Bitcoin Forum
May 14, 2024, 09:58:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: OAX uzun vadeli yatırım olabilir  (Read 2435 times)
ferhanyusuf
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 17, 2017, 12:50:27 PM

Şu an çok dip yaptı 3$ civarlarında iken okutmak lazımdı. Şu an alım yapılabilir uzun vadeli gözüküyor. Kısa zamanda pek birşey beklememek lazım.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
November 18, 2017, 12:16:10 PM

Şu an çok dip yaptı 3$ civarlarında iken okutmak lazımdı. Şu an alım yapılabilir uzun vadeli gözüküyor. Kısa zamanda pek birşey beklememek lazım.

Aynen ico katılımcıları büyük ihtimal ico'dan ucuza aldıkları coin'leri o fiyattan satmıştır ama uzun vadede bu fiyatı da kırıp çok yükseğe çıkacaktır.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
November 18, 2017, 12:28:08 PM

BTC olarak Fiyatı daha da düşecektir diye tahmin ediyor. Eth veya Dolar bazında ise hemen hemen aynı seviyeler de devam eder. 2018 veya 2019'u düşünerek alabileceğimiz bir coin. Daha öncesinden ben çok kazanırım diyorsanız bence girmeyin. Ayda bir kaç kez Pump yemekte o zamanları yakalarsanız alış fiyatınıza göre 20-50 arasında bırakır. Ya düzenli takip yada at cüzdana bekle şeklinde yatırım yapılabilir.

zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 01:25:10 PM

dex ler herzaman icin uzun vadeli dusunulmesi gereken projelerdir. bir kac borsa vakasi yasansa hepsi acaip degerlenecek. waves ve oax basi cekecek. alip unutmak lazim. fiyati da uygun su an bence.
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 18, 2017, 01:32:19 PM

dex ler herzaman icin uzun vadeli dusunulmesi gereken projelerdir. bir kac borsa vakasi yasansa hepsi acaip degerlenecek. waves ve oax basi cekecek. alip unutmak lazim. fiyati da uygun su an bence.
yorumunuza aynın katılıyorum. waves olsun openax olsun her ikisi de kendisinden çok fazla beklentilerin olduğu projeler ve ekipleri de çok sağlam çalışmalar içerisindeler. Bitcoinin fork segwit2x sürecinde her iki coin de çok fazla alım fırsatları verdiler, alıp uzun vade bekletebilecek olanlar sermayelerini katlayacaklarına inanıyorum

mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 18, 2017, 07:11:16 PM

Bu fiyatlardan güzel alımlar yaptım ben de bakalım inşallah uzun vadede yüzümüzü güldürür. Çindeki yasaklar biraz normale dönse onların da etkileri olur icoya girilmiyor vesaire derken ozamandan beri asya coinleri baya düşmüştü. Bir yıl bekleyelim bakalım neler olucak oax için.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 18, 2017, 07:17:52 PM

çok fazla bounty dağıtıyor.

bu bountylerle yükselmesi pek olası görülmüyor. bu fiyatlardan gel git yapar. taa ki bounty programı sona erene kadar. o zaman iyi kazandırabilir.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 08:07:33 PM

Oax tan uzak durun arkadaşlar.Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çok fazla bounty dağıtıyor haa alacaksanız bountysine girin para vermeyin Cheesy

NVogue
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 18, 2017, 08:35:51 PM

Bountylerden duruma göre riceğim ufak tefek kazanır ekmeğimize bakarız Smiley

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 18, 2017, 08:42:12 PM

bu bountylerle yükselmesi pek olası görülmüyor. bu fiyatlardan gel git yapar. taa ki bounty programı sona erene kadar. o zaman iyi kazandırabilir.

Oax in bounty si devam mı ediyor. Alla alla bakayım bir biraz almıştım ama bounty sinin  bitmediğini bilmiyordum. Her yerden darbe yiyoruz nolcek böyle bilemiyorum.
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
November 18, 2017, 09:00:02 PM

Bilmeden yorum yapmayalım mesela bu ay yapılan bounty imza twitter vs her şey dahil toplam 20.000 civarı token dağıtıyor. O da en fazla 10.000 dolar ediyor. Günlük hacim zaten 250k şuan bounty'cilerin hepsi aynı anda satsa bile fiyat oynamaz.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 18, 2017, 10:54:39 PM

arkadaşlar, OAX uzun vadeli gayet iyi bir yatırım. ancak, yol haritasına bakarsanız prototipin 2018'in ikinci çeyreğinde çıkarılacağından bahsediliyor.

https://www.openanx.org/en/#milestone

şu anda fiyatının bu kadar düşük olmasının sebebi de bu bence. 2018 başlarından itibaren yavaş yavaş yükselişe geçecektir diye düşünüyorum, ama şu an için çok acele etmeye gerek yok gibi görünüyor.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 18, 2017, 11:21:17 PM

Oax bir miktar elimde vardı zamanında şimdiki fiyatına bakınca iyi ki çıkarmışım elden diyorum tabi uzun vadeli yatırım bunlar.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
November 19, 2017, 11:31:51 PM

Bugün gerçekten dibi gördü ama şimdi millet toplamaya başladı yavaş yavaş. Gerçekten fiyatı dip. 2018 in 2. çeyreğinde borsayı açacaklar. Binance gibi en az 10 kat bekliyorum ben.

coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 20, 2017, 04:46:12 AM

Bir yıl vadede çok güzel kazandıracağını düşündüğüm için topladım biraz bakalım yüzümüzü kara çıkarmayacak diye düşünüyorum. Çok yakın sürede olmasa da 6 ay-1 yıl sabretmek gerekli.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 20, 2017, 08:15:53 AM

Ins imzası bittikten sonra girip biraz imzasından bounty almayı planlıyorum. İleri vade de waves'e rakip olabilir. Fiyatı düşük olduğu için direk alım da mantıklı gibi duruyor.
dragoz11
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
November 20, 2017, 08:17:55 AM

Ins imzası bittikten sonra girip biraz imzasından bounty almayı planlıyorum. İleri vade de waves'e rakip olabilir. Fiyatı düşük olduğu için direk alım da mantıklı gibi duruyor.

İkinci bir imza kampanyası yapmıştı bunlar ancak o bitmişti şimdi üçüncüyü mü yapıyorlar tekrar? Ben de girebilirim duruma göre varsa.
Blackeagle190342
Full Member

Merit: 105

View Profile
November 20, 2017, 11:52:38 AM

Bence alınıp bekletilmesi gerekiyor.Uzun vadede çok değerli olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 20, 2017, 04:06:31 PM

İkinci bir imza kampanyası yapmıştı bunlar ancak o bitmişti şimdi üçüncüyü mü yapıyorlar tekrar? Ben de girebilirim duruma göre varsa.
Hocam resmen ölü miktarda veriyorlar, öyle normal imza dağıtır gibi değil hiç değmiyor verdikleri miktar, ben görmüştüm dağıttıkları şeyleri. Bisürü de şart istiyor üstüne, başka kampanyalara bir ay ayırcağım eforu bir haftada yapmamı istiyor bide üç kuruşluk oax veriyor:)
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 20, 2017, 04:46:54 PM

Oax gelecekte çok iş yapacak başı waves çekeecek ama oaxta onun arkasından gelecek .Gelecekte çok merkezsiz borsa olacak değerlenecek sadece bir tanesi değil
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: