Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:51:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: OAX uzun vadeli yatırım olabilir  (Read 2435 times)
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
November 10, 2017, 03:37:52 PM

Grafiğine baktığımızda piyasaya açılır açılmaz kısa süre içerisinde $0.35 den 2.83 dolara kadar çıkmış, sonra düşüşle 2 aydır 0.4-0.6 dolar civarlarında geziniyor. Hong Kong merkezli bir decentralized exchange projesi, çok geniş bir ekibi var ve 0x projesiyle partner. Uzun vadeli yatırım için tavsiye ederim. Market dump yerse 0.3 dolara kadar düşebilir.
1715694716
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715694716
Reply with quote  #2

1715694716
Report to moderator
1715694716
Hero Member
*

Ignore
1715694716
Reply with quote  #2

1715694716
Report to moderator
1715694716
Hero Member
*

Ignore
1715694716
Reply with quote  #2

1715694716
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715694716
Hero Member
*

Ignore
1715694716
Reply with quote  #2

1715694716
Report to moderator
Ugur7
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
November 10, 2017, 03:52:52 PM

bu aralar ne yapacağımızı şaşırdık aşağı türkürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hangi coinin dip noktası neresi belli deil aylardır rekor dipler gördük malesef
MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
November 10, 2017, 04:12:27 PM

Geleceği olan bir proje.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 10, 2017, 06:05:18 PM

bu aralar ne yapacağımızı şaşırdık aşağı türkürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hangi coinin dip noktası neresi belli deil aylardır rekor dipler gördük malesef

Ugur bende senin gibi dusunuyorum stratis 300 binlerdeydi mayis haziran ayi bugun geldigi noktaya bak suan hazirana gore dip ama isin ilginci hersey dip gorunuyor alacaksin 10 bin dolar paylastircan altlara beklicen 1 sene eminim 10 bin en az 18 olur geldigi yerlere gelirse 50 de olur ama iste oyle bir piyasaki 4 5 ayda 300 k lik strat nerelere geldi

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
November 10, 2017, 06:06:57 PM

Arkadaşlar açık konuşmak istiyorum piyasa şu an çok dalgalı gidiyor ve yatırım yapmaya korkar oldum. Alsam daha da düşermi diye düşünmekten alım yapamıyorum. Şu Kasım ayı aradan bi çıksından ondan sonra bakacağım yatırım işlerine.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
November 10, 2017, 06:55:35 PM

Ben uzun vade diye aldım, aldığım fiyatın epey altına düşmüş. İşlem yapmayayım diye borsadan cüzdana göndermiştim öylece duruyor.
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
November 10, 2017, 07:05:52 PM

41 cent gözüküyor şuanda fiyatı alınıp uzun vade bekletilirse 1 dolar gibi civardan çıkış yapılabilir. Umarım bu bekleiş çok uzun sürmez 1 doalrı görürse hemen sat sat sat daha fazla bekletmem.

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 10, 2017, 07:20:44 PM

2 ay gibi bir süredir elimde bekletiyorum. Diğer arkadaşlar gibi bende bu projeye güveniyorum ama son zamanlardaki durgunluk ve piyasanın inişli çıkışlı hali gerçekten de sinir bozucu bir hal almaya başladı.
flight666
Full Member

DIWtoken.com

View Profile
November 10, 2017, 07:23:11 PM

2 ay gibi bir süredir elimde bekletiyorum. Diğer arkadaşlar gibi bende bu projeye güveniyorum ama son zamanlardaki durgunluk ve piyasanın inişli çıkışlı hali gerçekten de sinir bozucu bir hal almaya başladı.
Katılıyorum hocam bi artış sağlasada satsam kurtulsam gözüyle bakıyorum OAX ve bi kaç coin daha var yanından. Kar ettirmedi değil ettim fakat çok fazla değil şimdi bozdursam ileride ağlayacağım niye bozurdum diye o yüzden bi süre daha bekleyeceğim. Umuduğum gibi olur umarım.

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 10, 2017, 07:51:04 PM

Fork muhabbetlerınde bellı bıyerden sonra dusmeyı bıraktı ben de fıyatını ızlemedeydım, tum coınler ıyıce yerle bı rolmaya devam ederken oax saglam durdu. ekiplerı cok saglam, çinliler bu coını guzel yerlere getırebılır dıye dusunuyorum. Arastırmakta fayda var.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
November 10, 2017, 08:37:35 PM

kasım ayı yatırım fırsatı olarak değerlendirebilir. 0x ile partner olacağını bilmiyordum. 2.8 seviyelerine çıktıysa 2018 de 0x ile pumplanabilir.

ama çin yönetimsel bölge olduğu için dikkatli olmak gerekiyor. çin de yasaklamalar devam ediyor. develetin ılımlı bir politika sergilemesi gerekiyor. yeni yükselişler için.

coininiz bol olsun. Smiley
Kutup Ayisi
Full Member

View Profile
November 10, 2017, 09:01:47 PM

kasım ayı yatırım fırsatı olarak değerlendirebilir. 0x ile partner olacağını bilmiyordum. 2.8 seviyelerine çıktıysa 2018 de 0x ile pumplanabilir.

ama çin yönetimsel bölge olduğu için dikkatli olmak gerekiyor. çin de yasaklamalar devam ediyor. develetin ılımlı bir politika sergilemesi gerekiyor. yeni yükselişler için.

Hacı Çin yasakamlara devem ediyor derken? Hala devam ediyor mu o olay ya en son Çin yasağı kaldırdı deniliyordu? Anlamadım ben şimdi. Tekrar mı yasakladı Çin Huh Bi ara bayağı ılımlı konuşmalar yapılmıştı.

sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
November 10, 2017, 09:09:28 PM

Ethyi kaçıran wavese wavesi kaçıran oax'a...

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
November 11, 2017, 06:29:15 AM

Bu piyasada firsat bitmez. Onemli olan dogru coini bulabilmek.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 11, 2017, 07:58:16 AM

Konuyu acan arkadas hala oax ımzası tasıyorsun devam eden bır kampanyası mı var merak ettııgmden soruyorum:) 3-5 oax karsılıgı bısey verıyorlardı sanırım, kalmak mantksız ama hala devam ettırıyorlardı sanırım. Neyse oax'a gelırsek, ben de cok ıyı bır proje oldugunu dusunuyorum, cok saglam bır ekıp var. Uzun vadelı yatırım yaptım ıns yuzumu guldurecektır dıye dusunuyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 11, 2017, 09:27:47 AM

Baktım burda al/sat ile 3 kazanırsam 5 kaybediyorum. Yavas yavas yatırımımı uzun vadeye kaydırıyorum ve risk yatırımı çerçevesinde OAX, Unify ve Tezos u seçtim. Bunlar daha emekleme (hatta Tezos doğmadı bile ölü doğmasa bari) aşamasında olan ve oldukça uzun süre beklemeyi düşünüyorum. En az 2 yıl bakalım ne olacak.
gedor (OP)
Sr. Member

View Profile
November 11, 2017, 11:07:34 AM

Partner olacak değil, partner zaten şuan. 0x'in altyapısını kullanacak sanırım, 0x'in baya sağlam çıkış yapacağı aşikar dolayısıyla OAX da güzel çıkış yapacaktır, asya merkezli olması büyük avantaj aslında.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 11, 2017, 11:14:50 AM

Ox yatirimlarim var, oax i de takip ediyorum ama oax e yatirim yapmakta kararsizim. Acikcasi bu iki projede uzun soluklu. Yani aylari olanlar icin guzel projeler ama kisa vadede bir sey isteyenler baska yerlere bakmalilar..
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 11, 2017, 11:49:25 AM

Tokenin dolaşımdaki arzı düşük. Bu sebeple yeniden 2-3 dolar seviyelerini görmesi mümkün. Binance ve Liqui' de listeleniyor. Üçüncü bir büyük borsa bu konuşulan fiyatları mümkün kılabilir. Vaktiyle biraz OAX vardı elimde ama fork döneminde sattım.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Arahara0230
Full Member

Activity: 200

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
November 11, 2017, 12:04:04 PM

Waves ile karşılaştırılmasıyla tanıtım kendisini, telegram gruplarında oldukça fazla konuşuluyor ayrıca çok büyük bir takipçi kitlesine sahip sırf bundan dolayı fiyatı düşerse önümüzdeki dönemde satın almayı düşünüyorum.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 11, 2017, 12:36:05 PM

Bu piyasada firsat bitmez. Onemli olan dogru coini bulabilmek.

hocam , doğru coini bulabilmek için işe yarayacak değerlendirme ölçütlerini de elde edebilirsek o zaman birşeyler olmaya başlıyor..yoksa 1500 den fazla coin token var her birini araştırmaya kalksak ömür yetmez..bu 1500 adet coin token ın içinden nasıl bir eleme yaparak listeyi kısaca 30-50 ye düşürebiliriz mesela fikrinizi paylaşırsanız sevinirim
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 11, 2017, 02:05:43 PM

Openax bencede uzun vadede çok güzel iş çıkarabileceğini düşünüyorum, dahaca çok yolun başında olan coinlerden biri, kısa vade için düşünmeyin

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 11, 2017, 06:09:00 PM

openanx uzun vadede kazandıracaktır. fiyatı nerelerden düştü hepimiz gördük. ama ne kadar sürecek bu bilmiyoruz. çin olayları fiyatını baya etkiledi.

Neverminds17
Full Member

Activity: 192

View Profile
November 11, 2017, 06:15:35 PM

Bu forumun önde gelen birçok kişisiyle konuşmalar yaptım aynı zamanda da yabancı telegram gruplarında oldukça popüler bir altcoin, bende uzun vade de yatırımcısına kazandıracağına inanıyorum. Quione muhabbetini duyunca kenarda köşede duran Ether'i satarak satın aldım.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
November 11, 2017, 06:33:44 PM

OAX projesine pek bakamadım. Ama coinin hareketlerine bakınca daha yükselme eğiliminin olmadığını aksine fiyatın bıraz daha çekilmesi gerektiğini görüyorum. fakat piyasadaki coin miktarının toplamın 1/4 olması coinin küçük yatırımcının eline verilmediğinin kanıtı. projeyi ve projede kimlerin olduğunu iyice araştırdıktan sonra daha kesin birşeyler söylenebilir.

Coinin ilk önce hacminin artması gerekiyor. Şu an için çok düşük hacimle ilerliyor. Biraz daha geri çekilmesinin ardından Hacim artışlarını izlemek ve sonrasında pozisyon almak gerekiyor. Eğer gerçekten uygulanabilinen bir proje ve arkasında sağlam bir ekip var ise.

Bunlar sadece benim nacizane fikirlerim.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
November 11, 2017, 06:36:26 PM

OpenANX'i çokça duydum ve bundan dolayı ilgimi çekti, sadece duyumlarım üzerine satın aldığımdan beri %20 kârdayım. Piyasanın dengesizliği benim beynimi oyalıyor acaba satıp kurtulsam mı diyorum? bilmem. Her an satabilirim.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 11, 2017, 09:48:56 PM

Openanxtan bir yol olmyacak gibi eidooya yönelin oaxta daha uygulama yokken eidoo çatır çatır çıkarıyor.Hadi yine iyisiniz kaptınız tüyoyu Cheesy
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 11, 2017, 09:49:52 PM

valla ne yalan söyleyim ne buna ne de 0X e güvenmiyorum . İçimden bir his kısa vadede dibi boylayacağını düşündürüyor bana. Diyeceksiniz ki neye dayanarak söylüyorsun Smiley Aslında bir dayanağımda yok ama sadece his Smiley Sakın coinlerle duygusal bağ kuranlardan sanmayın beni Smiley
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 11, 2017, 09:54:43 PM

oax için beklenti büyük bakalım projesi güel yol haritası güzel şu çinli beyinsizler ortalığı karıştırdı fiyatları alt üst etti sonuçta onlarda çinliydi toparlaması zaman alabilir ama umarım değer

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
tirbison
Full Member

Merit: 104

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
November 12, 2017, 05:04:58 AM

Bende de var ufak bir miktar bekliyorum şu 3$ seviyesini bir daha görse gözünün yaşına bakmıycam okutucam. Şimdi para etmiyor. Başka bir deyişle şimdi alım zamanı satışı bekliyeceğiz.

BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 12, 2017, 06:13:29 AM

Valla OAX hakkında pek bir fikrim yok, herkes konuşuyor diye satın aldım hakkımızda hayırlısı bir ara Quione'de listelendi diye yaygara çıkarttılar ama fiyata pek etki etmedi.
mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
November 12, 2017, 12:35:19 PM

Çin krizi zamanları sağlam düşüş yaşadı ama çinlileri bliyorsunuz adamlar virüs gibiler maşallah, onda birine de düşürebiliyorlar on katına da çıkarabiliyorlar, benim de uzun vadeli güvendiğim yatırımlardan biri bakalım bekliyoruz.
tuqraaa
Member
**

Activity: 239

View Profile
November 12, 2017, 12:46:26 PM

uzun vadeli olmyacak coinmi var Smiley yeterki delist olmasın şuanki fiyatlardan ne alsan saglam kar bırakır
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
November 12, 2017, 02:23:50 PM

Valla hocam, uzun vadede ne olacağı belli. fakat kısa vadede ne olur kimse bilemez. btc nin bile balinaların elinde oyuncak olduğunu görüyoruz. Oax iner de çıkar da her şey beklerim. Fakat uzun vadede başarılı adımlar atacaktır.
gedor (OP)
Sr. Member

View Profile
November 12, 2017, 03:36:58 PM

OAX projesine pek bakamadım. Ama coinin hareketlerine bakınca daha yükselme eğiliminin olmadığını aksine fiyatın bıraz daha çekilmesi gerektiğini görüyorum. fakat piyasadaki coin miktarının toplamın 1/4 olması coinin küçük yatırımcının eline verilmediğinin kanıtı. projeyi ve projede kimlerin olduğunu iyice araştırdıktan sonra daha kesin birşeyler söylenebilir.

Coinin ilk önce hacminin artması gerekiyor. Şu an için çok düşük hacimle ilerliyor. Biraz daha geri çekilmesinin ardından Hacim artışlarını izlemek ve sonrasında pozisyon almak gerekiyor. Eğer gerçekten uygulanabilinen bir proje ve arkasında sağlam bir ekip var ise.

Bunlar sadece benim nacizane fikirlerim.

Güzel analiz beğendim, ben de aynen öyle düşünüyorum fiyat açısından. Token dağılımına gelirsek 30 milyon token ilk crowdsale içindi. İkinci bir crowdsale için 30 milyon ayrılmış, ürün prototipi çıktığında yapılacak. 20 milyon foundation için 24 ay kilitli. Son 20 milyon token de danışman, direktörler vs. için bunun da %70'i 12 ay kalanı 24 ay kilitli.
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 12, 2017, 07:33:39 PM

[Kesinlikle katılıyorum düşüncelerinize waves benzeri bir proje ekibi iyi çalışırsa 2018 ortalarında 10 dolarları görmek mümkün diye düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir, kendinizde araştırın

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 13, 2017, 08:23:25 AM

openX guzel bir proje bircok anlasmalarini yapmis durumda ben gelecegi olacagina inaniyorum fakat bu ne zaman olur bilemiyorum. cok yakin zamanda degil 2018 Q2 gibi olacak gibi. bir sure elimde tuttum cok az kazanmistim ama proje uzerinde calismalarin devam ettigi goruyorum duyuyorum bazi kaynaklardan haberlere bakarken
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420

View Profile
November 13, 2017, 10:30:30 AM

Şu an değeri fazla olmasa da ilerde değerlenebilir pek fazla aradtıramadım ama düşüncelerim bu yönde

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
November 13, 2017, 11:14:11 AM

Piyasa düzelince artacağını  kendini bulacağını sanıyorum koin sayısı nedenıylede 10 dolara kadar cıkabılır fikrim ama orta vadede seneye anca
gedor (OP)
Sr. Member

View Profile
November 17, 2017, 11:14:45 AM

Piyasa düzelince artacağını  kendini bulacağını sanıyorum koin sayısı nedenıylede 10 dolara kadar cıkabılır fikrim ama orta vadede seneye anca

Aynen ama coin sayısı 25 milyonda kalmayacak sanırım ama 1-2 yıl içinde en fazla 50 milyona çıkar. 7-10 dolar civarınu görecektir 1 yıl içinde.
ferhanyusuf
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
November 17, 2017, 12:50:27 PM

Şu an çok dip yaptı 3$ civarlarında iken okutmak lazımdı. Şu an alım yapılabilir uzun vadeli gözüküyor. Kısa zamanda pek birşey beklememek lazım.
gedor (OP)
Sr. Member

View Profile
November 18, 2017, 12:16:10 PM

Şu an çok dip yaptı 3$ civarlarında iken okutmak lazımdı. Şu an alım yapılabilir uzun vadeli gözüküyor. Kısa zamanda pek birşey beklememek lazım.

Aynen ico katılımcıları büyük ihtimal ico'dan ucuza aldıkları coin'leri o fiyattan satmıştır ama uzun vadede bu fiyatı da kırıp çok yükseğe çıkacaktır.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
November 18, 2017, 12:28:08 PM

BTC olarak Fiyatı daha da düşecektir diye tahmin ediyor. Eth veya Dolar bazında ise hemen hemen aynı seviyeler de devam eder. 2018 veya 2019'u düşünerek alabileceğimiz bir coin. Daha öncesinden ben çok kazanırım diyorsanız bence girmeyin. Ayda bir kaç kez Pump yemekte o zamanları yakalarsanız alış fiyatınıza göre 20-50 arasında bırakır. Ya düzenli takip yada at cüzdana bekle şeklinde yatırım yapılabilir.

zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 18, 2017, 01:25:10 PM

dex ler herzaman icin uzun vadeli dusunulmesi gereken projelerdir. bir kac borsa vakasi yasansa hepsi acaip degerlenecek. waves ve oax basi cekecek. alip unutmak lazim. fiyati da uygun su an bence.
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 18, 2017, 01:32:19 PM

dex ler herzaman icin uzun vadeli dusunulmesi gereken projelerdir. bir kac borsa vakasi yasansa hepsi acaip degerlenecek. waves ve oax basi cekecek. alip unutmak lazim. fiyati da uygun su an bence.
yorumunuza aynın katılıyorum. waves olsun openax olsun her ikisi de kendisinden çok fazla beklentilerin olduğu projeler ve ekipleri de çok sağlam çalışmalar içerisindeler. Bitcoinin fork segwit2x sürecinde her iki coin de çok fazla alım fırsatları verdiler, alıp uzun vade bekletebilecek olanlar sermayelerini katlayacaklarına inanıyorum

mehmet312
Full Member

View Profile
November 18, 2017, 07:11:16 PM

Bu fiyatlardan güzel alımlar yaptım ben de bakalım inşallah uzun vadede yüzümüzü güldürür. Çindeki yasaklar biraz normale dönse onların da etkileri olur icoya girilmiyor vesaire derken ozamandan beri asya coinleri baya düşmüştü. Bir yıl bekleyelim bakalım neler olucak oax için.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 18, 2017, 07:17:52 PM

çok fazla bounty dağıtıyor.

bu bountylerle yükselmesi pek olası görülmüyor. bu fiyatlardan gel git yapar. taa ki bounty programı sona erene kadar. o zaman iyi kazandırabilir.
HCRT
Full Member

View Profile
November 18, 2017, 08:07:33 PM

Oax tan uzak durun arkadaşlar.Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çok fazla bounty dağıtıyor haa alacaksanız bountysine girin para vermeyin Cheesy

NVogue
Member
**

Activity: 70

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 18, 2017, 08:35:51 PM

Bountylerden duruma göre riceğim ufak tefek kazanır ekmeğimize bakarız Smiley

DarkXen
Sr. Member

View Profile
November 18, 2017, 08:42:12 PM

bu bountylerle yükselmesi pek olası görülmüyor. bu fiyatlardan gel git yapar. taa ki bounty programı sona erene kadar. o zaman iyi kazandırabilir.

Oax in bounty si devam mı ediyor. Alla alla bakayım bir biraz almıştım ama bounty sinin  bitmediğini bilmiyordum. Her yerden darbe yiyoruz nolcek böyle bilemiyorum.
gedor (OP)
Sr. Member

View Profile
November 18, 2017, 09:00:02 PM

Bilmeden yorum yapmayalım mesela bu ay yapılan bounty imza twitter vs her şey dahil toplam 20.000 civarı token dağıtıyor. O da en fazla 10.000 dolar ediyor. Günlük hacim zaten 250k şuan bounty'cilerin hepsi aynı anda satsa bile fiyat oynamaz.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 18, 2017, 10:54:39 PM

arkadaşlar, OAX uzun vadeli gayet iyi bir yatırım. ancak, yol haritasına bakarsanız prototipin 2018'in ikinci çeyreğinde çıkarılacağından bahsediliyor.

https://www.openanx.org/en/#milestone

şu anda fiyatının bu kadar düşük olmasının sebebi de bu bence. 2018 başlarından itibaren yavaş yavaş yükselişe geçecektir diye düşünüyorum, ama şu an için çok acele etmeye gerek yok gibi görünüyor.
arlington
Sr. Member

View Profile
November 18, 2017, 11:21:17 PM

Oax bir miktar elimde vardı zamanında şimdiki fiyatına bakınca iyi ki çıkarmışım elden diyorum tabi uzun vadeli yatırım bunlar.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
November 19, 2017, 11:31:51 PM

Bugün gerçekten dibi gördü ama şimdi millet toplamaya başladı yavaş yavaş. Gerçekten fiyatı dip. 2018 in 2. çeyreğinde borsayı açacaklar. Binance gibi en az 10 kat bekliyorum ben.

coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 20, 2017, 04:46:12 AM

Bir yıl vadede çok güzel kazandıracağını düşündüğüm için topladım biraz bakalım yüzümüzü kara çıkarmayacak diye düşünüyorum. Çok yakın sürede olmasa da 6 ay-1 yıl sabretmek gerekli.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 20, 2017, 08:15:53 AM

Ins imzası bittikten sonra girip biraz imzasından bounty almayı planlıyorum. İleri vade de waves'e rakip olabilir. Fiyatı düşük olduğu için direk alım da mantıklı gibi duruyor.
dragoz11
Sr. Member

View Profile
November 20, 2017, 08:17:55 AM

Ins imzası bittikten sonra girip biraz imzasından bounty almayı planlıyorum. İleri vade de waves'e rakip olabilir. Fiyatı düşük olduğu için direk alım da mantıklı gibi duruyor.

İkinci bir imza kampanyası yapmıştı bunlar ancak o bitmişti şimdi üçüncüyü mü yapıyorlar tekrar? Ben de girebilirim duruma göre varsa.
Blackeagle190342
Full Member

View Profile
November 20, 2017, 11:52:38 AM

Bence alınıp bekletilmesi gerekiyor.Uzun vadede çok değerli olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
mehmet312
Full Member

View Profile
November 20, 2017, 04:06:31 PM

İkinci bir imza kampanyası yapmıştı bunlar ancak o bitmişti şimdi üçüncüyü mü yapıyorlar tekrar? Ben de girebilirim duruma göre varsa.
Hocam resmen ölü miktarda veriyorlar, öyle normal imza dağıtır gibi değil hiç değmiyor verdikleri miktar, ben görmüştüm dağıttıkları şeyleri. Bisürü de şart istiyor üstüne, başka kampanyalara bir ay ayırcağım eforu bir haftada yapmamı istiyor bide üç kuruşluk oax veriyor:)
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 20, 2017, 04:46:54 PM

Oax gelecekte çok iş yapacak başı waves çekeecek ama oaxta onun arkasından gelecek .Gelecekte çok merkezsiz borsa olacak değerlenecek sadece bir tanesi değil
gedor (OP)
Sr. Member

View Profile
November 21, 2017, 03:32:24 PM

Hocam resmen ölü miktarda veriyorlar, öyle normal imza dağıtır gibi değil hiç değmiyor verdikleri miktar, ben görmüştüm dağıttıkları şeyleri. Bisürü de şart istiyor üstüne, başka kampanyalara bir ay ayırcağım eforu bir haftada yapmamı istiyor bide üç kuruşluk oax veriyor:)

Aynen doğru $50 anca ediyor sanırım full member için aylık ben de piyasada katılacak sağlam bounty olmadığından katıldım.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462

View Profile
November 21, 2017, 09:14:46 PM

Oax sağlam coindir.2018 de uygulaması gelecek.Daha çok değerlenecek bana göre.Pozisyonunuzu alın bu coinde
mkalburoglu
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
November 22, 2017, 03:08:20 AM

Bende umutluyum OAX dan ekibi çok iyi ve çok zenginler.
kgungor
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 22, 2017, 09:18:01 AM

İco değerinin yüzde 10 altında şu an. 6 aylık dönem için iki üç katına çıkabilir bence. Ama fazla beklenti doğru olmaz.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
November 22, 2017, 09:38:44 AM

Fazla bir beklentim yok. Ama üzülmeyeceğim bir miktar yatırım yaptım. Bakalım neler olacak.
Salanta
Newbie
*

Activity: 89

View Profile
November 25, 2017, 12:56:14 PM

Oax güvendigim projelerden arkadaslar cok saglam bir ekibi dip fiyatta şuan güzelde cıkış yakaladı ana yatırımım 2018 1. Ceyrek 1 dolar olmasını bekliyorum
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
November 25, 2017, 09:12:11 PM

Oax için son durum nedir arkadaşlar neler yapılıyor projede, takip eden var mı. Bir miktar almıştım az da olsa ama çok fazla takibini yapamıyorum, çinde sağlam destek bulucak mı nezamanı bekliyoruz iyi bir yükseliş için.
Salanta
Newbie
*

Activity: 89

View Profile
November 25, 2017, 09:19:30 PM

Oax için son durum nedir arkadaşlar neler yapılıyor projede, takip eden var mı. Bir miktar almıştım az da olsa ama çok fazla takibini yapamıyorum, çinde sağlam destek bulucak mı nezamanı bekliyoruz iyi bir yükseliş için.
2018 ilk ceyrek uygulamaları cıkıcak altyapısı cok saglam coinin benim en güvendigim projelerden 2 aya buralar dolucak benden söylemesi ama tren kaçmış olucak
LoveFooL
Member
**

View Profile
November 25, 2017, 09:22:01 PM

selamlar,
bende bir süredir bu coini takip ediyorum. ama hala çok bir fikrim yok. son gelişmelerden bizi haberdar edebilecek be gelişmeleri yorumalayabilecek biri varsa süper olur.
Bunu kaçımayalım en azından
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
November 26, 2017, 01:57:12 AM

Bende OAX vardı bir miktar. ICO' dan almıştım ama Ağustos döneminde fiyatı çakılır diye çıkarttım elden. Bunu yaptığıma da pişman değilim. O dönemden buraya bayağı geriledi fiyatı. Tekrar almayı düşünmedim hiç ama muhtemel bir pump olasılığına karşı küçük bir miktar alınabilir.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
November 26, 2017, 04:03:08 AM

Oax yeni bir soluk getirdi, fakat şu an bir şey demek için çok erken, ileride başarısını zaman gösterecektir, geniş ve kalabalık bir ekibi var, nicelik olarak zaten sağlamlar
byzodiac
Full Member

View Profile
November 26, 2017, 08:51:33 AM

Bir yıl tutmak koşuluyla aldım sepetime bakalım yüzümüzü kara çıkartmaz umarım. Çinlilerin saçma yasaklama muhabbetinde bir miktar düşmüştü ama fiyat bayadır stabil duruyor, bir gün patlamaya başlayacağını düşünüyorum bir yıl içinde.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770

View Profile
December 11, 2017, 09:11:39 AM

arkadaşlar oaxla ilgili gelişmeleri takip eden birisi var mı ? son gelişmelerden haberdar kimse varmı Smiley sosyal medyalarından çok fazla bir bilgi gelmiyor gibi . eth kaçıran waves e , waves kaçıran oax a diyordu bir arkadaş. hala bu şekilde olabileceğine inanan varsa lütfen beni de aydınlatabilir mi
drogba773
Member
**

Activity: 294

View Profile
December 11, 2017, 10:59:51 AM

Surekli konferanslara katiliyorlar bu aralar. 2018'in ilk aylarinda muhtemelen yeni haberler gelebilir. 2018 sonunda beklentim minimum 5$.
krm4700
Full Member

Activity: 490

View Profile
December 11, 2017, 12:21:11 PM

oax için kendime 3 sene verdim beklesin dursun bakalım icodan beri tutuyorum sağlam ekibi vardı 2018 yılından sonra değerlenmeye başlar bir ara 5x yaptı satmadık o zaman nasip diyelim unuttum arada oax yazısı görünce hatırlıyorum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
ayeaye87
Member
**

Activity: 322

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
December 11, 2017, 12:30:21 PM

2018 Mart - Mayıs arasında birşeyler olacak gibi duruyor. şuanda almak için tam fırsat zamanı. Ben Al - Sat ile bayağı karlı işlemler yaptım. Hem uzun süre hemde al - sat için çok güzel bir Erc20 Token'i

coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 11, 2017, 12:57:08 PM

1k civarı almıştım duruyor bakalım, 1 yıl vadede unuttum onları ne getiricek ben de merak ediyorum, takımı çok sağlam oax'ın, bu takım başaramayacaksa kim başarıcak insan diyor bakalım görücez zamanla.
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 11, 2017, 11:46:14 PM

Bir ara değeri çok artmıştı tam yükselme aşamasındayken sattım ben de. En yüksek değerden satmış olmasam da yine de iyi kar elde ettim ve düşüşten sonra ne kadar doğru karar verdiğimi görmüş oldum. Şuan tekrar alınıp beklenebilir aslında ama ben o riske girmek istemem açıkçası.
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 12, 2017, 12:04:14 AM

Uzun vadeli yatırım gerçekten ama burda ki uzun vade olayını abartmamak lazım , piyasa o kadar karışık ki sürekli takipte bulunup çıkışları yakalamak lazım. Ama zarar etmek istemiyorum az olsun öz olsun diorsanız OAX uzun vadede güzel yatırım.

gedor (OP)
Sr. Member

View Profile
December 15, 2017, 04:41:25 PM

Bir ara değeri çok artmıştı tam yükselme aşamasındayken sattım ben de. En yüksek değerden satmış olmasam da yine de iyi kar elde ettim ve düşüşten sonra ne kadar doğru karar verdiğimi görmüş oldum. Şuan tekrar alınıp beklenebilir aslında ama ben o riske girmek istemem açıkçası.

Şuan fiyatı çok güzel, ne alacağına karar veremeyen arkadaşlar bence oax alsın çünkü pazarda genel bir düşüş olsa bile fazla düşmez. Öyle bir durumda hem çok moraliniz bozulmaz  Smiley hem de uzun vadede iyi kar bırakabilir.
arctic circle
Member
**

View Profile
December 16, 2017, 12:59:57 PM

Tavsiye için  sağolun.  Sepete yer açıp Oax almayı  planlıyorum.
byzodiac
Full Member

View Profile
December 19, 2017, 04:49:55 AM

Monetha kadar olmasa da oax'tan da uzun vadede büyük beklentim var, çin piyasasında böyle sağlam coinler çok iyi iş yapar bence.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
December 19, 2017, 05:43:41 AM

Oax için yakında güncelleme  vesaire var mı arkadaşlar, ben de yatırım yapmıştım 1000 kadar var elimde ama güncellemelerini takip edemedim bir süredir.

DarkXen
Sr. Member

View Profile
December 19, 2017, 07:05:12 AM

Oax ile MTH hep yanı cümle içinde telafuz ediliyor. Ama teknolojileri açısından çok ta bir benzerlikleri yok herhalde. Aynı dönemde çıkmaların dan kaynaklanıyor sanırsam. Bende 2 sinden de almıştım ve uzun vade olarak bakıyorum.  OAX tan beklentim büyüktü ama ciddi bir düşüş yaşadı ama umarım yeniden ayaklanır ve yatırımcısını üzmez.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
December 19, 2017, 08:33:55 AM

Oax icin hodl bekliyoruz bakalim dusukten almistim, 6 ay 1 yil en azindan hodlum bunda da. Bukadar hodl ile bakalim sonum ne olcak Smiley
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
December 19, 2017, 09:44:15 AM

Teşekkürler bu coin'i de araştıracağım coinler arasına aldım. Proje güzelse, artış grafiği umut vaat ediyorsa neden alım yapmayalım.

Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
December 19, 2017, 01:18:31 PM

Benim elimde de var. Dayanamayıp karı görünce satarım diye cüzdana attım orada duruyor.

Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: