Bitcoin Forum
May 29, 2024, 05:18:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım  (Read 9046 times)
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 27, 2017, 07:46:41 AM

ilk imzamda woshib in yönnetiği hdac a katılmıştım ve gerçekten iyi ilgilenip hızlı davrandılar.O yüzden bu seferde bu adamı tercih ettim ve yönettiği kampanyanın imzasına girdim.bi aralar syşon modaydı şimdi sıra bunda galiba bitroad listesi de kalabalık sayılır
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 27, 2017, 08:32:17 AM

Arkadaşlar imzalamanın nasıl yapılacağı konusunda bu link sizlere yardımcı olacaktır burda cüzdanlar için anlatılıyor buna göre mesaj imzalanması istendiğinde yapabılırsınız

https://bitcointalk.org/index.php?topic=990345.0
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 27, 2017, 03:52:26 PM

Merhabalar, pek ilgilenemedim HDAC ile imzalama olayları falan dönüyor pek anlayamadım.Twitter ve Facebook kampanyasına katılmıştım bitcoin adresi istemişlerdi, nasıl alacağız anlamadım.Biri açıklarsa çok iyi olur.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 27, 2017, 04:05:48 PM

Merhabalar, pek ilgilenemedim HDAC ile imzalama olayları falan dönüyor pek anlayamadım.Twitter ve Facebook kampanyasına katılmıştım bitcoin adresi istemişlerdi, nasıl alacağız anlamadım.Biri açıklarsa çok iyi olur.
Bu konuyu takip edin henuz bir gelisme yok, btc adresi berdiyseniz o adres ile mesaj imzalamaniz istenecek. Yukarida @aliyagiz207 linki vermis nasil yapilacagi ile alakali ama simdilik bekleyin daha imzalamayi istemediler.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
December 27, 2017, 04:36:28 PM

Arkadaşım aldığın işin hakkını veriyorsun, seni de kutluyorum, sorumluluk sahibi insanlar her zaman karşımıza çıkmıyor. Umarım emeğinin karşılığını da fazlasıyla alırsın.

Böyle yorumları bu forumda duymak çok zor ve nadir, benim için çok değerli bir yorum malum Türk milleti olarak biribirimizi baltalamayı çok severiz, . Degerli yorumunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Evet mesaj imzalamayıda takip ediyorum onuda konuda duyuracağım.

ellerine sağlık, rahat bir bounty dönemi geçirdik. çoğu soru cevaplandı, şu an sadece tokenların nasıl ve ne zaman dağıtılacağını bekliyoruz.

2019 şubat ayı gibi dağıtım yapılacağını yazıyor, ne kadar doğrudur tartmak lazım. kore borsalarına girdikçe sağlam bir pump yaşayacaktır bu arada 2019 şubatta.

Teşekkür ederim, 2018 şubat da borsaya girecek bir kore borsasında işleme açılacak ama bizler nasıl girecegiz bilemiyorum kore borsaları ikametgah istiyor dıye bılıyorum ama muhakkak avrupalı yatırımcıları içinde başka borsalara girecektir. Binance ye girecegine inanıyorum. Zincir tamamlandığında walletlere çekecegizdir coinleri. Oncelikle şu imzalama işinide kıvıralım bakalım sonrası Allah kerim.

HDAC için çok büyük bir beklenti oluştu herkeste. Özellikle iota bu kadar prim yaptıktan sonra insanlar iot hyundai kore kelimelerini duyunca resmen kendinden geçiyor Cheesy Umarım hepimiz riskimizin ve emeğimizin karşılığını alırız  Smiley
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
December 27, 2017, 04:39:20 PM

blogcular yardırmış resmen çok ıyı odul vermiş blog tarafına ama adil olmamış, çok fazla blogtan kazanan oldu herıfın bırıne 3 bırıne 0.5 vermısler bakıyorsun 3 alan 0.5 alandakn kopyalamış falan. Imza ödülleri blog ödüllerine göre düşük kalmış

Aynen gözümden kaçmadı adam başka birinin videosunu alıp kopyalamış gibi sanki 5400 token almış imza yerine blog kassak daha karlı olurmuş.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 27, 2017, 05:03:54 PM

zaten imzalasakta coinleri alabileceğimiz bir cüzdan yada al-sat yapabileceğimiz bir borsa yok , o yüzden acele edilmesi gereken bir durum yok
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
December 27, 2017, 05:16:53 PM

İmza işi saçmalık olmuş bence katılan binlerce kişinin mesaj imzalayıp foruma atması ve tek tek kontrol edilmesi ekstra işgücü ve zaman demek.neden böyle bişey yaptıklarını anlamak güç.şimdi hesap çalınması için falan diyenler olacak ama her kampanyada uygulanmalı o zaman bu sadece hdac a özel gibi olmuş.
aynı managerin diğer kampanyalarında da böyle bi uygulaması yok

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 27, 2017, 05:45:02 PM

Arkadaşlar imzalamanın nasıl yapılacağı konusunda bu link sizlere yardımcı olacaktır burda cüzdanlar için anlatılıyor buna göre mesaj imzalanması istendiğinde yapabılırsınız

mesajı imzaladıktan sonra nasıl kullanılacak peki?
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 27, 2017, 06:43:09 PM

mesajı imzaladıktan sonra nasıl kullanılacak peki?

imzaladığınız mesajı post olarak konuya atmanızı isteyecekler sanırım ama o kadar imzayı tek tek kontrol etmeleri cidden zor olacak gibi buda dağıtımın dahada uzamasına sebebiyet verebilir.o yüzden bountye girenler belkide bi kaç ay botunca ödül alamayabilir bekletecek gibi duruyor
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 27, 2017, 09:12:26 PM

İmzalama falan derken bir kaç ay geçecek gibi duruyor. Bir de bitcoin adreslerini değişme falan faslı işi uzatacak gibi
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
December 27, 2017, 09:15:16 PM

zincirde cuzdanda yok zaten bır kaç aylık bır durum yok arkadaşlar son tarıh verılı ımzalamayı yapmayan avcunu yalar geçer bu kadar olumsuz bakmayın subat ortalarına kadar zaten odullerı alamayacağız cunku dedıgım gıbı zıncırde cuzdan da yok
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 27, 2017, 09:30:10 PM

zincirde cuzdanda yok zaten bır kaç aylık bır durum yok arkadaşlar son tarıh verılı ımzalamayı yapmayan avcunu yalar geçer bu kadar olumsuz bakmayın subat ortalarına kadar zaten odullerı alamayacağız cunku dedıgım gıbı zıncırde cuzdan da yok

neyi imzalıyoruz ya, ortada birşey yok daha, yeni bir açıklama mı var, sadece başlıkta yanlış btc adresi verenlerin düzeltme mesajları var,
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
December 27, 2017, 10:06:07 PM

neyi imzalıyoruz ya, ortada birşey yok daha, yeni bir açıklama mı var, sadece başlıkta yanlış btc adresi verenlerin düzeltme mesajları var,

yanlış anlamışsın, yukarıda olumsuz yorumlar olduğu için yazdım bır tarih verilir o tarihe kadar imzaları veren verir vermeyende havasını alır demek istiyorum, tabi su an bir haber yok bekleyecegiz çok acele etmeyin dıye yazdım imzayı şimdi atsan bıle şubatın ortasından önce tokenını alamazsın cuzdan yok ortalıkta
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 27, 2017, 10:20:32 PM

Bounty konusunda 10 larca sayfada yeni btc adresleri paylaşılmış, bizden farklı birşey biliyorlar demek ki.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 28, 2017, 08:07:26 AM

yanlış anlamışsın, yukarıda olumsuz yorumlar olduğu için yazdım bır tarih verilir o tarihe kadar imzaları veren verir vermeyende havasını alır demek istiyorum, tabi su an bir haber yok bekleyecegiz çok acele etmeyin dıye yazdım imzayı şimdi atsan bıle şubatın ortasından önce tokenını alamazsın cuzdan yok ortalıkta

ok , şuanda beklemekten başka yapacak birşey yok, hangi metni imzalayacağımızı söyler zaten, yada hdac adresini imza ile isteyebilirler diye düşünüyorum, hertürlü angarya oldu bu imza işi, bounty başlığı çorbaya döndü.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 28, 2017, 08:59:03 AM

hdac bounty forum sayfasındaki son paylaşılan btc adresleri, adres değişikliği isteyenlerin attığı mesajlar.
imzalanabilir btc adres değişikliği tamamlanmadan sonraki aşamaya geçeceklerini sanmıyorum.
ama son bir tarih belirtmeleri daha güzel olurdu.
imzalamada da zorluk yok zaten, sırf biraz tecrübe kazanmak için farklı bir electrum btc oluşturdum, imzalama yaptım. zaten resimli anlatım linki de paylaşıldı burada.

o imzaladığım btc adresini de istediğim kadar imzalayabiliyorum. btc adresinin iki, üç katı uzunlukta bir satır oluşturuyor, sanırım onu vermemiz gerekli. netleşsin de bakarız devamına. (bu imzalama deneme amaçlı yaptığım bir şey, yani ortada hdacın verdiği bir metin yok, henüz)

bence zahmetli bir iş değil. taş atıp da kolumuz yorulmuyor sonuçta.
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 28, 2017, 02:17:29 PM

imzasına giren arkadaşlar umarım güzel kazançlar sağlar. Bu aralarda elle tutulur bir kaç projeden biri olarak göze çarpıyor hdac
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
December 28, 2017, 02:26:24 PM

Arada spreadsheeti kontrol etmek lazım. Bizim bitcoin adresleri de arada kaynamasın. Çünkü adres konusunda tam bir kaos var. Bounty manager da hata yapabilir ve de bazı çakallar kendi adresleriyle değiştirtmeyi deneyebilir  Grin
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
December 28, 2017, 03:00:15 PM

Arada spreadsheeti kontrol etmek lazım. Bizim bitcoin adresleri de arada kaynamasın. Çünkü adres konusunda tam bir kaos var. Bounty manager da hata yapabilir ve de bazı çakallar kendi adresleriyle değiştirtmeyi deneyebilir  Grin
Telegramdan degiştirmek isteyenlere forumdan mesaj atın dıyor telegramdan gelen ıstege gore degiştirmiyor yanı. nick eşleştirmesi yapmadan değiştirmez herhalde diye düşünüyoruz ama yanlışlıkla kaydırma falan yapabilir
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  

Jump to: