Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:14:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3407731 times)
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
April 11, 2018, 01:29:09 PM
 #3561

Хіба в даній темі дозволена реклама і реферальні посилання?

1714061671
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714061671

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061671
Reply with quote  #2

1714061671
Report to moderator
1714061671
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714061671

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061671
Reply with quote  #2

1714061671
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
April 11, 2018, 05:01:39 PM
 #3562

земляки потрібна поміч с мерітами готов допомогти натомість чи попрацювати допомогти в розвитку на форумі написати щось корисне і таке инше пишіть будь ласка краще в лічку))

Розумію, але допомогти нічим не можу)) Самому б меріти не завадили, якихось 100 мерітів - і був би вже Senior Member
В принципі деякі знайомі обіцяли скинути, але напевне постійно забувають)
Тому, я вже не звертаю уваги не меріти - і раджу теж не звертати уваги, особливо якщо ви newbie, то з 0 дуже важко багато мерітів отримати

Ну і щоб пост був цікавіший - раджу переглянути це відео про Paytomat та розвиток блокчейну в Україні

https://www.youtube.com/watch?v=6nGWRUXIs6M




до речі якщо хтось займається зйомкою та/або монтажем відео - можете звертатись
В нас оператор дуже гарний, але в нього час обмежений, а треба робити більше передач, і нести теми криптовалют і блокчейну в маси

Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
April 11, 2018, 05:08:09 PM
 #3563

земляки потрібна поміч с мерітами готов допомогти натомість чи попрацювати допомогти в розвитку на форумі написати щось корисне і таке инше пишіть будь ласка краще в лічку))

Розумію, але допомогти нічим не можу)) Самому б меріти не завадили, якихось 100 мерітів - і був би вже Senior Member
В принципі деякі знайомі обіцяли скинути, але напевне постійно забувають)
Тому, я вже не звертаю уваги не меріти - і раджу теж не звертати уваги, особливо якщо ви newbie, то з 0 дуже важко багато мерітів отримати

Ну і щоб пост був цікавіший - раджу переглянути це відео про Paytomat та розвиток блокчейну в Україні

https://www.youtube.com/watch?v=6nGWRUXIs6M




до речі якщо хтось займається зйомкою та/або монтажем відео - можете звертатись
В нас оператор дуже гарний, але в нього час обмежений, а треба робити більше передач, і нести теми криптовалют і блокчейну в маси
скиньте будь-ласка  лінк  на розяснення що таке меріти і з чим їх їдять.
Дякую.

TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
April 11, 2018, 05:15:09 PM
 #3564

скиньте будь-ласка  лінк  на розяснення що таке меріти і з чим їх їдять.


coinlawyer
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 420
Merit: 101



View Profile
April 11, 2018, 08:21:38 PM
 #3565

скиньте будь-ласка  лінк  на розяснення що таке меріти і з чим їх їдять.


Вважаю систему мерітів класною штукою, яка в майбутньому може стати порятунком цього форуму від перенасичення учасниками різних баунті та скам проектів, метою яких є лише короткочасний заробіток на таких проетках.
Навіть на сьогодні не маючи жодного меріта мені якось і не дуже хочеться їх випрошувати чи спецально цитувати різних авторів з метою отримати за це меріт.   
Також думаю що ці меріти в майбутньому можна буде перетворити на токени (так би мовити - токенізувати) і вийде непоганий проект) Думаю що ціна на такі меріТокени не падатиме навіть за такого ведмежого ринку)  

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
April 11, 2018, 08:27:05 PM
 #3566

Навіть на сьогодні не маючи жодного меріта мені якось і не дуже хочеться їх випрошувати чи спецально цитувати різних авторів з метою отримати за це меріт.   
Також думаю що ці меріти в майбутньому можна буде перетворити на токени (так би мовити - токенізувати) і вийде непоганий проект) Думаю що ціна на такі меріТокени не падатиме навіть за такого ведмежого ринку)  

Як це не маючи жодного меріта - у вас 100 мерітів, це збоку на профілі написано))
Всі фул мембери на момент введення мерітів отримали по 100 мерітів, сеніор мембери - 250
Так, шкода, наприклад якби меріти ввели трохи пізніше, то я би вже був Senior Member, а так ще довго чекати поки хтось 100 мерітів надішле... але з іншого боку ті хто приєднався ще пізніше взагалі мають 0 мерітів, їм ще важче, і таким чином рейтингами підніматимуться ті, хто мають терпіння...

токенізації мерітів не буде)) тут і так забагато токенів)

Romans007
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
April 11, 2018, 10:07:51 PM
 #3567

земляки потрібна поміч с мерітами готов допомогти натомість чи попрацювати допомогти в розвитку на форумі написати щось корисне і таке инше пишіть будь ласка краще в лічку))

Розумію, але допомогти нічим не можу)) Самому б меріти не завадили, якихось 100 мерітів - і був би вже Senior Member
В принципі деякі знайомі обіцяли скинути, але напевне постійно забувають)
Тому, я вже не звертаю уваги не меріти - і раджу теж не звертати уваги, особливо якщо ви newbie, то з 0 дуже важко багато мерітів отримати

Ну і щоб пост був цікавіший - раджу переглянути це відео про Paytomat та розвиток блокчейну в Україні

https://www.youtube.com/watch?v=6nGWRUXIs6M

http://cryptotexty.com/wp-content/uploads/2018/04/paytomat-cryptotexty-talk-560x300.png


до речі якщо хтось займається зйомкою та/або монтажем відео - можете звертатись
В нас оператор дуже гарний, але в нього час обмежений, а треба робити більше передач, і нести теми криптовалют і блокчейну в маси
ну меріти і sмеріти різна штука і вони нічого не дають чому б ними не поділитися а потім тебе б за це віддячили б як їм нарахують за це половину токенів
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
April 11, 2018, 10:27:43 PM
 #3568

ну меріти і sмеріти різна штука і вони нічого не дають чому б ними не поділитися

Ну раз вони нічого не дають, для чого вони вам?

а потім тебе б за це віддячили б як їм нарахують за це половину токенів

Ну вот, і знов тонни непотрібного спаму, копіпасту заголовків новин, щоб тільки залишити повідомлення в якійсь частині форуму, щоб потім відчитатися перед "роботодавцем" і получити парочку гівно-токенів.

Ні. Меріт тільки за корисні пости/новини/ссилки/мануали і т.д.

yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
April 11, 2018, 10:33:20 PM
 #3569

Ще один вітчизняний песіміст, проте все досить логічно  Smiley

Біткойн може стати валютою для торгівлі наркотиками та зброєю: екс-заступник керівника НБУ Олександр Савченко



Колишній заступник голови Національного банку України та ректор Міжнародного інституту бізнесу пророкує для біткойна трагічну долю. Не дивно, адже коли криптовалюта не показує стрімких злетів, зазвичай, це зірковий час для скептиків і вони на всі голоси пророкують сумний кінець для криптовалют.

На думку експерта, біткойн можуть заборонити в США і його очікує поступова маргіналізація, тобто виключення з усіх сфер життєдіяльності суспільства.  Свою думку Олександр Савченко озвучив в інтерв’ю столичній радіостанції.

Капіталізація всіх криптовалют разом узятих зараз - близько $200 мільярдів. США почне звертати увагу на цей актив, коли його частка досягне десь 1% ВВП країни, тобто коли капіталізація буде наближатися до $1 трильйона. Біткойн у свої кращі часи вже перевалював за $500 мільярдів, і США дали завдання своїм регуляторним органам взяти під м'який поки контроль ці валюти,

 - сказав він.

Надалі, за словами експерта, біткойн очікує подальше зниження ціни. А потім доля його буде залежати від того який сценарій реалізує.

Перша трагічна подія для цієї валюти - коли США заборонить її обіг і застосує санкції до всіх контрагентів, які перетинаються з доларом. Це означає, що валюти - біткойн та інші деривативи, які базуються на тому ж технологічному принципі - відразу стануть маргінальними. Вони будуть застосовуватися лише при торгівлі зброєю, наркотиками, фінансуванні тероризму в країнах третього світу. Але все одно валюта матиме ціну. Я думаю, що десь $1 тисячу за один біткойн.. Це найгірший сценарій,

— зазначив Савченко.

На думку фахівця, якщо США та ЄС не займатимуться регулюванням, то ціна на криптовалюти знову може зрости.

Другий поганий сценарій - коли США та ЄС візьмуть криптовалюти  під м'який контроль, доручать Федеральній резервній системі, Європейському центральному банку взяти їх під контроль. Коли ці валюти будуть під контролем, думаю, їх ціна буде десь $2-3 тисячі. А хороший варіант - США і ЄС вирішать, що поки не варто займатися цим активом, нехай йде у вільне плавання. І тоді ціна на біткойн може знову рости, але не так стрімко, як раніше,

— сказав Савченко.
 
Насамкінець, Савченко порадив українцям не купувати криптовалюту. Тут можна зазначити, що абсолютно протилежну думку має біткойн-оптиміст, співзасновник Fundstrat, Том Лі (Tom Lee). Він вважає, що ціни на криптовалюти можуть відновитися після закінчення податкового сезону в США.

http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/2276-b%D1%96tkojn-mozhe-stati-valjutoju-dlya-torg%D1%96vl%D1%96-narkotikami-ta-zbro%D1%94ju:-ex-zastupnik-ker%D1%96vnika-nbu
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
April 12, 2018, 05:27:14 AM
 #3570

ну меріти і sмеріти різна штука і вони нічого не дають чому б ними не поділитися а потім тебе б за це віддячили б як їм нарахують за це половину токенів

Річ в тому, що і sмеріту теж мало. Він зазвичай з'являється після отримання меріту
Але, наприклад, коли в мене з'явиться - то вже є декілька людей яким би я його відправив...

coinlawyer
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 420
Merit: 101



View Profile
April 12, 2018, 05:50:27 AM
 #3571

Навіть на сьогодні не маючи жодного меріта мені якось і не дуже хочеться їх випрошувати чи спецально цитувати різних авторів з метою отримати за це меріт.   
Також думаю що ці меріти в майбутньому можна буде перетворити на токени (так би мовити - токенізувати) і вийде непоганий проект) Думаю що ціна на такі меріТокени не падатиме навіть за такого ведмежого ринку)  

Як це не маючи жодного меріта - у вас 100 мерітів, це збоку на профілі написано))
Всі фул мембери на момент введення мерітів отримали по 100 мерітів, сеніор мембери - 250
Так, шкода, наприклад якби меріти ввели трохи пізніше, то я би вже був Senior Member, а так ще довго чекати поки хтось 100 мерітів надішле... але з іншого боку ті хто приєднався ще пізніше взагалі мають 0 мерітів, їм ще важче, і таким чином рейтингами підніматимуться ті, хто мають терпіння...

токенізації мерітів не буде)) тут і так забагато токенів)
Я мав на увазі отримані меріти за пости на форумі) А про ці 100 вже й забув. 

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Alexxxx007
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 1


View Profile
April 12, 2018, 09:39:14 AM
Merited by gidlark1 (1)
 #3572

ну меріти і sмеріти різна штука і вони нічого не дають чому б ними не поділитися

Ну раз вони нічого не дають, для чого вони вам?

а потім тебе б за це віддячили б як їм нарахують за це половину токенів

Ну вот, і знов тонни непотрібного спаму, копіпасту заголовків новин, щоб тільки залишити повідомлення в якійсь частині форуму, щоб потім відчитатися перед "роботодавцем" і получити парочку гівно-токенів.

Ні. Меріт тільки за корисні пости/новини/ссилки/мануали і т.д.
вы не зрозуміли е меріти і sмеріти одні ві не можете віддавати воні ваші ті що вам дають воні піднімають ранг а інші ті що ви даруете вам нічого не дають воні нараховуються половина тих що вам дали так їх потрібно віддавати ось вони нічого не дають для власника за них я і говорив)) у кожного е і ті і інші))))
Alexxxx007
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 1


View Profile
April 12, 2018, 09:42:26 AM
 #3573

ну меріти і sмеріти різна штука і вони нічого не дають чому б ними не поділитися а потім тебе б за це віддячили б як їм нарахують за це половину токенів

Річ в тому, що і sмеріту теж мало. Він зазвичай з'являється після отримання меріту
Але, наприклад, коли в мене з'явиться - то вже є декілька людей яким би я його відправив...

згоден тому і я шукаю своїх земляків у кого є а потім мені начислять і звичайно ж поділюсь зі своїми і українська гілку заодно буде розвиваться да і якось свої ближче))))
Alexxxx007
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 1


View Profile
April 12, 2018, 09:58:41 AM
 #3574

                                Україні дістанеться більше всіх: оприлюднено тривожний прогноз щодо краху біткоіна

Україна знаходиться в п'ятірці найбільш уразливих країн, які можуть постраждати в результаті краху криптовалюти біткоін.
Відповідну думку висловили дослідники міжнародного банку Citibank, передає "Аin".
Експерти порівняли біткоіни з "мильною бульбашкою", яка може лопнути в будь-який момент і завдати нищівного удару по світовій економіці. Аналітики назвали основні проблеми, які вселяють побоювання.
волатильність, яка заважає біткоінам стати засобом накопичення або здійснення транзакцій;
занадто велике споживання енергії для видобутку;
проблеми з кібербезпекою і можливості злому блокчейна квантовими комп'ютерами;
виведення економіки до тіні, "слабкий дизайн", який перетворює біткоіни в "бульбашку".
                                                                           НОВИНИ
Забрали 6 млн: в Україні пограбували великого власника біткоіни
За версією експертів, в найближчому майбутньому інші криптовалюти візьмуть верх і будуть більш надійною альтернативою. Вони не прогнозували, коли саме "лусне" біткоін.
"Ми бачимо деякі класичні ознаки бульбашки, яка досить просунута. Одним з потенційних тригерів можуть стати урядові заборони біткоіна з причин, описаних вище. Як правило, з точки зору публічної політики, набагато краще позбутися бульбашки якомога раніше. Одна з причин полягає в тому, що негативний ефект від краху великої бульбашки набагато небезпечніше, ніж від меншого", - повідомили дослідники.
Вони вважають, що дана криптовалюта особливо небезпечна для країн, що розвиваються, як Україна. Цінність біткоіна обрушиться до нуля, знищивши кріптобогатства, накопичені в країні.
Якщо оцінити частку ринку у відсотках до ВВП, можна оцінити шкоду для конкретної країни. Найбільше постраждає Росія, чия біткоіни-частка становить 5% до ВВП. Нова Зеландія буде на другому місці, на третьому - Нігерія, а Україна - на четвертому місці з 2,5% до ВВП.
На думку аналітиків, чим вище тіньова економіка, тим більше кріптовалютний ринок.

Як вам новини, не знаю але мені здаеться що це одна з заказних статтей, щоб не допустити розповсюдження біткоіна до простих людей, адже раніше повідомлялось, що нац банк рекомендував банкам україни тримати частину свого капіталу в біткоіні також багато політиків тримають величезні суми біткоїнів про що і буде наступна стаття))
Yari_k
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 5


View Profile
April 12, 2018, 10:05:11 AM
 #3575

ну меріти і sмеріти різна штука і вони нічого не дають чому б ними не поділитися а потім тебе б за це віддячили б як їм нарахують за це половину токенів

Річ в тому, що і sмеріту теж мало. Він зазвичай з'являється після отримання меріту
Але, наприклад, коли в мене з'явиться - то вже є декілька людей яким би я його відправив...

згоден тому і я шукаю своїх земляків у кого є а потім мені начислять і звичайно ж поділюсь зі своїми і українська гілку заодно буде розвиваться да і якось свої ближче))))
Як знайдеш таких то звяжись зі мною. Я також не проти меріту. Бо тут пости пиши не пиши ймовірність того що тобі хтось скине той меріт мені здається можна прирівняти до 0 (в зв'язку що тут дужу багато новачків)
ilya351
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
April 12, 2018, 03:15:40 PM
 #3576

ну меріти і sмеріти різна штука і вони нічого не дають чому б ними не поділитися а потім тебе б за це віддячили б як їм нарахують за це половину токенів

Річ в тому, що і sмеріту теж мало. Він зазвичай з'являється після отримання меріту
Але, наприклад, коли в мене з'явиться - то вже є декілька людей яким би я його відправив...

згоден тому і я шукаю своїх земляків у кого є а потім мені начислять і звичайно ж поділюсь зі своїми і українська гілку заодно буде розвиваться да і якось свої ближче))))
Як знайдеш таких то звяжись зі мною. Я також не проти меріту. Бо тут пости пиши не пиши ймовірність того що тобі хтось скине той меріт мені здається можна прирівняти до 0 (в зв'язку що тут дужу багато новачків)
Згоден звичайно, мені то ще ранувато думати за меріти, але теж задавався як їх отримати якщо в кого будуть якісь пропозиції написати пост якийсь чи щось зробити пишіть обговоримо))
roj
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
April 12, 2018, 04:56:51 PM
 #3577

Криптотрейдери в Польщі протестують проти несправедливого оподаткування, а саме проти того, що  всі криптовалютні транзакції, незалежно від їх чистих результатів, підлягають оподаткуванню. Мінфін вимагає щоб учасники ринку платили 1% податку за кожну транзакцію. Не дивно, що стартапи вже почали працювати на іноземні компанії.

Якщо взяти інші країни, то, наприклад, в Німеччині податок хоч і становить 25% , але він утримується тільки в тому випадку, якщо прибуток був отриманий протягом одного року після купівлі біткоіна.Таким чином, якщо про­да­ж біт­ко­інів відбудеться більщ ніж через рік після купівлі, він не буде обкладатися податком на при­ріст ка­пі­та­лу и угода буде розглядатися як «приватний продаж».

Виходить Польща зараз створює не дуже сприятливий клімат для криптовалют, але можливо, що співтовариство і досягне свого адже вони навіть запустили петицію в знак протесту.

http://gesellberg.com/%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bf%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d1%8e%d1%82%d0%bd%d1%96-%d1%82%d1%80%d0%b5%d0%b9%d0%b4%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8c%d1%89%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b5/

Щось останнім часом всі активізувалися і намагаються охопити криптовалютну сферу регулюванням і податками. А Україна продовжує чекати. Як казав один відомий фінансист: "Якщо не можете створити своє, то хоч спишіть у Білорусів".
face0ff06
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 275
Merit: 3


View Profile
April 12, 2018, 05:28:53 PM
 #3578


Arcus coin - Перша Децентралізованная Электронная Коммерция
WEBSITE | WHITEPAPER | TWITTER| MEDIUM | TELEGRAM | REDDIT

Quote
ARCUS Предпродажа відкрита Зараз!
Arcus Предпродажа відкрита Зараз! Попередній продаж буде грунтуватися на принципі «першим прийшов, першим обслужений». На даний момент у нас є достатнє фінансування для бездоганної роботи першої частини проекту. Оскільки амбіції платформи занадто великі, успішна попередній продаж допоможе розширити команду розробників і збільшити швидкість кодування. Завдяки додатковому фінансуванню, отриманому в результаті успішної попереднього продажу, ми зможемо випустити прототипну версію базової частини платформи ASC до офіційного ICO. Додаткові фонди допоможуть ASC провести суцільну повномасштабну міжнародна маркетингову кампанію. Під час попереднього продажу монет Arcus Coin Arcus Coin доступна за ціною 0,05 долара США за монету. Навіщо купувати ASC-токен в передпродажної? Ранні учасники отримають вигоду від гарантованого прибутку, пов'язаної зі значними знижками протягом попереднього ICO. Крім того, внесені суми додадуть бонусні монети.
Quote
Структура продажу токенів:

[✔]$50-$500 USD повернуто 30% бонуса.
[✔]$500-$2,500 USD повернуто 35% бонуса.
[✔]$2,500-$10,000 USD повернуто 45% бонуса.
[✔]Більш $10,000 USD повернуто 50% бонуса.

Ось розрахунок кількості токенов, які ви отримаєте:Ether × (ETH/USD обмін) ÷ 0.05 × (бонус) = Total ASC
Цена: 1ETH=8180 ASC (Ми використовуємо Etherscan.io для ETH/USD обміна)Наприклад якщо вы інвестуєте 10 Ether по цені ETH  $409:
10 ETH × $409 = $4090 | Бонус is 45% | $4090 ÷ $0.05 × 1.45 = 118.610 ASC
Quote
Продаж токенів:
Ім'я монети:Arcus
Тікер:ASC
Розрядність:8
Загальна кількість:80.000.000 ASC
Попередній продаж токенів ціна: 1 ASC = $0.05
Мінімум фінансування: 50 USD
Мінімальна мета фінансування: 2000 ETH
Валюта фінансування: ETH
Smart Contract:0x36e73b8be08b42b3127747103eb319f0a5522169
Наш прісейл становить 30% від загальної кількості.

Quote
Arcus інструкція з купівлі
Для детальної існтрукцій звертайтеся сюди: https://arcuscoin.org/arcusbuyingguide.pdf

Quote
Що таке ARCUS?

Arcus coin - це цифрова валюта, заснована на технологіях Ethereum і блок-ланцюжку зі стандартною платформою смарт-контрактів ERC20. ARCUS - це децентралізована платформа електронної комерції, орієнтована на пом'якшення непотрібних транзакційних і сервісних зборів. Arcus буде запускати призначені для користувача операції з блок-ланцюгами, які забезпечать оптимальні послуги та фінансові стимули для власників монет Arcus. Arcus стане першим у своєму роді, яким управлятиме універсальна демократична система, яка дозволить власникам карт Arcus визначати напрямок і долю компанії. Arcus буде першим використовувати криптовалюта в якості своєї форми платежів, де користувачі можуть відправляти гроші туди і назад без будь-якого посередника, що входить в систему. На відміну від інших сайтів електронної комерції. Звичайно, зміна галузі електронної комерції та бізнес-структури в цілому з технологічними перевагами, що забезпечуються технологією blockchain. Arcus зв'яже багато користувачів технологію умовного депонування за участю страхових депозитів, а також використовує засоби масової інформації (фотографії / відео), коли товари відправляються для вирішення випадків шахрайського поведінки. Ми прагнемо бути повністю прозорою демократичної компанією, яка позбавляється від традиційних бізнес-стандартів і призводить до нової моделі, яка є справедливою для всіх, і яка змінює світ на краще.

Quote
Наша Дорожня карта


Quote
Поширення токенів


MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
April 12, 2018, 05:40:34 PM
Merited by gidlark1 (2)
 #3579

До уваги всіх баунтістів, які тут публікують переклади!

Не ДОРОЖНЯ КАРТА раз на це пішло, а ДОРОЖНЯ МАПА.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
April 12, 2018, 06:21:34 PM
 #3580

Бо тут пости пиши не пиши ймовірність того що тобі хтось скине той меріт мені здається можна прирівняти до 0

Ну а так за що вам скидати Меріт? Мені його не шкода. Також я прекрасно розумію, що на мій акк це не впливає, ле Меріт якраз придумали для того щоб стимулювати юзерів приносити користь локальному чи комьюніті в цілому.

якщо в кого будуть якісь пропозиції написати пост якийсь чи щось зробити пишіть обговоримо))

Теж дивне повідомлення... поясню. Я недавно почав надавати послуги гаранта (ось моя тема), але так як фідбеків в мене нема, і народ поки не знає чи можна мені довіряти, сьогодні запостив невелику статтю-мануал для новачків, щоб чуть роздуплилися в технології мультипідпису, так як через мультисіг-кошельок набагато безпечніше проводити угоди для всіх сторін угоди. І я тільки за, щоб обидві сторони угоди шарили як це робиться, і щоб кожному не пояснювати окремо.

Як бачите мені підкинули Меріту. [sarcasm]Вау! Ура, яке щастя...[/sarcasm]  Undecided  

Pages: « 1 ... 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!