Bitcoin Forum
September 24, 2024, 12:01:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım  (Read 9200 times)
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
April 13, 2018, 10:04:09 PM

Bütün tokenleri aynı anda salsalar aslında daha iyi olur. Parça parça salmak hdac ekibi için yanlış bir uygulama olur. Kimin ne alaağı varsa hepsini sal gelsin
bobita
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1333

View Profile
April 13, 2018, 11:04:47 PM

Aynen öyle, zaten hdac için yatırımcıların ve ödülcülerin önemli bir kısmı (ben de o gruptayım) beklentilerini uzun vade olarak hedefliyorlar. Hdac gibi bir projede yatırımcılar, ödüller aynı anda dağıtılmış, fiyatı 5 iken 3 olmuş vb durumunu çoğunluk umursamayacaktır. Hatta düşerse işime gelir, sadece ödülle yetinmem, biraz da toplarım.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 14, 2018, 07:06:00 AM

Dağıtsalar ödülleride  onlarda kurtulsa bizde kurtulsak, kaç aydır bekliyoruz,
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
April 16, 2018, 08:29:44 PM

Son zamanlarda ki imza kampanyaları gerçekten sıkmaya başladı. Yok kyc yok başka birşey falan filan gidiyor yakında bunun da suyunu çıkaracaklar. Dağıtsalar da kurtulsak beklemekten.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
April 17, 2018, 06:15:02 AM

Fikir olarak gerçekten güzel bir proje. Tek soru işareti uygulanabilirliği..

Şimdilerde icosu yapılacak başka bir proje var, quark chain di sanırım ismi. O da bu tarz bir fikirle ortaya çıkmış. Neyse bekleyip göreceğiz neler olup biteceğini Smiley

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
bobita
Legendary
*

View Profile
April 17, 2018, 09:37:14 PM

Son zamanlarda ki imza kampanyaları gerçekten sıkmaya başladı. Yok kyc yok başka birşey falan filan gidiyor yakında bunun da suyunu çıkaracaklar. Dağıtsalar da kurtulsak beklemekten.
Hocam miktar/rakam artsın da ister kyc gereksin, ister başka bir şey. Ama 2-3 ayını harcayıp karşılığı 300-400 dolar olursa insan bu tarz taleplere sinirleniyor tabiiki. Ver 10.000 doları ne istiyorsan göndereyim...
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
April 18, 2018, 09:33:38 PM

Hocam miktar/rakam artsın da ister kyc gereksin, ister başka bir şey. Ama 2-3 ayını harcayıp karşılığı 300-400 dolar olursa insan bu tarz taleplere sinirleniyor tabiiki. Ver 10.000 doları ne istiyorsan göndereyim...

Aynen katılıyorum aylarca reklamda kalıyorsun sonra gelen para 100-200 dolar insanı acayip sinirlendiriyor. Bazıları da 1-2 hafta kalıyorsun daha çok kazandırıyor. şu aylarca kalıpta para etmeyen kampanyalara deli oluyorum
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 19, 2018, 09:05:52 AM

Noldu bu proje gerçekten böyle vizyonu olan projeler uzun sure çıkmayınca unutulup gidiyor. bounty hunterlar harici daha yatırımcılar bıle alamadılar tokenlerını herhalde
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 20, 2018, 06:16:58 AM

bildiğim kadarıyla aylar önce bitti bu kampanya hala hiç bir dağıtım yok herhalde. Niye kendi ayaklarına sıkarlar ki.
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
May 02, 2018, 01:01:35 PM

kaç ay geçti hala herhangi bir şey yok ortada. İmza kampanyasına girenlerin tokenlerini ödeseler de ne yaparsalar yapsınlar. scam çıkmaz inşallah

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 12, 2018, 08:10:46 PM

Bountysine girenler bekliyorlar daha da bekleyecekler gibi gözüküyor. Hdac ekibi insanları bekletmekten vazgeçmeliler, yoksa kötü reklam olacak gibi kendileri için.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
May 14, 2018, 11:46:46 AM
Last edit: May 14, 2018, 12:04:27 PM by emrears05

telegrama bakın yeni pinned mesaj yayınladılar. sonunda hdacları dağıtıyorlar.   İsviçre Hdac Tech AG son teyid alındığı için bountye dağıtımına geçiş başlıyor. android, mac, windows cüzdanı indir felan diye başlayan bir dizi madde yazmışlar. sonunda hdaclara kavuşuyoruz  Grin
ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 01:20:23 PM

Hocam makale yazmak için önce kiminle iletişime geçecek link falan yok mu
bobita
Legendary
*

View Profile
May 14, 2018, 04:23:08 PM

telegrama bakın yeni pinned mesaj yayınladılar. sonunda hdacları dağıtıyorlar.   İsviçre Hdac Tech AG son teyid alındığı için bountye dağıtımına geçiş başlıyor. android, mac, windows cüzdanı indir felan diye başlayan bir dizi madde yazmışlar. sonunda hdaclara kavuşuyoruz  Grin
Windows için verdikleri cüzdan dosyasını Zemana Antimalware anında engelleyip karantinaya aldı, bu işte bir sakatlık var, haberiniz olsun.
emrears05
Full Member

View Profile
May 14, 2018, 04:43:08 PM

Windows için verdikleri cüzdan dosyasını Zemana Antimalware anında engelleyip karantinaya aldı, bu işte bir sakatlık var, haberiniz olsun.

windows defender var bende herhangi sorun yaşamadım. private key oluşumu, cüzdan bilgilerinin alınması, programdan çıkıp, tekrar açtım sorunsuz. çok sade menüleri var hatta yok gibi. ilerde update geldikçe zenginleşecektir. ben sorun yaşamadım açıkçası. bence sorun antimalwarede  Grin
bobita
Legendary
*

View Profile
May 14, 2018, 08:10:30 PM

windows defender var bende herhangi sorun yaşamadım. private key oluşumu, cüzdan bilgilerinin alınması, programdan çıkıp, tekrar açtım sorunsuz. çok sade menüleri var hatta yok gibi. ilerde update geldikçe zenginleşecektir. ben sorun yaşamadım açıkçası. bence sorun antimalwarede  Grin
Antivirus bulamaz zaten, antivirus ve antimalware programlarının işlevi başka, birbirlerinin yerini alamazlar. Ben şu an o dosyaya güvenmiyorum, neden 40 çeşit cüzdan kuruluyken onlar temiz de bu dosya böyle?
Bir de bu projenin ödül yöneticisi Woshib idi, niye duyuruyu o yapmadı?
jedimindtriks
Member
**

Activity: 136

View Profile
May 14, 2018, 11:41:27 PM

Hocam ben anlamadı olayı twitter kampanyasında vardım ben hdac'ın electurumdan adres oluşturup verdim electrum adresime gelmeyecek mi şimdi tokenler cüzdanlarını mı indirmem gerekecek illa?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 15, 2018, 02:43:21 AM

Bu proje hakkında yerelden pek yorum gelmiyor ama kendi zincirini oluşturan en dandik projenin bile en az 10'a katladığını düşünürsek Güney Kore ve İsviçre tabanlı bir ekibin çok daha fazlasını yapabileceğini düşünüyorum. Cüzdanda ise HyundaiPay'ın adı kullanılıyor yani Hyundai ile en kötü akrabasal bir bağ olmasaydı bu adı kullanamazlardı. Ben ödüle katılmıştım, iyi de bir pay kalıyor ama satmayı düşünmüyorum bu projeyi saklayacağım.
emrears05
Full Member

View Profile
May 15, 2018, 08:50:49 AM

newbie üyeye pm göndermek için  Personal Message Options > Allow newbies to send you PMs.  burayı işaretleyin yoksa pm gönderilmiyor. hata yapmamak için pm ye yazdığım tüm bilgileri belki 10 defa kontrol ettim.

hdac bounty eylül, ekim aylarında yapıldı. bounty biteli çok oldu.
jedimindtriks
Member
**

Activity: 136

View Profile
May 15, 2018, 08:55:11 AM

newbie üyeye pm göndermek için  Personal Message Options > Allow newbies to send you PMs.  burayı işaretleyin yoksa pm gönderilmiyor. hata yapmamak için pm ye yazdığım tüm bilgileri belki 10 defa kontrol ettim.

hdac bounty eylül, ekim aylarında yapıldı. bounty biteli çok oldu.

Hocam biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz? Ödüllere ulaşmak için ne yapmamız gerekiyor kime ne pm'si atacağız.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 »
  Print  

Jump to: