Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:00:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Bitcore (BTX)  (Read 14088 times)
bitcamilo (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
November 14, 2017, 10:52:10 AM
Last edit: November 16, 2017, 12:20:19 PM by bitcamilo

Bugün ekşi sözlükte gördüm Bitcore adında bir coin varmış arkadaşlar şu anda 15 usd civarında fiyatı ve bitcoin'den daha iyi olacağı vs söyleniyormuş bilgisi olan var mı, incelemeye değer mi?
1715691618
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715691618
Reply with quote  #2

1715691618
Report to moderator
1715691618
Hero Member
*

Ignore
1715691618
Reply with quote  #2

1715691618
Report to moderator
1715691618
Hero Member
*

Ignore
1715691618
Reply with quote  #2

1715691618
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715691618
Hero Member
*

Ignore
1715691618
Reply with quote  #2

1715691618
Report to moderator
1715691618
Hero Member
*

Ignore
1715691618
Reply with quote  #2

1715691618
Report to moderator
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 14, 2017, 11:04:39 AM

130 küsür almıstım % 25 de airdroptan vermişti . toplam 157 tane vardı . Sonra sağlam düsüs yasadı salak gibi erkenden sattım . Suan 2x yapmıs . Ulan bi kerede bize gül ya .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
November 14, 2017, 11:07:22 AM

130 küsür almıstım % 25 de airdroptan vermişti . toplam 157 tane vardı . Sonra sağlam düsüs yasadı salak gibi erkenden sattım . Suan 2x yapmıs . Ulan bi kerede bize gül ya .

Şu anda zorluk da oldukça düşük görünüyor sanki kazılabilir gibi bakarsın değerlenir. bitcoini kaçırdık belki bundan yüzümüz güler. Bu arada hangi borsadan almıştın?
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 14, 2017, 11:39:36 AM

Piyasa neyi fiyatlayacagini sasirinca yeni bitcoin bu geyikleri geri donmus anlasilan.
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
November 14, 2017, 01:17:19 PM

Piyasa neyi fiyatlayacagini sasirinca yeni bitcoin bu geyikleri geri donmus anlasilan.

20 Mb blok boyutu ile çok daha hızlı transaction confirmasyonu sunuyorsa beklentileri karşılayabilir ama.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
November 14, 2017, 01:20:00 PM

20 Mb blok boyutu ile çok daha hızlı transaction confirmasyonu sunuyorsa beklentileri karşılayabilir ama.

Ethereum da bitcoin den hızlı transfer ediliyor.
Kilit nokta Bit kelimesi geçmesi mi?

cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
November 14, 2017, 03:15:13 PM

sanirim yarin yeni borsaya giricek, bir iki gündür baya yükseldi. alip köseye atican, sabirli olursan baya kazanirsin, cünk+ haftada  3%  airdrop veriyor.
bir senede hic yükselmese bile o haftalik yüzde 3 ler yeter.

bu piyasada tüm coinler cok inisli cikisli, günde bir kac yüz yapabilir, yüzde 90 düsebilirde, panik yapmican, beklicen ,bekleyen dervis muradina ermis
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
November 15, 2017, 06:35:37 AM

Dün 15$'dı fiyat bugün 19$ olmuş sırf %3 airdrop için bir miktar almayı planlıyorum.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 15, 2017, 07:29:10 AM

İlginç . Değişik tokenler gerçekten kazandırmaya başladı x2 x3 ler çok rahat bir şekilde kar kazançları elde ettirmeye başladı . Çok fazla token var inceleme şansımız olmuyor / yetişme şansımız olmuyor maalesef. Değerlendirenlere tebrikler .
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 15, 2017, 11:05:39 AM

Bugün ekşi sözlükte gördüm Bitcore adında bir coin varmış arkadaşlar şu anda 15 usd civarında fiyatı ve bitcoin'den daha iyi olacağı vs söyleniyormuş bilgisi olan var mı, incelemeye değer mi?
Bu Forum Eksi sozlukten cok cok daha bilgili insanlar barindiriyor oradan tavsiye aliyorsaniz vay halinize.

BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 15, 2017, 11:24:03 AM

an itibari ile 21 dolar çok güzel bi airdrop kaçırdık bundan da. %25 dağıttı haftalık yuzde 3 yada 4 dagıtım yapıyor galiba. erken uyanamadık 4 dolarken alınsa suan hem katlamıstık hem de haftalık airdrobumuzu alıyorduk. amk piyasasında çok fırsat teptim yaaa.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 15, 2017, 11:25:07 AM

Crypto piyasası için ekşi sözlüğe pek bakmayın derim. Orada herkes profesyonel ico avcısı herkes mükemmel trader. Herşeyi biliyorlar yani. Yatırımınızı oraya göre yapmayın derim.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
November 15, 2017, 12:17:31 PM

böyle giderse Bitcorozyon Bitcontrat Bitcoco Bitcococombo falan devam eder böyle Cheesy
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
November 15, 2017, 02:27:36 PM

Bu Forum Eksi sozlukten cok cok daha bilgili insanlar barindiriyor oradan tavsiye aliyorsaniz vay halinize.

Ekşi sözlüğü crypto coin olayı için takip etmiyorum gözüme takıldı araştırdım yoksa tabi ki orada yazılanlara pek kulak asmıyorum.
pancho2036
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
November 15, 2017, 02:33:17 PM

Bugün merak edip 1 tane aldım, cüzdana koydum duruyor. 1 dolar civarı yükselmiş öğlenden beri Smiley Güvenebilsem biraz alıp kenarda bekleteyim diyeceğim de, bilgi yok hiç. Kimse de yazmamış bir şey, riske atmaya cesaret edemedim. Gidişatına bakıp belki ilerleyen zamanda yatırım yaparım.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 15, 2017, 02:46:03 PM

Onu kaçırdık bunu kaçırdık diye düşünecek o kadar çok cyriptopara var ki.Aldıklarımızın çoğunda da zarar ediyoruz.Tamamen şansla alakalı bir durum.Baçında bit olması azda olsa olumlu etki ediyodur,ismi akılda kalıyor.Alan arkadaşlara bol şans.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 15, 2017, 04:18:12 PM

Aynen hatirliyorum aynisi yillar oncede vardi hersefer ayni numara ozamanlar sadece bitcoin cuzdani vardi onu kopyalayip coin ismini degistirip coin cikardik artik yeni bitcoin bu deniyordu Cheesy simdilerd blok boyutu cuzdan gorunumu degisebiliyor hatta cuzdan bile olmayabiliyor ama hala ayni taktigi uyguluyorlar.
Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 15, 2017, 04:20:33 PM

bitcoini geçecekmiş yokkkkk anasının am:D

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 15, 2017, 04:26:24 PM

İlk defa duydum coini ama tabi çok sıkı takip etmek gerekiyor. Bir coin airdrop yapıyorsa nedense biraz ön yargı ile yaklaşıyorum, yani bunu görmüş olsam bile belki fazla takılmayabilirdim. Umarım düşükten alan arkadaşlar elinde bekletiyordur.
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
November 15, 2017, 04:31:07 PM

Sessiz sedasız 30 dolar seviyesine geldi valla, daha çok yakın bir süre öncesinde fiyatı 5 dolar civarında bir şeydi alacaktık o zaman 500-600 tane yanlış yaptık şimdi dizimizi ve kafamızı ne kadar dövsekte boş işte geçti borun bazarı sür eşeği niğdeye.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀