Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:52:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Siz ne diyorsunuz bu duruma?  (Read 1385 times)
designerusa (OP)
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 09, 2017, 05:02:55 PM
Last edit: November 12, 2017, 12:37:51 AM by designerusa

Yeni gelismeler mi var? Paranin altcoinlere geçisi basladi diyebilir miyiz? Çok daha erken mi konusmak icin? Yorumlarınızı alalım....

There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
November 09, 2017, 05:06:17 PM

şöyle diyim ben hocam, bugün biraz kar etmiştim RDN den ve eth e geçiş yaptım allah bereket versin dedim.sonra coinmarketcap e girdim.bari dedim ettiğim karla bişeylere yatırım yapayım ama oda ne heryer yemyeşil güllük gülistanlık ve hiçbişeye yatırım yapmaya cesaret edemedim. ETH de kalmayı tercih ettim. bi ICO kestirdim gözüme ona gireceğim
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 09, 2017, 05:12:22 PM

Hocam açıkçası Bitcoin 8000 dolarda dengelenir tüm babalar bunu söylüyor haberlerde yazıp çiziyor Marta kadar durum bu Martta Btc 10.000 yolculuğu başlar. Altcoinler zaten kanatları kaldırmış durumda uçuş pistinde havalanmaya başladır bence Bitcoinle beraber mart ayında Altlar büyük uçuşa geçebilir. Piyasaya 2018'de deli sıcak para girmesini bekliyorum.
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
November 09, 2017, 05:16:55 PM

Esas çıkış için BTC $6000'a gerilemesi lazım. O zaman altlar 2x yapacak.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 09, 2017, 05:20:26 PM

Bir süre altların çıkışı, daha sonra bitcoinin bir miktar düşüşü, aynı anda altların abartılı düşüşü şeklinde alıştığımız tiyatro devam edecektir. Son bir yıldır aynı hareketler, bir şey değişeceğini sanmıyorum.
designerusa (OP)
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 09, 2017, 05:20:53 PM

Son 4- 5 Ayda altcoinler eski hareketlerinin tersine btc ile beraber dustuklerinide gozlemledim anlik tepkiler haricinde. Btc nin 6000$ e dustugunde altlarin boylesine tepki vermeceginin garantisi yok..
altcoinci
Full Member

Activity: 333

View Profile
November 09, 2017, 05:27:28 PM

Son 4- 5 Ayda altcoinler eski hareketlerinin tersine btc ile beraber dustuklerinide gozlemledim anlik tepkiler haricinde. Btc nin 6000$ e dustugunde altlarin boylesine tepki vermeceginin garantisi yok..

Bunu btcden çıkıp altlara geçiş için söyledim. Btc dominesi ne kadar düşerse altların çıkış hızı artacak. Btc yavaş ve eski bir sistem. Yüksek fee ücreti alıyor. Şu an bu kadar şişmesinin en büyük sebebi piyasaya çok sayıda yeni girişler oldu. Girdiği yerlerde BTC/USDT ve BTC/ETH harici coin yok. Mecburen bunlar arasında alım satım yapıyorlar.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 09, 2017, 05:31:22 PM

Bugün Segwit2x' e geçişin iptal edildiği açıklanmış. Ben bu sırada ne yazık ki yoldaydım. Kaçırdım. Fork için bekliyorduk kepaze olduk. Fiyat 7800 iken 1,5 saat içerisinde 6700 dolara kadar blok satışlar gerçekleşmiş Bittrex' de. Yani haliyle tüm borsalarda olmuştur bu. Altcoin'lere geçiş fırsatını bir kez daha kaçırmış olduk. Buna rağmen az biraz kar edebildim yine de. Bu saatten sonra ne olacağını kestiremiyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
November 09, 2017, 05:48:48 PM

piyasa büyümek zorunda! bunun için altların da artması şart, sadece btc ile olacak bir şey değil! BTC ile alınacak malzeme yoksa btc ne işe yarayacak? Dolarım var ama alacak araba-yemek-ev vs yok, napiym doları o zaman? BTC 800'den geldi 7-8k'ya, altlardaki fiyat daha fazla arttı çünkü hem btc bazında arttı hem dolar bazında...mart'ta da böyle olmuştu önce btc arttı sonra altlar. insanları altlara mahkum etmeleri için yine artış olacaktır ama bi yerden sonra düşüş de yaşanacaktır ve ya kademeli artış da yapabilirler.
genelde yükselişler hızlı olur, bu yüzden artar mı artmaz mı diye düşünene kadar fırsatın çoğu kaçar ki şimdiden kaçmaya başladı: 40'lardan siacoinler, 20k'dan tenx, 100'den dgb, 1800'den BAT, 130'dan etc, 20'den gamecredits, 4k'dan firstblood, 3k'dan civic-elastic, 2500'den ripple-nexium, 700'den next-emc2, 15'ten redd-doge, 60-70 burst, 38k'dan stratis...hepsi geride kalmaya başladı bile...
altların büyük kısmı düşüşünü tamamladı bence satoshi olarak, geriye btc'nin yükselişinden voleyi vurmak için altların pumplanması kalıyor! ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
November 09, 2017, 05:57:10 PM

Oyle hatiri sayilir bir yukselis icin hala piyasa tedirgin %30 madenci segwit2x i destekliyor haberleri piyasada, ben bir sekilde ters kose ile bunu yapacaklarini su an altlardaki yukselisin planli ve suni olarak yapildigini. Ele verme operasyonu kurgulandigini dusunuyorum
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 09, 2017, 07:47:55 PM

Bence altcoinlerin günü geldi artık. Kaç aydır can çekişiyorlardı. Yok bitcoin gold dağıtılacak yok hard fork yok bitcoin uçtu derken sıfırlanacaklardı neredeyse. Hard fork ertelendi bütün piyasa yeşillendi. Tabi yatırım yapılacak coinler iyi seçilmeli.

burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 09, 2017, 08:00:00 PM

Aralık ayına kadar iniş ve çıkışlar devam eder, Aralık ayından sonra özellikle Yeni yılla birlikte altcoinlerin de yeni döneme gireceğini düşünüyorum, o zaman 2x ler başlar, fakat btc de biraz daha sağlam düzeltme lazım

Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 09, 2017, 08:13:57 PM

Herkes burda fikir yürütmüş malesef ne zaman ne olacağı belli olmuyor. En mantıklısı Anlık duruma göre hareket etmek,

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
November 09, 2017, 09:50:30 PM

Bir süre daha altcoinlerdeki artışın devam edeceğini düşünüyorum.Çünkü fork mevzusu olmasaydı altcoinlerde bu kadar büyük düşüşler olmazdı bence.Forkta iptal olduğuna göre paranın altcoinlere geçmemesi için hiçbir sebep yok ortada.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
November 09, 2017, 10:09:05 PM
Last edit: November 09, 2017, 11:11:58 PM by primeer

şöyle diyim ben hocam, bugün biraz kar etmiştim RDN den ve eth e geçiş yaptım allah bereket versin dedim.sonra coinmarketcap e girdim.bari dedim ettiğim karla bişeylere yatırım yapayım ama oda ne heryer yemyeşil güllük gülistanlık ve hiçbişeye yatırım yapmaya cesaret edemedim. ETH de kalmayı tercih ettim. bi ICO kestirdim gözüme ona gireceğim

çok çabuk satmışsın kardeş, biraz bekleseydin keşke Smiley  RDN dediğin şey ethereumu hızlandıracak yegane proje.  
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
November 09, 2017, 10:13:16 PM

Hocam geç bile kalmışsınız doğrusu sanırsam bende geç kaldım waves 3 ten 5 e çıktı 10 günde.
Bana kalırsa para altlara akmaya başladı ve geç kaldı bile ben segwitten hemen sonra akar diye tahmin ediyordum

virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
November 09, 2017, 10:22:26 PM

Ortam yeşillendi altcoinler için biraz biraz ama yetmez, altcoinde bekleyerek Bitcoincilerin  keyfini sürdüğü süreçte ettiğimiz zararların telafisi için altcoine daha fazla yatırım gelmesi lazım.  Bu yeşillenmeler aldatıcı henüz kâr yok.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
November 09, 2017, 11:01:28 PM

fork olacakmış, altlarda tekrar düşer sanırım btc yön yukarı 5 gün daha...

https://bitcoin2x.org/en/
ne skim iş anlamadım ki

edit: site fake falan diyenler var nedir bilmiyorum içyüzünü öğrenen varsa beri gelsin
Yalan haber hocam. O site fake diyorlar. Resmi bir şeyde görmedim. Böyle bir haber olsa altlar tekrar çakılırdı.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
November 09, 2017, 11:05:09 PM

Umarım söylediğiniz gibi haber yalandır.Çünkü forkun yapılması halinde kripto para dünyasına duyulan güven oldukça sarsılacaktır.Ve bu güven belkide bir daha asla geri sağlanamayacaktır.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 09, 2017, 11:08:51 PM

fake diyenler baya olduğu için kafa karışıklığı olmasın diye post'u kaldırmıştım şipşak hemen alıntılamışsın hocam  Grin
bu kadar da saçmalık olamaz zaten faketir
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: