Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:44:16 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]  All
  Print  
Author Topic: 106 milyon dolarla hardcap yapan Qash token hakkında  (Read 8131 times)
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
March 15, 2018, 08:14:34 PM

Binance'a girebilmek bence de çok önemli. 31 Mart'a kadar aşağıdaki etkinlikleri gerçekleştirmeyi planlıyorlarmış.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 15, 2018, 08:19:59 PM

Qashın en büyük eksikliği binance'a çıkamıyor olması, adminlerle mesajlaştı arkadaşlar ve onların dediğine göre binance da bnb'nin qash'ın borsasında listelenmesini istiyormuş, başta çok güzel kar ettik ama bakalım olmadı liquid beta vs çıktığında düzgün yükselmezse elden çıkarılabilir, proje çok mükemmel ve takım çok süper olsa da eğer spekülasyonla artmıcaksa pek bişeye yaramaz, hacim ve spekülasyonun da en iyi olduğu yer binance şuanda.

Millet binanceden cikiyor sizin dediginize bakin, Binance yakinda biter arkasindan adini anan bile olmaz, Nitekim 1 sene once yoktu bundan 1 sene sonrada olmayacak.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
March 15, 2018, 08:24:24 PM

Kim binancetan çıkıyor hocam bir sen çıkıyorsun heralde:) adamlar merkezsiz borsasını kuracağını da açıkladı, binance bundan sonra krallığını ilan eder bunu yakında yaparsa, binance olmucak falan boş şeyler yatırım yapılan düzgün projelerin nerdeyse hepsi binance'da mevcut en yüksek hacimler orda vesaire. 1 sene sonrası ilgilendirmiyor, şuan qashın oraya çıkamaması ilgilendiriyor. Adminlerle konuşulup bu konuyu çözmeleri istenmeli bence, bişekilde bnb'yi kendi borsalarında listelesinler ve qashı binance a çıkarsınlar okadar para topladılar.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
May 05, 2018, 07:51:45 PM

Bir ara çok popülerdi Qash token. Ayı piyasası ile birlikte adını unuttuğumuz tokenlerden birisi oldu. Ancak icoda topladıkları yatırımları iyi değerlendirdiyseler bu senenin parlayan yıldızlarından bir tanesi olabilir.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
May 05, 2018, 08:22:05 PM

güzel bir hardcap yaptı bu tutarda olması bütün yatırımcıların gözünde yatırım yapılabilir düşüncesini katmaya yeterli sebep oldu.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
May 05, 2018, 10:09:00 PM

Zannediyorum aralık aylarındaydı ICOsu olduğu zaman. Heyecan verici bir coindi fakat ayı ile birlikte yerini korumaya çalıştı.

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 06, 2018, 07:47:22 AM

şöyle hardcap yapmayan, fazla yatırım almamış ve aldığı yatırım konusunda şeffaf olan bir proje olsa onu tercih ederim. evet bu tarz projelerde ilk etapta güzel para bırakır, zaten amaç para kazanmak, ancak çok dikkatli ve hızlı olmak lazım, yoksa umutla 1 yıl bekleriz artsın diye, avucumuzu da yalayabiliriz. ama başta yazdığım gibi bir proje olursa, hem güzel bir işe destek olmuş oluruz, hem de uzun vadede çok daha fazlasını kazanabiliriz. bir de ben oynamam ama iddia oynayan bir arkadaşım fanatik fenerliydi mesela, fener maçlarına kaybedecek diye basardı. kazanırsa takıma, kaybederse gelen paraya sevinirdi. ne alaka demeyin bu iş biraz da iddia gibi.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 06, 2018, 07:55:21 AM

Beklentim büyüktü Qryptos borsasının arkası çok sağlam , reel hayatta da yatırımı olan şirketler. Güzel parada topladılar. Binance ye girebilmesi karşılıklı anlaşmaya varamadılar tahminim. Binanceye giremeyecek gibi. Ancak zaten kendisi bir borsa olduğundan buna ihtiyacıda yok. Ancak biraz ağır bir borsa.
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
May 06, 2018, 10:13:48 AM

bence bu Qash ın populerliği falan kalmadı artık. hardcap yapan hele özellikle büyük paralarla hardcap yapan projeler inanın bir süre sonra listelerde bayagı altlara düşüyor.  çok daha küçük para toplayanlar daha fazla prim yapıyor nedense. ben halen anlamadım bu işin neden böyle olduğunu
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
May 06, 2018, 10:41:29 AM

Adamların yapmak istedikleri ürün ortada yok her gün qashın konuşulmasını beklemiyorum açıkçası yatırım yaparken de 1 yıl sonra bakarım gözüyle yatırım yaptım. Bir şeyleri değiştirecek bu adamlar güveniyorum,world book beta bir çıksın da.

crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
May 06, 2018, 03:15:23 PM

Qash twitter bountysini hala elimde tutuyorum.Nedense hala bir şeyler bekliyorum bu qashtan.Boğa sezonunda elimden çıkarabilirim.Daha çok oax alırım galiba

beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 06, 2018, 03:47:01 PM

bu token dan beklenti oldukça büyüktü, ben de güzel yerlere geleceğini düşünenlerdenim, ama biraz zamana ihtiyacı var gibi bu token ın
aguanyardiners
Member
**

Activity: 75

View Profile
June 04, 2018, 09:57:55 PM

QASH, $699.240.500 market cap total değeri, $2,00 market cap fiyatı, 132,55% haftalık artış oranı ile çoştu. daha yukarıda görürsek şaşırmayalım. Çöp diye diye kral olan coinlerin arasında parladı. Değerlenmeyecek altcoin yok bu piyasada.

Are you thinking about giving back the account that you stole to the owner?

What's the point to steal a bitcointalk account?

Bitcoins (BTC): 17SnnHGbGiWLJ5ysKcHE3jJmzLCZHwvPnN
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 05, 2018, 02:50:02 AM

eee noldu bu qash token hiç de katlayamamış bana göre dump pump zamanını bilmiyorumda şuan için 7 ayda hiç bişey katmamışlar üstlerine
kursunkalem
Jr. Member
*

Activity: 188
Merit: 8

View Profile
June 05, 2018, 07:12:01 AM

ne olacak abi millet de şaşırdı hangisine yatırım yapacağını ancak bu tarz coinlerin sonu dediğin gibi oluyor hep hüsran. beklentileri karşılamıyor
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]  All
  Print  

Jump to: