Bitcoin Forum
June 25, 2024, 04:53:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6358 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 16, 2018, 08:14:58 PM

Bitsin diye beklıyoruz bir daha kesinlikle böyle pos kasmanı kampanyalara girmek istemiyorum saçma sapan mesajlar yazmak zorunda kaldık. Hele TR forumda bir zırto var resmen sıçtı forumun içine
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
January 16, 2018, 08:43:23 PM

Beyler benim merak ettiğim şey şu; Myetherwallet hesabımıza gelen EVN yi nasil göreceğiz orada ? ETH olarak görünmeyecek tanıtmak mı zorundayız EVN yi. Tanıtıcaksak nasıl ve nerden
ermannn35
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
January 16, 2018, 09:14:56 PM

Beyler benim merak ettiğim şey şu; Myetherwallet hesabımıza gelen EVN yi nasil göreceğiz orada ? ETH olarak görünmeyecek tanıtmak mı zorundayız EVN yi. Tanıtıcaksak nasıl ve nerden

Metamask eklentisini kurun browserınıza. Envionun sitesinde yer alan whitepaper ı indirin pc ye. Onun içerisinde EVN tokeninin ekleyeceğiniz kod yer alıyor. Bu kod ile metamask a ekleyebilirsiniz ve tokenlerı EVN bazında görebilirsiniz. MEW' de nasıl olur bilmiyorum.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 16, 2018, 09:49:23 PM

imzasına ilk başlarda girip girmemekte baya çekindim aslında miningi araştırmıstım proje olarak bi onu anlamıştım ama katılmadık kötü ettik :s

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
January 16, 2018, 11:14:36 PM

Sınırsız post kasma olayı haricinde güzel proje oldu, imzasına girmek bana nasip olmadı ama adamlar iyi para toplamışlar herkes için hayırlı olsun Smiley
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
January 16, 2018, 11:31:33 PM

Sınırsız post kasma olayı haricinde güzel proje oldu, imzasına girmek bana nasip olmadı ama adamlar iyi para toplamışlar herkes için hayırlı olsun Smiley

Sırf bu sınırsız post yüzünden çıktım imzasından. Hem insana saçma sapan postlar attırıyorlar hem de önce girenler çılgınlar gibi post atmış çok fazla bir ödül düşmez diye. Proje ise mevcut şartlarda 1-2 yıl sonra eğer istikrarlı olurlarsa değerlenir.
Bilgent
Member
**

Activity: 518
Merit: 13

View Profile
January 17, 2018, 12:48:25 AM

güzel bir kampanya olmuş imzasına girenler yüksek miktarda ödül alacaklar gibi görünüyor tebrikler Cheesy

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
January 17, 2018, 01:15:03 AM

umarım başarılı olur son zamnalarda çok adından söz ettiriyor umarım yolları açık olur Smiley)

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
January 17, 2018, 08:10:31 AM

Bitsin diye beklıyoruz bir daha kesinlikle böyle pos kasmanı kampanyalara girmek istemiyorum saçma sapan mesajlar yazmak zorunda kaldık. Hele TR forumda bir zırto var resmen sıçtı forumun içine
kripto_adam denen gerizekalıyı soyluyorsunuz sanırım, moderator napıyor bılmıyorum da adam full bos mesaj kastı ona buna laf atıp sacma sapan yorumlarla.

2 milyon bounty'ye ayrılcak %2, bakalım ne gelcek merak edıyorum ama post sayısı ve kullanıcı sayısı sınırlı olsa cok daha mukemmel kazanırdık kotu oldu bunların olmaması.
numan8114
Full Member

Activity: 124
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 09:08:49 AM

Ben de twitter kampanyasına girmiştim. 3-5 bişey gelse yeter. Bakalım beklemedeyiz.

xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
January 17, 2018, 09:16:57 AM

kripto_adam denen gerizekalıyı soyluyorsunuz sanırım, moderator napıyor bılmıyorum da adam full bos mesaj kastı ona buna laf atıp sacma sapan yorumlarla.

2 milyon bounty'ye ayrılcak %2, bakalım ne gelcek merak edıyorum ama post sayısı ve kullanıcı sayısı sınırlı olsa cok daha mukemmel kazanırdık kotu oldu bunların olmaması.

2 haftada 300 post atmışsınız, mesajlarınız arasında konuyu okuyacak kadar süre bile yok, 1 dakikada kaç mesaj atılabilir rekoru kırmaya falan çalışmışsınız heralde.
"ona buna laf atıp sacma sapan yorumlarla" mesaj kasan arkadaşlara laf atarken siz de kendinizi bir kontrol edin.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
January 17, 2018, 07:50:37 PM
Last edit: January 17, 2018, 08:06:41 PM by Hc01

2 haftada 300 post atmışsınız, mesajlarınız arasında konuyu okuyacak kadar süre bile yok, 1 dakikada kaç mesaj atılabilir rekoru kırmaya falan çalışmışsınız heralde.
"ona buna laf atıp sacma sapan yorumlarla" mesaj kasan arkadaşlara laf atarken siz de kendinizi bir kontrol edin.
Kardes laf attıgım adamın postlarına bak sonra konus, durduk yere laf atmıyoruz rahat ol, yazdıgım postların bırınde anlamsız sacma bısey varsa soyle sılelım henuz hesaplar da yapılmamısken, tırıvırı yapma burda. Burdakı cogu konuyu ne konusuldugunu zaten bılırım hergun burdayım, oturup en basından okumuyorum her baslıgı. Adamın attıgı postları heryerde gorduk haftalarca, sureklı gırıp baslıklara bu coınden bı cacık olmaz neyse kı sattım da kurtuldum oyle boyle mıllete bok atıp cıkıyordu. Istersem bın mesaj atarım sana mı sorucam, anlamlı ıkı cumle yazsın bısey dıyen yok. Burda legendary olan arkadaslardan bırı bınden fazla mesaj atmıs, ona bısey dedık mı demedık gayet duzgun post atıyor adam, ben bu hesabı actıgımdan berı zaten hep yazdım, gunde 5-6dan asagı yazmamısımdır ımza olsun olmasın, gırmısken ona da bakaydın madem ıssızsın bukadar.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
January 17, 2018, 08:29:32 PM

artık bitsede kurtulsak dediğim kampanya. her tarafta post kasmaya çalışan kullanıcılar türemeye başladı.1000 post nedir yav.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
January 17, 2018, 10:26:18 PM

Valla envion bountysi açıklandı açıklanalı, forum gün yüzü görmedi her yer, spamcı doldu, mahvettiler forumu.
Allahtan bitti de rahatladık

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 17, 2018, 10:48:18 PM

Ulan tiriviri sen cokmu kaliteli mesajlar attin, gerizekali falan hayirdir annenin ne is yaptigini ben biliyorum zaten birde buradan belli etme herkese.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 17, 2018, 10:51:00 PM

Valla ben girmedim aslında girmek istedim imzamdan çıkamadım o aralar swissborgtan çıkış yoktu beklemem lazımdı kaldık mecbur

Sweizger
Newbie
*

View Profile
January 18, 2018, 10:04:23 AM

Beyler herkes istediği kadar post atabilir.Elbette spam kötü birşey ama sonuçta adamlar böyle bir kural koymuş.Ben zaten sadece face ve twitter a girebildim.Burada diğer insanlara hakaret etmenin bir manası yok , haliyle o mesajlar atılırkende emek verildi. Bounty bitti herkes ödülünü ve emeğinin karşılığını beklesin işte.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 18, 2018, 10:17:11 AM

Beyler herkes istediği kadar post atabilir.Elbette spam kötü birşey ama sonuçta adamlar böyle bir kural koymuş.Ben zaten sadece face ve twitter a girebildim.Burada diğer insanlara hakaret etmenin bir manası yok , haliyle o mesajlar atılırkende emek verildi. Bounty bitti herkes ödülünü ve emeğinin karşılığını beklesin işte.

Konu dışı ve spam kabul edilmeyecek yazmış, deli gibi spam yapana bonus vermiş adam..
Nereden bakarsan çelişki.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Sweizger
Newbie
*

View Profile
January 18, 2018, 10:26:39 AM

Konu dışı ve spam kabul edilmeyecek yazmış, deli gibi spam yapana bonus vermiş adam..
Nereden bakarsan çelişki.
Evet işte ona rağmen kabul etmişler yapacak birşey yok adminlere bişeyde diyemiyorsun.Umarım herkese hatrı sayılır bir miktar gelir.
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 18, 2018, 12:37:51 PM

Herkes yine birbirine ateş ediyor maşallah . Proje hakkında konuşmayı bırakalı sanırım baya olmuş durumda Smiley Detaylı bilgi paylaşımı yerine stake kavgasında sanırım herkes .
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: