Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:37:59 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6358 times)
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 04, 2018, 10:24:37 PM

Ben de anlamıyorum bu hesaplama işlerini gerçekten çok uzatıyorlar.Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum bizim forumumuzda düzenlenen digilira kampanyası gerçekten örnek bir kampanyaydı.Umarım kısa zamanda hesaplamalar yapılır.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
February 05, 2018, 12:47:20 AM

Envion gayet iyi bir proje adamların kampanyası daha yeni bitti eğer 15 Şubat'ta dağıtırlarsa 1 aydan kısa bir süre içerisinde dağıtım bitmiş demektedir: Bu da günümüz koşullarında gayet hızlı.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
February 05, 2018, 02:32:27 AM

Ben de projenin son zamanlardaki iyi projelerden biri olduğuna katılıyorum hele şu anki projeleri göz önüne alınca. Ama stake hesaplaması ya da ödül dağıtımlarında son dönemlerde bounty katılımcılarını hayal kırıklığına uğrattı çoğu proje, envion kimseyi üzmez umarım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 05, 2018, 05:21:56 AM

2 hafta kadar yoğun bir çalışmayla bountysine girip tamamlamıştım. şu ana kadar girdiğim bounty kampanyalarından ağzım yandı, umarım güldürür envion.

freedomforever
Member
**

Merit: 11

View Profile
February 05, 2018, 05:34:46 AM

Projeyi araştırdığımda ilgili videolarını izlediğimde beni çok heyecanlandırmıştı. Bountysine gözüm kapalı girdim, güveniyorum bir problem olmayacaktır dağıtımda. Hatta, piyasaya çıktıktan sonra da yatırım yapmayı düşünüyorum.

Orhans
Member
**

Activity: 546

View Profile WWW
February 05, 2018, 07:31:59 AM

Hitbtcnin özellikle withdraw fonksiyonelitesi doğru düzgün çalışmıyor hiçbir zaman, en son 2-3 gün ethlarım takıldı kaldı ve bi ton fırst kaçtı almak istediğim coinler %40-50 artmıştı 3-4 hafta önce. Hitbtcye bidaha adım atmıyorum ben de oyüzden, etherdeltada satarım geleni, envion takımını da gözüm tutmadı pek bir beklentim yok.
Etherdelta bir sıkıntı çıkarır mı ? En güvenli yer neresi satış için ve etherdelta satışı ile ilgili bir anlatım yeri var mı ?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2261359.0

Bu konıuda Etherdelta hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sıkıntı çıkarmaz. Tokenler ilk olarak buraya gelir (MEW Private Key girdiyseniz) buradan dilerseniz başka yerlere aktarım yaparsınız. Şuan değil ancak biraz bilgi edindikten, diğer borsaları gözlemledikten sonra arbitraj ile de kazanabilirsiniz. Bazen öyle denk geliyor ki burada 10 dolara satabileceğim tokeni 1000 dolardan fazlaya başka borsada satabiliyorum.
Güvenli borsa olarak ise nereyi önersek faydası yok. Dileyen tezgahı kapatıp gidebiliyor. Son dönemde yükselen hacimlerden ötürü artık borsaların kapatması mantıklı değil çünkü çuvalla para kazanıyorlar. Ben çekinmeden hepsinde işlem yapıyorum parada bırakıyorum içinde gerektiğinde. Adamlar milyon dolarlar ile işlemler yapıyor buralarda. Bizim birkaç bin doları peçete niyetine bile kullanmazlar diyerek güven sorununu aşıyorum.
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
February 09, 2018, 11:20:35 PM

9 günde yaklaşık 10bin token dağıtılmış.Bildiğim kadarıyla 30 bin yatırımcı var yani kaba hesap yaparsak Nisan 1 gibi bütün tokenler dağıtılır.Admin'den öğrendiğim bilgi olan 15 şubat olayı yalan oldu anlayacağınız.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
February 10, 2018, 01:08:56 AM

9 günde yaklaşık 10bin token dağıtılmış.Bildiğim kadarıyla 30 bin yatırımcı var yani kaba hesap yaparsak Nisan 1 gibi bütün tokenler dağıtılır.Admin'den öğrendiğim bilgi olan 15 şubat olayı yalan oldu anlayacağınız.

Ben son gün yatırım yaptım ve coinlerim geldi, yatırımcıdan kastınız nedir? (kilidi açıp, transferi gerçekleştirmemiş olabilirler, yatırımcının elinde o)
bounty katılımcılarından mı bahsediyorsunuz?
O kadar katılımcı olduğuna ihtimal vermiyorum.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
February 10, 2018, 06:55:42 AM

Gelmeyen emaildeki pin i öğrenip nasıl tokenları serbest bırakacağız? Ben btc ile yatırım yaptım ama hala tokenlarım kilitli . Mail gelecek dendi ne gelen var ne giden 3 gün önce support a mail attım ona bile dönüş yapmadılar.
phantasod
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 10, 2018, 08:12:42 AM

Bari kişi başı düşen token miktarını hesaplasalardı. Bounty biteli uzun zaman oldu. Bu şartlarda 15 şubatta dağıtacaklarına da çok güvenemedim ama hadi hayırlısı
Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
February 10, 2018, 02:31:52 PM

enviona katılım çok yüksek oldu ve post başı stake olayını abartan binlerce post atan kullanıcılar oldu sonuç ne olacak bilmiyorum dağıtım başlamadı henüz sanırım

coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 10, 2018, 03:20:23 PM

15 şubatı kim söyledi grupta bitane eleman var o mu merak ettim, daha stake başı token sayısı bile belli değil 5 gün sonra nasıl dağıtıcaklarmış merak ettim. Hızlı bir hesap yapılmazsa bikaç haftayı daha bulur elimize geçmesi.

Sweizger
Newbie
*

View Profile
February 10, 2018, 08:26:36 PM

15 şubatı kim söyledi grupta bitane eleman var o mu merak ettim, daha stake başı token sayısı bile belli değil 5 gün sonra nasıl dağıtıcaklarmış merak ettim. Hızlı bir hesap yapılmazsa bikaç haftayı daha bulur elimize geçmesi.
Adını hatırlamıyorum yaklaşık 2 hafta önce konuştuğumda öyle demişti ancak şuan için imkanı yok. Çünkü dediğim gibi twitter'da 30 bin investor yazmışlardı şuan 11 bini filan dağıtıldı.Bu hızla giders  Nisan başını bulur.Beni anlamadığım konu; 2 gün sonra hitbtc ye çıkarıcaklar tokeni.
thenorthblue
Member
**

View Profile
February 11, 2018, 03:20:08 PM

Bekleye bekleye bir hal olduk. Su bounty sonrasi dagitim niye bu kadar yavas anlamiyorum. umarim bi an once hesaba gelir coinler.

Sweizger
Newbie
*

View Profile
February 11, 2018, 07:09:06 PM

Token store da yanlış görmediysem envion 1.27 dolar civarinda dolaşıyor. Eğer gerçekten öyle olacaksa mükemmel bir haber geç verseler de olur Cheesy
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
February 11, 2018, 07:13:15 PM

Umarım yakın zamanda ödüllerin dağıtımına başlanır.Söz verdikleri tarih 15 şubat ama listeyi henüz güncellemediklerine göre bu tarihin gecikeceğini düşünüyorum umarım yanılırım.Bu arada 1.27 dolar gerçekten güzel rakam.
Death Note
Member
**

Activity: 98

The future is your Genome

View Profile
February 11, 2018, 08:21:20 PM

bu kadar çok para toplayan bi token borsaya girince çakılır bence. çok örneği var bunun. mesela monetha. imzacılarda zaten beklediğini alamayacak. twitter listesi gibi imzaya giren var.

thenorthblue
Member
**

View Profile
February 14, 2018, 03:57:02 AM

Arkadasim vasitasiyla haberdar oldugum bi projeydi. ben de  arastirdigimda projeyi begendim fakat, yonetim kismi problemli. Coinler gelsin kisa sure icinde satacagim.

entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
February 14, 2018, 06:22:56 AM

Daha icocularla uğraşıyor ekip. 15 şubatta dağıtılacağını zannetmiyorum.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 14, 2018, 08:08:50 AM

Arkadaşlar anladığım kadarıyla henüz dağıtıma başlanmadı tamam fakat ne kadar kazandığımızı nerden öğrenebiliriz? Ya da yapmamız gereken bir şey var mı?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: