Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:16:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Confido  (Read 1603 times)
arlington (OP)
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 11:47:11 PM

Arkadaşlar Confido icosuna katılan olmuş muydu? Olduysa tebrik ederim. Adamlar bir uygulama yapmışlar sanırım ve hard capı sadece 1250 eth belirlemişler. Icoda 1 ethye 7200 token vermişler. Şu an etherdeltada 35 cent yani 9x yapmış borsaya girer girmez.

Ana konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2173212

Web sitesi: http://confido.io/
1715375766
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715375766
Reply with quote  #2

1715375766
Report to moderator
1715375766
Hero Member
*

Ignore
1715375766
Reply with quote  #2

1715375766
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715375766
Hero Member
*

Ignore
1715375766
Reply with quote  #2

1715375766
Report to moderator
1715375766
Hero Member
*

Ignore
1715375766
Reply with quote  #2

1715375766
Report to moderator
1715375766
Hero Member
*

Ignore
1715375766
Reply with quote  #2

1715375766
Report to moderator
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 08, 2017, 12:01:16 AM

whitelistine girmiştim bunun , çıktı gitti aklımdan

camdan atlamak istiyorum şu an ben ya

hanasını avradını sikeyim ya

abi ben kendimi sikicem artık ya , tavsiye bile ettim bunu 3 4 kişiye

amına koyacam böyle işin ya

son zamanlarda kaçırdıklarımın haddi hesabı yok ,  bildiğin ben kiii , burda millet 'icolar bitti yea' diye ağlarken şampanya patlatan piti

power ledgerı da kaçırdım , confidoyu da kaçırdım  Sad

alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 08, 2017, 01:29:50 AM

Baya iyi hacim var etherdeltada da fıyatta artıyor 0.53 oldu tanesii Smiley)
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 08, 2017, 01:35:19 AM

Bu kadar volume nasıl ulaştı bunlar sadece etherdeltada yer alarak. Hiç duymamıştım açıkçası bu tokeni efsane kazandırmış yatırımcılarına.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 01:55:53 AM

hep burda anasına avradına sövdüklerimin ahı tutuyo , lan aklımdan çıktı gitti ya

whiteliste girdim , kendimle beraber epey adam soktum , şimdi görünce hatırladım amına koyyım

düzen şart gençler , piti gibi her gün yüzlük devirip , gece ayakta kafası güzel , rüyasında kafası güzel takılırsanız

gider bir sürü x  Sad  suratım uyuştu şu an lan , girecektim buna , unutmak nedir amına koyyım , yüzümü hissetmiyorum.

habire yükseliyo yükseliyo demeyin , camdan atlattırmayın beni bu saatte   Embarrassed

ripioyu da görüp girmedim  Sad o da gitti girdi bittrexe sikti attı  Embarrassed

https://www.youtube.com/watch?v=gzqpP5jJMLM

alikaya58
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 02:38:27 AM

hep burda anasına avradına sövdüklerimin ahı tutuyo , lan aklımdan çıktı gitti ya

whiteliste girdim , kendimle beraber epey adam soktum , şimdi görünce hatırladım amına koyyım

düzen şart gençler , piti gibi her gün yüzlük devirip , gece ayakta kafası güzel , rüyasında kafası güzel takılırsanız

gider bir sürü x  Sad  suratım uyuştu şu an lan , girecektim buna , unutmak nedir amına koyyım , yüzümü hissetmiyorum.

habire yükseliyo yükseliyo demeyin , camdan atlattırmayın beni bu saatte   Embarrassed

ripioyu da görüp girmedim  Sad o da gitti girdi bittrexe sikti attı  Embarrassed

HAHAHAHHaaa  unuttn hadı ınsan mailinede mı bakmaz amk nerden anladın bunun artacağına kahin baba vanga mı söyledi yoksa bende sana bir şarkı armağan edeyim barii üzülme daaha ne fırsatlar gelip geçecek.ve bizimdeee devamı altta

https://www.youtube.com/watch?v=-GYMd_8X3lk

pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 03:09:17 AM
Last edit: November 08, 2017, 03:47:34 AM by pitipawn

ripioyu da görüp girmedim  Sad o da gitti girdi bittrexe sikti attı  Embarrassed

HAHAHAHHaaa  unuttn hadı ınsan mailinede mı bakmaz amk nerden anladın bunun artacağına kahin baba vanga mı söyledi yoksa bende sana bir şarkı armağan edeyim barii üzülme daaha ne fırsatlar gelip geçecek.ve bizimdeee devamı altta

ebenin amı söyledi moruk , anasını siktirecen bana vanganın , kalktım odayı falan topladım hırstan sinirden

lowcap icoların alayını takip ediyorum hacı ben , şuradaki 'ico bitti ya'cı mallar gibi çevirisi yapılan icolarla kısıtlı mı olsun bizim ufkumuz da ? ,

bu sebeple radarıma takılmıştı bu da , whiteslite girip milleti de soktumdu

nerde bir hype görsem dakkasında damladığım gibi , nerde lowcap görsem ,birazcık da güven veriyosa saniyesinde ordayım . şu an bi tane daha var radarımda misal

https://matryx.ai

bunlara 2 3 atıyorum , kesin yükselecek diye bişey bildiğim yok , ama 'katılayım buna' dediğim bi tanenin uçup gitmesi , hem de baya uçması koydu çok
çıkıp gidince akıldan , çıkıp gidiyo amına koyyım

senin mailine sokayım ben , mail gelse sonraki gün 2 sayfa geri düşer lan bende , bi ton iconun bi kamyon update maili geliyo sürekli , maille bişeyler hatılanabilir mi amına koyyım öyle ? eşin dostun da mı yok senin iki mail atsınlar

EDİT : ahaha şarkıyı şimdi açtım moruk  Cheesy  benim ne elime verecekler oğlum , ispanya tatilim delay yedi sadece ahah
git monetha başlığına at şarkıyı , yakında müge anlıya çıkacak adamlar amına koyyım

not: yine yanlış anlayan salaklar olmasın , yok moruk kimsenin zarar etmesini istemiyorum , bununla sevinmiyorum , gırgır yapıyorum sadece
@Neo-- adlı amın evladı batsın ama , -10xloss olsun , dayanamasın satsın orospu çocuğu , peşine 89x yapsın monetha . neo gavadı monetha tuttuğu sürece kılım monethaya ben

ayrıca benden ala vanga mı var lan ?   Cheesy şu piyasaya girdiğimden beri ico konusundaki sakses reytimi çıtlatsam sana dudağın uçuklar

https://www.youtube.com/watch?v=GIQn8pab8Vc

alikaya58
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 04:08:20 AM

ripioyu da görüp girmedim  Sad o da gitti girdi bittrexe sikti attı  Embarrassed

HAHAHAHHaaa  unuttn hadı ınsan mailinede mı bakmaz amk nerden anladın bunun artacağına kahin baba vanga mı söyledi yoksa bende sana bir şarkı armağan edeyim barii üzülme daaha ne fırsatlar gelip geçecek.ve bizimdeee devamı altta

ebenin amı söyledi moruk , anasını siktirecen bana vanganın , kalktım odayı falan topladım hırstan sinirden

lowcap icoların alayını takip ediyorum hacı ben , şuradaki 'ico bitti ya'cı mallar gibi çevirisi yapılan icolarla kısıtlı mı olsun bizim ufkumuz da ? ,

bu sebeple radarıma takılmıştı bu da , whiteslite girip milleti de soktumdu

nerde bir hype görsem dakkasında damladığım gibi , nerde lowcap görsem ,birazcık da güven veriyosa saniyesinde ordayım . şu an bi tane daha var radarımda misal

https://matryx.ai

bunlara 2 3 atıyorum , kesin yükselecek diye bişey bildiğim yok , ama 'katılayım buna' dediğim bi tanenin uçup gitmesi , hem de baya uçması koydu çok
çıkıp gidince akıldan , çıkıp gidiyo amına koyyım

senin mailine sokayım ben , mail gelse sonraki gün 2 sayfa geri düşer lan bende , bi ton iconun bi kamyon update maili geliyo sürekli , maille bişeyler hatılanabilir mi amına koyyım öyle ? eşin dostun da mı yok senin iki mail atsınlar

EDİT : ahaha şarkıyı şimdi açtım moruk  Cheesy  benim ne elime verecekler oğlum , ispanya tatilim delay yedi sadece ahah
git monetha başlığına at şarkıyı , yakında müge anlıya çıkacak adamlar amına koyyım

not: yine yanlış anlayan salaklar olmasın , yok moruk kimsenin zarar etmesini istemiyorum , bununla sevinmiyorum , gırgır yapıyorum sadece
@Neo-- adlı amın evladı batsın ama , -10xloss olsun , dayanamasın satsın orospu çocuğu , peşine 89x yapsın monetha . neo gavadı monetha tuttuğu sürece kılım monethaya ben

ayrıca benden ala vanga mı var lan ?   Cheesy şu piyasaya girdiğimden beri ico konusundaki sakses reytimi çıtlatsam sana dudağın uçuklar

https://www.youtube.com/watch?v=GIQn8pab8Vc

Cheesy Cheesy O zaman kahin pitiwanga olarak senı dınlıcem bundan sonra radarına soktuğun şeyi paylaşş burayaa konu dışındanda neoya kfür et amk
pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 04:28:48 AM

@alikaya58

şimdi bi quote da ben yaparsam , başlık 5 metre olacak. kesip etek yapmak zorunda kalıcaz.

ne kahini olum , bizim alemde zaten ismimiz var , çıkar bak 500 euroluk banknotu , altında kimin imzası var söyle bana ? ?

bunu da söylettin ya bana ,zorla ifşa ettirdin amına koyyım , adeta bir kanji kaligrafisiylen 'pitipawn' imzası var orda .

@Neo--ya da allah vurmuş zaten bırak ibneyi , geçen mesaj attı ; sevgilisi ayrılmış bundan

aradım kızı - n'oldu lan ? niye bıraktın çocuğu , zaten 2xten monetha almıştı babaannesinin emekli maaşıyla , niye üzüyon adamı dedim.

kızın yanında şeker bank kartıyla hesap ödemiş sefil , sonra terk edildim diye ağlıyo , gece gündüz 'emekliye zam!' haberi kovalıyo takvim gazetesinden , alacak da 50 tlyi , icoya basacak babaannesinden gizli  , amına koydumun sefil bilosu

gel dedim kıza ya , sana american platinum koleksiyonumu göstereyim dedim . mutlu şimdi <3

200tllik banknotun , şu ülkede çıkış sebebi benim olm , ne konuşuyosun sen

Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
November 08, 2017, 04:43:10 AM

Coin miktarı az olduğu için büyük ihtimalle dev desteği ile yürüyor. Bu coin tek değil ama yine de istisnalar arasında yerini almış. Yatırım yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Umarım bundan sonra da doğru yatırımları yaparız.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
November 08, 2017, 05:43:59 AM

Şimdi baktımda çok yükselmiş pek alınacak gibi durmadı. Borsada çok pumplanmış belki biraz seviyesi azalırsa alınabilir.
Bilgilendirme için teşekkürler.
ferhanaydin
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 08:14:22 AM

Valla arkadaşlar maşallah dediğiniz 2 saat yaşamıyor. Şimdi etherdelta'ya baktım resmen %40 erimiş 25'lerden 17'lere gerilemiş. Biraz dump yiyor galiba iyi araştırma yapılmadan girilmez gibi. Araştıran arkadaşlar bu başlık altında paylaşırlarsa nedir ne değildir biz de güvenip katılabiliriz diye düşünüyorum.
Bilginize...
flight666
Full Member

DIWtoken.com

View Profile
November 08, 2017, 08:17:37 AM

Küçük küçük emirler girerek fiyatı şişiriyorda olabilir. Dikkat etmek lazım ben hiç dikkat etmedim Confido'ya power ledgeri hiç sorma hocam onu kaçırdığıma öyle bir yanıyorum ki. Üstüne confido geldi birde tam oldu güzel paralar kazanabilirdim ama avcumu alıyorum Sad

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 08:23:26 AM

şu saatten sonra girip almam ben , sikmişim anasını , gözümün önünde gitti icosu , 9 10xlerden görüp yine almadım , tuttu iyice fırladı

sikeyim anasını böyle işin

önümüzdeki maçlara bakıcaz , araştıran arkadaşlar gelip niye buraya yazıyor ayrıca amına koyyım , gözünüzü mü siktiler , güveniyosanız güvendiğiniz yerden girin , güvenmiyosanız girmeyin .

ferhanaydin
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 08:27:38 AM

şu saatten sonra girip almam ben , sikmişim anasını , gözümün önünde gitti icosu , 9 10xlerden görüp yine almadım , tuttu iyice fırladı

önümüzdeki maçlara bakıcaz , araştıran arkadaşlar gelip niye buraya yazıyor ayrıca amına koyyım , gözünüzü mü siktiler , güveniyosanız güvendiğiniz yerden girin , güvenmiyosanız girmeyin .

Bu forumun amacı paylaşmak arkadaşım küfür etme biz efendice söylemişiz sende efendice cevap ver.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 08:34:43 AM

Bu forumun amacı paylaşmak arkadaşım küfür etme biz efendice söylemişiz sende efendice cevap ver.

özür dilerim  Sad

efendice cevap veriyorum o zaman

18xten gir de gör ananın amını

ahahaha

lan olum solda eşek kadar 'pitipawn' yazıyor , dün mü girdin foruma ne bok yedin , git başkasından bul belanı amına koyyım

arlington (OP)
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 09, 2017, 04:54:34 AM

Dün konuyu açtığım vakitte girenler olduysa bugün 2x yaptılar. Total supply az daha da artabilir zamanla. Ayrıca Kucoin borsasına girmişler bugün.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 09, 2017, 05:59:26 AM

Dün konuyu açtığım vakitte girenler olduysa bugün 2x yaptılar. Total supply az daha da artabilir zamanla. Ayrıca Kucoin borsasına girmişler bugün.

evet hocam da , yemedi 9-10xlerden dalmak , maçası yiyen arkadaşları tebrik ederim

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
November 16, 2017, 05:04:10 PM

Şöyle bir tweet atmışlar. Muhtemelen yeni bir borsaya girecekler ve güzel bir pump yerler.

https://twitter.com/Confido_io/status/930476891571736578

Şu an fiyatı 12000 satoshi civarlarında.
pitipawn
Full Member

View Profile
November 16, 2017, 06:47:29 PM

Şöyle bir tweet atmışlar. Muhtemelen yeni bir borsaya girecekler ve güzel bir pump yerler.

https://twitter.com/Confido_io/status/930476891571736578

Şu an fiyatı 12000 satoshi civarlarında.

hocam hortlatıp durmayın şunu ya

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: