Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:58:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3448079 times)
vitaha007
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
February 23, 2018, 04:52:28 AM
 #3121

Всім привіт!

Quote
Bitcoin Foundation Ukraine приєдналася до української міжбанківської асоціації EMA
Хороша новина. Радий, що є прогрес бо майбутнє не зупинити.

Quote
Цікаво де можна вивести та завести в Україні BTC без значних втрат та комісій, лінки ресурсів прошу
Наприклад, тут. Особисто не користувався але вони пережили декілька атак і схоже, що гроші вкладникам були повернені.
не знаю
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714795083
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714795083

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714795083
Reply with quote  #2

1714795083
Report to moderator
1714795083
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714795083

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714795083
Reply with quote  #2

1714795083
Report to moderator
1714795083
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714795083

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714795083
Reply with quote  #2

1714795083
Report to moderator
BSAlex
Member
**
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 10


View Profile
February 23, 2018, 09:21:53 AM
 #3122

я викинув Payment ID також і із інтегрованого адресу

А ось це було лишнім... Ознайомся з інфою.

Відправляв із Freewallet

Freewallet -- сраний скам, більше інфи тут. Яким мобільним Монеро-кошелькам можна довіряти --- Monerujo або CakeWallet

Що дивує - це відсутність будь-якої інформації від BTC TRADE вже тиждень після того як вони попросили надати подробиці транзакції.

Тобі потрібно надати біржі не просто хеш (бо вони нічого не побачать), а ключ самої транзакції. Тепер тобі потрібно писати а саппорт цього гівно-кошелька і просити щоб тобі надали tx_key, за допомогою якого ти зможеш доказати біржі що перевів XMR.

Але наскільки мені відомо, FreeWallet не дасть тобі tx_key, скажуть що це приватна інфа...

Я викинув Payment ID не просто так. (нехороший) Frewallet не міг згенерувати транзакцію що включає Payment ID, я уточнив із BTC TRADE і вони написали - надсилай, прийде і без Payment ID. Я не думаю що є зміст щось вимагати від Freewallet поки BTC TRADE не сказало що їм бракує щоб знайти цей платіж.
Щодо біржі - якщо платіж пройшов вони бачать суму у себе в гаманці, і можуть знайти її по хешу. Принаймі я можу це зробити. Отож зараз питання - чи дійсно Freewallet згенерував транзакцію на суму яку я посилав, чи на міліMonero а решту собі. Для цього дійсно треба TX_KEY ... який вони не захочуть у цьому випадку надати.
Дякую за допомогу/ідеї , якщо вдасться добитися чогось - повідомлятиму.

PS Хтось розуміє навіщо BTC TRADE дає одночасно інтегрований XMR адрес (що включає Payment ID як я зрозумів) та Payment ID?
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
February 23, 2018, 09:53:45 AM
 #3123

Саша Іванов - параша, жопа і сраний скамер. Тримайтеся від нього подалі і від всіх його довбаних проектів. Решта портфоліо цілком перспективне.

Дякую за відгук!

Але що проти Вэйвс Ви можете сказати конкретно!
Що не так у протоколі?
Знову - а що не так з Івановим?
Дякую!
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
February 23, 2018, 10:11:58 AM
 #3124


Я не буду сперечатись - час нам покаже все  Wink
Але скажу, що майже в кожного мешканця Африки є... смартфон.

Це що означає?
Означає, що через смартфон та блокчейн люди зможуть отримати "банківські" послуги.

Наголошую.. нам чекати не довго - 1-3 роки.
Я, безумовно, радий майже за кожного мешканця Африки, але точно знаю, що далеко не у кожного мешканця України є смартфон. Так що, не треба поспішати з висновками. Smiley

Час нам покаже)
Насправді ж - те, що в мене немає своєї автівки аж ніяким чином не доводить того, що автівки в Україні:
1. не використовуються,
2. не регулюється їх пересування, тощо.

Таким чином те, що не має смартфона у всіх українців - не ставить під загрозу те, що з ним та блокчейном люди зможуть здійснювати платежі.

Більш того. В Україні - банківські послуги - майже безкоштовні (я про відкриття рахунку та транзакції - є невелика комісія).

У Африці (і навіть в США) - дорого.. а ще - не у всіх є паспорт! Банки таким чином відмовляють людям.

З блокчейном і системою тої ж візуальної ідентифікації (наприклад - Хуманік) - люди можуть здійснювати платежі.

Це - майбутнє. Воно - поряд.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
February 23, 2018, 10:43:13 AM
 #3125

Час нам покаже)
Насправді ж - те, що в мене немає своєї автівки аж ніяким чином не доводить того, що автівки в Україні:
1. не використовуються,
2. не регулюється їх пересування, тощо.

Таким чином те, що не має смартфона у всіх українців - не ставить під загрозу те, що з ним та блокчейном люди зможуть здійснювати платежі.

Більш того. В Україні - банківські послуги - майже безкоштовні (я про відкриття рахунку та транзакції - є невелика комісія).

У Африці (і навіть в США) - дорого.. а ще - не у всіх є паспорт! Банки таким чином відмовляють людям.

З блокчейном і системою тої ж візуальної ідентифікації (наприклад - Хуманік) - люди можуть здійснювати платежі.

Це - майбутнє. Воно - поряд.

Ви самі собі суперечите. Без автівки можна обійтися, врешті решт можна попросити когось підвезти, чи взагалі ходити пішки. А без смартфона чи ПК та інтернета не можна буде обійтися, якщо всі грошові розрахунки будуть проходити у мережі. Хто вам дасть користуватися своїм смартфоном, якщо в ньому будуть його гроші? Тому я і пишу, що майбутнє поряд, але не тут і не зараз. Smiley
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
February 23, 2018, 11:14:05 AM
Last edit: February 23, 2018, 11:32:00 AM by Ukraine2020
 #3126

Час нам покаже)
Насправді ж - те, що в мене немає своєї автівки аж ніяким чином не доводить того, що автівки в Україні:
1. не використовуються,
2. не регулюється їх пересування, тощо.

Таким чином те, що не має смартфона у всіх українців - не ставить під загрозу те, що з ним та блокчейном люди зможуть здійснювати платежі.

Більш того. В Україні - банківські послуги - майже безкоштовні (я про відкриття рахунку та транзакції - є невелика комісія).

У Африці (і навіть в США) - дорого.. а ще - не у всіх є паспорт! Банки таким чином відмовляють людям.

З блокчейном і системою тої ж візуальної ідентифікації (наприклад - Хуманік) - люди можуть здійснювати платежі.

Це - майбутнє. Воно - поряд.

Ви самі собі суперечите. Без автівки можна обійтися, врешті решт можна попросити когось підвезти, чи взагалі ходити пішки. А без смартфона чи ПК та інтернета не можна буде обійтися, якщо всі грошові розрахунки будуть проходити у мережі. Хто вам дасть користуватися своїм смартфоном, якщо в ньому будуть його гроші? Тому я і пишу, що майбутнє поряд, але не тут і не зараз. Smiley

Доброго дня!
Так, напевно, не дуже вдалий приклад. Але... Спробую пояснити.
Навіть тоді, коли не у всіх є автівки регулювання правил дорожнбого руху все одно існує і існує сама можливість поїздок на авто.

Так само про те, з чого почалась наша дискусія, нагадаю:

"Біткоін та альткоіни найближчим часом не стане новими світовими грошами. Наприклад в Україні є села, до яких навіть доріг нема, який там інтернет... По всьому світі безліч подібніх прикладів, та аргументів чому біткоін неможливо найближчим часом глобалізувати. "

на що я відповів:

"Я не буду сперечатись - час нам покаже все  Wink
Але скажу, що майже в кожного мешканця Африки є... смартфон.

Це що означає?
Означає, що через смартфон та блокчейн люди зможуть отримати "банківські" послуги.

Наголошую.. нам чекати не довго - 1-3 роки."


Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
February 23, 2018, 11:17:50 AM
 #3127

Тепер наведу вдалий приклад:

Від того, що у людини немає гаманця та грошей у кишенях (наразі - фіатних грошей та банківської картки, а також золота/срібла/міді), не означає, що в світі НЕ МАЄ ГРОШЕЙ.

Більш того, я навів Вам чіткий приклад - Хуманік.

Це - не як реклама, а як те, що може (при вдалому впроваджені) змінити світ - https://humaniq.com/

Відео з прикладами - тут:

https://www.youtube.com/watch?v=prEPErb82Mg

Люди не мають можливості піти до банку. Може нам, українцям це не зрозуміти.. ТА ТАКЕ В СВІТІ Є!
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
February 23, 2018, 11:22:52 AM
 #3128

Знайшов. Ось статистика, яку  публікував у блозі колись близько року назад: https://golos.io/ru--blokcheijn/@mir/v-kakie-ico-ya-delayu-investicii-i-zachem-chast-10-humaniq-menyat-mir

(обережно! - російська - цитування):

    "Согласно докладу Всемирного экономического форума в 2014 году, во всем мире есть два миллиарда людей без банков, не имеющих доступа к банковским услугам. В Юго-Восточной Азии только 27 процентов из 600 миллионов жителей региона имеют банковский счет, в то время как в бедных странах, таких как Камбоджа, это число составляет всего 5 процентов, согласно другому отчету, опубликованному в KPMG в 2016 году.

    Тем не менее, именно в этих странах использование мобильных телефонов часто бывает высоким. В Африке к югу от Сахары из 350 миллионов взрослых, у которых нет банковского счета, 155 миллионов, как сообщают, владеют мобильным телефоном. В то время как в Индии количество абонентов мобильной связи достигло одного миллиарда в прошлом январе, согласно отчету Forbes , открывая огромные возможности для расширения его финансового участия. Поскольку мобильные телефоны часто стоят не более 20-30 долл. На низком уровне, мобильный банкинг становится жизнеспособным вариантом."

Тепер я зрозуміло висловився (це по данних КПМДжі - лідер, що входить в велику Ау Четвірку) - люди - мільйони людей завдяки криптовалютам зможуть робити платежі!!!


Нам не зрозуміти це, сидячи в Україні, але це так..
Може ще пошукаю цікаве відео - там показано, як у країнах Африки чи Азії... людина на вулиці просить гроші... які їй відправляють на смартфон.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
February 23, 2018, 11:28:43 AM
 #3129


Я не буду сперечатись - час нам покаже все  Wink
Але скажу, що майже в кожного мешканця Африки є... смартфон.

Це що означає?
Означає, що через смартфон та блокчейн люди зможуть отримати "банківські" послуги.

Наголошую.. нам чекати не довго - 1-3 роки.
Я, безумовно, радий майже за кожного мешканця Африки, але точно знаю, що далеко не у кожного мешканця України є смартфон. Так що, не треба поспішати з висновками. Smiley

Пошукав.
Прості цифри -  2016 рік українці купили більше чотирьох мільйонів смартфонів - https://nv.ua/ukr/techno/gadgets/za-2016-rik-ukrajintsi-kupili-bilshe-chotiroh-miljoniv-smartfoniv-801131.html

"Як запевняють експерти агентства LEAD9, вже 51% людей у віці від 18 до 55 років використовують смартфони. Інфографіка показує, що останні п'ять років продажу цих гаджетів в Україні зростають на 30% щорічно, пише Tehnot."


Украина заняла 38 место в рейтинге стран с наибольшим количеством пользователей смартфонов - https://zn.ua/TECHNOLOGIES/ukraina-zanyala-38-mesto-v-reytinge-stran-s-naibolshim-kolichestvom-polzovateley-smartfonov-248248_.html


"Як заявляють у Google, 66% українців регулярно користуються Інтернетом для особистих цілей. Для порівняння, на глобальному рівні ця цифра становить 82%. "

https://espreso.tv/news/2017/10/02/google_porakhuvav_skilky_ukrayinciv_korystuyutsya_internetom

Це досить високий відсоток. Хоча - є куди зростати.
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
February 23, 2018, 11:35:12 AM
Last edit: February 23, 2018, 11:53:04 AM by TheFuzzStone
 #3130

вони написали - надсилай, прийде і без Payment ID.

Просто феєрична біржа  Sad, ну раз так сказали, значить все буде норм, може... Два роки назад ця біржа дійсно надавала хороший сервіс. Але десь з листопада 2016 більше не маю з нею нічого спільного.

вони написали - надсилай, прийде і без Payment ID.

У кожної біржі де торгується Монеро є тільки один Address, а всі наші аккаунти відрізняються тільки по Payment ID. Якщо XMR були вислані без Payment ID, XMR то падають на Address біржі, але біржа не знає кому їх зачислити.

PS Хтось розуміє навіщо BTC TRADE дає одночасно інтегрований XMR адрес (що включає Payment ID як я зрозумів) та Payment ID?

Щоб веселіше жилося  Cheesy, ну і щоб юзери могли собі вибирати, поповняти їм свій акк Address + Payment ID чи просто з допомогою Integrated Address.

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
February 23, 2018, 11:55:01 AM
 #3131

вони написали - надсилай, прийде і без Payment ID.

Просто феєрична біржа  Sad, ну раз так сказали, значить все буде норм, може... Два роки назад ця біржа дійсно надавала хороший сервіс. Але десь з листопада 2016 більше не маю з нею нічого спільного.

...

Щоб веселіше жилося!  Cheesy

А я користуюсь Куною. Поки - все добре.
Альти ж на Бітрекс купляю/продаю. І на деяких Азіатських - але там - майже нічого. Просто рідкісні альти купляв.
Про вищезгадані (в комментарях) біржі взагалі не чув....
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
February 23, 2018, 12:04:57 PM
 #3132

Саша Іванов - параша, жопа і сраний скамер. Тримайтеся від нього подалі і від всіх його довбаних проектів. Решта портфоліо цілком перспективне.
Дякую за відгук!

Так, цікаво почути деталі, якщо буде тут трохи більше аргументів, то думаю читачі цієї гілки будуть поширювати це в інших гілках.
Бо так хоч сказано все лаконічно, але в перекладі на англійську модери можуть видалити))

mreretic
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 1


View Profile
February 23, 2018, 12:13:55 PM
 #3133

Питання по мерітам, їх можеть давати будь-хто з учасників форума, з особстих вподобань і якості коментаря?

Також бачив теми де продають меріти, тому сподіватись на те що хтось його мені дасть не потрібно, тому що вигідніше їх продати?
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
February 23, 2018, 01:21:30 PM
 #3134

Питання по мерітам, їх можеть давати будь-хто з учасників форума, з особстих вподобань і якості коментаря?

Читай ось тут.

Також бачив теми де продають меріти, тому сподіватись на те що хтось його мені дасть не потрібно, тому що вигідніше їх продати?

Пофіг на той Меріт, він не дає ніяких переваг на форумі, а за покупку/продажу можуть бан виписати.

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
February 23, 2018, 03:10:39 PM
 #3135

Це що означає?
Означає, що через смартфон та блокчейн люди зможуть отримати "банківські" послуги.

Наголошую.. нам чекати не довго - 1-3 роки."
Я не зовсім розумію, кого ви намагаєтесь переконати, мене чи себе? Smiley Ніхто не сперечається, що скоріше за все через певний час люди масово будуть використовувати смартфони чи ще якісь інші прилади для грошових розрахунків. Це вже можливо навіть сьогодні. Але це все працює з певними обмеженнями. І щоб зняти ці певні обмеження, треба багато часу, не рік чи три, набагато більше. Ми ж сподіваємося, що все це буде працювати глобально, чи не так? А глобально це працювати не буде ні через рік, ні через три, як би вам того не хотілося. Smiley
Bohdan123
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 1


View Profile
February 23, 2018, 06:53:33 PM
 #3136

Ти не розумієш системи запровадження реформ. Тобто, якщо щось запускається від імені держави і це потрібно дійсно зробити, а не закон для галочки, а саме виділяються кошти і є система, то ти або пристосовуєшся або сосеш п*ісю.
Для впровадження такого потрібно 1 місяць, якщо все правильно прораховано. Якщо спішити, то три місяці. На напрацювання впровадження (законотворча система) і різних технологічних торгів займе 9 місяців, якщо буде поставлена задача і не буде супротиву (опозиції цих дій) більше 20% у владі.
Тепер поясню, як це буде працювати в бабки в якої немає смартфона і вміння користуватись технікою. У неї просто буде щось на подобі кредитки, яку вона буде носити в платку.
Тому повторюсь ще раз. Можна знайти багато причин, чому у нас не дуже скоро впровадиться крипта, але якщо її захочуть впровадити, то це зроблять за дуже короткий термін.

Інформація про лоторейки, баунті, аердропи і іншу халяву криптосвіту українською https://t.me/crypto_bonus_ua
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
February 23, 2018, 07:57:11 PM
Merited by TheFuzzStone (1)
 #3137

Ти не розумієш системи запровадження реформ. Тобто, якщо щось запускається від імені держави і це потрібно дійсно зробити, а не закон для галочки, а саме виділяються кошти і є система, то ти або пристосовуєшся або сосеш п*ісю.
Для впровадження такого потрібно 1 місяць, якщо все правильно прораховано. Якщо спішити, то три місяці. На напрацювання впровадження (законотворча система) і різних технологічних торгів займе 9 місяців, якщо буде поставлена задача і не буде супротиву (опозиції цих дій) більше 20% у владі.
Тепер поясню, як це буде працювати в бабки в якої немає смартфона і вміння користуватись технікою. У неї просто буде щось на подобі кредитки, яку вона буде носити в платку.
Тому повторюсь ще раз. Можна знайти багато причин, чому у нас не дуже скоро впровадиться крипта, але якщо її захочуть впровадити, то це зроблять за дуже короткий термін.
Я так розумію, це був жарт. Але він не смішний. Бо серьозно сприймати словосполучення "запровадження реформ" в Україні неможливо. Назвіть хоча б одну так звану реформу, яка реально запрацювала в Україні за останні 4 роки? Не кажучи вже про те, що награбоване вони зберігають в доларах та євро. Навіщо їм ваша крипта?
Papado
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 0


View Profile
February 23, 2018, 08:00:12 PM
 #3138

У разі успішного запуску супутників для роздачі інтернету від SpaceX, до 2024 року компанія Ілона Маска створить мережу з більш ніж 11 тисяч таких пристроїв на низькій навколоземній орбіті

Запуск тестових супутників означає, що компанія Маска бере участь у гонці за надання доступу до Інтернету.

    "Одним з основних застосувань майбутніх 5G-мереж буде високошвидкісна передача даних самоврядним автомобілям. SpaceX планує збудувати із супутників так звану однорангову мережу, що дозволяє передавати інформацію між ними і забезпечувати повне покриття Землі", - йдеться в повідомленні.

Так, обсяги передачі даних по мережах в недалекому майбутньому можуть різко зрости, враховуючи велику кількість супутникових компаній.

    "У майбутньому буде ненаситний попит", – зазначив генеральний директор Cisco Systems Чак Роббінс.



https://znaj.ua/techno/mask-poobicyav-lyudstvu-vsesvitnij-wi-fi

yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
February 23, 2018, 09:03:09 PM
 #3139

Ну що, перша державна криптовалюта пішла. Подивимося що з цього вийде  Smiley

http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/1918-venesuela-otrimala-735-mln-dolar%D1%96v-v-pershij-den'-pre-sejlu-kriptovaljuti-petro

Похоже на те, що вийде черговий СКАМ та кидок інвесторів  Grin Grin

У Венесуелі заявляють про створення ще однієї криптовалюти - Petro Gold

Дивні речі відбуваються у Венесуелі. Президент країни Ніколас Мадуро (Nicolas Maduro) вирішив що однієї криптовалюти йому замало та проголошує про випуск другого національного токену з назвою Petro Gold...

http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/1939-u-venesuel%D1%96-zayavlyajut'-pro-stvorennya-shhe-odn%D1%96%D1%94%D1%97-kriptovaljuti---petro-gold

Потім - Petro класік, Petro кеш, Petro сільвер, Petro брілліант і т.д.  Grin Grin
Bohdan123
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 1


View Profile
February 24, 2018, 05:41:46 AM
 #3140


Я так розумію, це був жарт. Але він не смішний. Бо серьозно сприймати словосполучення "запровадження реформ" в Україні неможливо. Назвіть хоча б одну так звану реформу, яка реально запрацювала в Україні за останні 4 роки? Не кажучи вже про те, що награбоване вони зберігають в доларах та євро. Навіщо їм ваша крипта?

Читай уважніше. Якщо захочуть. Тобто таке вводиться доволі швидко навіть в такій бюрократичній махіні, як наша країна, якщо це хоче влада. І їм наплювати, чи ти це розумієш, і чи це хочеш.

Інформація про лоторейки, баунті, аердропи і іншу халяву криптосвіту українською https://t.me/crypto_bonus_ua
Pages: « 1 ... 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!