Bitcoin Forum
April 26, 2024, 08:10:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kısa süreli al-sat ipucu  (Read 839 times)
SCAPA (OP)
Newbie
*

Activity: 59
Merit: 0

View Profile
November 11, 2017, 08:15:04 PM

Arkadaşlar selam. Bu başlık altında hem kendi alım satımlarımı hem kullandığım trade botun alım satımlarını paylaşıcam. belki yardımı dokunur.
İlk patlaşımım şöyle gelsin.

az önce elimdeki ltc leri 0.01den sattım. 0.00985 ten tekrar alım emri koydum. yükselişe devam ederse sıçtık Cheesy
1714162229
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714162229
Reply with quote  #2

1714162229
Report to moderator
1714162229
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714162229
Reply with quote  #2

1714162229
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 11, 2017, 02:30:17 PM

Gerçekten ümstad büyük bir taktik geliştirmişsin aklına fikrine sağlık
Bu gidişle 2 ay sonra baya zengin olursun durma yola devam Cheesy bende geçen 0,01 den sattım, 0,0099 dan geri aldım nasıl ?
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 11, 2017, 05:04:17 PM

Bu gidişle 2 ay sonra baya zengin olursun durma yola devam Cheesy bende geçen 0,01 den sattım, 0,0099 dan geri aldım nasıl ?
dalga geçmeyin hocam. arkadaşın hevesini kaçırmayın. tecrübe ederek neyin ne olduğunu bu işlerin bu kadar kolay olmadıgını öğrensin bence.
ConPix
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 05:09:32 PM

dalga geçmeyin hocam. arkadaşın hevesini kaçırmayın. tecrübe ederek neyin ne olduğunu bu işlerin bu kadar kolay olmadıgını öğrensin bence.

Hocam tamam iyi hoş da zaten "al/sat" diyosun adı üstünde. Yani başka nasıl kazanabilirsin ucuz alıp yüksek satmadan. Al/sat yaparak para kazanmanın başka yolu varsa paylaşsın birileri Cheesy Arkadaş umarım espri amaçlı açmıştır konuyu Cheesy
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
December 11, 2017, 05:42:58 PM

Al-Sat yaparken komisyon almıyomu borsa zaten o arada çok küçük rakam var durmadan zarar edersin eğer öyleyse.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
December 11, 2017, 05:44:19 PM

Bence espriler şakalıklar amacıyla açılmış bir konu kesinlikle. Bir ciddiyetinin bulunduğunu düşünmüyorum ciddiye çok komik şakaysa hiç komik değil Cheesy  Roll Eyes
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
December 11, 2017, 06:21:19 PM

Kısa vadede al sat olayı mantıklı bence ben de yapıyorum işim gücüm olmadıkça. İyi kar elde ettiriyor uzun vadeye göre. Ama bu kadar kısa aralıklı fiyatlardan değil benim yaptığım Cheesy
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
December 11, 2017, 06:47:56 PM

Kısa vadeli al-satlar kumar gibi bir şey bir anda terste kalabilirsiniz dikkatli olmakta fayda var bana kalırsa.Zaten bitcoinin şuan ne yapacağı belli olmadığı için terste kalma olasılığınız normale göre biraz daha fazla.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
December 11, 2017, 06:55:43 PM

piyasanin her tarafinda botlar var ve anljk al satlatlarla kar yapmaya calismaniz inkansiz gibi bir sey. kac defa denedim. hep zararla ciktim isin icinden. en iyisi kiy emri bekle. uzun surede gerceklesir zaten. ama gelene gidene uzulmeyeceksin. emir gerceklestiyse sevineceksin.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 11, 2017, 07:16:55 PM

Twitterda bir iki güvenilir var onun dışında sinyal gruplarıymış vesaire uzak durmak gerek arkadaşlar. Arada sırada zaman olursa ben de bir iki bişiler yapıyorum ama bu güvenilir kaynakları da baz alıyorum bişeye yatırmadan önce.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
December 11, 2017, 07:21:27 PM

Bu tarz stratejiler bir noktada elbet patliyor. 10 islem yapip 1 kazaniliyor ama bir yanlis islem 4 5 goturuyor. Cok ciddi tecrubeli kisiler bile batti. Komisyonlar da bir diger problem.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
December 11, 2017, 07:24:05 PM

0.00015 ile çok güzel kar yaparsın bence 100 milyon tane galba litecoinin var hocam bilgin için sağol eksik olma  Grin
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 11, 2017, 07:25:33 PM

Belki de arkadaşımız vesile olur bu başlığa çoğumuzun henüz bilmediği cin fikirler yazanlar olur  Grin  belli mi olur bu gibi şeyler, bazen insan beyni gözünün önündeki en basit çözümleri bile göremez hale geliyor,  hızlı yatırımcının önünü tıkamayalım hemmencecik. Bol kazançlar.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
December 11, 2017, 08:17:55 PM

Kısa vadede al-sat tan kazanmak zor iştir. Bir nevi kumar. Tabii bir anda zıplamazsa...
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 11, 2017, 08:39:22 PM

Kısa vade bana her zaman riskli gelmiştir ama şuda bir gerçek bu piyasada riski ne kadar çok yüksek tutarsan o kadar fazla kazancın oluyor bu da ayrı bir gerçek. En iyisi bir sepet yapıp beklemek.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 11, 2017, 09:00:50 PM

Kısa vade bana her zaman riskli gelmiştir ama şuda bir gerçek bu piyasada riski ne kadar çok yüksek tutarsan o kadar fazla kazancın oluyor bu da ayrı bir gerçek. En iyisi bir sepet yapıp beklemek.

Kısa vadeli işlemler size neden riskli geldi? Ne kadar hacimle işlem yaptınız ki korktunuz?

Kısa vade candır. Eğer grafikleri okumayı ve haberleri vaktinde ve doğru yerlerden takip etmeyi bilirseniz, elinizde uygun rakamlar da mevcutsa gayet kolay kara geçebilirsiniz.

Bunları otonom olarak gerçekleştiren botlar bile mevcut. Biraz tecrübe bitirici faktör olur. Daha çok araştırın.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
December 11, 2017, 09:06:39 PM

Kısa vadeli işlemler size neden riskli geldi? Ne kadar hacimle işlem yaptınız ki korktunuz?

Kısa vade candır. Eğer grafikleri okumayı ve haberleri vaktinde ve doğru yerlerden takip etmeyi bilirseniz, elinizde uygun rakamlar da mevcutsa gayet kolay kara geçebilirsiniz.

Bunları otonom olarak gerçekleştiren botlar bile mevcut. Biraz tecrübe bitirici faktör olur. Daha çok araştırın.
Doğru diyorsun, ama tecrübe birinci planda olmalı. Haberleri takip etmek kolay bunun için bir sürü platform var. Hangi haberin ne ölçüde spekülasyon yaratacağını bilmek lazım. Her coinde aynı etki olmuyor, bu sebeple tecrübe kazanana kadar kaybetmeyi göze alması lazım insanların. Kısa vadeli işlemler için söylüyorum.
Kaybetmeden yola çıkmak isteyenler uzun vadeli cüzdanı kapatmalık yatırım yapsınlar.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
December 11, 2017, 09:29:17 PM

Ben bu ışlemi mininum %5 bırakacak şekilde yapiyorum ve asla tavan fiyattan alim emri girmiyorum, geçen gün iota 4-5.40 arasi oynarken 1 günde %45 kar birakti
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 09:47:37 PM

hangi coinin yükseleceğini ve hangisinin düşeceğini bilmek dünyanın en zor işi. neyin ne zaman yükseleceğini yada nereye kadar çıkacağını asla bilemeyiz. bir kaç kez yükseleni yakalasakta bazı ters köşeler kazandığımızı bir seferde eritebilir. bu nedenle dikkat edin derim
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 11, 2017, 09:49:29 PM

Daytrading (Kisa vadeli al satcilar) soyle sonuclanir:

Gun 1: way aq +0.01 BTC yaptim, hergun boyle yapsam ay sonu 0.30 amina skiim
Gun 2: karim +0.02 BTC oldu, neden ben bunu daha once yapmadim ki.
Gun 3: gece uyurken order birakmistim tam dipten almisim simdide satiyorum +0.10 BTC yaptim helal bana
Gun 4: gene dibi yakaladim ve toplam karim +0.15 BTC oldu, artik ben bir traderim, kart falan bastirsammi acaba BTC tuccari diye?
Gun 5: bu ne lan o.c. nin birisi dumplamis anasini skim ne oluyo lan -0.20 BTC oldu daha fazla zarar yapmadan cikmam gerek
Gun 6: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.
Gun 7: Zararimi cikarmam lazim, gene bir iki alip satis yapayim da yavasca zararim karsilansin. Oh be +0.05 BTC yaptim boyle boyle zararimi kapaticam.
Gun 8: Orospu cocuklari neden dumpliyorsunuz, neden? Bana mi inat? Dunya bana karsimi birlesti ananizi bacinizi... Zararim -0.30'a ulasti.
Gun 9: Allah belami versin ne diye bulastim daytrading'e (gunluk al-sat), hic ellemesem hicbirsey olmucakti.

Boyle gider...

Hatta bunu thread yapayim ben ibreti alem olsun.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: