Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:52:59 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum için kötü haber  (Read 3897 times)
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 17, 2017, 01:49:11 PM

Evet bu kötü bir haber paraların donması böyle olayların gerçekleşmesine rağmen fiyatını etkilemedi aksine Ethereum'un fiyatı artışa geçti 3 günde 300 dolarlardan 330 dolar civarlarına çıkıp oralarda seyrediyor şuan ben aksine biraz düşüş beklerdim Bitcoinin de artmasıyla birlikte.

Ethereum bu gibi küçük şeylerden etkilenmez. Aynı şey Bitcoin' in başına gelseydi leş kargaları anında müdahil olurlardı olaya. Ama Ethereum daha adil bir şekilde dağıtılmış bir coin olduğu ve arkasındaki ekip de hem teknik hem de operasyon konularında BTC' ye kıyasla daha akıllı olduklarından ötürü hiç bir şey olmaz. Her zaman söylerim. En geç 3 seneye de BTC' nin dominasyonuna ciddi zararlar verecek bir coindir gözümde ETH.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 17, 2017, 02:19:46 PM

Evet bu kötü bir haber paraların donması böyle olayların gerçekleşmesine rağmen fiyatını etkilemedi aksine Ethereum'un fiyatı artışa geçti 3 günde 300 dolarlardan 330 dolar civarlarına çıkıp oralarda seyrediyor şuan ben aksine biraz düşüş beklerdim Bitcoinin de artmasıyla birlikte.

Ethereum bu gibi küçük şeylerden etkilenmez. Aynı şey Bitcoin' in başına gelseydi leş kargaları anında müdahil olurlardı olaya. Ama Ethereum daha adil bir şekilde dağıtılmış bir coin olduğu ve arkasındaki ekip de hem teknik hem de operasyon konularında BTC' ye kıyasla daha akıllı olduklarından ötürü hiç bir şey olmaz. Her zaman söylerim. En geç 3 seneye de BTC' nin dominasyonuna ciddi zararlar verecek bir coindir gözümde ETH.
Tam olarak düşündüklerimi yazmışsınız, aynen katılıyor ve altına imzamı atıyorum. Ethereumun teknoloji, desteği ve hacmiyle hiçbir şey kıyaslanamaz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
November 17, 2017, 02:25:09 PM

Tam olarak düşündüklerimi yazmışsınız, aynen katılıyor ve altına imzamı atıyorum. Ethereumun teknoloji, desteği ve hacmiyle hiçbir şey kıyaslanamaz.
ICO lar bitsin tekrar konuşuruz hacim olayını Smiley ya da ICO ların başka bir coin e geçmesi yeterli bile
Erayakarsu
Member
**

Activity: 110
Merit: 11

View Profile
November 17, 2017, 02:28:49 PM

ICO lar bitsin tekrar konuşuruz hacim olayını Smiley ya da ICO ların başka bir coin e geçmesi yeterli bile

inan aklımdakileri o kadar güzel özetlemişsiniz ki fazla söze gerek kalmıyor. bence de ilerleyen  zamanlarda ethereum daha çok güçlenecek. bu kadar olay olduğu halde 300$ bandından hiç inmedi. çok stabil şekilde yoluna devam etti

mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
November 17, 2017, 02:44:09 PM

Ethereum'un bu sorunları bir an evvel çözmesi gerekiyor, çözerse akıllı kontratlar ile büyük bir adım atabilir.
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 17, 2017, 03:19:26 PM

bu bence kötü bir olay değil. Piyasadan ne kadar para çekilirse paranın değeri o kadar artar. madem kullanılamaz hale gelmiş o halde mevcut piyasadakilerin değerinin düşmesini beklememek gerek. Bir nevi coin burn gibi düşünebilirsiniz.
ferhanyusuf
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 17, 2017, 03:43:33 PM

Arkadaşlar bireysel hatalar tüm Sistemi etkilemez o yüzden Bitcoin handikapı gibi düşünmeyin Ethereum daha iyi yerlere kısa sürede gelecek.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
November 17, 2017, 03:48:27 PM

bu bence kötü bir olay değil. Piyasadan ne kadar para çekilirse paranın değeri o kadar artar. madem kullanılamaz hale gelmiş o halde mevcut piyasadakilerin değerinin düşmesini beklememek gerek. Bir nevi coin burn gibi düşünebilirsiniz.

katılıyorum otamatikman subly azaldı Cheesy ama bu subly olayına çok takılmayın değer kazanıcaksa kazanır subly bakmaz.  piyasada adetle adam olunsa primalbase 1 olur .

Ethereum'un bu sorunları bir an evvel çözmesi gerekiyor, çözerse akıllı kontratlar ile büyük bir adım atabilir.

bunu çözerlerse zaten daha sonrası tehlike öyle çözülmeliki işlemin tekrarın kolay kolay yapılamazolmalı.
çünkü kolay bir çözümde bu sefer ateri oyuna döner ölünce jeton at devam et gibi !
bunu forkla çözerlerdi ama ana firma dillendirmeyeyim diye  zaman kaybetti şimdi yapımı olukça zor. ya o noktadan yeni bir zincir yapcaklar. hard fork ve eth ayrılacaklar yada başka bişey bulunmalı.
eth ayrılmaları en muhtemel ama çıkaracakları coini bu sefer piyasada değer haline getirmeleri gerek buda atık pek muhtemel değil(örn olarak verdim ütopik çok dalga geçmeyin Cheesy )
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
November 18, 2017, 12:33:42 PM

Bu ethereumun sorunu değil ki zaten. Etkilenmemesi normal. Ufak tefek şeyler bunlar arkadaşlar bunlara takılmamak lazım arada bir olur böyle şeyler. Ethereum güçlü bir coindir. İlerleyen zamanda gerçek gücünü gösterecektir.
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 18, 2017, 01:38:38 PM

Ethereum bu durumdan etkilenmemiş görünüyor. Zaten etkilenmemesi de gerekirdi ethereumun sorunu değil cüzdanın sorunu gerçi ama piyasada nasıl algılanacağı ile alakalı bir durum yanlış anlaşılsaydı etkilenebilirdi.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 18, 2017, 01:42:09 PM

ethereum bana göre en sağlam kale.
Bitcoini kaçıranlar ethereum biriktirsin Smiley
uzun vadede yani yaklaşık 5,6 yıl sonra yırtarsınız Smiley
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
November 18, 2017, 02:28:25 PM

valla ben bu haber yüzünden 1 eth bozmuştum 30 dolar arttı sonra ethereum'u pozitif etkiledi diye biliriz açıkcası Cheesy 1 ethden birşey olmaz sağlık olsun dedim.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
November 18, 2017, 03:04:36 PM

Ethereum benim de favori koinlerimden biri. Şimdilerde en az 500 dolar olması gerekirdi. Sabırla bekliyorum. 1000 dolar olmadan satmayacağım.
exortis1
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 18, 2017, 03:11:52 PM

Ether oyle 500$ falan olmaz daha 2 gun once 55k degerindeydi btc 1500$ atti ether 40k ya dustu bu btc arzinin buyuk bir kismi etherden geliyor gordugum kadariyla. Simdi btc dusuyor ether ayni oranda yukseliyor btcnin terazideki karsiligi eth ve btc 20bin dolar olmadikca ether 700$ falan olmaz imkansiz yani.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 18, 2017, 04:31:14 PM

Ether oyle 500$ falan olmaz daha 2 gun once 55k degerindeydi btc 1500$ atti ether 40k ya dustu bu btc arzinin buyuk bir kismi etherden geliyor gordugum kadariyla. Simdi btc dusuyor ether ayni oranda yukseliyor btcnin terazideki karsiligi eth ve btc 20bin dolar olmadikca ether 700$ falan olmaz imkansiz yani.

Çok zalimce ama bende benzer görüşler deyim. Eth artacak ama bu hareketi btc ye rağmen yapamıyor. Biraz daha zamanı var o zaman belki btc karşısında daha güçlü durabilir. Ama yıkılmıyor da dolar karşısında hemen hemen aynı değerleri koruyor.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
November 18, 2017, 04:59:34 PM

Ethereum en güvendiğim projelerde hatta teknoloji olarak bence btc ninde ''ki çoğu kişi de bunu kabul edebilir'' ötesinde. Icolar işçin taban oluşturması fiyatını oturaklaştırdı. Yukarı doğru sağlam bir hareket sonrası yeni durağında da tutunacağına inanıyorum.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
November 18, 2017, 05:53:01 PM

Görüldüğü üzere Ethereumu etkilememiş bir sorun. Çünkü öyle bir bağlantı etkilenmenin olabilceği bir olay değil. 2018 yılı için güzel umutlarım var. Hadi ETH.  Tongue
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 18, 2017, 07:49:16 PM

Ethereum kötü haberlere ardından yaşanan karalama kampanyalarına rağmen artışı ve en azından düşmemesi  ile güvenilirliğini piyasaya göstermiş oldu.

TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 18, 2017, 07:53:32 PM

Ethereum hala en iyi projelerden biri ayrıca arkasındaki ekipte buna bir sıkıntı bulacaktır vitalikin bulunduğu coinlerin ico ardından katlaması bunun nedeni

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
November 18, 2017, 09:31:13 PM

Portföyünde ethereum tutmayan yatırımcı çok değil önümüzdeki sene büyük pişmanlık yaşayabilir şahsi düşüncem budur,   piyasada çok ciddi rakipler karşısında iyi direnç gösterdi, ethereuma  rakip olarak çıkan bir çok proje de yerlerde.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: