Bitcoin Forum
June 16, 2024, 12:50:22 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6358 times)
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
January 28, 2018, 09:10:18 AM

Telegram'dan adminle konuştum.ICO döneminde parayla satın alanlara EVN ler atılmaya başlanmış.BTCounty'ye katılanlara şubatın yarısına kadar atılacakmış.Daha önce sorduğumda da ocak sonu gibi demişlerdi gerçi.Neler olacak bakalım bekleyip göreceğiz umarım herkes hakettiğini alır.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 28, 2018, 09:12:53 AM

Telegram'dan adminle konuştum.ICO döneminde parayla satın alanlara EVN ler atılmaya başlanmış.BTCounty'ye katılanlara şubatın yarısına kadar atılacakmış.Daha önce sorduğumda da ocak sonu gibi demişlerdi gerçi.Neler olacak bakalım bekleyip göreceğiz umarım herkes hakettiğini alır.

Subatin ortasi da iyiymis. Dagitimlar hizli olacak desene subata ne kaldi sunun surasinda. Hadi bakalim insallah tokenlerinizi bir an önce alırsınız. Envion 100 m dolar yatirim aldi ödül miktarı dusurulcek diye bir duyum vardi o is noldu
Sweizger
Newbie
*

View Profile
January 28, 2018, 12:00:19 PM

Subatin ortasi da iyiymis. Dagitimlar hizli olacak desene subata ne kaldi sunun surasinda. Hadi bakalim insallah tokenlerinizi bir an önce alırsınız. Envion 100 m dolar yatirim aldi ödül miktarı dusurulcek diye bir duyum vardi o is noldu

Ödül miktarının düşeceğini sanmıyorum çünkü belirlenen miktara ulaşmadığı için kalan tokenleri yakacaklar haliyle para değeri yükselecek.Bende yeni sayılırım  ama araştırmalarım sonucunda genelde %100 hedefine ulaşamayan firmalar hep aynı politikayı izlemişler.Kısaca biz bountyciler için sıkıntı olmayacaktır diye düşünüyorum.Şubatın ortasında dağıtsalar zaten iyi ama biliyorsunuz bu süreyi neredeyse gün aşırı değiştiriyorlar.
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 28, 2018, 12:02:40 PM

Şubat'ın ortasında eğer dağıtım yaparlarsa gerçekten hızlı bir dağıtım olur bakmayın siz bu ekiplere her zaman tarihleri dğeiştirirler umarım şubatın ortasına kadar tamamlarlar
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 28, 2018, 12:11:17 PM
Merited by ziya1453 (1)

Listeleri tekrar elden geçirmişler, blog yazmıştım ok denilmişti şimdi no olmuş. Aynı şekilde imzasındaydım ordaki mesaj sayımda tekrar düzenlenmiş, bari imzadan güzel birşeyler alsak
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 03:51:46 PM

Cok fazla emek verdim bu projenin bountysinde. Umarim guzel miktarda coin gelir ve kar ederiz hep beraber.

yns1903
Member
**

Activity: 756

View Profile WWW
January 28, 2018, 03:54:38 PM

Listeleri tekrar elden geçirmişler, blog yazmıştım ok denilmişti şimdi no olmuş. Aynı şekilde imzasındaydım ordaki mesaj sayımda tekrar düzenlenmiş, bari imzadan güzel birşeyler alsak
Aynen bnde blogdan onay aldım sonra red yedim en azından imzadan bişeyler bari alsak hocam Smiley

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 28, 2018, 03:58:10 PM

Benide sallamışlar blogtan önce onaylanmıştı sonradan sallamışlar bir günde güzel bir haber verin  Wink
Mesajları görünce dedim kesin benimkinide şutlamışlardır, şaşırmadım
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
January 28, 2018, 04:05:14 PM

Şubat ortasında bounty ödemeleri anılırsa cok hızlı olur ama zanettmiyorum biraz daha uzar gibi hep geçikiyor projeler zamanında bi ödeme görmedim ben Smiley

gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 28, 2018, 04:38:50 PM

ödemelerin biraz gecikeceğini düşünüyorum çok kişi girdi enviona resmen patlama yaşandı post başına stake olunca tabi millet ne varsa soktu postları yardırdı bir hesapla 1000post atan bile vardır bu adamlara da yazık gecikir gibi duruyor Cheesy
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 28, 2018, 04:50:50 PM

ödemelerin biraz gecikeceğini düşünüyorum çok kişi girdi enviona resmen patlama yaşandı post başına stake olunca tabi millet ne varsa soktu postları yardırdı bir hesapla 1000post atan bile vardır bu adamlara da yazık gecikir gibi duruyor Cheesy

2k post atan var, listeler güncellendi biz yatırımcılara ödeme yapıldığında, kampanyaya katılanlara da ödeme yapılacaktır.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Sweizger
Newbie
*

View Profile
January 28, 2018, 04:57:54 PM

2k post atan var, listeler güncellendi biz yatırımcılara ödeme yapıldığında, kampanyaya katılanlara da ödeme yapılacaktır.
Dağıtıma başlandı diye biliyorum geçen bir tane elemanın hesabında EVN görmüştüm
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 28, 2018, 05:38:56 PM

Dağıtıma başlandı diye biliyorum geçen bir tane elemanın hesabında EVN görmüştüm

Benim hesabımda henüz bir hareket yok, BTC ile ödeme yaptık ama eth adresi girmedik bir yere.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 28, 2018, 05:43:03 PM

smart contract ile gelmiştir o belkide. arkadaş eth ile girmiştir. bitcoin ile girenlere daha yatırılmadı diye biliyorum.

Sweizger
Newbie
*

View Profile
January 28, 2018, 06:11:19 PM

Benim hesabımda henüz bir hareket yok, BTC ile ödeme yaptık ama eth adresi girmedik bir yere.
Yukarıda kekrops adlı arkadaşın dediği gibi smart contract ile gelmiştir  büyük ihtimal. ETH hesabında görmüştüm çünkü
yns1903
Member
**

Activity: 756

View Profile WWW
January 28, 2018, 06:18:04 PM

Benide sallamışlar blogtan önce onaylanmıştı sonradan sallamışlar bir günde güzel bir haber verin  Wink
Mesajları görünce dedim kesin benimkinide şutlamışlardır, şaşırmadım

Türklerin geneline red vermişler heralde hocam

Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
January 28, 2018, 06:22:23 PM

Türklerin blogları reddedilmiş olabilir çünkü ne yazı düzenine, ne anlatılana önem vermiyoruz ayrıca çoğu direkt olarak çalıntı bloglardan oluşuyor.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
January 28, 2018, 08:39:17 PM

En azından imza kampanyası için atılan mesajları bu sefer görebildiğim kadarıyla düzgün saymışlar.Bloglarda maalesef Türk arkadaşlara son zamanlarda büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Eminim çok daha kalitesiz blog yazıları kabul edildi.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
January 28, 2018, 09:46:04 PM

Ödül programına katılanlar neden bu kadar telaşlı davranıyor anlam vermek mümkün değil. Envion şu ana kadarki en büyük 6. satışa imza attı ve gerçekten başarmak istediklerini başardılar. Siz sanıyor musunuzki sizin ödüllerinizi vermeyecekler? Tam tersine zamana yayarak ve tam vereceklerine inanıyorum. Blog listelerinin güncellenmesi iyi olmuş, herkes spam yapıyor.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
January 28, 2018, 09:55:47 PM

Ödül programına katılanlar neden bu kadar telaşlı davranıyor anlam vermek mümkün değil. Envion şu ana kadarki en büyük 6. satışa imza attı ve gerçekten başarmak istediklerini başardılar. Siz sanıyor musunuzki sizin ödüllerinizi vermeyecekler? Tam tersine zamana yayarak ve tam vereceklerine inanıyorum. Blog listelerinin güncellenmesi iyi olmuş, herkes spam yapıyor.

Böyle konuşuyorsunuz hocam ama insanlar bu kadar fazla tepki göstermeseydi projeye karşı listeyi güncellemeyeceklerdi.Hatta kampanyayı yöneten kişi güncellenmemiş liste için nihai tablo bu demişti.Umarım topladıkları yatırım sayesinde bountye katılan arkadaşlar azda olsa bir şeyler kazanabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: