Bitcoin Forum
May 30, 2024, 09:01:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7  All
  Print  
Author Topic: PUMP NASIL YAKALANIR?  (Read 3195 times)
A.ozcan (OP)
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 09, 2017, 06:03:58 PM

Herkese merhaba,benim merak ettiğim konu bu pump nasıl yakalanır.Mutlaka bu konuda hepinizin uyguladığı bir takım metotlar vardır,benim takip ettiğim sistem haftalık ve günlük volume yükselişlerini izlemek, işe yarama oranı fena değil.Sizlerinde uygulama yöntemleriniz hakkında fikir vermeniz çok işime yarayacaktır.sonuçta akıl akıldan üstündür ve tecrübe asıl kazançtır.Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum
coastbank
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Presale Starting May 1st

View Profile
November 09, 2017, 06:47:50 PM

Genellikle elliott wave leri, rsi macd stochastic gibi yöntemler kullanıldığını biliyorum. Pump yakalama konusunda hiç başarılı değilim ama bütün gün takip etmeden pump yakalamak kesinlikle imkansız.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
November 09, 2017, 06:51:33 PM

sana en büyük tavsiyem pump layan coine girme. projesi olan ve sabredebileceğin bir coine gir ve bekle. pumplayanlarda mutlaka üzülürsün
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 09, 2017, 06:54:11 PM

sana en büyük tavsiyem pump layan coine girme. projesi olan ve sabredebileceğin bir coine gir ve bekle. pumplayanlarda mutlaka üzülürsün
aynen bir iki yakalarsın.bir gün terste kalırsın sermayenin yüzde 70'i gider.Güvendiğin coine girip pump geldiğinde en tepeden çıkabiliyorsan bu başarı.gerisi zor.
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
November 09, 2017, 07:08:56 PM

bence pump seni nasıl yaklar Cheesy böyle düşün Smiley) birton coin var hacmi düşük olanı seçiyolar tahmin etmek çok zor denk gelirse geldi yoksa zor
Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 09, 2017, 07:37:06 PM

Küçük ve orta çaplı coinlerin alış ve satış emirlerindeki hareketten görebilirsin. Hızlı hızlı alış satış yapılır. Alış dahada artar satışları patlatıp tırmandırırlar haftada en az 2 pump yakalayamazsam zarardayım olarak görürüm. Özelden gel anlatayım yolunu öğreteyim. nasıl yol takip edeceğini sana kıyağım olsun.Bana kimse yardım etmemişti ama ben edeceğim

A.ozcan (OP)
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
November 09, 2017, 08:13:53 PM

afandoras öncelikle teşekkürler ama özel yerine genele yazmanı tercih ederim metodunu,bu konuyu sadece ben bir şeyler öğreneyim diye açmadım ben ve benim gibi bu konuya ilgili arkadaşların faydalanabilmesi niyetim.Genele yazarsan sevinirim yazmazsan da saygı duyarım....
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 09, 2017, 11:20:45 PM

Yapmanız gereken şey direnç seviyelerini tespit etmek. Eğer grafik bu seviyelerin kırıldığını kesin olarak doğruluyorsa bir pump hareketi olma ihtimali yüksek olacaktır.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 09, 2017, 11:27:38 PM

Mesele pump yakalamak degil orasi kolay dibi gormus coinlerin herbirini sirasiyla belli miktarlarda alirsin ve artinca parca parca otomatik satilmasini saglarsin triggers destekleyen bir programla ama asil kazanc hangisinin kesin olarak 2x yapacagini bilip ona yatirim yapmakta gerci su zamanda artik 2x yapan coin bile pek kalmadi.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
November 09, 2017, 11:33:57 PM

Pump yapacak coinleri yakalamak kolay  çok söz edilmeye başlandığı an pump geliyor yolda demektir, iş tepeden satabilmekte, yüklü girsen satamıyorsun, az  miktar girsen uğraşmaya değmez, en iyisi sağlam coinde beklemeye yatmak.
Kagore
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
November 10, 2017, 12:00:37 AM

Bu konu ile benimde merak ettiklerim var, hem etik olarak hemde riski açısından bu konuyu kimse açmak istemiyor sanki. Misal bir pump ne kadar sürebilir ? 1 Dakika içinde çat diye biter mi ?
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 10, 2017, 12:15:32 AM

tamamen sans dostum sanisormusun bunun bir yolu olsa pumpu yapan adamlar salakca ayni yolu kullanmaya devam edecekler?
Et Hereum
Member
**

Activity: 224

View Profile
November 10, 2017, 01:09:26 AM

Takip ettiğim bazı twitter hesapların bahsettiği coinlerden alıp  bir kaç pump yakaladım ama ben satana kadar atı alan Üsküdarı geçti bile, coinler şu an elimde bekliyo öylece, bi daha ki pumpu yakalarım belki    Cheesy
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 10, 2017, 01:51:01 AM

Bu konu ile benimde merak ettiklerim var, hem etik olarak hemde riski açısından bu konuyu kimse açmak istemiyor sanki. Misal bir pump ne kadar sürebilir ? 1 Dakika içinde çat diye biter mi ?
Genellikle bir dakikadan az veya 2 - 3 dakika arası suruyor. Bunu normal sartlarda birden fazla coini takip ediyorsaniz yakalamaniz imkansiz alarm+triggers destekleyen bir program gerek eger coin alarmi aktif ederse triggers aktif olcak ve belirttiginiz degerlere satislar koyacak. Pump 3x saniye suruyorsa dump benim kendi formulume gore x saniye icinde gerceklesir. Bu bitcoinde de oyle pump yavas yavas olur ama dumplanirken 3 yada 5 kat daha hizli dusus yasar.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1069

View Profile
November 10, 2017, 05:52:43 AM

Dostum gercekten benim de merak ettigim bir konu bu ama benim gordugum yani bende birkac grafik okuma ogrendim ancak hic borsadaki gibi stabil degil crypto dunyasi bildiklerinle degil birkac balina uzerinden donuyor. Ha ben nasil yapiyorum coinleri takip ediyorum projelerini inceliyorum market hacmine ve total supply e bakiyorum. Circulating supply de benim icin onemli bir etmen ornegin b3 coin die bir coin var cryptopia da o dikkatimi cekti girdim coine baktim max supply 1 milyar kusur dolasimdaki 80m ertesi gun girdim bir baktim dolasimdaki miktar 100m olmus bu coinin cok hizli dusecegini gosterir. Ki ben gordugumde 500 kusur satoshi olan b3 simdilerde 28 satoshilerde pumplanmis hali olarak geziyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
November 10, 2017, 05:54:58 AM

Göz açıp kapayıncaya kadar olup bitiyor ne olduğunu anlayana kadar zaten iş işten geçiyor Smiley
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 10, 2017, 06:32:47 AM

Kalkmış trene atlama anında elıne veriyorlar, kaç defa denedim pumplanan coinden hep zarar ettim zamanlamayı bir turlü tutturamıyorum
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
November 10, 2017, 06:36:07 AM

pump yakalamak çok zor. ben indikatörlerin pek işe yarayacağına inanmıyorum ha sağlam proje yakalar girersin beklersin 1 günde değilde 1 haftada 1 ayda ikiye katlarsın.ama günlük saatlik pumplar tamamen şansla alakalı diye düşünüyorum.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 10, 2017, 08:32:00 AM

Pump ta genel de analiz işlemez, spek işler. Çok hızlı olduğu içinde herhangi bir sinyal grubunda verilmesi zor. Nasıl anlarım diyorsan arkadaşlar zaten hemen hemen hepsini söylemiş. Pump birde tanıdığın coinin hacim ve birden yukarı gitme durumunda yakalama ihtimalin var ama oradan alırsan büyük ihtimal elinde kalır. En iyisi hiç girme bu işe . 3-5 defa kazanırsın 1 kere kaybedince elindekinden de olursun.
DeepOcean21
Full Member

Activity: 182

View Profile
November 10, 2017, 08:34:16 AM

Hocam pump yakalmak çok zor tüm gün takip ister ve olduğu zaman saniyelik falan oluyor pump yiyor geri dump yiyor. Bu türlerden uzak durmanı öneririm sağlam bi coine giriş yap seni tatmin edecek bi kar elde edince geri çıkarsın.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7  All
  Print  

Jump to: