Bitcoin Forum
June 24, 2024, 11:07:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım  (Read 9068 times)
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 11, 2018, 12:17:20 PM

Arkadaşlar bu cüzdan imzalama aksiyonu ile alakalı bir paylaşım yapıldıysa affedin. Fakat bir bilgiye rastlayamadım. İmzalamaları ne şekilde ve ne zaman yapmamız gerekiyor? Konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Daha henüz o konuda bir gelişme yok hocam, sadece hesaplamalar tamamlandı ve spreadsheede herkesin alacağı miktar yazıldı. Zaten bir gelişme olursa buradan görürsünüz çünkü Türkçe kısmını yazan aliyagiz207 arkadaşımız durumu takip edip buradan bilgilendiriyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 11, 2018, 05:58:17 PM

bu arada hdac yanlıs hatırlamıyorsam güney kore menşei bir team . bu sabah reuters'da bol bol " güney kore coinlere kısıtlama ve yasaklama getiriyor" tarzı haberler gördüm. Umarım bu durumdan etkilenmezler
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 11, 2018, 06:53:17 PM

bu arada hdac yanlıs hatırlamıyorsam güney kore menşei bir team . bu sabah reuters'da bol bol " güney kore coinlere kısıtlama ve yasaklama getiriyor" tarzı haberler gördüm. Umarım bu durumdan etkilenmezler

Yok hocam merkezleri Kore degil isviçreydi galba yada ingiltere merkezli olmaları lazım ama zaten yasaklama yanlış aktarılıyor yasaklama yapmıyorlar, düzenleme yapıyorlar. borsalar alıp kaçabılıyor veya iflas hack gibi durumlar ıle yatırımcıyı uzebılıyor bunun için düzenleme getırıyorlar, bu arada imza ile alakalı bir gelişme olmadı, olursa zaten konu sahibi arkadaş çok ilgili burada paylaşım yaparcaktır
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
January 11, 2018, 09:21:09 PM

Ben bunun imzasına katılmıştım proje sahipleri şirketi İsviçre'de kurdukları için Güney Kore'deki yaptırımların Hdac ile uzaktan yakından bir alakası bulunmuyor. Japonya'dan çok fazla talep var, fiyatın borsada katlanacağını düşünüyorum.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 11, 2018, 09:28:38 PM

Ben bunun imzasına katılmıştım proje sahipleri şirketi İsviçre'de kurdukları için Güney Kore'deki yaptırımların Hdac ile uzaktan yakından bir alakası bulunmuyor. Japonya'dan çok fazla talep var, fiyatın borsada katlanacağını düşünüyorum.

Koreliler listelendikten sonra yukleneceklerdir diye umut ediyorum bende. Fiyat kısa sürede katlayacaktır. Gelir gelmez satan bountyciler sonradan ağlayacak. Demedi demeyin  Grin
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 11, 2018, 09:38:23 PM

Buradaki tek sorun samsung ödeme sistemlerinde hyundai pay kullanacakmış ve hyundai pay da hdac tokenleri uzerınden ve zincirinden faydalanacak. Peki korede borsalar kapatılır da bankalar kullanılmaya zorlanılırsa bu bir şekilde projeye zarar vermezmi
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 11, 2018, 09:54:18 PM

bounty'den daha birsey gelmedi dimi? ben hala nasil gelecegini cikartamadim... bounty kampanyasinda btc adresi istediler, ama bu adamlar hdac göndermeyecekler mi bize? ne zaman, nasil ve nereye ne gönderecekler?
Geleve
Full Member

Merit: 104

View Profile
January 11, 2018, 10:00:09 PM

bounty'den daha birsey gelmedi dimi? ben hala nasil gelecegini cikartamadim... bounty kampanyasinda btc adresi istediler, ama bu adamlar hdac göndermeyecekler mi bize? ne zaman, nasil ve nereye ne gönderecekler?
Btc göndermeyecekler. Verilen btc adresini imzalamanızı isteyecekler. Imza sonrası kendi walletlarına gonderecekler. Buyuk ihtimal imza sırasında da kıyamet kopacak  Cheesy
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 11, 2018, 10:01:24 PM

vakti geldiğinde bounty'e katılan kişi kendini kanıtlamak için zamanında verdiği btc hesabına girip oradan verilen datayı imzalayacak. böylece hesap calınma olaylarını yada bounty karısıklıklarını minimize etmeye calısmıslar. he tabi ne kadar etkili bir yöntem , o tartısılır.

adamlar blok zincirini yazmaya basladılar , e blok zincir yazılmadan da bountyleri göndermeleri pek mümkün degil
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
January 11, 2018, 10:30:59 PM

vakti geldiğinde bounty'e katılan kişi kendini kanıtlamak için zamanında verdiği btc hesabına girip oradan verilen datayı imzalayacak. böylece hesap calınma olaylarını yada bounty karısıklıklarını minimize etmeye calısmıslar. he tabi ne kadar etkili bir yöntem , o tartısılır.

adamlar blok zincirini yazmaya basladılar , e blok zincir yazılmadan da bountyleri göndermeleri pek mümkün degil

Bana göre mesaj imzalatılması çok mantıklı sonuçta üyelikler çalınıyor ya da zaman içerisinde moderatör tarafından yasaklanabiliyor. Bu nedenle mesaj imzalayarak o ödülün sahibi olduğunuzu kanıtlayabiliyorsunuz ayrıca farklı bir zincir yazıldığı için adamlar direkt olarak form şeklinde Bitcoin adresi imzalarken Hdac wallet adresinizi paylaşmanızı isteyecek böylece sorunsuz bir şekilde işlemler gerçekleştirilecek.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 13, 2018, 03:16:25 PM

Yalan olmasın ama dün bounty konusunda şuan imza falan istemeyeceğiz yazıyordu galiba. Bir sonraki duyuruyu bekleyin diyordu.
En uzun beklenen kampanya olacak sanırım. Mart'tan önce alamayız gibi geliyor. Geç olsun güç olmasın. Zaten borsaya girince katlayacağını düşünüyorum. Çoğu bounty'ci hemen satacak maalesef. Halbuki 1-2 ay tutsa kat kat fazlasını kazanacak ama risk almayayım ya düşerse diye acele ediyorlar.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 13, 2018, 05:06:35 PM

Bu mesaj imzalama olayıda baya sorunlu olacak gibi duruyor açıkcası. Bana görede bountylerin dağıtılması süreci baya bir uzun sürecek sanırım.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
January 13, 2018, 05:20:09 PM

Bana göre mesaj imzalatılması çok mantıklı sonuçta üyelikler çalınıyor ya da zaman içerisinde moderatör tarafından yasaklanabiliyor. Bu nedenle mesaj imzalayarak o ödülün sahibi olduğunuzu kanıtlayabiliyorsunuz ayrıca farklı bir zincir yazıldığı için adamlar direkt olarak form şeklinde Bitcoin adresi imzalarken Hdac wallet adresinizi paylaşmanızı isteyecek böylece sorunsuz bir şekilde işlemler gerçekleştirilecek.

isteyen herkesin bitcoin adresini değiştiriyorlar. yani çalınan üyeliklerle istedikleri gibi bitcoin adresini değiştirip imza atabilirler. çok anlamsız bir önlem. karmaşa çıkarmaktan başka bir işe yaramayacak bence.
alpoahmo
Full Member

Merit: 125

View Profile
January 13, 2018, 06:44:32 PM

Ne oldu bunun bounty ödülleri en son imzalama falan dediler çok saçma geldi bana kardeşim o kadar uğraştırmaya gerek var mı niye yan çiziyorsunuz
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 13, 2018, 07:49:21 PM

isteyen herkesin bitcoin adresini değiştiriyorlar. yani çalınan üyeliklerle istedikleri gibi bitcoin adresini değiştirip imza atabilirler. çok anlamsız bir önlem. karmaşa çıkarmaktan başka bir işe yaramayacak bence.

Aynen. ilk başta imzalayabileceğiniz bir adres yazın dendi. Değiştirilmesi yanlıştı. Hesap çalınmış bir hesap ise adres değiştirdiğinde zaten kendi adresinizi verecektir. Lakin adres değiştirilemez olsaydı hesabı çalan adam boşa çalmış olacaktı.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 01:32:18 PM

eger btc adresınızı forumda bır defa bıryere yazıydıysanız hesabınız calınsa bıle adresınıızı ımzalayarak yonetıcılerden hesabınızı gerı alabılıyorsunuz bunun ıcın hatta efs nın bır konusu vardı oraya btc adresınızı ımzalanmıs sekılde yazmanız garantılıyor
skip60
Sr. Member

View Profile
January 14, 2018, 02:07:35 PM

evet öyle bir konu vardı forumda efs açmıştı hatırlıyorum ama ben baktım baktım bulamadım şimdi bulan ve linkini verecek olan varsa makbule geçer bende şuraya atayım o zaman btc adresimi

1263VRPP9JwF1CzFWScLwUcqHn5LrQjTqP
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 14, 2018, 03:32:55 PM

Yarın adres degişikliği için son gün arkadaşlar

Herhangi bir adres talebinde bulunmak için son tarih 15.01.2018 11:59 (bitcointalk saatine göre.)
Sonraki gönderiler dikkate alınmayacak

Dağıtım için, bir sonraki adımın yayınlanmasını bekleyin.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
January 14, 2018, 06:21:28 PM

Sonunda kapatıyorlar normalde yazmış oraya adam aslında ilk gün bile değiştirmeme gerek yoktu yazmış ama yinede insaflıymış. Çok kişi imzalayamayacagı adres verdi süreç uzadı
taner32
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
January 14, 2018, 06:29:58 PM

Sonunda kapatıyorlar normalde yazmış oraya adam aslında ilk gün bile değiştirmeme gerek yoktu yazmış ama yinede insaflıymış. Çok kişi imzalayamayacagı adres verdi süreç uzadı

süreç uzadı ama adamların ilgisi ortaya çıkıyor. baya bir ilgilendiler bountylerde. kolay değil herkesin btc adresinin tek tek değiştirmeleri.

sıkıntı olmadan inşallah alırız tokenları. beklenti büyük. ytd.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  

Jump to: