Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:50:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Siz ne diyorsunuz bu duruma?  (Read 1385 times)
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 17, 2017, 07:41:15 PM

Yeni gelismeler mi var? Paranin altcoinlere geçisi basladi diyebilir miyiz? Çok daha erken mi konusmak icin? Yorumlarınızı alalım....

Keşke diyebilseydik bitcoindeki yükselişler alt coinleri sürekli kötü şekilde etkiliyor umarım artık bitcoin artışı durur ve alt coinlerde artış sağlanır.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715410226
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715410226
Reply with quote  #2

1715410226
Report to moderator
1715410226
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715410226
Reply with quote  #2

1715410226
Report to moderator
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 17, 2017, 08:19:03 PM

balinalar paralarına para katmak için fork ayağına hiç bir çaba sarf etmeden para kazanıyorlar. bugün bch pump yer ,yarın b2x pump yer. küçük yatırımcı bizler bu oyunlara gelip pumpdaki coinlere kapılıp kendimizi dumplarda dipte görmemek için çok dikkatli yatırımlar yapmalıyız. fork coinlerinden uzak durmak gerek bence. altcoinler ise bitcoinin 2018 başında 10000 dolar bazında tutunmasının ardından artık hareketlenir ve haziran ayına doğru yatırımcısına para kazandırır diye düşünüyorum

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 17, 2017, 08:45:36 PM

erkes btc 4 ten 2 ye duser derken 6 olacak dıyordum. 6 oldu 4 e dusecek derlerken 8 dıyordum. sımdı gene dusus beklenıyor. aralık sonu btc 9 bın dolar ustunu gorurse sasırmayın.

son donemde btc yuselısıne altların dırencı arttı. btc de bırıken sıcak para enınde sonunda altlara gececek. btc hacmınden 10-20 mılyar bıle altlara gecse su an cogu alt 2-3 x yapar zaten. ve bunun olması an meselesı. balınalar yavas yavas altları toparlıyor. en buyuk patlamayı waves ve etc den beklıyorum. ozellıkle etc 100 dolar uzerıne atarsa kendını sasırmamak gerekıyor. neden boyle dıyorsun dersenız de etc bır fork coını. aynı bcc gıbı. yanı etherde olan balınaların hepsı etc de de var. ve o balınalar halı hazırda etc alıyorlar alttan alttan. su an btc olarak zaten 1 yıl oncekı sevıyesınde.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
November 17, 2017, 09:14:50 PM

Kardeş yanlız etc için atladıgın bir konu var. Oda ellerinde 1 tane bile projeleri yok+ daha calısan 1 ico yapmadılar.Anca hong kong falan gezip yeyip içip seminer yapiyorlar. Fiyatı bellidir etc nin 12-22 arası gider gelir. Ha bu hareketi ayda yılda 1 kere yapar oda ayrı bir konu.ETC bana göre boş iş  bi cacık olucagınıda düşünmüyorum.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 17, 2017, 09:38:44 PM

Konu tarihine baktım da biraz geçmiş üzerindne evet biraz erken konuşuldu sanırsam tekrardan bitcoin artmaya başladı aslında bunu yine bilerek yaptıklarını düşünüyorum segwit iptal ettik dediler ama sonra yeni fork haberleri gelmeye başladı.. Fiyatı düşerken topladılar.. Şimdi yine en az yüzde 15 20 yaptılar bir de segwit geldi mi tam olur.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 17, 2017, 10:07:07 PM

erkes btc 4 ten 2 ye duser derken 6 olacak dıyordum. 6 oldu 4 e dusecek derlerken 8 dıyordum. sımdı gene dusus beklenıyor. aralık sonu btc 9 bın dolar ustunu gorurse sasırmayın.

son donemde btc yuselısıne altların dırencı arttı. btc de bırıken sıcak para enınde sonunda altlara gececek. btc hacmınden 10-20 mılyar bıle altlara gecse su an cogu alt 2-3 x yapar zaten. ve bunun olması an meselesı. balınalar yavas yavas altları toparlıyor. en buyuk patlamayı waves ve etc den beklıyorum. ozellıkle etc 100 dolar uzerıne atarsa kendını sasırmamak gerekıyor. neden boyle dıyorsun dersenız de etc bır fork coını. aynı bcc gıbı. yanı etherde olan balınaların hepsı etc de de var. ve o balınalar halı hazırda etc alıyorlar alttan alttan. su an btc olarak zaten 1 yıl oncekı sevıyesınde.
Ethereum classic icin 100$ hedefi kolay degil eger eth mining bitmezse olabilecegini dusunmuyorum. Stratis galiba 2 hafta sonra bir konferans gibi birseye katilcakti belki oncesinde gecici bir artis yasanir.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 18, 2017, 11:53:53 AM

Bitcoin düşüşe geçince herkes altcoin piyasası artacak diye umutlandı ben de dahil. Fakat bitcoin hemen artışa başladı tekrardan. Bu konu da boşuna açılmış gibi oldu Sad
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 11, 2017, 10:15:10 PM

Para bu günlerde ilk başta bitcoin'e ardından altcoin'e geçiş yapıyor ve ikisi eş zamanlı yükselişe giriyor.
Bilmeyen insaların sayısı azaldıkça giren para artıyor haliyle
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: