Bitcoin Forum
July 19, 2024, 04:43:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: 106 milyon dolarla hardcap yapan Qash token hakkında  (Read 8133 times)
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 22, 2017, 03:57:18 AM
Last edit: November 22, 2017, 04:37:18 AM by Hc01

Bu projeyi diğer projeleri unutup degerlendirin. Bu adamlarin amacini yeni yeni anliyorum, arkadaslarin soyledigi gibi hedef full banking sistem yani adamlar bu islerin bankasi ben olucam diyor. Ve 2019 bu, takimi cok genis oldugu icin bisuru seyi 2 yil icinde yapabilcekler. Suanki bankalar ne istiyor yapisini blockchaine kaydirmak degil mi? Zaten blockchain yapisi olan ve banka olucam diyen kodamanlar var burda, isini de ehli insanlara vermisler. Iconun altına dusmesi benim icin sürpriz olur ama icoya yaklasirsa hemen almaya calisicam, kampanyadan gelenlerle birlikte 2019a kadar hodl yaparim zaten uzun vadeciyim. Su piyasada hicbir proje beni bukadar inandirmamisti. Eger herseyi yanlis dusunmuyorssm 6 ay 1 yila ripple'in altinda bunlari gorurseniz şaşırmayın. Ama belki de herseyde yaniliyorimdir:)

Hacim az denmis de suanki hacim 10 milyon dolara ulasmis, günlük hacim olarak sıralandığında 29.sırada şuan en yüksekten baktığımızda:) sadece kendi borsalarında acik henuz, Binance ve Bitfinex gelince artar daha hacim.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
November 22, 2017, 05:05:00 AM

ICO fiyatının 2 katına çıkmış ilk günden, eğer düşerse ben de almayı düşünüyorum.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 22, 2017, 05:47:53 AM

Bu projeyi diğer projeleri unutup degerlendirin. Bu adamlarin amacini yeni yeni anliyorum, arkadaslarin soyledigi gibi hedef full banking sistem yani adamlar bu islerin bankasi ben olucam diyor. Ve 2019 bu, takimi cok genis oldugu icin bisuru seyi 2 yil icinde yapabilcekler. Suanki bankalar ne istiyor yapisini blockchaine kaydirmak degil mi? Zaten blockchain yapisi olan ve banka olucam diyen kodamanlar var burda, isini de ehli insanlara vermisler. Iconun altına dusmesi benim icin sürpriz olur ama icoya yaklasirsa hemen almaya calisicam, kampanyadan gelenlerle birlikte 2019a kadar hodl yaparim zaten uzun vadeciyim. Su piyasada hicbir proje beni bukadar inandirmamisti. Eger herseyi yanlis dusunmuyorssm 6 ay 1 yila ripple'in altinda bunlari gorurseniz şaşırmayın. Ama belki de herseyde yaniliyorimdir:)

Hacim az denmis de suanki hacim 10 milyon dolara ulasmis, günlük hacim olarak sıralandığında 29.sırada şuan en yüksekten baktığımızda:) sadece kendi borsalarında acik henuz, Binance ve Bitfinex gelince artar daha hacim.

Umarım dediklerini başarabilirler, Ekip iyi olduktan sonra sıkıntı yok. Bounty den gelenlerle bende bir süre elimde tutatacağım belki üstüne eklerim. Banka olayıyla ilgili de deiklerine katılıyorum ve bu çok mantıklı geliyor bana. Bunu şunun için söylüyorum şu anda klasik içten yanmalı motora sahip bir araç üretip piyasaya çıkmanız alınan patent ve gerekli ağır sanayi dolayısıyla çok zor. Ancak Elektrikli otomobil üretmek en azından maliyetine katlanılabilir bir şey. Bir sürü açık alan var. Bunun gibi bir şey yani zaten bu piyasaya girmeye çalışan ve frsat kollayan kişiler için biçilmiş kaftan ama her zaman dediğim gibi Ekip önemli. Ekip lideri daha da önemli. Başına buyruk 3-5 kişi bir araya gelmiş bir şeyler yapıyorlarsa vay halimize yoksa iş yapar gibi geliyor.
kskaclord
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 06:28:04 AM

ya nedense böyle büyük paralar toplandığı zaman çok ta başarılı olunmayacak gibi geliyor bana.. Büyük parayı yönetmek hakikaten çok sıkıntılı.. ucu ucuna yetişecekkadar toplanan paralarla daha başarılı olunurmuş gibi hissediyorum..
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
November 22, 2017, 08:02:54 AM

https://coinmarketcap.com/currencies/qash/ 0.49 şu anda ico fiyatının altına gelirse almaya hazırım pusuda bekliyorum
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
November 22, 2017, 09:04:34 AM

İnceleyelim bakalım ilginç bir tokena benziyor. Arkasında sağla takım ve şirket olan projeleri öyle boş projelerle karşılaştırmayın arkadaşlar. Çok para toplayıp patlayan her proje daha bişey ortaya koymamış şirketler, bunlar farklı görünüyor biraz bakarsınız anlarsınız.
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 11:53:37 AM

Fiyatı gayet iki gidiyor. Nerdeyse ico fiyatının 2 katında. Fakat 10M işlem hacmi var.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 22, 2017, 02:03:37 PM

Paribuya para aktardim hazırda bekletiyorum, 0.3 dolar ico fiyatina geldigi an alicam:) gelmicek bence ama elde dursun bekliyorum gelmezse cani sagolsun.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
November 22, 2017, 03:09:39 PM

Qash nedir acaba hard cap yapmış böyle 106 milyom dolarla ne işe yarıyacak?Ekibi falan nasıl merak ettim şu an yeşillendirebilen olursa sevinirim beni.

Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 22, 2017, 05:13:56 PM

Qash nedir acaba hard cap yapmış böyle 106 milyom dolarla ne işe yarıyacak?Ekibi falan nasıl merak ettim şu an yeşillendirebilen olursa sevinirim beni.
Hocam baştan sona şurayı okuyabilirsiniz az çok anlarsınız gibi, ilk sayfada yazdığım şeyden de az çok fikir edinebilirsiniz. Onun dışında kafanıza bişey takılırsa sorabilirsiniz burdan veya özelden.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
November 22, 2017, 07:59:57 PM

Hard cap böyle olunca bir rahatlığa kapılıp yataya geçmesinler aman, az para toplayanlar daha azimli oluyor sanki bence. Ben de bir göz atayım madem Qash tokene, çok olumlu yorumlar okudum bu sayfada. Para kazandırırsa  şimdiden teşekkür konuya dikkat çekenlere.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2017, 03:47:21 AM
Last edit: November 23, 2017, 04:42:37 AM by Hc01

Hard cap böyle olunca bir rahatlığa kapılıp yataya geçmesinler aman, az para toplayanlar daha azimli oluyor sanki bence. Ben de bir göz atayım madem Qash tokene, çok olumlu yorumlar okudum bu sayfada. Para kazandırırsa  şimdiden teşekkür konuya dikkat çekenlere.
Sanmiyorum hocam adamlarin milyar dolarlari var dedigim gibi, hardcapi reklam olsun diye yapmis bile olabilirler 100 milyon dolar gibi paralar onlara çerez parasi. Olumsuz olarak yazılabilecek tek şey 1 milyar olması token sayısının. Onun dışında başka hiçbir şey gözüme çarpmadı kötü olarak. Zaten bukadar güven veridkleri için, gördüğüm şeyleri biraz başarırlarsa ilk 10 ve ilk 5e girme ihtimalleri yüksek diyorum, böyle büyük bir iddiada bulunmak kolay değildir ölçüp tarttım baya. 1 yıla haklı çıkar mıyım görücem sanırım.

Gece pump olmus dun aksam 0.42 dolardi 0.82 dolara gelmis yada anlik biri 0.82 dolardan aldi, geri 0.46 oldu hadi ico fiyatina git az be 0.35 dolar bile yeter almaya Smiley)
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
November 23, 2017, 06:00:45 AM

Japonyanın Binancesi olmaya çalışıyorlar sanırsam . Olurlar mı ? Bence olurlar . Binanceye ilk çıktığı zaman güven azdı ama şu anda ana borsalardan.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2017, 06:16:28 AM

Japonyanın Binancesi olmaya çalışıyorlar sanırsam . Olurlar mı ? Bence olurlar . Binanceye ilk çıktığı zaman güven azdı ama şu anda ana borsalardan.
Hocam asıl amaçları sağlam bir borsa olmak değil de full banking license dedikleri yani aslında bir banka olmak istedikleri diye anlıyorum ben, bunu 2019 Q3 için yazmışlar. Parayı da borsa sayesinde bulmuş oluyorlar borsaları amaçları için kullandıkları bir araç gibi anladım daha çok. Çok yoğun bir roadmapleri var kısa sayılabilecek bir zamanda, şu 1 yıl iyi işler çıkardıkları takdirde çok sağlam bir şeye dönüşmüş olucaklar ki benim güvenim iyice arttı bunlara. Takımın nekadar ilgili ve çalışkan olduğunu telegramdan bile anlayabilirsiniz, sadece oraya 10a yakın kişi koymuşlar soru sordupunda hemen cevap veriliyor vesaire.
brave77
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
November 23, 2017, 06:26:31 AM

Bu Quoine borsasında illa kyc istiyor mu pasaport vs. bilgileri yoksa üyelik alıp işleme başlayabiliyor muyuz? Binance'ye girer mi acaba Qash yoksa sadece kendi borsamızda yer alacağız deyip mi devam ederler?
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 23, 2017, 06:44:31 AM

Bu Quoine borsasında illa kyc istiyor mu pasaport vs. bilgileri yoksa üyelik alıp işleme başlayabiliyor muyuz? Binance'ye girer mi acaba Qash yoksa sadece kendi borsamızda yer alacağız deyip mi devam ederler?
1 aralıkta Bitfinex ve Binance'a çıkacaklar, ico öncesi partnerliklerini açıklamışlardı diye hatırlıyorum. Kimlik istedi benden bide adresi gösteren bir fatura vesaire gibi bişey istiyor, her borsanın yaptığı gibi.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
November 23, 2017, 08:13:02 AM

1 aralıkta Bitfinex ve Binance'a çıkacaklar, ico öncesi partnerliklerini açıklamışlardı diye hatırlıyorum. Kimlik istedi benden bide adresi gösteren bir fatura vesaire gibi bişey istiyor, her borsanın yaptığı gibi.

Artık her borsa istiyor . Merkezsiz olmaktan çıktık artık . Şu Dex ler gelişsin tekrar merkezsiz olacağız.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
November 23, 2017, 09:58:13 AM

Proje ne kadar iyi olursa olsun ortada çok nadir yükseliş oluyor
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
November 23, 2017, 10:07:05 AM

bounty'sine katıldımda dokumanda pending yazıyor şimdi burdan gelecek coinlerkendi sitesinemi gidicek yoksa eth adresimizemi atıcaklar kaydolurkan hangi walleti kullandıgımı da hatırlamıyorum.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
November 23, 2017, 10:14:19 AM

Bence iyi para toplamışlar şu dönemde ama büyük bir dump yiyebilir
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: