Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:03:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Confido  (Read 1603 times)
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 20, 2017, 02:08:03 PM

Bounty'sine de katılana helal olsun gerçekten girer girmez değerlenen coinlerden, güzel para bırakmış.
1 doları görmüş fakat şuan durumu baya kötü sebebi ni bilen var mı ?
ekip kaçmış diyorlar. web sitesi falan kapanmış.yukarda daha detaylı yazmış arkadaşlar.

,........
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
November 20, 2017, 03:59:04 PM

Eline birkaç milyon dolar geçince millet kaçışı planlıyor herhalde. Çok sağlam projelerde bu yüzden icoları düşük kalıyor.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
November 20, 2017, 07:30:42 PM

Bu coini olanlar bir bardak su icebilir ustune.

Millet mafya tutmaya baslamis gordukleri yerde oldurucekler adamlari. 200.000 USD kaybedenler olmus.

Ne yazikki gunumuzde face recognition diye birsey var yuz hatlarinizdan bulurlar sizi, bir kere resmini koymussun oraya artik, estetik ameliyat yaptirmadigin surece birgun bulucaklar sizi, ya polis, ya mafya. Hic degermi o stresle yasamaya.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
November 20, 2017, 07:38:23 PM

Ciddi misin mafya konusunda ?? Heralde hala ümdid kesmeyenler var alım emirleri var ve millet ucuz diye topluyor galiba. ya olanlardan haberleri yok çok düştü diye topluyorlar yada ekibin geri döneceğine inanıyorlar
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 20, 2017, 07:40:36 PM

Millet mafya tutmaya baslamis gordukleri yerde oldurucekler adamlari. 200.000 USD kaybedenler olmus.

hocam bunu nerde okudunuz.ana başlıga baktım ama orda goremedim.merak ettim.

bu arada bu adamlar 350 bin dolar bir para toplamamış mıydılar ico da toplamda.
yani bir ico için cok az deil mi 350 bin dolar.tabii dogru hatırlıyorsam.
eger oyleyse gercekten ellerinde tokenları satmış olmalılar 1 dolar civarındayken yuklu sekilde.yoksa o kadarcık para kime yetsin.
goodsson
Member
**

View Profile
November 20, 2017, 09:24:15 PM

hocam bunu nerde okudunuz.ana başlıga baktım ama orda goremedim.merak ettim.

bu arada bu adamlar 350 bin dolar bir para toplamamış mıydılar ico da toplamda.
yani bir ico için cok az deil mi 350 bin dolar.tabii dogru hatırlıyorsam.
eger oyleyse gercekten ellerinde tokenları satmış olmalılar 1 dolar civarındayken yuklu sekilde.yoksa o kadarcık para kime yetsin.

Bu soylediklerim 4chan ve twitterda donen geyik, dogru olmayabilir sonucta sinirden insanlar neler demiyorki, yapicaklar anlamina gelmiyor.

Bu adamlar ICO dan degilde sonrasindaki dumptan para vurmayi hedeflemis olmalilar ki, cok buyuk bir dump geldi en sonunda.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 20, 2017, 09:41:43 PM

Confide şuan 2 cent'e kadar geriledi sanırsam etherdelta'da 1 dolara çıkıp bu kadar düşen bir coinden uzak durun derim size sadece çöp olacağı belliydi inşallar 1 dolar civarından çıkmıssınızdır arkadaşlar.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 20, 2017, 09:49:55 PM

Ne mafyasi hayirdir ya mafya tutan adam twitterdan bunumu yazar? Coluk cocugun dediklerine inaniyorsunuz, birdefa okadar parasi olan ve bunu yatiracak adam 1. bilincli yatirim yapar yani arastirmadan yapmaz. 2. Bilmedigi tanimadigi yere bukadar yatirim yapmaz 3. tek yatirimi bu olmaz gittimide aglamaz mafyaya verecem sizi diye.

Konuya donersek ekipten hala aciklama yok ama zaten 3 gun once .80 dolardan .40 olara dustu ve birden tepki alimlariyla .60 oldu ben saniyorumki ekip orada kendi elinden cikardi coinleri cunku birkacgun oncede kilitli 4m tokene dokunmayacagiz falan demisler. demekki kilitli olmayan ve ICO parasinda puplanan coinleri elden cikarmislar.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 20, 2017, 09:55:36 PM

confido baya iyi oldu

düşük caplı icoların hypeı başladı şimdi , yolda olan epey fazla lowcap türedi bi anda

confidoyu kaçırmış olanlar bile , biraz akıllı davranırlarsa yarattığı fomo sayesinde şu önümüzdeki 2-3 aylık sürede çok ciddi para kazanabilirler

gözünüz kulağınız lowcap icolarda olsun , daha yeni başlıyoruz . şundan 2-3 ay sonra confidoyla aynı haltı yemiş bi ton coinimiz olacak

ya yaslanın seyredin

ya da atlayın içine , sky's the limit

ha tüm bunlar yerine

--böyle şeyler piyasaya zarar veriyor ! asla desteklemiyorum !! diyip yerinizde de oturabilirsin

entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
November 20, 2017, 09:57:18 PM

Duyduğuma göre ekipten elamnları daha önce eBay de çalışmış ve ayrılmış ama ayrılırken yapılan sözleşmeye göre aynı sektörde belirli bir süre çalışması yasaklanmış. Daha önceden sorun olmaz denmiş bunlara avukatlar tarafından fakat şu an sıkıntı çıkmış. Yerseniz tabi. Bu Ico muahbbetinin sonu kötü bitecek hükümetlerin sessiz kalacağını sanmıyorum.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 20, 2017, 10:26:43 PM

Adamlar senede böyle 12 proje çıkarıp vurgun yapıp gitseler ömür boyu yeter o para onlara. Büyük projeler dışında kimseye güven kalmayacak yakında piyasada .Bunlar da kına yakarlar artık. Projeyi ilerletseler daha fazla kazanacaklar belkide bunlar çakallık peşindeler.

yobit.net is banned from signatures
goodsson
Member
**

View Profile
November 21, 2017, 01:59:37 AM

Ne mafyasi hayirdir ya mafya tutan adam twitterdan bunumu yazar? Coluk cocugun dediklerine inaniyorsunuz, birdefa okadar parasi olan ve bunu yatiracak adam 1. bilincli yatirim yapar yani arastirmadan yapmaz. 2. Bilmedigi tanimadigi yere bukadar yatirim yapmaz 3. tek yatirimi bu olmaz gittimide aglamaz mafyaya verecem sizi diye.

Konuya donersek ekipten hala aciklama yok ama zaten 3 gun once .80 dolardan .40 olara dustu ve birden tepki alimlariyla .60 oldu ben saniyorumki ekip orada kendi elinden cikardi coinleri cunku birkacgun oncede kilitli 4m tokene dokunmayacagiz falan demisler. demekki kilitli olmayan ve ICO parasinda puplanan coinleri elden cikarmislar.

Hocam 200.000 USD icinde hissettiginde bence sende birkac birsey soylersin twitterdan, cok da sey yapmamak lazim.

Unutma ki bir kac gun once bircok insan 5.500 den bitcoin satip 2.800 den bitcoin cash aldilar. Bu piyasanin 50%'si bile bilincli insan olsa para kazanamassin zaten. FOMO'nun ve acgozlulugun gucunu hafife alma, neler gordu bu gozler.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
November 22, 2017, 11:53:22 AM

Off ki ne of çok fena patladı milletin elinde. Bi ara girsem mi diye düşünmüştüm,özellikle bu başlık açıldıktan sonra ama iyiki girmemişim.yoksa kuş olup uçacaktı etherler.nettede biraz araştırma yaptım ama geri döneceklerine dair olumlu bişey bulamadım.tamamen bitik şu an galiba proje geri dönmesi için bi umut yok artık.o umudu görsem yine 1 2 eth feda edeceğim ama şimdi girmek parayı çöpe atmak olur sadece
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 22, 2017, 12:20:41 PM

biryerde okumustum 2016da yapilan ICOlarin %80i patlamis. SOn zamanlarda cok duymuyorduk bunlari ama genede herkese ders olsun bu.

lazcemal
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 12:32:13 PM

iyi olmuş, para aptaldan akıllıya geçiyor bu sayede.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 01:40:57 PM

La resmen çöp olmuşş ya la bu coin hacimde düşdü şimdii tamamen sıfırlanacak bir umut felan kalmadı ınsanlara yazık oldu aq.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 22, 2017, 01:55:09 PM

çoğu ICO ' nun patlaması normal zaten. Aşırı bir şekilde büyüme var . Ekip nedir ne değildir bilmiyoruz . Pre - Sale kısmında dağıtılan bonuslar arttıkça zaten ICO ' yu resmen bitiriyorlar sonrasında 500 K doları koyan ekip anında tüyüyolar . Hangisine gireceğimizi şaşırdık artık . Giren arkadaşlara geçmiş olsun.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
November 22, 2017, 01:57:24 PM

Kucoin delist edeceğini açıklayınca zaten böyle sıfırlanacağı belliydi tokenin. Benim anlamadığım etherdelta'da falan hala alanlar niye alıyor mucize mi bekliyorlar.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 03:00:54 PM

Epey bir haber oldu bu olay basında. Icoların sonu gelecekse bu tarz yavşak sürülerinin yüzünden gelecek. Sanırım o teamdeki profillerde fakeymiş.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 22, 2017, 08:23:26 PM

Icolarin sonu gelmezde artik bi duzenleme gelebilir su coinlere.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: