Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:59:31 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: Monetha'yı takibe alın  (Read 8488 times)
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 17, 2017, 06:53:57 AM

11 cent direncini aşması gerekir ki çıkış kalıcı olsun. Kaç seferdir 10 cent den dönüyor. kaçırmayalım diye satamıyoruz da. Bu sefer inşallah kıraacağız artık. Şu an 9 centde sağlam duruyor....

Bitcoin 20 000 $ çıkşına devam ederken yerinde sağlam duruyor ve o da 11 cent direncini kırmak için zaman bekliyor... bu gece kıracağız inşallah

Dediğimiz gibi bu gece 11 cent kırılmış ve hızlı bir çıkışla 17 cent görülmüş. O hızlı çıkışın dökme hareketi güzel de gelmiş ve milleti abandone etmişler. Trende kalan sağlarla bu uzun yolun ilk klometre taşlarını bir bir devirip yolumuza devam etmekteyiz. Her yükseliş aşamalarında bu tür dökmeleri yaşamamız, tokenin gideceği yolun ne kadar temiz ve uzun olduğunun göstergesidir...

Ağzından bal damlıyor.. Bitcoin de kalmayıp mth aldığımızın zararını umarım çıkartırız. Arkama dönüp bakıyorum Elimdeki altcoinleri almak yerine btc de kalsaydım paramı en az 6X yapmıştım. Bunu düşünmek canını sıkıor insanın. Ben monethaa verdim zamanı haziran 2018 e kadar tepe taklakta olsa 1 dolarda olsa çıkmak yok..
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
December 17, 2017, 07:09:02 AM

Uzun zaman önce 11 cent dolaylarından satmıştım elimdeki bir miktar monethayı. Sonrasında bayağı bir gerilemişti fiyat. Nihayet o fiyatın üzerine çıkmış yeniden. Bunu görmek monetha yatırımcısı için sevindirici. Ben yeniden satın almayı hiç düşünmediğim için kendi adıma üzülmedim.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
December 17, 2017, 07:11:50 AM

btc bakimindan cok zarardayim ama dolar fiyati olarak iyi. monetha dan umutluyum iyi noktalara gelecek kesin. 2 3 pump olacak elbet bir sekilde tutmak lazim.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
December 17, 2017, 07:20:17 AM

11 cent direncini aşması gerekir ki çıkış kalıcı olsun. Kaç seferdir 10 cent den dönüyor. kaçırmayalım diye satamıyoruz da. Bu sefer inşallah kıraacağız artık. Şu an 9 centde sağlam duruyor....

Bitcoin 20 000 $ çıkşına devam ederken yerinde sağlam duruyor ve o da 11 cent direncini kırmak için zaman bekliyor... bu gece kıracağız inşallah

Dediğimiz gibi bu gece 11 cent kırılmış ve hızlı bir çıkışla 17 cent görülmüş. O hızlı çıkışın dökme hareketi güzel de gelmiş ve milleti abandone etmişler. Trende kalan sağlarla bu uzun yolun ilk klometre taşlarını bir bir devirip yolumuza devam etmekteyiz. Her yükseliş aşamalarında bu tür dökmeleri yaşamamız, tokenin gideceği yolun ne kadar temiz ve uzun olduğunun göstergesidir...

Ağzından bal damlıyor.. Bitcoin de kalmayıp mth aldığımızın zararını umarım çıkartırız. Arkama dönüp bakıyorum Elimdeki altcoinleri almak yerine btc de kalsaydım paramı en az 6X yapmıştım. Bunu düşünmek canını sıkıor insanın. Ben monethaa verdim zamanı haziran 2018 e kadar tepe taklakta olsa 1 dolarda olsa çıkmak yok..

Sanırım herkes bu şekilde düşünüyordur hocam ben de dahil. Ama işte Bitcoinin şu anki fiatına bakarak bunu yorumluyoruz. Bu kadar mükemmel bir tokeni kaçırma hissi bizi buralarda tutuyor. Çünkü biliyoruz ki Fiyat belli bir seviyeye artarsa oralardan giremiyeceğiz. Ben fiyatı şu an 70 cent görüyorum zaten. oraya kadar yerimden kımıldıyamam. Hedefim ise buradan hep söyledim 7$ dır. Monetha ekibi bile fiyatı 5$ üzeri olarak geçende satır arasında söyledi. Zaten token üzerinde oynanan oyunlar geleceğin tokeni olduğunun göstergesi. Bir adım daha ileriye gidiyorum. Bu token piyasa değerlemesi sırasında ilk 10 da yerini alacaktır.

Bu token özellikle al sat yapamayan oyuncular işin biçilmiş kaftan...
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
December 17, 2017, 07:48:48 AM

Monetha,  Market Cap $26.518.710 USD, Price 0,122283 USD, Volume (24h hacim) $4.480.570 USD, Total Supply ( toplam arz) 402,400,000 MTH, Circulating Supply ( dolaşan sirkülasyon tedarik) 216,863,420 MTH. Eylul 2017 de bu değerler yaklaşık 3 katı idi. Epeyce bir düşüşvar. Monethada en yüksek volume Binance Borsasında. ICO su 36 milyon dolar toplamıştı. Monetha, PayPal ile Trustpilot’un birleşiminin ethereum blockchain’inde çalışan versiyonudur. Bu fiyatlardan alım yapılabilir.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
December 17, 2017, 08:04:29 AM

Monetha'dan bir şey olacağını sanmıyorum bana göre 30 milyon dolar para toplayan bir projenin yöneticisinin ergen çocuklar gibi çıplak fotoğraflarının sağda solda olmaması gerekiyor, hayatım boyunca Monetha satın alacağımı sanmıyorum.
Eflatun
Member
**

View Profile
December 17, 2017, 08:05:37 AM

Sakın sanmayın 17 cent e fiyat çıkarken sattılar malları sonra geri kalanı düşerken de verdiler küçük yatırımcının eline. monethanın işi bitti artık...

Tam tersi çıkarken de malları topladılar. düşerken de dökülenlerin mallarını kıvırdılar aldılar. şimdi tekrar çıkışa geçecek. Çıkarken de yine korkakların mallarını alacaklar. Yani bu çıkış serüveni daha yeni başlıyor dostlarım....
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 17, 2017, 08:09:10 AM

Sakın sanmayın 17 cent e fiyat çıkarken sattılar malları sonra geri kalanı düşerken de verdiler küçük yatırımcının eline. monethanın işi bitti artık...

Tam tersi çıkarken de malları topladılar. düşerken de dökülenlerin mallarını kıvırdılar aldılar. şimdi tekrar çıkışa geçecek. Çıkarken de yine korkakların mallarını alacaklar. Yani bu çıkış serüveni daha yeni başlıyor dostlarım....

varımla yoğumla monetha alırım , serüvenin nereye gittiğini görürsünüz Cheesy
Eflatun
Member
**

View Profile
December 17, 2017, 08:12:59 AM

Monetha'dan bir şey olacağını sanmıyorum bana göre 30 milyon dolar para toplayan bir projenin yöneticisinin ergen çocuklar gibi çıplak fotoğraflarının sağda solda olmaması gerekiyor, hayatım boyunca Monetha satın alacağımı sanmıyorum.

Cheesy  Bu ülkede cumhurbaşkanlığı yapan Süleyman Demirel de çobandı ona bakarsan. Kişileri önceki hayatlarına bakarak yargılamak, gelişime karşı gelmektir ki hepimiz hayatlarımızın bir kısmında şu an tasvip etmediğimiz kişiliklere bürünmüş olabiliriz.
Ben kişiliklere odaklanmam projeye ve projenin gerçekleşme oranına bakarım...
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
December 17, 2017, 08:19:39 AM

Ortada hicbirsey yokken bile 17 centi görmüs.2 hafta önce 6 centti.Onumuzde uzun bir yol var bence 2 usd yi gorur 2018 icinde.Her düsüse bir alim firsati olarak bakmak lazim.
Tuesto
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
December 17, 2017, 10:14:02 AM

monetha nın yanı sıra yine böyle özel ve gleleceği parlak olan bir token daha önerebilrim. bu kağıt waves olabilir.
Eflatun
Member
**

View Profile
December 17, 2017, 10:28:47 AM

monetha nın yanı sıra yine böyle özel ve gleleceği parlak olan bir token daha önerebilrim. bu kağıt waves olabilir.

Bu sene mart ayında 0.20$ olan waves, şimdi 13.56$. Bu 8 ayda 67 kat artmış token mi alınır. yoksa İCO fiatından bile 2 kat aşağıda olan token mi?
Ben de waves olsa satar monethaya gömerdim...
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 17, 2017, 10:32:36 AM

Bu sene mart ayında 0.20$ olan waves, şimdi 13.56$. Bu 8 ayda 67 kat artmış token mi alınır. yoksa İCO fiatından bile 2 kat aşağıda olan token mi?

Yalnız waves token değil coin kardeşim sen önce token ne demek coin ne demek bunu öğren sonra millete tavsiye ver oldu mu Grin
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 17, 2017, 10:34:35 AM

Yalnız waves token değil coin kardeşim sen önce token ne demek coin ne demek bunu öğren sonra millete tavsiye ver oldu mu Grin
önüne gelen tavsiye verir olmuş. ona bakılırsa btc kaç kat yaptı. satıp mth almamız lazım adamın mantığına göre. ya da ethereum da öyle.
Eflatun
Member
**

View Profile
December 17, 2017, 10:38:28 AM

Vallaha token de desen, coin de desen var olanı değiştiremezsin dostum. Bir malın token veya coin olması onun değerini arttırıp azaltmaz. ikisi arasındaki farkı bilmediğimden değil, o an elime ne gelirse onu yazıyorum.  Cheesy
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 17, 2017, 10:41:13 AM

önüne gelen tavsiye verir olmuş. ona bakılırsa btc kaç kat yaptı. satıp mth almamız lazım adamın mantığına göre. ya da ethereum da öyle.

Ahahahs aynen öyle valla jr.member olan tavsiyeler vermeye başlamış artık kendini uzman sanır olmuş daha adam genel kavramları bilmiyor
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 17, 2017, 10:45:20 AM

Monetha 2-3 ay daha bu seviyelerde gider gibi gözüküyor.Ama bu işler hiç belli olmuyor bir anda patlayabilir de.Sonuçta hepsi risk.MTH hatırlarsanız bir ara 1400'ü gördü sonra tekrar 385 seviyelerine indi.Al-sat için değerlendirilebilir.Tabi sermayenizin hepsini riske atmaya değmez.3/1 yada yarısı ile yapabilirsiniz.Yada ben strese girmem diyorsanız beklersiniz.İlk Mart gibi başlayacaklarını duyurdu Mth işe.O güne kadar pek fazla bir şey beklememek gerekir.Kademeli artabilir.BTC'nin ani artışlarında tepki vererek düşebilir.İyi takip etmek gerekir.Bol kazançlar herkese
Eflatun
Member
**

View Profile
December 17, 2017, 10:46:58 AM

Aynen öyle Bu fiyattan Bitcoin varsa eğer elinizde satıp monetha almak lazım. Eğer gerçekten bu işi biliyorsanız...
Düşünün monetha, önündeki potansiyelle en az 10x yapsa bunun bitcoin karşılığının 190 000$ olması gerekir. Hangisinin fiyat öngörüsü daha mantıklı.
Birisi yapacağını abartarak yapmış diğeri daha yolun başında bile değil. Size göre şu an bitcoinlerini satıp monetha toplayan balinalar salak o zaman.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 17, 2017, 10:48:31 AM

Monetha 2-3 ay daha bu seviyelerde gider gibi gözüküyor.Ama bu işler hiç belli olmuyor bir anda patlayabilir de.Sonuçta hepsi risk.MTH hatırlarsanız bir ara 1400'ü gördü sonra tekrar 385 seviyelerine indi.Al-sat için değerlendirilebilir.Tabi sermayenizin hepsini riske atmaya değmez.3/1 yada yarısı ile yapabilirsiniz.Yada ben strese girmem diyorsanız beklersiniz.İlk Mart gibi başlayacaklarını duyurdu Mth işe.O güne kadar pek fazla bir şey beklememek gerekir.Kademeli artabilir.BTC'nin ani artışlarında tepki vererek düşebilir.İyi takip etmek gerekir.Bol kazançlar herkese

Ne 1400 ü dostum 7000 satoshilerden dibe geldi elbet tekrar geri oralara gidecektir bence bu yüzden almalıyız monethayı iki üç aya pişman olabilir almayan

Eflatun
Member
**

View Profile
December 17, 2017, 10:57:07 AM

Ahahahs aynen öyle valla jr.member olan tavsiyeler vermeye başlamış artık kendini uzman sanır olmuş daha adam genel kavramları bilmiyor

Kişinin bu formda hangi seviyede olması bilgisiyle değil formu ne kadar kullandığıyla alakalı. Size göre atalım o zaman member altlarını. Yazmalarına da; fikir beyan etmelerine de olanak tanımayalım. Sen ne diyorsun kardeşim benim. Formu yeni kullanmaya başlayan member altlarına hakaret mi ediyorsun?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: