Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:26:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: Monetha'yı takibe alın  (Read 8487 times)
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
December 18, 2017, 05:59:54 PM

Monetha için genel kanı yükseliş olduğu için waves den yola çıkarak biraz uzun bir süre gerekli oldğunu düşünüyorum.Bu piyasada genel kanı ne ise o iş zor gerçekleşiyor ben böyle gördüm arkadaşlar.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
1715509598
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715509598
Reply with quote  #2

1715509598
Report to moderator
1715509598
Hero Member
*

Ignore
1715509598
Reply with quote  #2

1715509598
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715509598
Hero Member
*

Ignore
1715509598
Reply with quote  #2

1715509598
Report to moderator
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 18, 2017, 07:07:10 PM

Biraz uzun vade tokenı monetha, sabredemeyecek olanların girmemesi gerek, ama sabırlı olanlara çok güzel paralar kazandıracak gibi 1 yıla, bekleyen sabreden kazanır bukadar basit aslında.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
December 18, 2017, 08:15:02 PM

Monethanın çıkış trendi adım adım devam ediyor. Monetha da ilk 10 hesapta azalma değil artma olmuş. Bu da daha yolun bşında olduğumuzun kanıtı.
Dediğimiz gibi 11 cent kırıldıktan sonra ilk direnç noktası 17 centden (890 sat) den dönmüştü. Şimdi hedefimiz. 21 cent  ( 1150 sat ) sonrasında ICO fiyatı 29 cent.
21centi kolay geçerse ben 29 cent den  bir kar realizasyonu yapabilirim. Aşağıdan alım fırsatı verecektir...
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 18, 2017, 08:17:17 PM

Hala monetha ile dalga geçenler var, neyse bişey kalmadı bir dahaki pump dalgasında da ico fiyatına gelir, sonra mart sonu falan derken fiyat yavaş yavaş yukarılara tırmanacaktır. Tokenların yarısı takımın kendi elinde, yiyorsa çalışmasınlar paşa paşa çalışıp başarıcaklar inş.

Ben de Monetha'nın önünün çok açık olduğunu düşünüyorum lakin ico fiyatına gelmesi için en azından iki üç pump yemesi lazım. Smiley Şuan güzel bir kazanç sağladı yatırımcılarına Monetha yatırımcıları dolar olarak bakmalı kripto para cinsinden(btc,eth) değerine bakarsak üzücü sonuçları olabilir.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 18, 2017, 08:41:15 PM

2 hafta öncesinden bitcointalk'daki yorumlarınızı görerek 100 tane aldım. Öğrenci olduğum için daha fazlasına gücüm yetmiyor lakin 37 dolarla girdiğimde binancede iki haftada 130 dolarım oldu. Paramı XVG, IOTA ve MTH için bölüştürmüştüm. Şuanlık hiçbirini satmayı düşünmüyorum(1-2 yıl). 10-20 dolar çıkarabilirsem yeni bir coine yatıracağım.

Burası iyiki var.

Iste aradigimiz ruh.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 18, 2017, 08:44:05 PM

aldım attım kenara unuttum uzun vade bu coinden beklenti çok yüksek bakalım neler oacak varsa nasibimiz kovalayacağız.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
December 18, 2017, 09:47:28 PM

ya hirozaki denilen arkadaş kadar boş birini görmedim şu forumda unify için 4,5 dolar diyen arkadaş bu beyler ona göre dikkate alın unify şuan ölümle pençeleşiyor.
analizleri çok kötü gerçekten sağdan soldan duyma bilgileri yazıyor

Şimdi gördüm valla bu yorumu unify'i söyledikten sonra 5x yaptı. 4x yaptıktan sonra satsaydın bari. Şu ordan burdan buldu lafınada ayrı hastayım taştan topraktan mı öğrenelim ya coinlerin sitesine girip gelip burda yazıyorum ya ingiliz forumunda bir yorumdan fitil ateşleniyor ya twitter. Yani taş olursun be kardeşim bana deme bari. 4,5 dolar kısmı biraz yüksek bir beklenti oldu ama ben iyi kazanıp çıktım unifyden yine iyi kazanıp çıkan çok olmuştur.
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
December 18, 2017, 10:03:23 PM

Burada monetha konusalim kisileri bosverin 950 sat oldu kim derdi buraya gelecek emektar monetha ve dahada yukari cikmak istiyor acaba ilk 200 coine girebilirmi tekrardan yakinda sonrada daha once oldugu yere ilk 100e göz dikecegiz.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 18, 2017, 10:07:37 PM

Monetha bu sefer gerçekten çıkış yapabilecek mi.Yoksa yine piyasa bir krize yakalandoğında dibe mi vuracak.Göreceğiz.Herkes umutlu çıkış bekliyor.Çıkış gelirde insanların yüzleri güler biraz.Binaciden çıkan ıcolarx3-x5 yapıyor mth dipten çıkmaya çalışıyor.Hadi bakalım hayırlısı.
Eflatun
Member
**

View Profile
December 18, 2017, 10:09:55 PM

Monethanın çıkış trendi adım adım devam ediyor. Monetha da ilk 10 hesapta azalma değil artma olmuş. Bu da daha yolun bşında olduğumuzun kanıtı.
Dediğimiz gibi 11 cent kırıldıktan sonra ilk direnç noktası 17 centden (890 sat) den dönmüştü. Şimdi hedefimiz. 21 cent  ( 1150 sat ) sonrasında ICO fiyatı 29 cent.
21centi kolay geçerse ben 29 cent den  bir kar realizasyonu yapabilirim. Aşağıdan alım fırsatı verecektir...

Kimse aşağıyı beklemesin. öyle seneler de beklemesin. çıkış için...
Uzun zamandır söylüyoruz monethanın nasıl bir cevher olduğunu. bu yılın sonuna kadar ICO fiyatını da geçeceğini söylemiştik. Tekrar söylüyorum...

Hedefler tek tek kırılarak geçilecek ve buralardan hala mal topluyorlar. Toplamaya da devam edecekler. Yükseliş bir merdiven misali devam edecek...
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 18, 2017, 10:12:21 PM

Dediğimiz gibi 11 cent kırıldıktan sonra ilk direnç noktası 17 centden (890 sat) den dönmüştü. Şimdi hedefimiz. 21 cent  ( 1150 sat ) sonrasında ICO fiyatı 29 cent.
21centi kolay geçerse ben 29 cent den  bir kar realizasyonu yapabilirim. Aşağıdan alım fırsatı verecektir...

Kimse aşağıyı beklemsin. öyle senelerde beklemesin. çıkış için...
Uzun zamandır söylüyoruz monethanın nasıl bir cevher olduğunu. bu yılın sonuna kadar ICO fiyatını da geçeceğini söylemiştik. Tekrar söylüyorum...

Hedefler tek tek kırılarak geçilecek ve buralardan hala mal topluyorlar. Toplamaya da devam edecekler. Yükseliş bir merdiven misali devam edecek...

Hocam sen baya ilgili ve umutlusun bu coinden hatta umutta degil direk inaniyorsun bilipde anlatmadigin bise varmi Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Eflatun
Member
**

View Profile
December 18, 2017, 10:28:12 PM

Dediğimiz gibi 11 cent kırıldıktan sonra ilk direnç noktası 17 centden (890 sat) den dönmüştü. Şimdi hedefimiz. 21 cent  ( 1150 sat ) sonrasında ICO fiyatı 29 cent.
21centi kolay geçerse ben 29 cent den  bir kar realizasyonu yapabilirim. Aşağıdan alım fırsatı verecektir...

Hocam sen baya ilgili ve umutlusun bu coinden hatta umutta degil direk inaniyorsun bilipde anlatmadigin bise varmi Smiley

Önceki monetha ile ilgili yazılarımı okursan sebeblerini anlarsın dostum. 2 konu başlığında da yazılarım var. Niçin monetha orada hepsi var. ve Monethaya inancımı çok kesin bir biçimde fiyat ve zaman vererek yazıyorum. Ve tuttuğum bir coinde daha hiç yanılmadım... Çünkü uzun zamandır borsacıyım. Borsada neler döner. Nasıl milletin elinden mallar kıvırılır. Çıkışlar nasıl yapılır. Bir malın değeri nasıl fiyatlanır hepsini bilirim. Zaman zaman da kısa kısa anlatıyorum. İsteyen bu tecrübeleri alır ufkunu genişletir. isteyen almaz kör cahil devam eder al satlarına...
Adam Monethayı 500sat dan sat 20 000 den bitcoin al diyorsa, anlayın artık cehaleti...
Synthesize_
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
December 18, 2017, 11:22:51 PM

Önceki monetha ile ilgili yazılarımı okursan sebeblerini anlarsın dostum. 2 konu başlığında da yazılarım var. Niçin monetha orada hepsi var. ve Monethaya inancımı çok kesin bir biçimde fiyat ve zaman vererek yazıyorum. Ve tuttuğum bir coinde daha hiç yanılmadım... Çünkü uzun zamandır borsacıyım. Borsada neler döner. Nasıl milletin elinden mallar kıvırılır. Çıkışlar nasıl yapılır. Bir malın değeri nasıl fiyatlanır hepsini bilirim. Zaman zaman da kısa kısa anlatıyorum. İsteyen bu tecrübeleri alır ufkunu genişletir. isteyen almaz kör cahil devam eder al satlarına...
Adam Monethayı 500sat dan sat 20 000 den bitcoin al diyorsa, anlayın artık cehaleti...

Üstad, diğer başlıkta da sordum ama burada sana da sormak isterim; önümüzdeki dönemde düzeltmeler görür müyüz ve sence entry noktası olarak nereyi alabilirz ? (En aşşağı 5.000-10.000 adet MTH için)
Eflatun
Member
**

View Profile
December 18, 2017, 11:37:18 PM

Üstad, diğer başlıkta da sordum ama burada sana da sormak isterim; önümüzdeki dönemde düzeltmeler görür müyüz ve sence entry noktası olarak nereyi alabilirz ? (En aşşağı 5.000-10.000 adet MTH için)

830 sat gelirse sağlam bir giriş olur. Ama gelir mi diye sorarsan gelebilir de gelmeyebilir de.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
December 18, 2017, 11:40:43 PM

Yükselmeler çok oldu düzeltme olur.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Eflatun
Member
**

View Profile
December 18, 2017, 11:49:22 PM

Yükselmeler çok oldu düzeltme olur.

Düzeltmeler oluyor. Çıkarken yapıyorlar şu an. Grafiğe bakarsan anlarsın. ama ben şahsen büyük bir düzeltme beklemiyorum. en azından burada değil. 1150 sat dan bir düzeltme gelecek mesela. en büyük düzeltme ise 1500 sat dan gelecektir.
goodsson
Member
**

Merit: 25

View Profile
December 19, 2017, 12:52:56 AM

800'den 970'e ben cikardim, gerisi gaza gelenlerin eseri. Hadi bakalim basladik yukselmeye.
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
December 19, 2017, 05:23:08 AM

800'den 970'e ben cikardim, gerisi gaza gelenlerin eseri. Hadi bakalim basladik yukselmeye.
sen varyaa mukemmel bir insansiniz. Sizin imzaniz varmi?

goodsson
Member
**

Merit: 25

View Profile
December 19, 2017, 05:34:24 AM

sen varyaa mukemmel bir insansiniz. Sizin imzaniz varmi?

Valla 970'den sonrasina pek karismadim Grin bir tek 999 bariyerini de aldim ordan sonra 1000'i baskasi aldi vs. koptu gitti zaten.

Benim tahminim inmez artik 1000'lere gazi aldi bi kere, ve mart'a giderek yaklasiyoruz (urun bitme tarihi).

Inerse de beklerim nasilsa gene articak, dusmesini gerektirecek bir durum yok cunku. Sizde satmayin tavsiyem sonra aman 20x kacti kafami duvarlara mi vursam ne yapsam demeyin.

Bi tane balina var ikidebir 5 BTC sell duvari koyup fiyati dusurmeye calisiyo muhtemelen kendi buy orderlarina dogru, ama eritiyolar adami.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
December 19, 2017, 05:45:40 AM

Her ne kadar henüz ICO fiyatının üstüne çıkmamış olsa da son dçrt günde muazzam arttı. 3 katına çıktı.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: