://revizor-coin.io/][font=arial][size=8pt][b][color=#22d][u]       [font=arial black]ICO[/font] Dates       [/u]
[font=arial black][size=6pt]pre-ICO: [color=#3ad]Jan, 27
[color=#22d]ICO: [color=#3ad]Mar, 3[/td][td][size=20pt][color=#85f]|[/td][td][font=arial][size=7pt][b][color=#3ad]● [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2645567][color=#85f]ANN[/url]   ● [url=https://revizor-coin.io/WHITE_PAPER_ENG.pdf][color=#85f]Whitepaper[/url]
● [url=https://t.me/revizorcoin][color=#85f]Telegram[/url]  ● [url=https://www.facebook.com/RevizoRcoin][color=#85f]Facebook[/url]  ● [url=https://twitter.com/RevizorCoin][color=#85f]Twitter[/url]
● [url=https://github.com/RevizorCoin/coin][color=#85f]Github[/url]  ● [url=https://medium.com/@revizor.coin][color=#85f]Medium[/url]  ● [url=https://www.reddit.com/user/RevizoR_Coin][color=#85f]Reddit[/url]  ● [url=https://www.youtube.com/channel/UCjD7LUQb4R7NU8_V9b3Cf0A][color=#85f]Youtube[/url][/td][/tr][/table][/center]

Sr Member

               
                
            ▄▄▄██▄▄▄
        ▄▄████▀▀▀▀████▄▄
      ▄███▀▀    ▀       ▀▀███▄
     ███▀                   ▀███
    ██▀ ███████▄   ███████▄   ▀██
   ██▀        ▀██        ▀██   ▀██
   █  █████████████████████   ██
 ▄██▄       ▄██        ▄██ ▄▄▄█▄▄
▄████▄███████▀   ███████▀  ▀████▀
▀▀█▀▀▀██  ██     ██  ██     ▀██▀
   ██   ██  ███    ██  ███      
   ██▄  ██  ▀██▄   ██  ▀██▄    ▄██
    ██▄ ██   ▀███▄▄██   ▀███▄ ▄██
     ███▄                   ▄███
      ▀███▄▄       █    ▄▄███▀
        ▀▀████▄▄ ██▄▄████▀▀
            ▀▀▀██████▀▀▀
                 ▀███
                  
REVIZOR   |||ANN   ● Whitepaper
Telegram  ● Facebook  ● Twitter
Github  ● Medium  ● Reddit  ● Youtube

Code:
[center][table][tr][td][url=https://revizor-coin.io/][size=2px][tt]                [color=#3ad]█[color=#38d]▄
                [color=#3ad]█[color=#38d]█[color=#26d]█[color=#24d]▄
            [color=#22d]▄▄▄█[color=#3ad]█[color=#38d]█[color=#26d]█[color=#24d]█[color=#22d]█[color=#3ad]█▄▄▄
        [color=#24d]▄▄████▀▀[color=#3ad]█[color=#38d]█[color=#26d]█[color=#24d]▀ [color=#39d]▀▀████▄▄
      [color=#25d]▄███▀▀    [color=#3ad]█[color=#38d]▀       [color=#38d]▀▀███▄
     [color=#37d]███▀                   ▀███
    [color=#38d]██▀ [color=#39d]██[color=#38d]███[color=#37d]██▄   [color=#24d]████[color=#23d]███▄   [color=#25d]▀██
   [color=#3ad]██▀        [color=#37d]▀██        [color=#23d]▀██   [color=#24d]▀██
   [color=#38d]█[color=#23d]█  [color=#3ad]█[color=#39d]███[color=#38d]███[color=#37d]████[color=#25d]████[color=#24d]███[color=#23d]████   [color=#23d]██
 [color=#3ad]▄█[color=#38d]█[color=#25d]█[color=#23d]█▄       [color=#37d]▄██        [color=#23d]▄██ [color=#3ad]▄▄▄[color=#38d]▄[color=#25d]█[color=#23d]█▄▄
[color=#3ad]▄██[color=#38d]█[color=#25d]█[color=#23d]██▄[color=#39d]██[color=#38d]███[color=#37d]██▀   [color=#24d]████[color=#23d]███▀  [color=#3ad]▀██[color=#38d]█[color=#25d]█[color=#23d]██▀
[color=#3ad]▀▀█[color=#38d]█[color=#25d]▀[color=#23d]▀▀▀[color=#39d]██  [color=#37d]██     [color=#24d]██  [color=#23d]██     [color=#3ad]▀█[color=#38d]█[color=#25d]█[color=#23d]█▀
   [color=#39d]██   [color=#39d]██  [color=#37d]███    [color=#24d]██  [color=#23d]███      [color=#38d]█[color=#23d]█
   [color=#38d]██▄  [color=#39d]██  [color=#37d]▀██▄   [color=#24d]██  [color=#23d]▀██▄    [color=#22d]▄██
    [color=#37d]██▄ [color=#39e]██   [color=#37d]▀███▄▄[color=#24d]██   [color=#23d]▀███▄ [color=#24d]▄██
     [color=#25d]███▄                   ▄███
      [color=#24d]▀███▄▄       [color=#3ad]▄[color=#22d]█    [color=#37d]▄▄███▀
        [color=#23d]▀▀████▄▄ [color=#3ad]▄[color=#38d]█[color=#22d]██[color=#38d]▄▄████▀▀
            [color=#22d]▀▀▀█[color=#3ad]██[color=#38d]█[color=#22d]██[color=#3ad]█▀▀▀
                 [color=#3ad]▀█[color=#22d]██
                   [color=#3ad]▀[color=#22d]█[/td][td][/td][td][url=https://revizor-coin.io/][font=arial][size=24pt][b][color=#22d][u][color=#3ad]REVIZOR   [/td][td][/td][td][/td][td][size=20pt][color=#85f]|[/td][td][center][url=https://revizor-coin.io/][font=arial][size=11pt][b][color=#3ad]C[color=#39d]RYPTOC[color=#38d]URREN[color=#37d]CY COM[color=#36d]MU[color=#26d]NIT[color=#25d]Y OF T[color=#24d]HE NE[color=#23d]W LEVE[color=#22d]L
[color=#3ad]▬[color=#39d]▬▬▬▬▬▬[color=#38d]▬  CL[color=#37d]EARS T[color=#36d]HE [color=#26d]FA[color=#25d]ILED I[color=#24d]CO AN[color=#23d]D COIN[color=#22d]S[/td][td][size=20pt][color=#85f]|[/td][td][center][url=https://revizor-coin.io/][font=arial][size=8pt][b][color=#22d][u]       [font=arial black]ICO[/font] Dates       [/u]
[font=arial black][size=6pt]pre-ICO: [color=#3ad]Jan, 27
[color=#22d]ICO: [color=#3ad]Mar, 3[/td][td][size=20pt][color=#85f]|[/td][td][font=arial][size=7pt][b][color=#3ad]● [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2645567][color=#85f]ANN[/url]   ● [url=https://revizor-coin.io/WHITE_PAPER_ENG.pdf][color=#85f]Whitepaper[/url]
● [url=https://t.me/revizorcoin][color=#85f]Telegram[/url]  ● [url=https://www.facebook.com/RevizoRcoin][color=#85f]Facebook[/url]  ● [url=https://twitter.com/RevizorCoin][color=#85f]Twitter[/url]
● [url=https://github.com/RevizorCoin/coin][color=#85f]Github[/url]  ● [url=https://medium.com/@revizor.coin][color=#85f]Medium[/url]  ● [url=https://www.reddit.com/user/RevizoR_Coin][color=#85f]Reddit[/url]  ● [url=https://www.youtube.com/channel/UCjD7LUQb4R7NU8_V9b3Cf0A][color=#85f]Youtube[/url][/td][/tr][/table][/center]

Full Member


Code:
[center][url=https://revizor-coin.io/][font=arial black][color=#3ad]█▐   [color=#22d]REVIZOR   [color=#85f]》 [color=#3ad]C[color=#39d]RYPTOC[color=#38d]URREN[color=#37d]CY COM[color=#36d]MU[color=#26d]NIT[color=#25d]Y OF T[color=#24d]HE NE[color=#23d]W LEVE[color=#22d]L   [font=calibri][b]|   pre-ICO: Jan, 27 - ICO: Mar, 3   |[/url]
[font=arial][b][color=#3ad]● [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2645567][color=#85f]ANN[/url]  ● [url=https://revizor-coin.io/WHITE_PAPER_ENG.pdf][color=#85f]Whitepaper[/url]  ● [url=https://t.me/revizorcoin][color=#85f]Telegram[/url]  ● [url=https://www.facebook.com/RevizoRcoin][color=#85f]Facebook[/url]  ● [url=https://twitter.com/RevizorCoin][color=#85f]Twitter[/url]  ● [url=https://github.com/RevizorCoin/coin][color=#85f]Github[/url]  ● [url=https://medium.com/@revizor.coin][color=#85f]Medium[/url]  ● [url=https://www.reddit.com/user/RevizoR_Coin][color=#85f]Reddit[/url]  ● [url=https://www.youtube.com/channel/UCjD7LUQb4R7NU8_V9b3Cf0A][color=#85f]Youtube[/url]
[url=https://revizor-coin.io/][font=arial black][color=#22d]▬▬[color=#23d]▬▬▬▬▬▬▬▬▬[color=#24d]▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[color=#25d]▬▬▬▬▬▬▬▬▬[color=#26d]▬▬▬  C[color=#36d]LEAR[color=#37d]S THE FAI[color=#38d]LED ICO AN[color=#39d]D COINS  [color=#3ad]▌█[/url][/center]

Member


Code:
[center][url=https://revizor-coin.io/]█▐   REVIZOR   》 CRYPTOCURRENCY COMMUNITY OF THE NEW LEVEL   |   pre-ICO: Jan, 27 - ICO: Mar, 3   |[/url]
● [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2645567]ANN[/url]  ● [url=https://revizor-coin.io/WHITE_PAPER_ENG.pdf]Whitepaper[/url]  ● [url=https://t.me/revizorcoin]Telegram[/url]  ● [url=https://www.facebook.com/RevizoRcoin]Facebook[/url]  ● [url=https://twitter.com/RevizorCoin]Twitter[/url]  ● [url=https://github.com/RevizorCoin/coin]Github[/url]  ● [url=https://medium.com/@revizor.coin]Medium[/url]  ● [url=https://www.reddit.com/user/RevizoR_Coin]Reddit[/url]  ● [url=https://www.youtube.com/channel/UCjD7LUQb4R7NU8_V9b3Cf0A]Youtube[/url]
[url=https://revizor-coin.io/]▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  CLEARS THE FAILED ICO AND COINS  ▌█[/url][/center]

Jr Member


Code:
[center][url=https://revizor-coin.io/]█▐  REVIZOR 》 CLEARS THE FAILED ICO AND COINS  ▬
▬ █|  pre-ICO: Jan, 27 - ICO: Mar, 3  |█ ▬[/url][/center]
      .
      .
      .
      .
      .
    (600 000 RVR токенів)

    Правила:
    • Перекладачі мають перекласти Головну гілку, Баунті гілку та Технічний документ.
    • Бажані мови для перекладу: арабська, японська, французька, німецька, італійська, хінді, індонезійська, іспанська тощо.
    • Забороняється використовувати Гугл Перекладач, або будь-які інші сервіси для автоматичного перекладу.
    • You have to moderate the thread you created (ANN + Bounty) at least once a week.
    Ви маєте модерувати гілки які Ви створили (Головну + Баунті) щонайменше один раз в тиждень
    • Ви маєте закінчити переклад гілок (Головної+Баунті) через 3 дні та Технічного документу через 5 днів з моменту одобрення вас на переклад
    • Ми шукаємо учасників Full Members або вище

    Винагороди:
    • Головна гілка: 10 ставок
    • Баунті гілка: 10 ставок
    • Технічний документ: 50 ставок

    Головна гілка : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2645567.0
    Баунті : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2791222.0
    Технічний документ (версія для редагування): https://drive.google.com/open?id=1X2P9rJkQ2EF2L498hVTNte0TVeMxU1PR

    Заповніть форму : Тут
    Таблиця учасників: Таблиця




    (1 200 000 RVR токенів)

    Правила:
    • Пілпишіться на наш Твіттер: https://twitter.com/RevizorCoin
    • Ваш обліковий запис має бути дійсним, ми приймаємо когось з аудиторським балом більш ніж 90% (twitteraudit.com)
    • Ставки будуть розподілені щотижня
    • Кожен твіт повинен містити принаймні 2 з цих хештега: #revizor #revizorcoin #RVR #cryptocurrency #ICO
    • Мінімум 2 твіта ти 4 ретвіта щотижня! (максимум 2 в день)
    • Ваша фіксована кількість підписувачів зареєстрована і не може бути змінена
    • Ви повинні повідомити про вашу щотижневу роботу в цій темі (просто відредагуйте свій попередній звіт!! не цитуйте та не створюйте нову публікацію!!)

    Шотижнева винагорода:
    • 100 – 500 фоловерів: 25 ставок
    • 501 – 1000 фоловерів: 50 ставок
    • 1001 – 1500 фоловерів: 77 ставок
    • 1501 – 2000 фоловерів: 111 ставок
    • 2001 – 2500 фоловерів: 170 ставок
    • 2501 – 5000 фоловерів: 250 ставок
    • 5001 + фоловерів: 333 ставки

    Заповніть форму : Тут
    Таблиця учасників: Таблиця




    (600 000 RVR токенів)

    Правила:
    • Підпишіться на наш Фейсбук: https://www.facebook.com/RevizoRcoin
    • Ваш обліковий запис має бути справжнім, автентичність кожного облікового запису буде перевірена та підтверджена
    • Ставки будуть розподілені щотижня
    • Має бути щонайменше 250 друзів або 100 членів групи.
    • Мінімально 3 репоста/повідомлення на тиждень! (не більше 1 репоста/повідомлення на день)
    • Ви повинні повідомити про вашу щотижневу роботу в цій темі (просто відредагуйте свій попередній звіт!! не цитуйте та не створюйте нову публікацію!!)

    Щотижнева винагорода:
    • 25 ставок

    Заповніть форму : Тут
    Таблиця учасників: Таблиця




    [/list][/list]
    Pages: « 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 ... 305 »
      Print  
     
    Jump to:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!