Bitcoin Forum
May 11, 2024, 01:29:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: 106 milyon dolarla hardcap yapan Qash token hakkında  (Read 8129 times)
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 18, 2017, 07:48:14 AM
Last edit: November 22, 2017, 05:20:04 PM by Hc01

Merhaba arkadaslar, bitürlü başlığını açmadım ama bu sabah gördüğüm haberden sonra artık şunun başlığını açayım diye düşündüm. Son bir aydır uzun vadeli yatırımların dışında bountylere de biraz giriş yaptım, twitter kampanyalarını da bir miktar kovalıyorum. Twitterdan bir ay uğraşırsın anca bir yemek parası çıkar diyenler vardı konumuz bu değil ama, çok bilenlere fazla bakmayın. Neyse konu bu değil, yine twitter kampanyası bakarken bir gün Qash tokena rastgeldim, ne imzası var ne bişeyi kendileri üç beş kampanya açmışlardı bunlardan biri de twitterdı gireyim dedim.

Neyse nedir bu Qash diye biraz bakayım dedim başlangıçta altı üstü twitter bounty'sine girdiğim bişeydi ama öyle değilmiş, sonrasında hakkında bir yazı yazdım onun ufak bir kısmını burda da yazayım :

Qash tokenın arkasında Quoine diye asyalı bir şirket var. Quoine, blok zincir teknolojisi ile çalışan ticaret, mübadele ve yeni nesil finansal hizmetleri sağlayan önde gelen bir fintech şirketidir. Japonya, Singapur ve Vietnam'daki ofisleri ile, sınıfının en iyisi finansal hizmetleri sunmak için kapsamlı bir finans deneyimi tecrübesi ile güçlü bir iş ortağı bir araya getiriyorlar. Bu yazdığım yazının baş kısımlarıydı.

Neyse şöyle ki bu adamlar efsane bişey. Quoine şirketi iki exchange'e sahip : quoinex.com ve qryptos.com. Qryptos'un hacmi bittrex'ten fazla görünüyordu hatırladığım kadarıyla.
Ico bikaç hafta önceydi 2 hafta oldu sanırım ve sadece 3 gün açacağız icoyu dediler, hedef 250 milyon tokenı satmaktı, 0.3 dolardan. 1 gün bile sürmeden 75 milyon dolar topladılar ve o gün kapattılar. Sanırım baya insan alamadığı için uzatılmasını istedi, sonraki gün tekrar açtılar ve toplam 106 milyon dolar olduğunda kapattılar. Hani parayla nasıl oynuyorlar görüyorum resmen:) Toplam token miktarı 1 milyar. İkinci defa icoya girecektim şu piyasada icoya hayatta girilmez ama bunlar çok ayrıydı, token sayısı okadar çok olduğu için boşver girme dedim. İmzası vesaire olmadığı için çoğu kişinin bu icodan haberi bile yoktu muhtemelen, buraya yazmamdaki amaç da bu aslında.

Neyse haberlerden bahsedeyim biraz, 1 aralıkta kendi borsalarında açacaklar Qash token satışlarını. İcodan hemen önce bitfinex ve binance ile partnerliklerini açıkladılar, 1 aralıkta o borsalarda da yerlerini alacaklar. Hadi neyse dedim bu kadar token varken girmek riskli nekadar olucak 2-3 dolara mı gelicek o market hacmıne erısebılırler mı dıye dusunurken, bugün twitterda bir haber daha gördüm Rusya borsalarına açılmayla ilgili bişey, detayını okumadım twitter paylaşımlarında mevcut.

Ben sadece en çok öne çıkan haberlere bakarak bunları yazabilirim, işte ceo'su 20 yılı aşkın süredir finans dünyasının içinde, Quoine şirketi 60dan fazla çalışana sahip gibi gibi şeyler de görmüştüm. Benim de merak ettiğim soru şu, bu adamlar 3-5 milyar dolar market hacmine ulaşabilirler mi? Eğer cevap evet ise ilk 5teki yerlerini almış olurlar çünkü ripple'dan sonra. Ben icoya girmek bukadar token sayısı varken yanlış diye düşündüm fakat 2-3 dolarlara harbi çıkarsa vay be derim, elime twitter kampanyasından bir 300-500 tane gelecek sanırım onları zaten satmayı düşünmüyorum baya süre.

22 Kasım Edit : Projenin amacı biraz daha kafamda oturdu şu 3-5 günde. Dijital para dünyasının bankası 2019 sonuna doğru ben olucam diyen bir ekip mevcut, finans dünyasında yıllardır çalışan bir şirket, çok sağlam bir ekip ve ceo'nun önderliğinde efsane işler yapacağına inandığım proje. Bekleyip görelim, haklı çıktığım takdirde ilk 10 ve ilk 5de görmeye hazır olun 1 yıl içinde. Çok para toplayan projelerden genelde bişey çıkmıyor diye yazmayın on kişi yazdı en az, başka projelerle karıştırılmaması gerekir, milyar dolarlarla oynayan bir şirket mevcut burda, iki tane borsası osu busu herşeyi hazır olan. Yatırım tavsiyesi değildir.

Linkler
https://quoine.com/
https://liquid.plus/
https://news.bitcoin.com/pr-quoine-crypto-exchange-raises-350-million-qash-in-significantly-oversubscribed-ico/
1715434170
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715434170
Reply with quote  #2

1715434170
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715434170
Hero Member
*

Ignore
1715434170
Reply with quote  #2

1715434170
Report to moderator
1715434170
Hero Member
*

Ignore
1715434170
Reply with quote  #2

1715434170
Report to moderator
1715434170
Hero Member
*

Ignore
1715434170
Reply with quote  #2

1715434170
Report to moderator
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
November 18, 2017, 07:58:52 AM

Tam icosuna girmeye karar verdiğimde hardcap yaptı. Benimde takibimde olan bi coin. Twitter bountysinden saglam bi şeyler gelecek. Artık onları tutarım.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 18, 2017, 08:16:16 AM

arkasında fınans sırketı varsa olabılır o rakamlar. 1-2 mılyar dolar cerez parası onlar ıcın ama o herılerede guven olmaz. 106 mılyon dolar ıco da topladık demelerıne ben guvenemem sahsen. senınde dedıgın gıbı acık bır ıco degıl kıme ne sattıkları bellı degıl anladıgım kadarı ıle. kendılerı cevrelerıne yada kendı yatırımcılarına satmıs olabılırler. bu tarz ıcolarda borsa cıkıs sonrasını beklemek en mantıklısı. 50m doları gectımı orda bır dusuneceksın. bakınız tezos.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
November 18, 2017, 08:19:25 AM

eski hard cap furyası ufak ufak gene başlıyor. tabi hard cap yapanların halleride ortada çok nadir yükseliş oluyor. amabountyciler için iyi tabiki hayırlısı olsun iyi para
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 18, 2017, 08:21:42 AM

arkasında fınans sırketı varsa olabılır o rakamlar. 1-2 mılyar dolar cerez parası onlar ıcın ama o herılerede guven olmaz. 106 mılyon dolar ıco da topladık demelerıne ben guvenemem sahsen. senınde dedıgın gıbı acık bır ıco degıl kıme ne sattıkları bellı degıl anladıgım kadarı ıle. kendılerı cevrelerıne yada kendı yatırımcılarına satmıs olabılırler. bu tarz ıcolarda borsa cıkıs sonrasını beklemek en mantıklısı. 50m doları gectımı orda bır dusuneceksın. bakınız tezos.
Aynen aztech zaten ben 25 milyon- 60 milyon arasının dışındaki çoğu iconun elde patlayabileceğini düşünüyorum. Ama bunlar cidden boş degiller. Su pıyasada btc 7500 dolarlarda gezerken bu parayı topladılar. Daha ico yokken bitfinex ve binance'la anlaşmak nedir. Yuh dedim onları görunce. Bittrexe felan girmeleri de cok surmeyecektır bence, rus pazarına felan da gırerlerse yuruyup gıdebılır. Benim gorusum bunların bu paraya falan zaten ihtiyacı yok, sırf reklam olsun diye bile ico yapmış olabilirler. İsteseler 1-2 ay ımza kampanyası bılmem ne acar forumdakı herkesı baglarlardı bounty'ye. Cunku bunları arastıran herkes emınım gırerdı, boyle buyuk sırket desteklı omısego'da kacırdıgım ıcın cok uzulurdum bunlara keesin girerdim ama yapmadılar malesef imza kampanyası. Ama yatırım yapılabılır mı 0.3 dolar altına gıderse dıye dusndugumde cevabını bılemıyorum. Birden elmas olabılecek bısey bulmus gıbıyım ama komur olarak da kalabılır:)
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 08:36:59 AM

projeyi farkettiğimde iş işten geçmişti o yüzden yatırım yapamadım.borsada çok şişmiş olarak çıkmazsa alıp bi süre hodl yapabilirim

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
November 18, 2017, 08:49:57 AM

Aynen aztech zaten ben 25 milyon- 60 milyon arasının dışındaki çoğu iconun elde patlayabileceğini düşünüyorum. Ama bunlar cidden boş degiller. Su pıyasada btc 7500 dolarlarda gezerken bu parayı topladılar. Daha ico yokken bitfinex ve binance'la anlaşmak nedir. Yuh dedim onları görunce. Bittrexe felan girmeleri de cok surmeyecektır bence, rus pazarına felan da gırerlerse yuruyup gıdebılır. Benim gorusum bunların bu paraya falan zaten ihtiyacı yok, sırf reklam olsun diye bile ico yapmış olabilirler. İsteseler 1-2 ay ımza kampanyası bılmem ne acar forumdakı herkesı baglarlardı bounty'ye. Cunku bunları arastıran herkes emınım gırerdı, boyle buyuk sırket desteklı omısego'da kacırdıgım ıcın cok uzulurdum bunlara keesin girerdim ama yapmadılar malesef imza kampanyası. Ama yatırım yapılabılır mı 0.3 dolar altına gıderse dıye dusndugumde cevabını bılemıyorum. Birden elmas olabılecek bısey bulmus gıbıyım ama komur olarak da kalabılır:)

borsalarla anlasmak kadar kolay bırsey yok bu pıyasada. bıtrex 5 bın dolar+ coın mı ne ıstıyordun yanlısım olmasın. hadı 50 bın dolar ıstesın. fınans sırketı dıyorsun o paralar hıc bırsey bu herıler ıcın. sen ben 0,1 btc kaar edecem dıye ugrasırken adamlar 10 btc ıle bot calıstırıyor. arada oyle bır fark var. tekrar dıyorum yanlıs anlasılmasın ama fınans sırketı dıyorsun. bu adamlara borsa ıle anlasmak kolay gıdıp bakkal ıle anlasacak hallerı yok. takıp etmedım ben hıc bunu ama asırı bır para toplanmıs ve orda bır durup dusunurum ben. borsaya gırsın sonra bakılır. zaten ucu acık bır dunyadayız. tutacak bır projede gec kalınmıs sayılmaz hıc bır rakamda. +100 dolar ustunde olmadıkca o bıle projeye gore degısır. ama 1 mılyar coın dıyorsun. 21 mılyon btc ıle basa cıkamıyoruz. 1 mılyar coın bana ele verme operasyonu olarak gorunuyor.
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
November 18, 2017, 08:59:27 AM

Bunlar ilk çıkmadan nereden bulacağız. ann konusu o kadar kalabalık ki,  günde 20 dan fazla ico açılıyor. bırak hepsini incelemeyi, denk bile gelmiyorsun çoğuna.

katılınabilirmiş aslında bu icoya
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 18, 2017, 09:21:01 AM

borsalarla anlasmak kadar kolay bırsey yok bu pıyasada. bıtrex 5 bın dolar+ coın mı ne ıstıyordun yanlısım olmasın. hadı 50 bın dolar ıstesın. fınans sırketı dıyorsun o paralar hıc bırsey bu herıler ıcın. sen ben 0,1 btc kaar edecem dıye ugrasırken adamlar 10 btc ıle bot calıstırıyor. arada oyle bır fark var. tekrar dıyorum yanlıs anlasılmasın ama fınans sırketı dıyorsun. bu adamlara borsa ıle anlasmak kolay gıdıp bakkal ıle anlasacak hallerı yok. takıp etmedım ben hıc bunu ama asırı bır para toplanmıs ve orda bır durup dusunurum ben. borsaya gırsın sonra bakılır. zaten ucu acık bır dunyadayız. tutacak bır projede gec kalınmıs sayılmaz hıc bır rakamda. +100 dolar ustunde olmadıkca o bıle projeye gore degısır. ama 1 mılyar coın dıyorsun. 21 mılyon btc ıle basa cıkamıyoruz. 1 mılyar coın bana ele verme operasyonu olarak gorunuyor.
Abi borsalarla anlasmak bukadar kolaysa, 40 mılyon dolar toplayan monetha neden iki kurus cepten cıkarıp gırmedı hala, ne bittrexe ne de bunların gırmıs oldugu bıtfınex'e, kendı borsalarını da arastırmakta fayda var bıttrexten daha fazla hacım yazıyor dıyorum:) Bence bittrexı falan da bukadar kucumsememek lazım, bitfinex her onune gelen coını vesaıre almıyordur bence. Burda parayı basıp gırme soz konusu olsa bıle bısey degısmez benım ıcın o ayrı kı parayla actılar bu kapıları cok da zor bısey degıl bunu anlamak, para her kapıyı acabılır ama tezos ve dıgerlerı daha ıco olmadan kac tanesınden cıddı adım gorulebıldı, tezosu falan takıp etmedıgım ıcın bılmıyorum da ben sımdıye kadar daha ıco yapılmadan boyle buyuk borsalarla anlasan hıc gormedım. Mılletın elıne vercek sırket bence bu sekılde olmaz suana kadar 5 calısanıyla konustum 1 ay ıcınde arada bılgı alma amacıyla, benım tek aklıma takılan 1 mılyar token olması. O olmasa coktan ıcoya gırmıstık zaten. 2-3 dolarlara cıkabılecekler mı bunları da takıp etmek ıcın actım baslıgı, insanlar da gorsun takıp etsın amacıyla yoksa kımseye hadı gıdın qash alın demıyorum:) Kendım sahsen 500 mılyondan fazla adet sayısı olan seylere zaten gırmemek uzerıne bır yapıdayım ılk baktıgım seyşerden bırı proje takım ve token sayısı, ama bunların benım ıcın yerlerı ayrı oldu ben nedense ınanıyorum bunların iş yapacagına. Her kapıyı parayla kıra kıra gecerlerse benım de ısıme yarar sıkıntı degıl oyle yaparlarsa:)
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
November 18, 2017, 09:29:17 AM

Proje ne kadar iyi olursa olsun topladığı yatırım miktarı çok yüksek olduğundan dolayı muhtemelen yatırımcılarını mutlu etmeyecektir diye düşünüyorum, geçmişte birçok örneği mevcut.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
November 18, 2017, 09:32:28 AM

Abi borsalarla anlasmak bukadar kolaysa, 40 mılyon dolar toplayan monetha neden iki kurus cepten cıkarıp gırmedı hala, ne bittrexe ne de bunların gırmıs oldugu bıtfınex'e, kendı borsalarını da arastırmakta fayda var bıttrexten daha fazla hacım yazıyor dıyorum:) Bence bittrexı falan da bukadar kucumsememek lazım, bitfinex her onune gelen coını vesaıre almıyordur bence. Burda parayı basıp gırme soz konusu olsa bıle bısey degısmez benım ıcın o ayrı kı parayla actılar bu kapıları cok da zor bısey degıl bunu anlamak, para her kapıyı acabılır ama tezos ve dıgerlerı daha ıco olmadan kac tanesınden cıddı adım gorulebıldı, tezosu falan takıp etmedıgım ıcın bılmıyorum da ben sımdıye kadar daha ıco yapılmadan boyle buyuk borsalarla anlasan hıc gormedım. Mılletın elıne vercek sırket bence bu sekılde olmaz suana kadar 5 calısanıyla konustum 1 ay ıcınde arada bılgı alma amacıyla, benım tek aklıma takılan 1 mılyar token olması. O olmasa coktan ıcoya gırmıstık zaten. 2-3 dolarlara cıkabılecekler mı bunları da takıp etmek ıcın actım baslıgı, insanlar da gorsun takıp etsın amacıyla yoksa kımseye hadı gıdın qash alın demıyorum:) Kendım sahsen 500 mılyondan fazla adet sayısı olan seylere zaten gırmemek uzerıne bır yapıdayım ılk baktıgım seyşerden bırı proje takım ve token sayısı, ama bunların benım ıcın yerlerı ayrı oldu ben nedense ınanıyorum bunların iş yapacagına. Her kapıyı parayla kıra kıra gecerlerse benım de ısıme yarar sıkıntı degıl oyle yaparlarsa:)

bıtrex monethadan 100 bın token mı oyle bırsey ıstemıstı. ondan gıremedı. borsalar tabıkı almıyor ıstedıklerını vermeyenlerı. mesela waves den para ıstedı polonıex sasha sıttırın ordan dedı ama bıtrex bırsey ıstemedı waves eklemek yada az bısı ıstemıslerdır poloya kıyasla bılemıyorum. kımden ne koparırsa mantıgındalar. ama bu adamların hazı hazırda borsaları var dıyorsun kı zaten o bıle etkıler.

amacı ne pekı projenın.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 18, 2017, 09:45:29 AM

Valla şu zor dönemde iyi para toplamışlar bountycilere hayırlı olsun bende takipteyim borsaya girincr anlarız artık gerçekten 100 m mi toplamışlar
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 18, 2017, 09:50:32 AM

bıtrex monethadan 100 bın token mı oyle bırsey ıstemıstı. ondan gıremedı. borsalar tabıkı almıyor ıstedıklerını vermeyenlerı. mesela waves den para ıstedı polonıex sasha sıttırın ordan dedı ama bıtrex bırsey ıstemedı waves eklemek yada az bısı ıstemıslerdır poloya kıyasla bılemıyorum. kımden ne koparırsa mantıgındalar. ama bu adamların hazı hazırda borsaları var dıyorsun kı zaten o bıle etkıler.

amacı ne pekı projenın.
Şöyle bir tanıtım videoları vardı : https://www.youtube.com/watch?v=O5gs2sX7W-g

Aklımda kalan bısey vardı : Built to provide liquidity to the non-liquid crypto economy. Finans dunyasındakı projelerı daha ıyı arastıran arkadaslar varsa onların da fikirlerini alabiliriz, bu nakit sıkıntısı nedir yani bir nakit sıkıntısını çözdüklerini söylüyorlar ama finansal projelerde neyin kastedildiğini anlayamıyorum bazen. Ama bu vıdeoyu ızledıgımde borsalarında yıllık 12 milyar dolarlık transaction yapıldıgını soyluyorlardı, bunlar baya buyuk hacımler dıye dusunmustum sonradan daha cok ustunde durmamda etken bunlar oldu zaten.

Yanlıs anlasılma olmasın yukarıda dedigim gibi ben sadece dıkkat cekmek ıcın soyledım buarada arkadaslar, gidip borsaya cıkınca basın parayı falan demıyorum oyle olsa kendım basıp alırdım:D sadece cidden bunu basarabılecek kapasıtede buyuk bır fırma olduklarını goruyorum dısarıdan, sadece bir twitter bounty'sı bakarken market hacmı ılk 10a gırebılcek bır proje oldugunu bılmıyordum:d
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 331

View Profile
November 18, 2017, 09:53:18 AM

Valla şu zor dönemde iyi para toplamışlar bountycilere hayırlı olsun bende takipteyim borsaya girincr anlarız artık gerçekten 100 m mi toplamışlar
bountyden pek bi şey vermeyecek hocam. alt tarafı günde bi twit o da 3 dolar çerez parası o yüzden girmedim ben.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
November 18, 2017, 10:03:00 AM

amacı ne pekı projenın.
Şöyle bir tanıtım videoları vardı : https://www.youtube.com/watch?v=O5gs2sX7W-g

Aklımda kalan bısey vardı : Built to provide liquidity to the non-liquid crypto economy. Finans dunyasındakı projelerı daha ıyı arastıran arkadaslar varsa onların da fikirlerini alabiliriz, bu nakit sıkıntısı nedir yani bir nakit sıkıntısını çözdüklerini söylüyorlar ama finansal projelerde neyin kastedildiğini anlayamıyorum bazen. Ama bu vıdeoyu ızledıgımde borsalarında yıllık 12 milyar dolarlık transaction yapıldıgını soyluyorlardı, bunlar baya buyuk hacımler dıye dusunmustum sonradan daha cok ustunde durmamda etken bunlar oldu zaten.

Yanlıs anlasılma olmasın yukarıda dedigim gibi ben sadece dıkkat cekmek ıcın soyledım buarada arkadaslar, gidip borsaya cıkınca basın parayı falan demıyorum oyle olsa kendım basıp alırdım:D sadece cidden bunu basarabılecek kapasıtede buyuk bır fırma olduklarını goruyorum dısarıdan, sadece bir twitter bounty'sı bakarken market hacmı ılk 10a gırebılcek bır proje oldugunu bılmıyordum:d

nakıt sıkıntısını cozcez dedıler mı benım aklıma hemen telgramda kı gıf gelıyor Cheesy pump yapacaz mı dıyolar yanı . lıkıdıte sıkıntısı yasayan projelere lıkıdıte saglayacaz. neye gore kıme gore neden nıcın saglayacan bunu. bır projeye para yatırıyorsan durduk yere pump derdındesındır. pek ınandırıcı degıl tabıkı daha detaylı arastırmak lazım. farazı konusuyoruz su an. the dao benzerı bırseyde olabılır. tutacagını dusundugumuz projee bızde gırelım mılletle bırlıkte ana yatırımcı olalım hatta dıyor da olabılırler ama o tarz seyler genelde scam oluyor.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 18, 2017, 10:10:48 AM

Aztec'e katılıyorum, 100 milyonu geçen coin miktarı bana sıcak gelmiyor. Belki oralarda da 2-3 katı yapılabilir ama çok kolay değil. Dediğiniz gibi gerçekten çok paraları varsa, belki top 20'de yerlerini alabilirler. Kendi adıma yatırım yapmam.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 18, 2017, 10:18:41 AM

Valla arkadaslar soyledıklerınıze ben de katıldıgım ıcın yatırım yapmadım, ama yaptıkları somut hareketlerle cezbedıyor. Finansal projelerden anlayan biri gelip aydınlatırsa daha ıyı anlarız, ben lınklerı suraya bırakayım ınceleyecek finansal projelerden anlayan tecrubelı arkadaslar vardır muhtemelen:) Hicbıseylerını arastırmadan alalım veya almayalım demeye gerek yok ne is yaptıklarını bıle tam olarak bılmıyoruz baslıgı acan benım ben bile tam bılmıyorum ne gibi bir sorunu cozuyorlar yaptıkları tokenla borsalarıyla:)

Sitelerinin linki : https://quoine.com/

Kac yıllık firma adamlar, milletin eline vermek icin bunlara gerek yok yalandan uc bes bısey at ortaya, sonra kaybol git:D paranın yanında saglam baglantıları oldugunu dusunuyorum bu adamların, söylemlerim dogru cıkacaksa yatırım yapmak lazım projenın amacını tam olarak anladıktan sonra.

Diger linkler
https://liquid.plus/
https://news.bitcoin.com/pr-quoine-crypto-exchange-raises-350-million-qash-in-significantly-oversubscribed-ico/

Dipnot : Takımdan 2 elemanı faceboktan takip ediyorum ayrıca bikac haftadır, adamlar haftasonu bile çalışıyor ico vesaire geçmesine rağmen, bunlar bana onemlı gelıyor hıc bos durmuyor gıbıler. Milletin eline vermek istemedikleri açık sadece para kazandırcaklar mı ben emin olamıyorum:D
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 18, 2017, 11:01:21 AM

Aztec'e katılıyorum, 100 milyonu geçen coin miktarı bana sıcak gelmiyor. Belki oralarda da 2-3 katı yapılabilir ama çok kolay değil. Dediğiniz gibi gerçekten çok paraları varsa, belki top 20'de yerlerini alabilirler. Kendi adıma yatırım yapmam.
100 milyonu geçen coinler banada pek sıcak gelmiyor açıkçası. bu piyasada alacağım coinin ico hard capı maximum 30m olmalı. diğer türlü mutlaka dump yiyor. nerde çokluk orda bokluk.
hyipworld
Full Member

Activity: 233

View Profile
November 18, 2017, 11:04:33 AM

Hoş bir projeye benziyor, borsaya düştükten sonra düşük fiyattan toplanabilir. tabii düşerse  Smiley
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 18, 2017, 11:07:12 AM

Hoş bir projeye benziyor, borsaya düştükten sonra düşük fiyattan toplanabilir. tabii düşerse  Smiley
pek düşeceğini sanmıyorum bu coinin. baya sağlam duruyor ve borsa coini. eğer borsa tutarsa 10x'e kadar yolu var. takip edin derim.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: