Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:54:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: Confido  (Read 1603 times)
arlington (OP)
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 11:47:11 PM

Arkadaşlar Confido icosuna katılan olmuş muydu? Olduysa tebrik ederim. Adamlar bir uygulama yapmışlar sanırım ve hard capı sadece 1250 eth belirlemişler. Icoda 1 ethye 7200 token vermişler. Şu an etherdeltada 35 cent yani 9x yapmış borsaya girer girmez.

Ana konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2173212

Web sitesi: http://confido.io/
1715338471
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715338471
Reply with quote  #2

1715338471
Report to moderator
1715338471
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715338471
Reply with quote  #2

1715338471
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 08, 2017, 12:01:16 AM

whitelistine girmiştim bunun , çıktı gitti aklımdan

camdan atlamak istiyorum şu an ben ya

hanasını avradını sikeyim ya

abi ben kendimi sikicem artık ya , tavsiye bile ettim bunu 3 4 kişiye

amına koyacam böyle işin ya

son zamanlarda kaçırdıklarımın haddi hesabı yok ,  bildiğin ben kiii , burda millet 'icolar bitti yea' diye ağlarken şampanya patlatan piti

power ledgerı da kaçırdım , confidoyu da kaçırdım  Sad

alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 08, 2017, 01:29:50 AM

Baya iyi hacim var etherdeltada da fıyatta artıyor 0.53 oldu tanesii Smiley)
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 08, 2017, 01:35:19 AM

Bu kadar volume nasıl ulaştı bunlar sadece etherdeltada yer alarak. Hiç duymamıştım açıkçası bu tokeni efsane kazandırmış yatırımcılarına.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 01:55:53 AM

hep burda anasına avradına sövdüklerimin ahı tutuyo , lan aklımdan çıktı gitti ya

whiteliste girdim , kendimle beraber epey adam soktum , şimdi görünce hatırladım amına koyyım

düzen şart gençler , piti gibi her gün yüzlük devirip , gece ayakta kafası güzel , rüyasında kafası güzel takılırsanız

gider bir sürü x  Sad  suratım uyuştu şu an lan , girecektim buna , unutmak nedir amına koyyım , yüzümü hissetmiyorum.

habire yükseliyo yükseliyo demeyin , camdan atlattırmayın beni bu saatte   Embarrassed

ripioyu da görüp girmedim  Sad o da gitti girdi bittrexe sikti attı  Embarrassed

https://www.youtube.com/watch?v=gzqpP5jJMLM

alikaya58
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 02:38:27 AM

hep burda anasına avradına sövdüklerimin ahı tutuyo , lan aklımdan çıktı gitti ya

whiteliste girdim , kendimle beraber epey adam soktum , şimdi görünce hatırladım amına koyyım

düzen şart gençler , piti gibi her gün yüzlük devirip , gece ayakta kafası güzel , rüyasında kafası güzel takılırsanız

gider bir sürü x  Sad  suratım uyuştu şu an lan , girecektim buna , unutmak nedir amına koyyım , yüzümü hissetmiyorum.

habire yükseliyo yükseliyo demeyin , camdan atlattırmayın beni bu saatte   Embarrassed

ripioyu da görüp girmedim  Sad o da gitti girdi bittrexe sikti attı  Embarrassed

HAHAHAHHaaa  unuttn hadı ınsan mailinede mı bakmaz amk nerden anladın bunun artacağına kahin baba vanga mı söyledi yoksa bende sana bir şarkı armağan edeyim barii üzülme daaha ne fırsatlar gelip geçecek.ve bizimdeee devamı altta

https://www.youtube.com/watch?v=-GYMd_8X3lk

pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 03:09:17 AM
Last edit: November 08, 2017, 03:47:34 AM by pitipawn

ripioyu da görüp girmedim  Sad o da gitti girdi bittrexe sikti attı  Embarrassed

HAHAHAHHaaa  unuttn hadı ınsan mailinede mı bakmaz amk nerden anladın bunun artacağına kahin baba vanga mı söyledi yoksa bende sana bir şarkı armağan edeyim barii üzülme daaha ne fırsatlar gelip geçecek.ve bizimdeee devamı altta

ebenin amı söyledi moruk , anasını siktirecen bana vanganın , kalktım odayı falan topladım hırstan sinirden

lowcap icoların alayını takip ediyorum hacı ben , şuradaki 'ico bitti ya'cı mallar gibi çevirisi yapılan icolarla kısıtlı mı olsun bizim ufkumuz da ? ,

bu sebeple radarıma takılmıştı bu da , whiteslite girip milleti de soktumdu

nerde bir hype görsem dakkasında damladığım gibi , nerde lowcap görsem ,birazcık da güven veriyosa saniyesinde ordayım . şu an bi tane daha var radarımda misal

https://matryx.ai

bunlara 2 3 atıyorum , kesin yükselecek diye bişey bildiğim yok , ama 'katılayım buna' dediğim bi tanenin uçup gitmesi , hem de baya uçması koydu çok
çıkıp gidince akıldan , çıkıp gidiyo amına koyyım

senin mailine sokayım ben , mail gelse sonraki gün 2 sayfa geri düşer lan bende , bi ton iconun bi kamyon update maili geliyo sürekli , maille bişeyler hatılanabilir mi amına koyyım öyle ? eşin dostun da mı yok senin iki mail atsınlar

EDİT : ahaha şarkıyı şimdi açtım moruk  Cheesy  benim ne elime verecekler oğlum , ispanya tatilim delay yedi sadece ahah
git monetha başlığına at şarkıyı , yakında müge anlıya çıkacak adamlar amına koyyım

not: yine yanlış anlayan salaklar olmasın , yok moruk kimsenin zarar etmesini istemiyorum , bununla sevinmiyorum , gırgır yapıyorum sadece
@Neo-- adlı amın evladı batsın ama , -10xloss olsun , dayanamasın satsın orospu çocuğu , peşine 89x yapsın monetha . neo gavadı monetha tuttuğu sürece kılım monethaya ben

ayrıca benden ala vanga mı var lan ?   Cheesy şu piyasaya girdiğimden beri ico konusundaki sakses reytimi çıtlatsam sana dudağın uçuklar

https://www.youtube.com/watch?v=GIQn8pab8Vc

alikaya58
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 04:08:20 AM

ripioyu da görüp girmedim  Sad o da gitti girdi bittrexe sikti attı  Embarrassed

HAHAHAHHaaa  unuttn hadı ınsan mailinede mı bakmaz amk nerden anladın bunun artacağına kahin baba vanga mı söyledi yoksa bende sana bir şarkı armağan edeyim barii üzülme daaha ne fırsatlar gelip geçecek.ve bizimdeee devamı altta

ebenin amı söyledi moruk , anasını siktirecen bana vanganın , kalktım odayı falan topladım hırstan sinirden

lowcap icoların alayını takip ediyorum hacı ben , şuradaki 'ico bitti ya'cı mallar gibi çevirisi yapılan icolarla kısıtlı mı olsun bizim ufkumuz da ? ,

bu sebeple radarıma takılmıştı bu da , whiteslite girip milleti de soktumdu

nerde bir hype görsem dakkasında damladığım gibi , nerde lowcap görsem ,birazcık da güven veriyosa saniyesinde ordayım . şu an bi tane daha var radarımda misal

https://matryx.ai

bunlara 2 3 atıyorum , kesin yükselecek diye bişey bildiğim yok , ama 'katılayım buna' dediğim bi tanenin uçup gitmesi , hem de baya uçması koydu çok
çıkıp gidince akıldan , çıkıp gidiyo amına koyyım

senin mailine sokayım ben , mail gelse sonraki gün 2 sayfa geri düşer lan bende , bi ton iconun bi kamyon update maili geliyo sürekli , maille bişeyler hatılanabilir mi amına koyyım öyle ? eşin dostun da mı yok senin iki mail atsınlar

EDİT : ahaha şarkıyı şimdi açtım moruk  Cheesy  benim ne elime verecekler oğlum , ispanya tatilim delay yedi sadece ahah
git monetha başlığına at şarkıyı , yakında müge anlıya çıkacak adamlar amına koyyım

not: yine yanlış anlayan salaklar olmasın , yok moruk kimsenin zarar etmesini istemiyorum , bununla sevinmiyorum , gırgır yapıyorum sadece
@Neo-- adlı amın evladı batsın ama , -10xloss olsun , dayanamasın satsın orospu çocuğu , peşine 89x yapsın monetha . neo gavadı monetha tuttuğu sürece kılım monethaya ben

ayrıca benden ala vanga mı var lan ?   Cheesy şu piyasaya girdiğimden beri ico konusundaki sakses reytimi çıtlatsam sana dudağın uçuklar

https://www.youtube.com/watch?v=GIQn8pab8Vc

Cheesy Cheesy O zaman kahin pitiwanga olarak senı dınlıcem bundan sonra radarına soktuğun şeyi paylaşş burayaa konu dışındanda neoya kfür et amk
pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 04:28:48 AM

@alikaya58

şimdi bi quote da ben yaparsam , başlık 5 metre olacak. kesip etek yapmak zorunda kalıcaz.

ne kahini olum , bizim alemde zaten ismimiz var , çıkar bak 500 euroluk banknotu , altında kimin imzası var söyle bana ? ?

bunu da söylettin ya bana ,zorla ifşa ettirdin amına koyyım , adeta bir kanji kaligrafisiylen 'pitipawn' imzası var orda .

@Neo--ya da allah vurmuş zaten bırak ibneyi , geçen mesaj attı ; sevgilisi ayrılmış bundan

aradım kızı - n'oldu lan ? niye bıraktın çocuğu , zaten 2xten monetha almıştı babaannesinin emekli maaşıyla , niye üzüyon adamı dedim.

kızın yanında şeker bank kartıyla hesap ödemiş sefil , sonra terk edildim diye ağlıyo , gece gündüz 'emekliye zam!' haberi kovalıyo takvim gazetesinden , alacak da 50 tlyi , icoya basacak babaannesinden gizli  , amına koydumun sefil bilosu

gel dedim kıza ya , sana american platinum koleksiyonumu göstereyim dedim . mutlu şimdi <3

200tllik banknotun , şu ülkede çıkış sebebi benim olm , ne konuşuyosun sen

Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
November 08, 2017, 04:43:10 AM

Coin miktarı az olduğu için büyük ihtimalle dev desteği ile yürüyor. Bu coin tek değil ama yine de istisnalar arasında yerini almış. Yatırım yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Umarım bundan sonra da doğru yatırımları yaparız.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
November 08, 2017, 05:43:59 AM

Şimdi baktımda çok yükselmiş pek alınacak gibi durmadı. Borsada çok pumplanmış belki biraz seviyesi azalırsa alınabilir.
Bilgilendirme için teşekkürler.
ferhanaydin
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 08:14:22 AM

Valla arkadaşlar maşallah dediğiniz 2 saat yaşamıyor. Şimdi etherdelta'ya baktım resmen %40 erimiş 25'lerden 17'lere gerilemiş. Biraz dump yiyor galiba iyi araştırma yapılmadan girilmez gibi. Araştıran arkadaşlar bu başlık altında paylaşırlarsa nedir ne değildir biz de güvenip katılabiliriz diye düşünüyorum.
Bilginize...
flight666
Full Member

DIWtoken.com

View Profile
November 08, 2017, 08:17:37 AM

Küçük küçük emirler girerek fiyatı şişiriyorda olabilir. Dikkat etmek lazım ben hiç dikkat etmedim Confido'ya power ledgeri hiç sorma hocam onu kaçırdığıma öyle bir yanıyorum ki. Üstüne confido geldi birde tam oldu güzel paralar kazanabilirdim ama avcumu alıyorum Sad

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 08:23:26 AM

şu saatten sonra girip almam ben , sikmişim anasını , gözümün önünde gitti icosu , 9 10xlerden görüp yine almadım , tuttu iyice fırladı

sikeyim anasını böyle işin

önümüzdeki maçlara bakıcaz , araştıran arkadaşlar gelip niye buraya yazıyor ayrıca amına koyyım , gözünüzü mü siktiler , güveniyosanız güvendiğiniz yerden girin , güvenmiyosanız girmeyin .

ferhanaydin
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 08:27:38 AM

şu saatten sonra girip almam ben , sikmişim anasını , gözümün önünde gitti icosu , 9 10xlerden görüp yine almadım , tuttu iyice fırladı

önümüzdeki maçlara bakıcaz , araştıran arkadaşlar gelip niye buraya yazıyor ayrıca amına koyyım , gözünüzü mü siktiler , güveniyosanız güvendiğiniz yerden girin , güvenmiyosanız girmeyin .

Bu forumun amacı paylaşmak arkadaşım küfür etme biz efendice söylemişiz sende efendice cevap ver.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 08:34:43 AM

Bu forumun amacı paylaşmak arkadaşım küfür etme biz efendice söylemişiz sende efendice cevap ver.

özür dilerim  Sad

efendice cevap veriyorum o zaman

18xten gir de gör ananın amını

ahahaha

lan olum solda eşek kadar 'pitipawn' yazıyor , dün mü girdin foruma ne bok yedin , git başkasından bul belanı amına koyyım

arlington (OP)
Sr. Member

View Profile
November 09, 2017, 04:54:34 AM

Dün konuyu açtığım vakitte girenler olduysa bugün 2x yaptılar. Total supply az daha da artabilir zamanla. Ayrıca Kucoin borsasına girmişler bugün.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 09, 2017, 05:59:26 AM

Dün konuyu açtığım vakitte girenler olduysa bugün 2x yaptılar. Total supply az daha da artabilir zamanla. Ayrıca Kucoin borsasına girmişler bugün.

evet hocam da , yemedi 9-10xlerden dalmak , maçası yiyen arkadaşları tebrik ederim

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
November 16, 2017, 05:04:10 PM

Şöyle bir tweet atmışlar. Muhtemelen yeni bir borsaya girecekler ve güzel bir pump yerler.

https://twitter.com/Confido_io/status/930476891571736578

Şu an fiyatı 12000 satoshi civarlarında.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 16, 2017, 06:47:29 PM

Şöyle bir tweet atmışlar. Muhtemelen yeni bir borsaya girecekler ve güzel bir pump yerler.

https://twitter.com/Confido_io/status/930476891571736578

Şu an fiyatı 12000 satoshi civarlarında.

hocam hortlatıp durmayın şunu ya

zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
November 19, 2017, 11:11:06 PM

şuan neler oluyor bilmiyorum ama tam olarak fiyatı : $0.106649 dehşet düştü fiyatı. Neler oluyor anlamak imkansız.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 19, 2017, 11:14:20 PM

şuan neler oluyor bilmiyorum ama tam olarak fiyatı : $0.106649 dehşet düştü fiyatı. Neler oluyor anlamak imkansız.

böyle olacağı belliydi

bu tarz şeylerde karını alıp kaçacaksın , bunu uzun vade tutmak makul bi kafa değil

zfrey
Full Member

View Profile
November 19, 2017, 11:16:13 PM

böyle olacağı belliydi

bu tarz şeylerde karını alıp kaçacaksın , bunu uzun vade tutmak makul bi kafa değil

bu tarz şeyler derken ?
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 19, 2017, 11:18:09 PM

Ne oldu bu coine birden? sadece kucoinde cok buyuk dusus yasadi.

pitipawn
Full Member

View Profile
November 19, 2017, 11:18:21 PM

böyle olacağı belliydi

bu tarz şeyler derken ?

gereksiz düşük hardcap , doğru düzgün tanınmamış bi ekip , sikim gibi proje

soo ?

flipini yapıcan uzayacan , payfair var şimdi 170k dolar hardcap var , 50xe bile gidebilir , hadi diyelim gitti

al karını kaç ordan

uzun vade tutulacak şeyler değil özetle

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 19, 2017, 11:23:54 PM

Ekip bir aciklama yapti yasal sorunlar yasiyorlarmis. Uzerinden cok spekulasyon yapilan bir coindi bu hala spekulasyon olabilir.
zfrey
Full Member

View Profile
November 19, 2017, 11:26:49 PM

böyle olacağı belliydi

bu tarz şeyler derken ?

gereksiz düşük hardcap , doğru düzgün tanınmamış bi ekip , sikim gibi proje

soo ?

flipini yapıcan uzayacan , payfair var şimdi 170k dolar hardcap var , 50xe bile gidebilir , hadi diyelim gitti

al karını kaç ordan

uzun vade tutulacak şeyler değil özetle

ben bunlar dışında olan bişeyden bahsediyorum... neyse yakında cıkar kokusu** edit: derken neo gereken açıklamayı yaptı eyv.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
November 20, 2017, 05:56:52 AM

normalde fırsat derdim buna ama bu seeviyelerden bile girmeye korkuyorum 20x artıp geride 20x düştü amk dahada düşer mi ki?
zorbit
Full Member

Activity: 218

View Profile
November 20, 2017, 07:11:31 AM

yeni dump pump coinimiz confido oldu. hayirli olsun. artik hop yukari hop asagi. bakalim kimlerin elinde patlayacak.
arlington (OP)
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 08:08:16 AM

Şaka falan sandım ilk gördüm düştüğü noktaya bak arkadaş dün akşam takip edemedim görseydim kesin alırdım 10 centin altına düşmüş zaten oradan alanlar 3x'e satardı bugün fırsat kaçmış.
Neo--
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 09:23:22 AM

Ekip bu soylediklerini duzeltene kadar daha yukselmez bunun fiyati. Gecen hafta cok yatirimim
Vardi bunda iyiki cikmisim.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 20, 2017, 09:44:17 AM

bi kontrat imzalamışlar o yuzden başları yasal bir belaya girmiş.
%100 çözecegimizden emin değiliz diyorlar birde.
development durdurmuşlar.

ilginç olan yasal bir sorunu pazar gunu duyurmaları.cuma dan beli belli olması lazım en kötü neden pazara kadar beklersin ki.
yazıktır ya insanlar 1 dolardan aldı bunu.geçmiş olsun yatırımı olan varsa.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
November 20, 2017, 10:05:47 AM

Sağlam dumpladılar biri sağlam para kazamışa benziyor valla 1 dolardan satmayıp aç gözlülük etmemek gerekiyordu zaten elimde ki miktar ufaktı ancak satsak iyi olacakmış sanırım. Ancak ben fiyatın yine de toparlanacağını düşünüyorum.
torrentco
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 10:20:53 AM

Sağlam dumpladılar biri sağlam para kazamışa benziyor valla 1 dolardan satmayıp aç gözlülük etmemek gerekiyordu zaten elimde ki miktar ufaktı ancak satsak iyi olacakmış sanırım. Ancak ben fiyatın yine de toparlanacağını düşünüyorum.

hocam kendileri acıkca soyluyorlar cozebilecegimizden emin değiliz diye ki normalde hayatta soylemezler gelişitiriciler boyle birşey.
geliştirmenin durduruldugunuda soyluyorlar.
yani sizinki cok ucuk polyannacılık gibi geldi bana.
ama tabii umarım dediğiniz olurda yatırdıgınız paraları geri alırsınız.
Neo--
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 11:56:36 AM

Websiteside kapanmis ulasilamiyormus ekibe nezamandir, beyler sanirim scam projeler uzun bir aradan sonra yine karsimizda. Ama kendi 4milyon tokenlerini neden satmadilar?
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 20, 2017, 12:48:02 PM

adamlar kendileri sorunu çözememe durumu olduğunu belirttikten hemen sonra web siteleri de ulaşılamaz duruma geldi. Nasıl bir yasal sorunla uğraştıklarını da açıklamadılar. Bariz piyasayı dolandırıp kaçtı bu adamlar.
Yazık oldu umutla buna para bağlayanlara
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
November 20, 2017, 01:05:11 PM

son durum

$0.055907 (-91.32%)
0.00000687 BTC (-91.73%)
0.00015591 ETH (-91.35%)

websitelerine ulaşılmıyor şu anda, fiyat yerlerde, geri dönüş yaparlarsa belki artar ama yine cesaret edemiyorum girmeye gözden çıkaracak param yok çünkü
alikaya58
Full Member

View Profile
November 20, 2017, 01:44:03 PM

Adamlar vurup kaçdıı güzeel para kaldırıp kaçmışlar herhaldee bu gıbı coınlerde cıkaracan elındekı bekleyıp artmasını bekledıgnde boyle elımze verıyorlar Cheesy
torrentco
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 01:57:28 PM

kucoin deposit ve withdraw işlemlerini kapatmış.
bugun yarında delist ederler muhtemelen.
halada almak için sırada olanlar varya hayret.
gerçi 40 da 1 i fiyatına ama yinede para yani.sanırım bir umut geri donerler diye piyango alışı.
gerçi geri donselerde cok zor bu saatten snra.
jingyang
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 20, 2017, 02:00:05 PM

Bounty'sine de katılana helal olsun gerçekten girer girmez değerlenen coinlerden, güzel para bırakmış.
1 doları görmüş fakat şuan durumu baya kötü sebebi ni bilen var mı ?

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 20, 2017, 02:08:03 PM

Bounty'sine de katılana helal olsun gerçekten girer girmez değerlenen coinlerden, güzel para bırakmış.
1 doları görmüş fakat şuan durumu baya kötü sebebi ni bilen var mı ?
ekip kaçmış diyorlar. web sitesi falan kapanmış.yukarda daha detaylı yazmış arkadaşlar.

,........
altcoinci
Full Member

Activity: 333

View Profile
November 20, 2017, 03:59:04 PM

Eline birkaç milyon dolar geçince millet kaçışı planlıyor herhalde. Çok sağlam projelerde bu yüzden icoları düşük kalıyor.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
November 20, 2017, 07:30:42 PM

Bu coini olanlar bir bardak su icebilir ustune.

Millet mafya tutmaya baslamis gordukleri yerde oldurucekler adamlari. 200.000 USD kaybedenler olmus.

Ne yazikki gunumuzde face recognition diye birsey var yuz hatlarinizdan bulurlar sizi, bir kere resmini koymussun oraya artik, estetik ameliyat yaptirmadigin surece birgun bulucaklar sizi, ya polis, ya mafya. Hic degermi o stresle yasamaya.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
November 20, 2017, 07:38:23 PM

Ciddi misin mafya konusunda ?? Heralde hala ümdid kesmeyenler var alım emirleri var ve millet ucuz diye topluyor galiba. ya olanlardan haberleri yok çok düştü diye topluyorlar yada ekibin geri döneceğine inanıyorlar
torrentco
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 07:40:36 PM

Millet mafya tutmaya baslamis gordukleri yerde oldurucekler adamlari. 200.000 USD kaybedenler olmus.

hocam bunu nerde okudunuz.ana başlıga baktım ama orda goremedim.merak ettim.

bu arada bu adamlar 350 bin dolar bir para toplamamış mıydılar ico da toplamda.
yani bir ico için cok az deil mi 350 bin dolar.tabii dogru hatırlıyorsam.
eger oyleyse gercekten ellerinde tokenları satmış olmalılar 1 dolar civarındayken yuklu sekilde.yoksa o kadarcık para kime yetsin.
goodsson
Member
**

View Profile
November 20, 2017, 09:24:15 PM

hocam bunu nerde okudunuz.ana başlıga baktım ama orda goremedim.merak ettim.

bu arada bu adamlar 350 bin dolar bir para toplamamış mıydılar ico da toplamda.
yani bir ico için cok az deil mi 350 bin dolar.tabii dogru hatırlıyorsam.
eger oyleyse gercekten ellerinde tokenları satmış olmalılar 1 dolar civarındayken yuklu sekilde.yoksa o kadarcık para kime yetsin.

Bu soylediklerim 4chan ve twitterda donen geyik, dogru olmayabilir sonucta sinirden insanlar neler demiyorki, yapicaklar anlamina gelmiyor.

Bu adamlar ICO dan degilde sonrasindaki dumptan para vurmayi hedeflemis olmalilar ki, cok buyuk bir dump geldi en sonunda.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 20, 2017, 09:41:43 PM

Confide şuan 2 cent'e kadar geriledi sanırsam etherdelta'da 1 dolara çıkıp bu kadar düşen bir coinden uzak durun derim size sadece çöp olacağı belliydi inşallar 1 dolar civarından çıkmıssınızdır arkadaşlar.
Neo--
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 09:49:55 PM

Ne mafyasi hayirdir ya mafya tutan adam twitterdan bunumu yazar? Coluk cocugun dediklerine inaniyorsunuz, birdefa okadar parasi olan ve bunu yatiracak adam 1. bilincli yatirim yapar yani arastirmadan yapmaz. 2. Bilmedigi tanimadigi yere bukadar yatirim yapmaz 3. tek yatirimi bu olmaz gittimide aglamaz mafyaya verecem sizi diye.

Konuya donersek ekipten hala aciklama yok ama zaten 3 gun once .80 dolardan .40 olara dustu ve birden tepki alimlariyla .60 oldu ben saniyorumki ekip orada kendi elinden cikardi coinleri cunku birkacgun oncede kilitli 4m tokene dokunmayacagiz falan demisler. demekki kilitli olmayan ve ICO parasinda puplanan coinleri elden cikarmislar.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 20, 2017, 09:55:36 PM

confido baya iyi oldu

düşük caplı icoların hypeı başladı şimdi , yolda olan epey fazla lowcap türedi bi anda

confidoyu kaçırmış olanlar bile , biraz akıllı davranırlarsa yarattığı fomo sayesinde şu önümüzdeki 2-3 aylık sürede çok ciddi para kazanabilirler

gözünüz kulağınız lowcap icolarda olsun , daha yeni başlıyoruz . şundan 2-3 ay sonra confidoyla aynı haltı yemiş bi ton coinimiz olacak

ya yaslanın seyredin

ya da atlayın içine , sky's the limit

ha tüm bunlar yerine

--böyle şeyler piyasaya zarar veriyor ! asla desteklemiyorum !! diyip yerinizde de oturabilirsin

entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
November 20, 2017, 09:57:18 PM

Duyduğuma göre ekipten elamnları daha önce eBay de çalışmış ve ayrılmış ama ayrılırken yapılan sözleşmeye göre aynı sektörde belirli bir süre çalışması yasaklanmış. Daha önceden sorun olmaz denmiş bunlara avukatlar tarafından fakat şu an sıkıntı çıkmış. Yerseniz tabi. Bu Ico muahbbetinin sonu kötü bitecek hükümetlerin sessiz kalacağını sanmıyorum.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 20, 2017, 10:26:43 PM

Adamlar senede böyle 12 proje çıkarıp vurgun yapıp gitseler ömür boyu yeter o para onlara. Büyük projeler dışında kimseye güven kalmayacak yakında piyasada .Bunlar da kına yakarlar artık. Projeyi ilerletseler daha fazla kazanacaklar belkide bunlar çakallık peşindeler.

yobit.net is banned from signatures
goodsson
Member
**

View Profile
November 21, 2017, 01:59:37 AM

Ne mafyasi hayirdir ya mafya tutan adam twitterdan bunumu yazar? Coluk cocugun dediklerine inaniyorsunuz, birdefa okadar parasi olan ve bunu yatiracak adam 1. bilincli yatirim yapar yani arastirmadan yapmaz. 2. Bilmedigi tanimadigi yere bukadar yatirim yapmaz 3. tek yatirimi bu olmaz gittimide aglamaz mafyaya verecem sizi diye.

Konuya donersek ekipten hala aciklama yok ama zaten 3 gun once .80 dolardan .40 olara dustu ve birden tepki alimlariyla .60 oldu ben saniyorumki ekip orada kendi elinden cikardi coinleri cunku birkacgun oncede kilitli 4m tokene dokunmayacagiz falan demisler. demekki kilitli olmayan ve ICO parasinda puplanan coinleri elden cikarmislar.

Hocam 200.000 USD icinde hissettiginde bence sende birkac birsey soylersin twitterdan, cok da sey yapmamak lazim.

Unutma ki bir kac gun once bircok insan 5.500 den bitcoin satip 2.800 den bitcoin cash aldilar. Bu piyasanin 50%'si bile bilincli insan olsa para kazanamassin zaten. FOMO'nun ve acgozlulugun gucunu hafife alma, neler gordu bu gozler.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
November 22, 2017, 11:53:22 AM

Off ki ne of çok fena patladı milletin elinde. Bi ara girsem mi diye düşünmüştüm,özellikle bu başlık açıldıktan sonra ama iyiki girmemişim.yoksa kuş olup uçacaktı etherler.nettede biraz araştırma yaptım ama geri döneceklerine dair olumlu bişey bulamadım.tamamen bitik şu an galiba proje geri dönmesi için bi umut yok artık.o umudu görsem yine 1 2 eth feda edeceğim ama şimdi girmek parayı çöpe atmak olur sadece
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 22, 2017, 12:20:41 PM

biryerde okumustum 2016da yapilan ICOlarin %80i patlamis. SOn zamanlarda cok duymuyorduk bunlari ama genede herkese ders olsun bu.

lazcemal
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 12:32:13 PM

iyi olmuş, para aptaldan akıllıya geçiyor bu sayede.
alikaya58
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 01:40:57 PM

La resmen çöp olmuşş ya la bu coin hacimde düşdü şimdii tamamen sıfırlanacak bir umut felan kalmadı ınsanlara yazık oldu aq.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 22, 2017, 01:55:09 PM

çoğu ICO ' nun patlaması normal zaten. Aşırı bir şekilde büyüme var . Ekip nedir ne değildir bilmiyoruz . Pre - Sale kısmında dağıtılan bonuslar arttıkça zaten ICO ' yu resmen bitiriyorlar sonrasında 500 K doları koyan ekip anında tüyüyolar . Hangisine gireceğimizi şaşırdık artık . Giren arkadaşlara geçmiş olsun.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
November 22, 2017, 01:57:24 PM

Kucoin delist edeceğini açıklayınca zaten böyle sıfırlanacağı belliydi tokenin. Benim anlamadığım etherdelta'da falan hala alanlar niye alıyor mucize mi bekliyorlar.
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 22, 2017, 03:00:54 PM

Epey bir haber oldu bu olay basında. Icoların sonu gelecekse bu tarz yavşak sürülerinin yüzünden gelecek. Sanırım o teamdeki profillerde fakeymiş.
Neo--
Sr. Member

View Profile
November 22, 2017, 08:23:26 PM

Icolarin sonu gelmezde artik bi duzenleme gelebilir su coinlere.
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 23, 2017, 07:34:39 AM

Yaklasık 3.000 tl kaybım oldu arkadaşlar.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
November 23, 2017, 08:03:04 AM

Yaklasık 3.000 tl kaybım oldu arkadaşlar.

geçmiş olsun kardeşim.bence sen ufak atlatmışsın yinede.çok daha büyük zarara uğrayanlar var

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Neo--
Sr. Member

View Profile
November 23, 2017, 12:31:23 PM

Gecmis olsun dostum. Bu piyasada boyle riskler barindiriyor
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
December 05, 2017, 06:03:04 PM

İnşallah arkadaş 9x yaptıktan sonra hepiniz çıkmışsınızdır adamların internet sitelerini sosyal medyalarını falan kapatıp kaçtıklarını biliyorum zaten coin öldü şimdi elinde kalanı satarsanız dua edin.
Keşke borsaya girdikten sonra bu kadar değer kazanan bir projeyi geliştirmeye devam etselerdi daha fazla kazanırlardı ama para işte insanın gözünü kör ediyor.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
December 13, 2017, 05:42:22 PM

kucoin şöyle bi tweet atmış.ekiple iletisim kurduklarını ve geri ödeme yapacaklarını söylüyor.detaylar için takipte kalın denmiş.
https://mobile.twitter.com/kucoincom/status/940993367508377601

,........
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: